Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
18. okt 2012

@cerkutka drzim ti prsteky,nech uz konecne citame pozitivne spravy 🙂

cerkutka
18. okt 2012

@timmka a bolelo ta aj na zaciatku lebo ja som este iba 4 den?? tak potom fajn🙂....inak dnes nebolelo vobec🙂 takze dobree...

cerkutka
18. okt 2012

@21majka dakujem aj ja si drzim🙂 hlavne chrustovi nech sa drzi...🙂

cerkutka
18. okt 2012

@timmka pocuj a kedy sa "hniezdi" ?🙂) to sa asi neda povedat co??

cerkutka
18. okt 2012

@lilli202 tha pekne ze nie mne 🙂)

cerkutka
18. okt 2012

@bambula27 ako sa mas?? dnes nic nepises...si OK?

lilli202
18. okt 2012

Ahoj majka aj mne uz dal papier na predoperacne pondelok idem vybavit. Pichas si injekcie? ?tak to sa asi nestretneme mozno hej. Tak my by sme mat spolu odber

lilli202
18. okt 2012

A este sa chcem spytat ako ste reagovali na dipherilene???mna niekedy boli podbrucho

21majka
18. okt 2012

@lilli202 no uvidime,mozno sa stretneme a mozno sa tesne minieme 🙂 A ty uz pichas injekcie?

bambula27
18. okt 2012

@cerkutka Ahooooj...tak nepisem nic, lebo nic nove nemam. Dnes sa mam uz ovela lepsie. Volala som Hermimu, prekvapil ma, ze ked som sa predstavila, hned vedel o koho ide a pytal sa ako sa dnes mam. A ze mam sa mu ozvat po 2.11. Vraj sa s nami bude musiet trosku viac potrapit ☹

timmka
18. okt 2012

@cerkutka tazko povedat kedy sa uhniezdi, napr. mne sa uhniezdili hned, aspon si myslim, ze to bolo uhniezdenie , este na koze ked som lezala, normalne som citila bolest a take pichanie a druhe babo ked som lezala na posteli este v car...
ale nie som si 100% ista ci to bolo ono
lebo potom ma uz nepichalo, len sem tam brusko a najviac ma bolelo trochu neskor, cca 12 den po vklade, neviem uz presne, myslela som si, ze dostanem menzes, celu noc bolelo...
ale napr.ja som citila bolest bruska este pred vkladom, tak vela robia tabletky 😉

matelko1
19. okt 2012

@cerkutka tazko povedat,ze kedy sa to uhniezdi,ja viem,ze to embryo je po PK-4-5 dni,....ale ked som bola tehu po ivf,tak dr mi povedal,ze tam treba pridavat +2tt....v brusku po vklade aj mna pichalo a trvalo to par dni,povedala som si,ze to nevyslo,citila som sa ako pred MS a ked som sla do CAR na krv,vysledkov som sa nevedela dockat,bala som sa,ze mi povie doki lutujem a nie,povedal blahozelam a vysku hcg.tu som mala okolo 300 na 10-ty den....
tak ti drzim palce a som zvedava na vysledok...a budes aj testovat?....ale najistejsia je krv si zapamataj...

cerkutka
19. okt 2012

@lilli202 aj mna bolelo sem tam podbrusko tak jemne a tiez mi prsia rastli...uvidis..to je lepsie jak tabletky na prsia, ja uz mam jak balony🙂

cerkutka
19. okt 2012

@bambula27 nesmut, lepsie akokeby povedal ze uz vobec nemas sancu (coz si myslim ze by on kludne povedal keby to tak bolo.....) takze bud rada ze ti sancu stale dava akurat musi prist na to ako stanovit liecbu primeranu tvojmu zdravotnemu stavu. takze hlavu hore, on sa neserie s tym aby povedal pravdu do oci.....🙂

cerkutka
19. okt 2012

@matelko1 neviem ci budem testovat🙂 kazdy den nad tym rozmyslam .....asi by mi srdce bilo ako zvon..na druhej strane po 5 min. by som vedela vysledok kdezto krv cakam dlho..ty uz si bola 10ty den? a kde? v CAR-e? on mi naisa ze sa mozem ist dat otestovat 10 den ku svojmu gynekologovi a ked vydrzim do 14steho dna tak mozem prist k nemu...tha ja neviem🙂 a mala si aj take typicke tehu priznaky ako bolesti prs a krizov a ine veci co pisu v "mudrych knizkach?"

