Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
14. dec 2012

@cerkutka ja som zaspinila v 8tt a vsetko bolo ok, praskla mi nejaka cievka, ja som mala jasnu cervenu krv, este rano trochu bola a preslo, tiez mi oichli injekciu, ked mas ascorutin, tak si zober, je to vitamin a teraz oddychuj 😉 , bude dobre ked tio robili ultr. tak by videli, ze ci spinis priamo z maternice

slniecko001
15. dec 2012

@cerkutka nestresuj, ja som tiež pri dcére špinila 5.-6. týždeň a potom už bolo všetko ok. Ono to zvykne na začiatku v čase keď by si mala mať mrchu. Len musíš ležať.

cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timmka
15. dec 2012

@cerkutka a utros beries? ked ano, tak si ho zvys, ja som si sama zvysila aj rano dve

cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timmka
15. dec 2012

@cerkutka moja nechcem ta strasit,ale hcg nic neznamena, nechapem preco ti neurobili ultr. odkial krvacas, ci napr. plod neodchadza, ale na tvojom mieste idem v pondelok na kontrolne hcg ci stuplo, ak ano, budes kludnejsie, beries aj duphaston? kludne utros ber aj dve rano a aj dve vecer, nic nepokoazis, ale potom ked bude vsetko ok, tak ho vysad az po 12tt postupne, nie jenorazovo... drzim ti palceky, viem co prezivas, presla som si tym.... tiez som prvy krat spinila do hneda....vacsinu len vecer, cely den nic ☹ ked mas doma ascorutin, tak si zober aj ten, kludne 3x2, to mi poradili na pohotovosti, drz sa

cerkutka
15. dec 2012

@timmka ale ty si prvykrat potratila vsak?? prave kvoly tomu spineniu? no...ja tiez iba vecer cez den nic:( ved to som hovorila sestricke ze naco porovnavat hcg spred tyzdna s tym novym, ze to sme mali urobit den pred a den po..na porovnanie...neviem no:((

cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timmka
15. dec 2012

@cerkutka moja nestresuj, neboj, bude vsetko dobre, ja som potratila, ale ja som vysadila utrogestan a hned na to o tyzden som zacala spinit, ja si myslim, ze preto, aj sam moj gynekolog povedal, ze mohlo to byt aj to za dosledok, ale tazko povedat, teraz ked som zacala spinit, hned som si zvysila a pozri o chvilku rodim... tak len teraz oddychuj, ja som lezala, malo chodila a pomohlo, pevne verim, ze aj tebe pomoze, lebo spinis staru krv, nie cerstvu ako ja...ked je do hneda, tak mi na pohotovosti povedali, ze je to stare.... a je lepsie do hneda a ko ja teraz cerstvu krv, ked dnes zacnes vecer opat spinit, tvraj nad tym aby ti urobili ultr. a nech zistia odkial, na ult. je vidiet... ktory tyzden si??? mozno uz bude aj srdiecko, ja som ho mala v 6tt plus nejake dni 😉 a mozno ta to ukludni, pokial je uz srdiecko, tak je to na veeeeeelmi dobrej ceste, plod je uz silny... 😉

cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timmka
15. dec 2012

@cerkutka len chod, on hned uvidi , ze co a ako.... 😉 no tak by si mala byt cca v 6tt, lebo rataju sa aj dva tyzdne co zena nie je este tehotna... tak o tyzden budes vidiet srdiecko a bude bit ako zvon 😉 😵 😵 😵 😵 , drz sa 😉

cerkutka
15. dec 2012

@timmka to pevne dufam ale zacinam sa bat:(

slniecko001
15. dec 2012

@cerkutka 19. DC som mala vklad, 14 dní po vklade mi robili test HCG, 15. deň som vedela výsledok a 16. deň (35.DC) som začala špiniť, išla som do nemocnice, doky mi povedal, že je to 5. tt, o týždeň mi urobili sono, údajne 6. tt a už bolo aj srdiečko. Poležala som si ešte týždeň a špinenie prestalo. Takže to vychádza na čas pravdepodobnej ovulky nie mrchy. 😉

cerkutka
15. dec 2012

@slniecko001 presne tak ako ja...no uvidime, dnes je to lepsie esste to sice neprestalo uplne ale uz sa to o moc zlepsilo...lezim povinne....ma boli cele telo od lezania, neznasam nicnerobenie..ale viem ze musim🙂 dufam boze dufam ze to bude OK aspon ze sa to nezhorsilo a nemusim ist do nemocnice...

