Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
22. okt 2012

@amali to mi je strasne luto moja...ale dufam,ze to nevzdas a budes bojovat dalej...

amali
22. okt 2012

@cerkutka bola som na krv 11deň po vklade, ale hcg bolo vééééééééééééééééééééééééľmi nííííííííííííííízke, mrazačiky ešte máme ale neviem či teraz do toho zas pojdem asi si oddýchnem..... 😖

amali
22. okt 2012

@21majka no budeme musieť...

jania023
22. okt 2012

Kocky trochu tak odveci..nenejde sa tu nejaka krajcirka??

xeni81
22. okt 2012

Kočky! u mňa druhá IUI tiež neúspešná. Zajtra mu idem volať, že teraz ako ďalej.

cerkutka
22. okt 2012

@lilli202 haha🙂) este skor ako svojmu manzelovi🙂))

cerkutka
22. okt 2012

@xeni81 to mi je luto,dneska same zle spravy:(( si tiez bola na krv?

xeni81
22. okt 2012

@cerkutka nebola som, lebo už v noci som sa zobudila na mrchu, ale volala mi kamoška, ktorá bola ten istý deň na ket, u Hermana a jej sa to podarilo.

amali
23. okt 2012

ahoj baby, neviete náhodou niekto aká može byť príčina že sa embryo neuhniezdi? čo treba robiť aby sa to podarilo ☹

linka
23. okt 2012

@amali moja pred tym nez pojdes na dalsi vklad,pories si najprv hematologiu...

amali
23. okt 2012

@linka že vraj na hematologiu ma nezoberú ak nejde o potraty ☹

linka
23. okt 2012

@amali ale oni budu riesit,preco sa neuhniezdia,porobia ti vysetrenie vsetkeho a aj genetiku budes mat v tom...

matelko1
23. okt 2012

@amali ak to ti tazko niekto povie ze preco sa to neuhniezdi,to nevie a ani nepovie ziaden lekar......a hematologia mas pravdu,az vtedy zacnu nieco riesit ak mas potraty,tak potom nastanu rozne vysetrenia,genetika a atd....

matelko1
23. okt 2012

@cerkutka a ty ako?......joj tak drzim palce .....

linka
23. okt 2012

@amali kamoska ma za sebou ivf,tiez sa jej neuhniezdili a na hematologii nebol ziaden problem,vzali ju,ja by som isla...

vivera
23. okt 2012

Vám Herman odporúčal niektoré z týchto vyšetrení?

lilli202
23. okt 2012

@cerkutka ano :DDDDD

cerkutka
23. okt 2012

@matelko1 ahoj🙂) neviem neviem vobec sa necitim tehotno....tha neviem, test sa bojim spravit, zajtra by som mala dostat menzes tak asi pockam ci dostanem ci nie....hoci neviem ci to tie tabletky dovolia...uz som z toho jelen🙂)

21majka
23. okt 2012

ahojte zienky,mozem sa este opytat,ked ste si pichali diphereline kazdy den-menili ste strany?Pichali ste raz na pravo,raz na lavo?Dakujem

lamilka
23. okt 2012

@xeni81 ahoj, tak to mi je luto, som na teba stale myslela, že či sa ti druhý krát podarí.Som zvedavá čo ti teda povie.

linka
23. okt 2012

@vivera mne ziadne,isla som sama...

vivera
23. okt 2012

@21majka ahoj, ja si pichám na obe strany.

lamilka
23. okt 2012

dievčatá, to keď budem mať dlhý protokol, tak budem začínať s decapeptylom depot? dobre som to pochopila? a potom budem čakať na menzes?aza ako dlho od decapeptylu by som mala dostat menzes?potom už len gonal a fostimon .ale je to takáto postupnosť?nemám síce ešte spat žiadosť z poisťovne ale už si vypočítavam, že kedy asi začnem a či to bude ešte tento rok 🙂

21majka
23. okt 2012

@lamilka ahojki,tak ja som akurat teraz v pondelok zacala svoj prvy dlhy protokol,zacala som na 22.dc a dalsiu kontrolu mam 5.11.a este dalsiu 12.11.Este neviem,co mi nasadi dalej zatial do dalsej kontroly picham iba diphereline 🙂 Menzes by som mala dostat normalne,tak na 28-29dc,vsak uvidim 🙂

21majka
23. okt 2012

@vivera dakujem za odpoved,tak druhu injekciu som pichla na druhu stranu brucha 🙂

cerkutka
23. okt 2012

@21majka ja som si pichala pod pupok.... v podstate dva cm hore dole, cela oblast podpupecna bola dopichana🙂

jania023
23. okt 2012

neviete ako sa po novom pridavaju otazky ci diskusien na MK?

21majka
23. okt 2012

@cerkutka vazne?a mne Herman ukazoval na boku pod pupkom....ale myslim si,ze to je asi jedno,ked to ide podkozu,ci?A ako sa dneska mas?Tehulka nasa...🙂 🙂 🙂

cerkutka
24. okt 2012

@21majka praveze sa vobec necitim tehulovsky neviem neviem ci to vyslo, bojim sa urobit test....🙂) inak haluz je ze vsetky si myslite ze to vyjde okrem mna🙂) co je najvacsia obava pre mna je ze ma vobec uz nebolia prsia, toto bolo pre mna stale neklamnym dokazom ze mrcha prichadza....lebo tie ma statocne boli stale az do obdobia tak 3 dni pred mrskou - a teraz je to bohuzial take iste. Test sa bojim robit ako cert. Radsej pojdem na krv...- dnes mam dostaat mrchu tak cakam...uvidim ci dostanem ci nie, kazdopadne netusim ci tie tablety co beriem zabranuju mrche alebo nie takze neviem uz co mam cakat🙂) som z toho cela zmatena ale fakt ani trosicku nemam ten pocit ze to vyslo...v brusku ma picha, stekli no proste vsetko mozne aj nemozne...ale to si uz asi aj nahovaram🙂) mi uz z toho zadrbava ti poviem...🙂

cerkutka
24. okt 2012

@21majka a pichat si podla mna mozes hocikde pod bruskom ja som to nemala rovno pod pupkom ale tak v oblasti pod pupkom hocikde kde som este nevidela ze uz bolo pichnute...🙂) ja jak narkomanka som uz pichala hore dole hlava nehlava🙂) to si zvykknes moja...🙂) po 10 injekcii ti to uz bude jedno kde ju das🙂