Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
8. okt 2012

@jania023 no neviem...bodaj by si mala pravdu, ale vobec sa mi to cele nepaci.

jania023
8. okt 2012

@bambula27 neboj bude dobre..kolko pichas dnes?

bambula27
8. okt 2012

@jania023 dnes a zajtra zatial rovnako ako doteraz. Az v stredu rano len 75j.

jania023
8. okt 2012

@bambula27 takze naraz z 180 ui na 75? 😕

foryou25
8. okt 2012

@bambula27 no podla mna ti uz nemal kazat pichat ani tu 180, mne sa to zhorsilo po pregnyle ja som ho ale mala 2 ampulky, a kriticky stav nastal na 6den po ET, ked zacalo rast HCG, treba pit vela vody najma Fatry, a sleduj si aj brusko ci nerastie moc, mne sa na ten 6 den po ET brucho brutalne zvacsilo az o viac ako 10 cm, zacala som vracat a mat hnacky, no a do nemocky som prisla, este v ten den, a ledva mi pulz namerali, robili mi sono a vajecniky som mala velke ako svet, a voda v bruchu ktoru mi museli vyberat, ale ako vravim nemusi byt to tvoj pripad, a ani nebude, len som ta chcela upozornit, aby si vedela, ze aj to sa moze nastat v tom najhorsom mozno scenari, drzim palce, nech ta nic take nepostretne a nech sa vajuska pekne oplodnia 🙂
jo a ja som pichala Fostimon, co je vraj slaby ako caj, mala som davku 150j a 24 vajok, a ani nemam PCO ani ziadne ine problemy.

timmka
8. okt 2012

@foryou25 moja ale bambulke kazal pichnut len 3000 pregnylu ako mne, je to vraj len pocukrovanie,ze vyssia davka by nebola dobra, ono sa to trochu zhorsi po pregnyle lebo je to tehotensky hormon, ale myslim si, ze dobre dopadne, ked zatial nema komplikacie, len nech vela pije a chodi casto mocit
no my sme si to zazili, tak vieme ze to nie je nic moc... , ale pre babatko sa oplatilo /babatka/ 😀

foryou25
8. okt 2012

@timmka ved to ze aspon ten pregnyl jej dal nizsiu davku, a nie mne Hredzak 10 000 ako tatar 😠
tak tak len vela pit a byt v pohodke 🙂
a mas pravdu, ja kvoli babatkam vydrzim hocico, len nech su zdrave ,rastu a vyjdu von vtedy kedy maju 😀

timmka
8. okt 2012

@bambula27 este som ti zabudla napisat moja, aj mna postrasil, ze to nie je dobre, mne dokonca povedal, ze si mam vybrat, ze bud mi stopne stimulku alebo pojdeme dalej,ale musim si kupit 5 injekcii dipherellinu a pichnut naraz lebo uz som mala vodu... takze nie si na tom az tak zle...
mozes sa pripravit len na to, ze on vklady nerobi ked tu vodu objavi v den vkladu, mne sa vytratila, neveril vlastnym ociam ked som prisla po 6 dni po odbere, tak dodrzuj pitny rezim a bude vsetko ok
a to nie je pravda, ze vela vajok tam nekvalitne, urcite su tam par dobrych ktore budu 100% a vyjde ti to 😉 tak ako mne a foryou 😉
viem ze v splne robia vklady i ked ohhs sa prejavi este pred vkladom, Herman nechce a ma pravdu lebo vkladom ti to zhorsi ked sa ti bambulky zavrtaju, mne ET vyslo i ked len do 6tt, tak hlavu hore 😉

timmka
8. okt 2012

@foryou25 10 000????????????????, debil pri takom pocte vajok, pocula som o tom vela, jeden pan pisal v teme spln, ze skoro prisiel o manzelku,ze ju priniesol na pohotovost v poslednej minute, ze mu vyvolavali a on ze klud, ze je vsetko ok a ze bola aj u neho v ten den a nic na to jej nepovedal 😠 smutne to bolo

bambula27
8. okt 2012

@foryou25
@timmka Zeny moje, dakujem za povzbudive slova. Na jednej strane ma tesite, na druhej strane mam velky strach...no ale nech uz to len dopadne ako ma. Ale strach mam a poriadny. Sak teraz som isla pichat, tak som si povedala, ze asi nemal mi dat znovu 180. Ale tak asi vie, co robi. No keby ste ho poculi dnes, ked mi robil ultrazvuk... "kriste pane, ... fuuuha...pozri tu (sestricke hovoril)......Nechapal. A ja tiez. A keby som sa potom pri stole nepytala, asi ani nic nepovie.

