Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
2. okt 2012

@cerkutka no ty si uz velká sesttrcka pocuj :Dako ako???neboli brusku??,ty si co pichas teraz??kedy ides k nemu???moje dobré brusku bude popichané aaauuuu

cerkutka
2. okt 2012

@bambula27 nie nie, ja stale iba jednu, zajtra idem za nim tak uvidime🙂 som uplne zabudla prdoperacne zriesit tak utekam zajtra rano este na predoperacne vysetrenia🙂)

cerkutka
2. okt 2012

@lilli202 mam take male modriny 🙂 ale tak to je normalne ked clovek tolko injekcii picha🙂 zajtra idem k dokimu rano, uvime co mi povie..som zvedava fakt🙂 dufam ze vsetko je ok..a ja znasam vajicka 🙂

bambula27
2. okt 2012

@cerkutka juj, a si predstav, ta druha vobec neboli. To pero, co sa picha, uplne taky jemnucky vpich...nic, nic necitim 😀 To ma tesi. Lebo Diphereline mna osobne boli kazdy jeden vpich. A ja tiez este nemam predoperacne vysetrenie. Paaana, v robote ma "pozenu" ze sa tolko "flakam"

lilli202
2. okt 2012

@cerkutka aha a ty si nepichas s perom pozerala som to na nete to pero a to je fest dobrá vec.to si len vpichnesa netreba si to pozerat ako to treba to si len tam das a vpichnes.hah.a to predoperacné on ty dal papier na to???

lamilka
2. okt 2012

ahojte, tak ja zajtra idem na krv, 14.den po IUI, ale kedze mi 3 testy vysli negativnea brucho ma v kuse boli ako pred manzesom tak tam ani nemam chut ist.dufam aspon, ze na krv sa nebolo treba objednat a vybavim to rychlo...ako vam zavidim, ze sa pripravujete na IVF. mna este caka druha IUI a myslim, ze zbytocne.

xeni81
2. okt 2012

Ahojte! Na pondelok mám naplánované druhé IUI, ale dnes som začala krvácať. Neviem od čoho môže byť. Zajtra idem volať dokimu. Som zvedavá čo povie.

cerkutka
2. okt 2012

@bambula27 ja zajtra rano idem na jedno predoperacne a potom pozajtra na druhe....🙂) ale tak ja som nedavno bola na laparoskopii takze mi povedal ze mi postaci ked donesiem aj tamto...no ale pre istotu sa radsej dam vysetrit ked to stihnem...🙂) tak supky supky...🙂 neze budu babetka cakat🙂

cerkutka
2. okt 2012

@lilli202 hej dal mi taky papier nieco ako request na predoperacne...🙂 bez toho ti to ani neurobia...ved ti hovorim ze pero fasa vec. hodis do kabelky a pichnes aj na strome🙂) neboj a ono to skoro voobec nebolli🙂 ja mam sice take minimodrinky ale to som asi moc zatlacila...netreba tlacit🙂

cerkutka
2. okt 2012

@lamilka tak ale ked ti to tak urcil..tak asi si v podstate zdrava a nechce ti zasahovat do organizmu...ono to je aj tak ze mozno ked ti nic take vazne nenasiel tak by ti to poistovna neschvalila...IUI nie je taky zasah podla mna do organizmu...a je to ovela lacnejsie🙂) ved uvidis co ti krv ukaze...ake ked si nedostala menstruaciu tak asi dobre..ja neviem sice ako IUI prebieha ale viem ze svagrina na to bola a ona dostala menstruaciu podla toho vedela ze to nevyslo, preto sa cudujem ked tu baby pisu ze to ti liekami drzi ten menzes...mozno som to ja zle pochopila..neviem..drzim palce kazdopadne daj vediet ako dopadnes🙂

bambula27
2. okt 2012

@lamilka moja...testy este nemusia nic znamenat. Stale kusok nadeje mas...verim ti, ze chut tam ist nemas, lahko sa mi hovori. ALe zazraky sa deju....co ak? 😉 A fakt ako pise @cerkutka IUI nie je taky zasah do organizmu. Co ja by som za to dala, keby nam stacilo len IUI.

bambula27
2. okt 2012

@cerkutka jasneee...supky, supky..na druhy tyzden sa chystam na to predoperacne. A to co budu robit? Poslu aj na Rtg? CI CO to vsetko bude?

bambula27
2. okt 2012

@xeni81 A nechces mu zavolat teraz? Pisala mi tu vcera @timmka ze ona mu volala aj vecer o 21:00 a dvihol a bol prijemny. A je to v podstate dost dolezita vec, ked mas naplanovane IUI na pondelok a krvacas.

sfera
2. okt 2012

Ahojte! Ja dnes začínam pichať Diphereline(len všade čítam, že nejaký 21-22. DC no ja mám dnes 25.DC- tak neviem či sa doky pomýlil...), v chladničke sa mi chladí Puregon a tiež som dostala ten papier na predoperačne vyšetrenie ale vlastne mi k tomu nič nepovedali, kedy to treba vlastne vybaviť, mám pocit, že to má len nejakú obmedzenú platnosť(1-2.týždne?)

