Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
7. okt 2012

@linka tak viem ako je to ked my teraz robili laparko isla som tam lahla som si najprv my dali takú modrú tabletku aby som sa nebála lahla pichli my niecoo od coho som zaspala ako by my krk odrezali haha.a uz som sa zobudila len na izbe.pichli aj tebe do zili vsak???to ty robili ráno?a o kolkej si mohla ist domov.lebo ja vies som z daleka a ked tam treba ostat............

21majka
7. okt 2012

@linka
@cerkutka ahojte,dakujem ,ze ste mi napisali.A este jedna otazka.aky ste mali dlhy cyklus?Teda za kolko dni po diphereline vam prisiel menzes?Ja si asi budem pichat tie,co kazdy den,lebo v ziadosti mam tieto napisane..

linka
7. okt 2012

@lilli202 netreba tam ostat na noc neboj,polezis po odbere kolko chces,pockas na papiere aka bola uroda a ides domov...ano do zily pichaju..
@21majka nemas zaco moja 🙂 mne prisiel normalne ako dostavam,cize na 29dc..

lilli202
7. okt 2012

@linka aha dobre moja..bolelo ta brucho velmi po odbere?a potom si kedy mala vklad?

bambula27
7. okt 2012

@linka Tak papierik mi dal uz skor...ale ja som nemala kedy. Pracujem ako sestra a naozaj som rada, ze mam aspon k nemu kedy ist. Ale odbery uz budem mat hotove, aj moc, aj rtg..len mi to v stredu lekarka zhodnoti. Mysis, ze to bude stacit? Ja sa pytam na pocity, lebo mna lavy vajecnik trosicku pobolieva, ked sa zohnem. Najlepsie sa citim, ked lezim.

linka
7. okt 2012

@lilli202 dost ma bolelo,ale za 4 dni preslo...vklad som mala na 21dc,este na druhy den budes volat dr.kolko sa ti oplodnilo vajok 😉 myslim po odbere na druhy den..

linka
7. okt 2012

@bambula27 ono ta moze pobolievat,to je reakcia na hormony...ktovie kolko mas tam aj vajok..neviem moja kedy budes mat odber,ale ked to budes mat rovnako ako ja,tak bude stacit aj v stredu a ked pojdes na odber,das sestricke ten papier

lilli202
7. okt 2012

@linka aha dobre mojka...a to prvé ty nevyslo vsak?

bambula27
7. okt 2012

@linka a povedz mi este,...to si po odbere sla normalne do prace?

linka
7. okt 2012

@lilli202 pri prvom som mala 3 vklady,vysli vsetky,ale baba sa neudrzali...

linka
7. okt 2012

@bambula27 ja som na pnke od zaciatku,nemam dobru robotu a chodim na smeny..

lilli202
7. okt 2012

@linka jjajj naozaj dobre uz si spominal.a to si vtedy kolko platila za to?

linka
7. okt 2012

@lilli202 okolo 1200 eur nas to vyslo..

lilli202
7. okt 2012

@linka mozno aj nas to vynde tolko.ale co uz ked len takto mozme mat bábooo

bambula27
7. okt 2012

@linka moja zlata...ty si mala 1 IVF a potom este 2xKET? A teraz ste museli odznova?

linka
7. okt 2012

@bambula27 ano presne tak,vsetko odznova...

timmka
7. okt 2012

@bambula27 moja mna boleli vajka strasne este pred odberom, tiez som sa nemohla ani zohnut, ale ja som chytila mierny aj ohss, tak po odbere sa mi to zhorsovalo, ale ty to asi nemas lebo dr. by to uz davno videl, tento tyzden urcite koncis s gonalom a ides na odber, myslim si, ze v piatok budes u hermana lezat 😉
predstav si, ze herman ani nepyta predoperacne vysetrenia, ani sa ma nepytal ci ich mam urobene,asi tak....

