Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
11. okt 2012

A vie mi tu niekto este povedat, ci tam robia aj v sobotu? Ked teda mam zajtra odber budem moct v sobotu zavolat, ze kolko sa oplodnilo?

linka
11. okt 2012

@bambula27 hej normalne budes volat dr. v sobotu...on ti to aj povie

slavka_2012
11. okt 2012

@bambula27 ano mozes volat aj v sobotu aj v nedelu,,,,dr, Herman ti presne povie o kolkej a kedy mas volat 😉

bambula27
11. okt 2012

@linka juj, vdaka...som sa bala, ze budem cakat do pondelka. A ty moja ako? Nebude ten krasny status, ze "cakame babätko"? 🙂

bambula27
11. okt 2012

@slavka_2012 on tam je vzdy? 😀 Ci to ako vlastne?

linka
11. okt 2012

@bambula27 moja este si musim pockat na sono a ked bude vsetko ok,tak az potom 😉

bambula27
11. okt 2012

@linka a sono tusim robi 2 tyzdne po pozitivnom hcg, nie? Kedy ta to caka?

bambula27
11. okt 2012

A tu nie je taka, co ma zajtra tiez rano odber???? Viem, ze tam na 8:00 budeme 3. 🙂

slavka_2012
11. okt 2012

@bambula27 on je s labakom vzdy v kontakte,,,takze ked ti povie cas kedy mas volat ,on uz bude informovany a povie ti ako to dopadlo 😉 neboj vsetko bude tak ako chces 😉

bambula27
11. okt 2012

@slavka_2012 ach...dal by Boh, aby si mala pravdu 😔

linka
11. okt 2012

@bambula27 3 týždne,počítam budúci týžden by som mala ist...musim sa objednat

bambula27
11. okt 2012

@linka 3 az??? Jaj a ak, tak to sa od vkladu ako pocita? Ze kolky tyzden si?

linka
11. okt 2012

@bambula27 kazdy vravi,ze sa to pocita tak,ze ked ides na odber vajok,tak si v 2tt,ale neviem presne ci tak a niekto,ze podla poslednej mrchy..

bambula27
11. okt 2012

@linka ja som to kdesi citala, ze od odberu sa pocita tusim 2tt, ze ked sa potvrdi hcg, tak uz vychadza nejaky 4tt. Neviem no...

bambula27
11. okt 2012

@linka a to icsi odporuci lekar az ked som uz po odbere, alebo to odporuci pred?

linka
11. okt 2012

@bambula27 po odbere ked pojdes pre papier,tak to navrhne...

darfi
11. okt 2012

@bambula27 Zajtra idem na kontrolu a pravdepodobne na odber v pondelok. Aspoň takto vravel v pondelok. Mohla by som sa opýtať na predoperačné, čo si absolvovala? Ja mám odbery a interné nič viac.

bambula27
11. okt 2012

@darfi Povedal ti aj kolko vajok mas? Hmm..predoperacne, tak mala som vysetrenu krv, moc, potom RTG pluc a srdca, no a lekarka mi vsetky tie vysledky zhodnotila, spisala anamnezu a je to.

linka
11. okt 2012

@darfi to ti úplne stačí 😉 sestricke treba ten od internej..

darfi
11. okt 2012

@bambula27 Ďakujem za info. Tak držím prsty zajtra, aby bolo všetko OK.

bambula27
11. okt 2012

@darfi dakujem krasne 😉

lilli202
11. okt 2012

Ahojte ako tu citam ze nemaju jednu injekciu taky potom jaa kde zohnam? ?ty brdo ja ani mesto nepoznam. Hm preco nemaju vzdy vsetky injekcie do pici. Ja ked som bola na laparke tak ja som bola 6ta.kazdu jednu som videla ako sa prebudili a ked som ja isla tak ony sa uz rozpravali hahahh...bambulka drz sa a napis zajtra hned ako dojdes domov. Cerkutka moja tak ty si sikovna kolko di das vlozit??hned si zaspala vsak ako ty pichli? ?nestipalo???

jania023
11. okt 2012

Kocky neviete mi poradit dnes som 7dc a 5 den stimulky..hrozne ma bolia vajecniky tak neviem co to...min mesiac ma nejak extra neboleli ale teraz aaaau..davka sa mi zvysila o trosku z 87,5 na 100/denne

cerkutka
11. okt 2012

@bambula27 jasne ze mozes iba 4 hodiny pred operaciou nemozes🙂) t.j. rano nic nejedz🙂) aspon tak mne povedala sestricka leboja som sa rano napila kavy....och a ani nic nepi 4hodky pred operaciou🙂)

cerkutka
11. okt 2012

baby som sa chcela opytat co stoji mrazenie spermii?? aby som vedela s kolkymi peniazkami navyse treba ratat...keby sme mali zaujem...dakujem za odpoved🙂

cerkutka
11. okt 2012

@lilli202 neviem este kolko stale vahame ci jedno ci dve🙂) mozno nam neda na vyber a rozhodne za nas...ako ho poznam aj to je mozne🙂) no vies co...ja som si tam vosla do tej miestnosti, a ulozila sa pokecala s lekarkou a este si pamatam ako prisiel aj on pekne soms a mu pozdravila a uz nic nepamatam🙂) trvalo to asi 5 minut cele....myslim to pokial som zaspala..potom neviem🙂) ale tej babe predo mnou to trvalo mozno 10-15 min max...tak predpokladam ze mne tak isto..

bambula27
11. okt 2012

@lilli202 mojka, nerozculuj sa uz dopredu...Ak nahodou by ti predpisal Pregnyl, tak sa hned pytaj v lekarni a ak povedia, ze nebude, tak ihned zavolas Hermimu, ze co. A dakujem krasne....jasne, ze sa zajtra ozvem. 😉

bambula27
11. okt 2012

@cerkutka mrazenie...sa mi zda, ze 160€. Aspon tak im pise v cakarni u sestricky na stene. A pred odberom neides uz k Hermimu, vsak? Az po odbere. A to do tej miestnosti ides v pyzame? AKosi som to doteraz neriesila, som si "schrupla" teraz...zobudila som sa a chcem vsetko vediet 😀

amali
11. okt 2012

tak a mrazačikovia sú už v brušku tak nech sa im daríííí....nechajme sa prekvapiť 😉

lilli202
12. okt 2012

Ahoj cerkutka moja hej on sa rozhodne ajza vas ja mozno by som si dala jedno. Pondelok ides? ?.ja som taka chora jak pes. Antibiotika beriem .neviem ako pojdem utorok. Ty uz aspon mas to za sebou a ja vsetko pred sebou