lamilka
2. okt 2012

@cerkutka
@bambula27 tak mne diagnostikoval protilátky na krčku, všetko ostatné že vraj je v poriadku, tak preto začal s IUI.

bambula27
2. okt 2012

@sfera urcite sa nepomylil...ja som Diphereline zacala zas na 3DC. Nepoviem ti sice preco u jednej zacne na 3DC, u druhej na 22DC a u tretej 25DC...ale podla mna vie, co robi. A to predoperacne som sa ho pytala, ci fakt nesmie byt starsie ako tyzden pred zakrokom, tak povedal, ze nie....kludne moze mat aj 2-3 tyzdne. Lebo to nebude taka anesteza, ze ta napoja na dychaci pristroj a tak....takze v pohode.

bambula27
2. okt 2012

@lamilka aj manzel ma spermiogram ok? Tak potom fakt zbytocne takto zasahovat do organizmu ako je IVF. Sice.....az take zbytocne by to asi nebolo, ak by to vyslo

lamilka
2. okt 2012

@bambula27 áno manžel je ok, sice nie je to na 100 % ale v celku v poriadku...aáo , IUI nie je taký zásah do organizmu ale je tam velmi malá šanca na úspech.tak uvidime ako dopadne druhý pokus a keď sa to nepodarí tak ideme na IVF.

xeni81
3. okt 2012

@bambula27 volala som mu, povedal že keď to je len taký hnedý výtok tak to je normálne, nemusím sa báť, ale ja aj napriek tomu sa bojím, mám také zlé pocity

lilli202
3. okt 2012

@cerkutka ved aj ja som bola na laparke sice uz v aprili.to mu nestaci.ale radsej sa dám aj ja vysetrit este raz.krv zasa,ja nemám zily odomna sa tak tazko berie krv.tolko krát ma treba pichnut ked sme boli na genetike az 8krát ma pichli ani vtedy my nevedeli vybrat a nemocnici jedna doktorka my vedela vybrat.hej dobrá vec je pero.a to si si pytala od hermana?alebo ty dal.

bambula27
3. okt 2012

@lamilka verim, ze sa podari...budem na vas mysliet. 😉 drz sa

bambula27
3. okt 2012

@xeni81 ale moja, zlata...nezakladaj si na pocitoch. Ja viem, asi sa mi lahko hovori, zachvilu budem stresovat aj ja....ale verim, ze Hermi vie, co hovori. Strach je prirodzeny, ale prosim, upokoj sa, ver, ze to dobre dopadne.

lilli202
3. okt 2012

@xeni81 ahoj budem ty drzat palceky aby to teraz vyslo..kolko si platila za to?

lamilka
3. okt 2012

takze prvá IUI neúspešná, ako som predpokladala. ☹

sfera
4. okt 2012

Ahojte, chcem sa s Vás opýtať či stimulku riešite PN? Pracujem totiž na smeny (12 hod. služby) a neviem ako to budem zvládať. A ak ste sa dali vypísať, tak u ktorého lekára, porp. s akou dg.?

bambula27
4. okt 2012

@sfera Ahoj. Stimulku zatial neriesim ja osobne PN, aj ked v praci mame toho dost, ale zase ja pracujem PO-PIA a 8hodinovky. A myslim, ze aj ked budem po odbere vajicok tak tiez este nepojdem na PN, ale ked budem po vklade, to sa na PN urcite dam. Nebudem riskovat ani nahodou....A najskor poprosim moju gynekol. nech ma vypise. Dg. uz bude vediet asi aku.... 😉

bambula27
4. okt 2012

@lamilka ale nieee ☹ Ja som tak dufala....Hlavu hore moja, urcite bol nejaky dovod, preco to tak je. Jednoducho to pride v pravy cas...len sa netreba vzdavat a VERIT. Bojujte dalej...

lamilka
4. okt 2012

ahojte, dnes som mala volať dr., že ako ideme ďalej postupovať. Tak už nejdeme na IUI, že keď sa to teda nepodarilo teraz tak ma už dal na IVF.V pondelok idem po papiere.

cerkutka
4. okt 2012

@bambula27 ahoj.,...no mne brali krv, a tiez pocuvali srdce merali tlak, moc....neviem...🙂) dnes som bola po vysledky mam dobre ale kazdopadne mam velky problemm som sa dnes zobudila uplne cela napuchnut a sbrutalnou alergickou reakciu, je pravda ze som vcera pila vino ale uz som ho pila aj predtym a nic sa mi nestalo, tak tu teraz sedim a rozmyslam co robit, dr. mi zakazala pichnut si dalsiu davku, som z toho v prdeli, neviem ci mam volat Hermanovi alebo co, a dalsia vec je ze mi povedal urobit si jednu davku z viacerych malych ale to sa neda odsrubovat ani s tym pomoct, proste to neviem urobit:(( neviem co sa stane ked vynecham davku:(

cerkutka
4. okt 2012

@lamilka to mo je fakt luto:((