bambula27
7. okt 2012

@timmka a co sa s tym potom robilo, ked si chytila ohss? Ja odkedy picham Gonal, tak som este na kontrole nebola, zajtra idem. Takze uvidime, co sa "vo mne deje" 🙂 Myslis, ze tento tyzden pojdem na odber? O jej...zacinam sa bat. A kedy sa vlastne za to vsetko plati? Plati sa uz aj pri odbere nieco? Ja v podstate som si aj myslela, ze tak velmi to predoperacne nebude potrebovat. Tak ako naordinoval manzelovi uroandrologicke vysetr. a nejake odbery, tak sa na vysledky vobec nepytal. Sama som mu ich strcila, ani poriadne nepozrel a zalozil do karty.

timmka
7. okt 2012

@bambula27 moja ty ho nebudes mat... 😉 neboj
no mna boleli vajka a brucho cele, ako keby som mala svalovku a pri moceni to bolo strasne, vyhla som sa tak, ze som pila veeela vody, herman povedal, ze som raketa 😀 , ale ja som mala 17vajok, bola som riadna nosnica 😀
platis vsetko pred vkladom, aspon si myslim, ja som stimulovala pred rokom, tak si to presne nepamatam

bambula27
7. okt 2012

@timmka no neviem, neviem....brucho ma obcas tiez pobolieva, ale tak ako pred mrchou, obcas mam stavy, ze straaasne potrebujem cikat a pritom zo mna vyjde malo. Neviem, neviem. 17 vajok???? Ty kokso. super 😉 AJ ja chcem. 🙂 Cize teraz pred odberom nebudem cvakat nic este? Nepamätas, co? 😕

timmka
7. okt 2012

@bambula27 mne sa vidi, ze nie....pi vela vody 😉

jania023
7. okt 2012

@bambula27 aku davku gonalu pichas?ja som zacala dnes 100ku a idem v sobotu na utz a podla mna v nedelu najpozdejsie picham ovitrelle...ja inak mam po gonaly ovu na 11dc u mna sice vela vajok nieje ale zato skoro zreju

bambula27
7. okt 2012

@jania023 mam Gonal 450 a picham 180 jednotiek. Co je to Ovitrelle? Na co? Ja som strasne zvedava, co mi zajtra povie...

jania023
7. okt 2012

@bambula27 ovitrelle je ako pregnyl dava sa na uvolnenie vajok...ako dlho si stimulovala od ktoreho dc?ja zacinam 3dc a 9 utz tak som zvedava ty mas skoro dvojitu davku ako ja ale sa mi zda byt malo 180 na ivf

jania023
7. okt 2012

@bambula27 co si nekupila gonal 900 je lacnejsi nie? 😕

lamilka
7. okt 2012

dievcata a vás poslal aj na genetické testy, lebo nás nie, či to len teraz pred poslaním papierov do poisťovne???alebo prečo niekoho posiela a niekoho nie? to netreba každej?

bambula27
7. okt 2012

@jania023 ja som zacala 3DC s Diphereline, cize uz 3 tyzdne ho picham. A na 17DC som pridala Gonal. Myslis, ze malo je 180? No neviem, niektore pichaju aj menej, podla vahy tusim. Lebo mna sa pytal kolko vazim. Tak ja som neriesila ci lacnejsi ci aky....vobec som to nevedela a ani nezistovala. Si mi to mohla skor povedat 😀

@lamilka geneticke testy? Mna neposlal, neviem aspon o nicom. A kvoli comu?

lamilka
7. okt 2012

@bambula27 som tu niekde našla , že niektoré ženy posiela aj na genet.testy, tak som rozmyslala ze nas nie a ze preco?

bambula27
7. okt 2012

@lamilka jaj, som myslela, ze teba poslal. Hm...mozno v tych zlozitejsich pripadoch ... neviem.

sfera
7. okt 2012

@lamilka my sme boli na genetike kvôli manželovi, má azoosp.