timmka
8. okt 2012

@bambula27 moja on aj na mna tak reagoval a keby si ho videla ked som isla na sono v 8tt, az tam bol vyhukany a tiez volal sestricku...
neboj, dobre to dopadne, uvidis, ale nie 2 litre vody ale 4-5 litre, ok??? musi i ked viem ze do teba nepojde 😉

bambula27
8. okt 2012

@timmka A ked v den vkladu najde tu vodu...vklad teda robit nebude. Budem platit to vsetko? Asi ano, co? Ale zamrazit sa bude dat ak bude co, ci?

lamilka
8. okt 2012

tak dnes som dostala papiere do poistovne, zajtra idem poslat. Dal mi dlhý protokol.To od kolkeho dna ste si pichali?
mne napisal gonal, decapeptyl , fostimon a duphaston.ako to vlastne prebieha?ja viem, mám ešte čas kým mi to schvália a ja dúfam, že schvália ale už premýšlam len nad tým.dakujem 😉

lamilka
8. okt 2012

@bambula27 vieš čo, viem že iui je iná vec, ale u mna našiel v den zakroku tekutinu, potom mi stlacal brucho a šiel robiť zákrok, jasné , že sa to nepodarilo. tak radšej netlač na pílu a keď nebude najlepšie prostredie na den D tak to radšej preložte.len sa nestresuj.

bambula27
8. okt 2012

@lamilka nie to ucite tlacit nebudem...ja len sa bojim, ze aby to cele nebolo zbytocne ☹

bambula27
8. okt 2012

Tak ako som sa dodnes chvalila, ze aka som pokojna, aj napriek vsetkym tym hormonom...dnes som to posrala. Uz tu fnukam jak mala...ale to aj mm za to moze. Zlaty, povedal... "milacik, neboj, vsetko dobre dopadne a dvojicky budu na svete." Ach..keby..

foryou25
8. okt 2012

@bambula27 mne v den vkladu sono ani nerobil, obrovska chyba, keby som vedela v akom stave mam vajecniky a ze je tam tekutina Et isto odlozim

slniecko001
8. okt 2012

@bambula27 už som sa pozrela, mrazenie stojí 200 Eur 😒

bambula27
8. okt 2012

@foryou25 a to sa da odlozit??? A aky postup tam potom je?

bambula27
8. okt 2012

@slniecko001 ano, dnes som to citala v cakarni u nich

slniecko001
8. okt 2012

@bambula27 nechcem ťa sklamať, ale ICSI je 400 a PK 200 Eur, takže spolu 600 ☹

slniecko001
8. okt 2012

@xeni81 tak silno držím palec 😉

bambula27
8. okt 2012

@slniecko001 no...ja som pocitala, ze tych 700-800 potrebujeme. Co uz. Len uvidime, co z toho sa vobec bude diat

slniecko001
8. okt 2012

@bambula27 nechcem ťa strašiť, ale je to naozaj na OHSS ☹ Ja som mala dávno 42 vajok, 23 som darovala a 19 išlo na oplodnenie. Oplodnilo sa z nich 12, ale dostala som OHSS. V nemocnici som nebola, musíš veľa piť, mala som neskutočne nafúknuté a boľavé celé brucho 😢

bambula27
8. okt 2012

@slniecko001 tak moje brucho je v podstate normalne...len vajecniky ma pobolievaju. A co potom vlastne? Vklad sa asi nekonal? A dalej?

bambula27
8. okt 2012

@cerkutka ano moja, som sestricka, ale som v PO 🙂 CIze to by bola daleka cesta za Pregnylom 😀 A ako som dopadla? Asi si sa uz docitala....

slniecko001
8. okt 2012

@bambula27 brucho sa mi začalo najviac zväčšovať po odbere, embrya dali na PK, nechali mi čas ako sa to bude vyvíjať, ale keďže sa to drasticky nezhoršovalo, tak vklad nakoniec urobili, ale nič z toho nebolo ☹

bambula27
8. okt 2012

@slniecko001 a zacvakala si tolko penazi a nic z toho nebolo. A keby to boli odlozili??? To by mohli dat embryjka zamrazit a pockat? Ci ako to?

timmka
8. okt 2012

@bambula27 ano ked budes mat velmi zvacsene vajecniky a budes mat tekutinu v brusku, tak ti vklad neurobi a vsetko pojde do mrazaku a myslim si,ze budes musiet zaplatit v ten den, ale zatial to neries moja, da sa tomu vyhnut, len pi velavody 😉

slniecko001
8. okt 2012

@bambula27 vložili 3 embrya, ostatné dali zmraziť, potom som bola ešte 2x na KET, jeden pokus vyšiel - HCG bolo pozitívne a potom klesalo ☹ Znova som išla na ďalšie IVF od začiatku injekcie, odber a vklad - nevyšiel, potom KET .... a ten vyšiel 😀 dnes má 9 rokov, 7 mesiacov a 14 dní 😝