bambula27
17. dec 2012

Ahojte zienky.... Taaak, a mame v brusku len jedneho "chrustika". Dr. mi nechcel vlozit 2, bal sa, ze to nedopadne dobre. Lebo ja som taky "tazsi"pripad, ze by pri vlozeni dvoch babätiek mohol sa znova poriadne vyklut hyperstim.syndrom a mohlo by to dojst do takeho stavu, ze by som sviatky travila v nemocnici a kvoli zdravotnemu stavu by potom bolo potrebne prerusit tehotenstvo. ☹ Takze v ziadnom pripade nechcel vlozit 2. Toho druheho chrustika vraj budu sledovat este ako sa vyvija a ked, tak ho daju zamrazit. Ze ak by mi vlozil 2, tak uz dnes vecer by som mala pozit. tehu test, takto vraj ja reagujem na tehotensky hormon. Ze ja som akurat taky "stav", ze reagujem tak, ze "bud vsetko alebo nic". Takze tak. 28. 12. mam ist na krvne testy. Ale pojdem k svojej gynekol. Dr. nam poprial vela stastia a povedal, ze "dufam, ze pri stredrovecernom stole uz budete sediet traja" 😉

@cerkutka tebe moja, dufam uz je lepsie a spinenie uz hadam zmizlo a vsetko je ok.

slniecko001
17. dec 2012

@bambula27 držím palce, aby všetko dobre dopadlo 😉

lilli202
17. dec 2012

Ahoj cerkutka tak ako bola si na sone???bambulka moja drzim palce aby to vyslo velmi ty to prajem. Odychuj vela

bambula27
17. dec 2012

@slniecko001
@lilli202 dakujem vam veeeeelmi. budem oddychovat, jasnacka.

bambula27
17. dec 2012

Kolko tabl. Utrogestanu ste uzivali do posvy po ET? Mne napisal do reportu Duphaston 3x1, Estrimax tiez 3x1 a Utrogestan nenapisal ze kolko 😒 Tak ako doteraz? Cize dve?

lilli202
17. dec 2012

@bambula27
@bambula27 ja som brala 2x1estrimax a duphaston 3x1.ultros 2vecer do skoncenia balenia.

cerkutka
17. dec 2012

@bambula27 tak sa drzte🙂)!!!! no mne uz bolo lepsie vcera aj predvcera a teraz som zistila ze znova trosicku spinim....na nervy:(( volala som s DR a povedal ze na sono mam prist az 7.1...tha dovtedy musim vydrzat, keby bolo zle tak pojdem k svojmu no...

cerkutka
17. dec 2012

@lilli202 nebola som na sone lebo uz bolo vsetko OK, aj vcera aj predvceraom, a dnes to znova zacalo, sice zatial iba vlemi slabucko ale utekam domov si lahnut, a to som mala naplanovane vianocne nakupy...doriti: nasi dostanu namiesto darcekov figu borovu:((

cerkutka
17. dec 2012

@bambula27 2 tabl. vecer do posvy

cerkutka
17. dec 2012

@lilli202 ozaj ty kedy ides na sono? tiez az po novom roku?? inak mna prsia zacali taaaak boliet...joooj.....

bambula27
17. dec 2012

@cerkutka len klud moja. A ty normalne chodis do prace aj?

cerkutka
17. dec 2012

@bambula27 no tak som sla dnes lebo uz vcera som bola absolutne OK....

bambula27
17. dec 2012

@cerkutka no vidis....tak len este pekne oddychuj. Asi by si par dni mala este polezat.

lilli202
17. dec 2012

Cerkutka :tak to ma tesi ze ty je lepsie. Ja idem teraz v stredu na 11.teba preco dal az vtedy? ??moje cicki su citlivé a vacsie hahha ....