cerkutka
19. okt 2012

@timmka no ja som inak tiez citila bolest brucha pred vkladom🙂 hlavne na lavej strane, ked som potom bola na vysetreni v den v kladu tak som sa ho pytala ci nieco nevidi na lavej strane lebo ze ma tam sem tam boli ...tha mi povedal ze 2 vojakov a jedneho partizana 😀 tak som mu povedala ze tych si tam pestujem ale ci nevidi aj nieco ine....tak povedal ze nie 😉

bambula27
19. okt 2012

@cerkutka moja dakujem. A veru, to mas pravdu, on s tym nema problem povedat pravdu do oci aj ked je kruta. Tak verim, ze my sancu mame. UZ som sa upokojila....Samozrejme, ze ma to sklamalo, ale urcite to nevzdam. A co ty, teda vy??? 🙂 Drzite sa? Vsetko o.k.?

lilli202
19. okt 2012

@21majka ja som si mala pichnut len jednu dipherilene.aj modrinku mam..

cerkutka
19. okt 2012

@lilli202 ty mas taky postup ako ja...ja som tiez iba jednu mala...

cerkutka
19. okt 2012

@bambula27 tha neviem ti povedat ci sa drzi ci nie 😀 natehotnejsie som sa citila prvy den.....to som chodila ako pav ze mam v brusku chrusta....teraz si to vobec neuvedomujem, akurat som nervozna hrozne, brutalne citliva, placem pri kazdej hluposti hadam sa s muzom jak fras a ked nie je po mojom tak placem zas....stal sa zo mna placko...🙂 co ja vobec taka nie som - ja silna emancipovana zena....🙂) asi potrebujem oddych lebo aj v robote uz toho mam cez hlavu

timmka
19. okt 2012

@matelko1 moja ty si mala pri dvojkach 300 hcg na 10 den??? ja som mala 1111 😀 😀 😀 same jednotky
@cerkutka otestovat mozes kludne na 8 den, mamatest zachyti uz aj skor, ale istejsie bude cca na 8 den 😉 , ja som testovala uz na 7 den a mala som krasnu ciarku, ale necakala som jedno,t ak asi preto
drzim ti palce 😉 ,

nechapem preco niekomu da krv na 10 den, niekomu na 12 a niekomu na 14, od coho sa rozhoduje boh vie... 😲

bambula27
19. okt 2012

@cerkutka Tak moja, nieco sa v tvojom tele deje, preto tie zmeny 😉 A dufajme, ze sa deje len to krasne. Podla mna sa pekne drzi...ty len sa velmi nerozculuj. Ze si citliva o.k. ale neznervoznuj sa, sadni, lahni ....a maj vsetko na haku 🙂 A bud ako pav aj nadalej. Verim, ze dalsie dni budes mat na to tiez dovod.

cerkutka
19. okt 2012

@bambula27 neviem neviem prave dnes badam ze uz odpuchujem, teda ze uz sa mi prsia odliali a tak....sa mi to moc nepaci..

cerkutka
19. okt 2012

@timmka
@matelko1 pocujte a mali ste dake tehu priznaky?? nieco specialne ako inokedy?? akoze bolest v prsiach,v krizoch a dalsie veci co sa hovoria?? lebo ja nemam nic... ☹

timmka
19. okt 2012

@cerkutka moja ja som nemala nic, az neskor zacali, akurat suchoty ale to nie je asi priznak...

cerkutka
19. okt 2012

@timmka tak potom v pohode🙂)

matelko1
19. okt 2012

@cerkutka nie nemala som ziadne,len take ako pred ms nic viac,to znamena,ze ma boleli prsia a pichalo v podbrusku....
@timmka veru len take hcg okolo 300 na 10-ty den.ved aj herman ostal z toho paf,ze take nizke a.....

matelko1
19. okt 2012

@cerkutka ja som bola v Car na krv a vysledok bol v ten den po 14-tej hod.

lilli202
20. okt 2012

@cerkutka a potom si ako postupovala???kolko si si pichala?

bambula27
20. okt 2012

Ahojte zienky. Viete mi povedat, ako vyzera kratky protokol? Ja len sa pytam preto, ze naposledy Herman hovoril, ze DIphereline asi pichat nebudem a 2 krabicky Gonalu budu stacit. Ale....normalne som v takom rozpolozeni, ze vkuse si hovorim, "keby sa to babo teraz podarilo prirodzene" ... 😔 😔 😔 🙂