Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
21. nov 2012

ahojte zienky,tak ja som bola dnes konecne na vklad....a naozaj tam bolo perno a plno 🙂 .Ja som bola objednana ako prva na vklad na 11tu a robili mi ho o pol12ej.Zase sme lezali a debatovali na izbe s kocenami az do pol2ej.Ked som potom sla k nemu na zaverecnu 'debatu' tak naozaj vobec nedvihal mobil....plna cakaren,ani miesto nebolo na sedenie 😎 A volala som mu po 16ej,bo som sa zabudla opytat nieco a dvihol mi v pohodicke 🙂

lucka023
21. nov 2012

@bambula27 no ono to bolo stale tak....ale aj tak ho treba obdivovať ako to všetko stíha 😀

bambula27
21. nov 2012

@lucka023 no ja som tam bola v pondelok a bola som v cakarni jedina. A praveze to stale nie je, ze on nedviha. On dviha stale. Ale dnes asi mal fakt moc.

@21majka Ach moja...uz bol vklad? Tak drzim prsty silno, silno. 😵 Tak to az tak moc nemeskali, ked ta vzal len polhodinu neskor.

21majka
21. nov 2012

@bambula27 no jooo...uz bol.Dakujem ti moja zlata,musim verit,ze aspon na 50%vyjde a aspon jedno za uchyti. 😀 mne to prislo take strasne jednoduche a rychle nato,ako dlho sa zena pripravuje.Sup-sup a uz som lezala na izbe 😀 Mna zobral celkom v pohode myslim,ze aj Kajku,co bola po mne zobral este relativne v pohode,no Natali uz potom cakala dlhsie...inak sestricka doktorovi hovorila,ze je toho velmi vela,ale ze ma najprv urobit vklady....

bambula27
21. nov 2012

@21majka A dali ste vlozit dvoch bojovnickov? Jaj moja, ako by som chcela byt na tvojom mieste. Velmi ti to prajem, dufam, ze sa zacnu teraz pred Vianocami mnozit uz len pozitivne spravy a z nas budu tehulky.

21majka
21. nov 2012

@bambula27 no ja som sa ho pytala,ci moja maternica zvladne jedno,ci dve a on ze kludne aj dve,ze on nevidi ziadny problem....Tak som posluchla.Ja som si dala ten embryoskop a ze vraj tieto dve boli velmi dobrej kvality,tak uvidime,ci zabojuju... 🙂 🙂 🙂
Nebojkaj,rychlo to ubehne a ty uz budes tiez o chvilu lezat doma po vklade a hladkat brusko. 🙂 Zienky,musime byt optimistky a verit,lebo to je podla mna to najdolezitejsie.Vsetkym vam to prajem.Ja si naozaj nechavam v kutiku duse aj tu moznost,ze to nevyjde hned na prvykrat a ze pojdem na dalsi pokus,ale mam este dva,takze nezufam 🙂

bambula27
21. nov 2012

@21majka Moja zlata, mas ozaj spravny pristup...a ja osobne tiez velmi verim, aj ked tie negat. info nie su prijemne a ja negativnu odpoved nikomu neprajem, ale stale verim a verim. Raz nam to urcite vyjde.

sfera
21. nov 2012

@cerkutka hneď nemusí sa čakať jeden cyklus?

lamilka
21. nov 2012

@21majka silno, silno, silno vam drzim palce 😉

timmka
21. nov 2012

@21majka drzim palce 😉

21majka
21. nov 2012

Dakujem zienky,ste zlatucke 🙂 🙂 🙂

natali225
21. nov 2012

@21majka čafff ako ???? 😉

lilli202
21. nov 2012

Ahojte ...dneska sme tam boli velmi velaja ja som bola na pol 2 a zobral ma okolo pol3
Bambulka asi preto ty nedvyhal lebo mne robil vklad prepac ...aj ja som si dala 2fazulky.pytal sa ma ci sa nebojim ked budu dvojicky. .verim ze to vynde ...dneska mal toho naozaj vela o 5uz bol velmi unaveny.

21majka
21. nov 2012

@natali225 caff kocena,uz som ti napisala 😀 😀 😀

21majka
21. nov 2012

@lilli202 ahojki,tak ako sa citis?aj ty si davala dve?Nech sa ti drzia moja 🙂

lilli202
22. nov 2012

@21majka ahoj moja hej dala som si dvee. Aj ty? ?citim sa zatial dobre kus ma boli brusko a pocuvaj ako beries lieky ja som zatial tak brala ze duphaston rano dve tabletky a vecer a estrimax rano na obed a vecer jednu a teraz my to zmenil. Ty ako beries? ???

21majka
22. nov 2012

@lilli202 ahojki,aj nam to zmenil,vcera som si pisala s Natali a ona ma tiez zmenene davkovanie liekov.Asi je to normalne... 🙂 🙂 🙂

lilli202
22. nov 2012

@21majka ako beries teraz? ?volala si uz kolko ty ostalo? ?

katka30129
22. nov 2012

ahojte neviete mi povedat,ci po iui man pokracovat so sioforom? zabudla som sa ho opytat a uz je neskoro :o} dakujem

timmka
22. nov 2012

@katka30129 moja kludne mu volaj , ja som ho otravovala aj vecer

katka30129
22. nov 2012

@lamilka ach ja som zase myslela ze sestricka pride po mna a ja som tam lezala asi hodinu :o} jaaj ale som si trpchu polezala...dr,bol veeeelmi mily ....bolo to uplne v pohode

lamilka
22. nov 2012

@katka30129 joj, tak myslim na teba, nech to dobre dopadne....s tym lezanim je to take blbe, lebo by mohli na rovinu povedat kolko odporucaju aspon polezat, lebo aj mne bolo blbo a som nevedela kolko tam polezat...
no ale ty skus dr. zavolat aj teraz, ved dievcata tu pisavali, ze mu volali aj o deviatej a bol v pohode.to v strese cloveka nenapadne sa opytat vela veci az ked z tadial odide.

lilli202
22. nov 2012

Mna tak pobolieva v podbrusku picha ma je to normalne? ???

timmka
22. nov 2012

@lilli202 ma, neboj, brusko mozes citit ako na menzes, je to normalne, vsetko robia lieky a mozno sa uhniezduju a preto,,,, hlavne kud a nestresuj 😉 drzim ti palce

linka
22. nov 2012

@lilli202 kedy mas krv? ci budes aj testovat?

bambula27
22. nov 2012

@linka moja....nemas nahodou doma nejaky Cetrotide? Som citala v teme, ze mas 2 ks. Alebo si uz predala?

lilli202
22. nov 2012

Timka jojj keby si mala pravdu ze sa zahniezduju obe dve. Celi den odychujem pod ritou vankusik a tak odychujem. A ty ako? ?este si 2v1??

lilli202
22. nov 2012

Linka neviem ci testnem ale urcite nevydrzim

linka
22. nov 2012

@bambula27 moja nemam uz,som predala asi pred dvomi tyzdnami ☹ si nepisala do tej temy,ze potrebujes? skus,oni sa ti ozvu..

bambula27
22. nov 2012

@linka pisala som, no az dnes, zatial nikto nic. A nevies, kolko tych ampuliek mi priblizne bude treba?