Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
8. mar 2009

jelka kam si zmizla, teraz som velmii zvedavaaaaaaaaaaaaaaa 😉

lusinkaj
8. mar 2009

baby dobru nocku,pekne snicky.... 😔

gerena
8. mar 2009

aj tebe......

jelka73
8. mar 2009

Ja mam dlhe blond vlasy.mala som oblecenu ciernu bundu,a pytala si sa minule na koniku,nebola som tu,do kt.tyzdna vydrzim,ked stale potratim-tak 1IVFsom vydrz.do 9tyzdna-cakala som dvojicky,potom hned KETzasa tehu-do 7tyz,potom 2IVF-nic,potom mesiac po ivf prirodzene tehu-5tyz.potrat,potom 3ivf-nic,a teraz KET-mala som mrazene este.

gerena
8. mar 2009

ano uz viem...............si ta pamatam kvoli trablom s priezviskom .......... 🙂

gerena
8. mar 2009

ale aj tak drzim palce 🙂

beadz
8. mar 2009

ahojte krasavice. este nespinkate ?

jelka73
8. mar 2009

no hej,to som sa prave vtedy vydala,a zmenila aj meno v poistovni,ale oni to nejako dorubali a ja mala neprijemnosti.ved ja stale na teba natrafim,aj chodim tam casto.keby som ani jedinky raz na ivf neotehotnela,tak uz na to asi kaslem,len ako vidim,ide to,a to ma stale nejako presvedci.len tie potraty.uvidim,ako dlho ma to este budebavit.chi.ale ty si velmi prijemna baba.klobuk dole...

gerena
8. mar 2009

😀 jelka...

gerena
8. mar 2009

nespinkame bea........drzime s tebou 😀

gerena
8. mar 2009

neodchadza mi kazda druha sprava.................jelka aj ty si velmi sympaticka 🙂 🙂

jelka73
8. mar 2009

no ved,ger,ja pisem uz 4ty krat,a nic.trapim sa a vyhadzuje ma.ak ma nenapoji,tak dobru nocku...ahoj bei.tebe som tiez pisala,ale neodislo to

beadz
8. mar 2009

kocky, my papame pomelo. poznate to ? ja som to predtym nikdy nejedla a teraz reku ze to vyskusame. este sme s muzom len polku zjedli a uz fucime jak lokomotivy. 😀

beadz
8. mar 2009

ale inak problem s pridavanim prispevkom mam stale len v nasej teme. v ostatnych nie !!!

gerena
8. mar 2009

bei co to je?

beadz
8. mar 2009

ger, chuti to ako grep ale nie take horke. ale je to take velke, vyzera ako zlty melon

jelka73
8. mar 2009

A to je co?no to teda nepoznam.idem ja asi spinkat,straasne ma boli brusko,mam v tychto dnoch mat menzes.horsie,ze ma nebolia prsia,to ma stale boleli,ked som bola tehu,inak mna pred menzes nikdy nebolia.ale ked boleli,boli hned boli aj dve ciarky.teraz nic.mozno je priskoro.

beadz
8. mar 2009

jelka, kazde tehu moze byt ine. ja som uz siesty krat tehotna, tak uz nieco o tom viem 😉

gerena
8. mar 2009

aj ja zajtra dlhy den mam aj sluzbu 🙂 mozno este sa ukazem, chcela by som pozerat na joke fil od desiatej 🙂 🙂
ale kto ide spinkat dobru nocku a pekne sny................a uspesny zaciatok noveho tyzdna 🙂

ten koniec znie ako dakovna rec 😖

beadz
8. mar 2009

ger, tak nech ti to rychlo zbehne. a potom podaj hlasenie kto znamy tam bol. 😀

gerena
8. mar 2009

😉 bea mam pytat autogramy? ci to len od desperada? 😀

beadz
8. mar 2009

ger, ani od neho nemusiiiiis 😀

gerena
8. mar 2009

prepac, som zabudla ze uz mas 😀 😀 no nic odchadzam na jojku na rande s douglasom................starsy pan, ale .............. 😅 😅

beadz
8. mar 2009

ger, ale slusne. ano ??? 😉

gerena
8. mar 2009

bea, prave som prisla na to ze tam hra de Niro 😅 😅 no nic....ale film je dobry 😀 😀

beadz
8. mar 2009

tak on by uz fakt stal za hriech... 🙂

eva7780
autor
9. mar 2009

dobré ránko 🙂
podla je tam viac dobrých hercov v zrelšom veku,ktorý by stály za hriech 😉 mne sa páči harison ford,je sice trošku zvláštny ,ale hrá dobre 😉

beadz
9. mar 2009

dobre ranko

dianan
9. mar 2009

dobre ránko 🙂

matelko1
9. mar 2009

ahojte baby.prajem krasny den. 🙂