Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
22. dec 2012

@lilli202 no ako je to mozne, ale to uz by bol "iny" pripad 😀 Ja dufam, ze uz je tam pekne usalaseny, ci uz sam alebo "rozdeleny" 😉

21majka
22. dec 2012

@bambula27 ahoj bambulka,aj ja tam vidim ducha.Len citam,ze si testovala uz na 5ty den a to mozu byt este stopy pregnylu v tele,tak pozor na to.Mne Herman kazal az po 9-10tom dni si urobit test,ze skor je vysledok neisty.Skus testovat kazdy den,tak ako ja a ked ciarka bude silniet,tak je to jasneee-tehulka 🙂 🙂 🙂

bambula27
22. dec 2012

@21majka Joj, Maji, aj mne tak kazal, ale ja som nevydrzala 😀 A Pregnyl to asi nebude, kedze som ho mala pichnuty 10.12. a len 3000 jednotiek. A viem, ze 10000 jednotiek sa drzi maximalne 10-11 dni.

bambula27
22. dec 2012

@21majka a testovat budem asi kazdy druhy den. Akurat mi to teraz vychadza na 24.12. 🙂 a potom den pred odberom. Uvidime. Snazim sa ratat so vsetkym, aj ked v kutiku duse silno verim.

21majka
22. dec 2012

@bambula27 musis verit a hlavne byt v klude 🙂 Ja som sa utesovala tym,ze ked to nevyjde teraz,na jar skusime znovu 🙂 Mne pichali pregnyl 5000 a povedal,ze skor ako 9-10 den zbytocne testovat.Ale jasnacka,ze ked si mala slabsiu davku tak uz ho mas asi aj z tela von.Ja som testovala tri dni po sebe,potom pauza a zase tri dni po sebe.Vsak si videla fotkyAby som videla jasny rozdiel.Ale zacinas moja presne ako ja,so slabulinkou ciarockou,takze bude silniet kazdym dnom a bude to oki 🙂 Drzim silno prsteky 🙂 🙂 🙂

bambula27
22. dec 2012

@21majka ale ja sa uz nechcem utesovat, mna "dostala" ta skusenost s prvym IVF a prazdne foliky. Toho sa bojim. Lebo teraz to bolo tiez o chlp. Toho sa bojim, ze by sa to znovu zopakovalo. Neviem preco, ale mam v sebe uplny pokoj, a taky zvlastny pocit, ze to tentokrat vyjde. Samozrejme nechavam si priestor aj na to, ze budem sklamana, lebo vsetko je mozne, ale..... bojim sa toho. A DAKUJEM ti 😉

21majka
22. dec 2012

@bambula27 ked mas pocit,ze to tentokrat vyslo,tak to urcite vyslo...vsak vies,ze my zeny mame zvlastny dar-jeden zmysel navyse 🙂 🙂 🙂 Bambulka moja,tak ti to velmi velmi zelam a naozaj zo srdiecka prajem 🙂

bambula27
22. dec 2012

@21majka Maji, dakujem ti este raz, si zlatucka. A s tym dalsim zmyslom u zien, to je pravda. A ty si uz napis, ze cakate babätko 🙂 Tak ma to tesi, ked to v tejto teme pribuda. 😉

21majka
22. dec 2012

@bambula27 Neeee,este neviem,az v pondelok rano idem na polsku kliniku na ultrazvuk.Tak az potom to tam supnem,lebo este nas mozno dorazi pocet srdiecok pri takom hcg 😀 Moj priatel sa smeje,ze to nase babatko je vlastne medzinarodne svetove 😀 Oplodnene na SK,rastuce v IRL,doktor je arab a vysetrenia mi robia poliaci 😀 😀 😀 Aj mna to strasne tesi,ze sa Hermanoviek rozrasta....vsetkym to prajem,aby sa zadarilo 🙂

bambula27
22. dec 2012

@21majka Juj, tak nech to uz visi tu pri tvojom mene 🙂 Budu asi dve, co? 😵 Krasa, len tak dalej, zienky.

linka
22. dec 2012

odkaz od @timmka Tak uz sme na svete-Nelka 2850g,48cm a Oliverko 2750g,47cm,narodili sa vcera rano o deviatej...

21majka
22. dec 2012

@linka velika velika gratulaaaaaciaaaa,vela vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

lilli202
22. dec 2012

@linka Gratuluujem Timka vela zdravicka a velaaaaaaaaaaaa mlieka hlavne.

cerkutka
22. dec 2012

@bambula27 fiiiiha taky uplne presne isty som ja mala 8 den.....

bambula27
22. dec 2012

@cerkutka naozaj? 🙂 joj,ja strasne verim...ale najblizsieho testu sa asi budem bat...

cerkutka
22. dec 2012

@timmka gratuujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

cerkutka
22. dec 2012

@bambula27 haha....aj ja som sa bala a to do takej miery ze som musela prestat testovat🙂)urobila som si 3 testy a nic viac...lebo som z toho bola na nervy....potom som radej sla na krv...🙂)

bambula27
22. dec 2012

@linka ze timmke zo srdca blahozelaaam a nech sa drzia. Krasne miery bubatka maju ;)

bambula27
22. dec 2012

@cerkutka no ja chcem skusit urcite este na stedry den a potom den pred odberom...vo stvrtok idem na krv. Viac testov ani nekupim...

cerkutka
22. dec 2012

@bambula27 ale to tvoje mimi je extra sine ked ti uz na piaty den ukazuje...🙂) raz som videla jednu babu co testovala siesty den....a tiez mala pozitivne a uz mam mimi....takze sa neboj🙂)

bambula27
22. dec 2012

@cerkutka tak vies...kusok opatrnosti nezaskodi, cize s tou radostou neprehanam, ale stale dufam. Uvidime v pondelok, ci bude silnejsi. Ale dakujem za povzbudenie 😉

lilli202
23. dec 2012

@cerkutka aj ty si vypisaná na 10augusta??takze spolu budeme rodit hahha..takze teraz sme v 2mesiaci vsak???

lilli202
24. dec 2012

@21majka potom napis ako si dopadla moja .cakam...

21majka
24. dec 2012

Krasne stastne a vesele vianocne sviatky vam vsetkym zienky,aby kazdu jednu postretlo to jedno jedine...krasne bijuce srdiecko pod svojim srdcom.Aby ste sa vsetky dockali takeho krasneho zvuku ako ja dnes 🙂 Moja bambulka ma 128mm a frekvencia srdiecka je 148bpm 😀 😀 😀 .Ostalo mi iba jedno,po druhom este mi lekarka ukazovala skvrnku na monitore.Ale to nevadi,my sme s priatelom velmi velmi stastni....

lilli202
24. dec 2012

@21majka Tak jedno mas.nevadi to nech je zdravé a nech vydrzi do uspesného konca.

susanci
24. dec 2012

@21majka majuuš tak ti gratulujeeeem a prajem krásne tehulkovanie 🙂

bambula27
24. dec 2012

@21majka jej,Maji...tak je to tam,bije ako zvon. Tak sa drzte a nech mas krasne tehotenstvo,ktore skonci malym babom v naruci.

bambula27
24. dec 2012

Baby jaaaj,moj stedry vecer nedopadol naj...zacala som kaslat, som uplne slaba, cele telo ma boli,lezim tu v posteli ako snehuliak a trasiem sa v teplotach. Co okrem paralenu,cajickov a potenia sa? Dufam,ze toto moj krpcek zvladne :(

cerkutka
25. dec 2012

@lilli202 no vyzera to na 8tt ideme do tretieho mesiaca 😉

cerkutka
25. dec 2012

@bambula27 robila si testik vcera?