Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
5. dec 2012

@lilli202 ano moja , este sme stale 3 v 1 😀 , no mala by som to mat na 100% potvrdene, ze je to parik, ale nikdy nevies....ale sekciu mam planovanu 21.12 😵

cerkutka
5. dec 2012

@lilli202 myslela som estrimax 🙂) nie estrogen..sak to muzsky hormon je nie??🙂

lilli202
5. dec 2012

@timmka teraz sa bojim ja uz nemam co sa dáva do posvi.povedal by ze do skoncenia balenia.dalej nie.

timmka
5. dec 2012

@lilli202 no prvy krat som brala aj ja len do skoncenia balenia a u mna to dopadlo zle, ale mala som hcg len 50, ale ty mas krasne hcg, mozno u teba to bude ine 😉

lilli202
5. dec 2012

@timmka tak teraz co mam robit mam si radsej kupit a uzivat???tyzden uz neuzivam.do pici teraz sa uz bojimmmmmm.

cerkutka
5. dec 2012

@lilli202 ale ked ty uz tyzden neuzivas a si OK tak si OK....to najhorsi je ten prechod...od uzivania k neuzivaniu....(podla mna teda)

cerkutka
5. dec 2012

@timmka a co ti nerastlo hcg? ci si spontanne potratila? v akom tyzdni?? boooze to mi je luto:( a testy si mala pozitivne ? myslim z mocu...ja uz sa zacinam bat..

lilli202
5. dec 2012

@cerkutka bodaj by si mala pravdu.hej som ok ani nespinim nic.ty este uzivas?

anuliktula
5. dec 2012

@lilli202
@cerkutka baby modrykonik je super vec,ale prestante sa stresovat z kazdeh veci,ktoru tu precitate,vobec vam to nepomaha.lili sup sup do postele oddychovat a cerkutka ty hajdom do prace nech nemyslite na hluposti.....inak tie vase deticky z vas svihne🙂

anuliktula
5. dec 2012

Baby,ktore mate PCO,pozrite temu Inofolic-skusenosti....vyzera to zaujimavo....nahodou som na to natrafila,bohuzial nic pre mna :(,ale vam by to mohlo pomoct

21majka
5. dec 2012

@anuliktula presne tak,dobre si to napisala....nestresujte sa a nepanikarte.Vsetko je tak,ako ma byt 😀
Ahojte zienky,ako sa mate,ako je u vas?My tu mame aj ked slnecno no poriadne chladno,na IRL prislo ochladenie dost skoro tohto roku,sneh sice nemame,ale riadne mrzne 😎 Tak ja som bola na krv dnes rano no a kedze som v IRL,v krajine kde maju na vsetko cas,tak vysledky budu az buducu stredu resp.piatok 😠 😠 😠 .Ako u blbcov.No co uz, nevadi,nejako to uz vydrzim 🙂 .Doktor povedal,ze testy su pekne,tak sa nemam stresovat a obavat,ze mam pracovat a zit ako doteraz a ze tehotenstvo nieje choroba 😀 😀 😀 Srandista riadny,som sa nasmiala pri nom.

matelko1
5. dec 2012

@timmka jej uz sa ti to krati,budete mat krasny vianocny darcek 🙂 ..dobre sa drzis.ja som presne ako som vosla do 37tt tak chlapci sa vypytali von,odtiekla mi plodova voda a rano o 8-mej sa narodili....drzim palce 🙂

lilli202
5. dec 2012

@cerkutka no co je????????

slniecko001
5. dec 2012

@lilli202 no nic, co by bolo 😀 , cerkutka len robí tajností 😀

lilli202
5. dec 2012

@slniecko001 jojjjj ja kazdu chvilku sem kuknem ze co je a ona ma takto potrapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

cerkutka
5. dec 2012

@lilli202
@slniecko001 hahaaaa🙂)) vy ste baby vtipaaaalky, som bola na obed so svojim muzickom aby sme spolu zavolali🙂
takze:
som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 HCG 149
na tvoje lilli sa to sice nechytaaaa🙂 ale dr povedal ze je to pekne hcg a ze to vyzera na jedno babetko🙂)))))))
tha som happyyyyyyyy ako cappyyyyyyyyyyyy🙂)) mam mu zavolat a idem na kontrolu tak ako ty o 3 tyzdne🙂)))))))))
ale mala som slzy na krajicku az tak ze som mu zlozila a potom som mu musela zavolat este raz a som sa ospravedlnovala haha🙂) kuku som🙂

cerkutka
5. dec 2012

@anuliktula co je to PCO?

slniecko001
5. dec 2012

@cerkutka PCO - polycystické ovária (vaječníky s cystami)

slniecko001
5. dec 2012

@cerkutka na lili sa nechytá nikto, ona bude mať nie že 2-čatá, ale 4-čatá 😀 😀 😀 s takým HCG

cerkutka
5. dec 2012

@slniecko001 to zato ze take mlade ucho je🙂))) to my postarsie vies ako.....🙂) pomaly sa na nu tahame🙂

slniecko001
5. dec 2012

@cerkutka veď to, ty si na tom ešte dobre, ale čo ja? Už stará koza ... 😀 😀 😀 Ale vieš ako sa hovorí: stará, ale jará... 😀 😀 😀

cerkutka
5. dec 2012

@slniecko001 😀 😀 😀 😀 presne tak!!!! 🙂) no vidis moja, tak jej vyslo hned na prvy sup bo je najmladsia, mne na druhy bo som stredna takze tebe na tutti vyjde na treti 😉

slniecko001
5. dec 2012

@cerkutka zabudla som ešte raz blahoželáááám a držte sa 😉 Prečo si sa Hermimu zložila, to akože si sa rozrevala?

cerkutka
5. dec 2012

@slniecko001 sak pozeram ze nic.... 😀 dakujem velmi pekne🙂) som zlozila bo som v strese bola a som dako neviem....zoskratovala🙂

slniecko001
5. dec 2012

@cerkutka bodaj by si mala pravdu 😅 Ale ja si to nechám až na február / marec, aby aj vtedy tu nejaké pozitívne správy boli 😀 Ešte si poriadne zalyžujem a potom, keď už nebude sneh, môžem s príchodom jari ísť aj na bábo 😀 😀 😀 aby vyšlo ako darček pod stromček na budúce Vianoce 😀 Pekne som si to naplánovala, bárs by to tak aj bolo 😉 😉

21majka
5. dec 2012

@cerkutka zo srdiecka blahozelaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To sa tak krasne cita 🙂

anuliktula
5. dec 2012

@cerkutka blahozelam

cerkutka
5. dec 2012

@21majka dakujem dakujem🙂)

cerkutka
5. dec 2012

@slniecko001 och fakt...ja mozem zabudnut na lyzovacku, och....moje noveee lyzeee nepouziteeeee 🙂)) este vcera som sa dohadovala skamoskou ze konecne napadal sneh a ze ideme lyzovat, vidis...jak to cloveku nedochadza...

cerkutka
5. dec 2012

@anuliktula dakujem pekne, inak mne setci blahozelate na 2x🙂) raz pred dvoma dnami ked som dala test a teraz druhykrat hihi🙂) tak si to uzivam 🙂