Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sobka
8. jan 2013

Dievcata, prosim, nemáte zo stimulky zvysne lieky, ampule menopuru, merionalu alebo nieco podobne? do temy mam nemam lieky som pisala, ale tu ste predsa z okolia Košíc, východ slovenska, potrebujem surne 2 ampule, vratila by som, ak si ich nechavate na neskor, dovtedy zozeniem...len ja musim dopichavat tento týžden a už tolko ampulí nemam☹ dakujem pekne

cerkutka
9. jan 2013

Caute baby, ja som bola na "poslednom vysetreni v CAR", babetko bolo OK, ale na moje velke prekvapenie mi povedal ze nemam u ziadnych zvysnych mrazacikov. neviem ako to je mozne ale citam ze aj vam sa to stalo, bola som velmi sklamana, povedal ze sa mam tesit z toho ze to vyslo a neriesit.......Tak ja sa velmi tesim ale zaroven som si bola ista ze si pojdem po dalsie babetko buduci rok a ze nemusim postupit cely proces ivf kedze mam zistenu alergiu na tie hormony a po kazdom vpichu som letela na pohotovost po injekciu kortizonu a dithiadenu.

eliska28
9. jan 2013

@sobka ahoj.Ja mám nepouzite celé balenie menopuru.Môžem ti ho poslať ak mi dáš adresu. Ja ho už nebudem potrebovať a Tebe pomôže. Tak sa ozvi

ked chceš.

marekmajka
9. jan 2013

čaute snažilky a buduce mamičky, som tu nova môžem sa k vam pridať? Po troj ročnom snaženi zajtra ideme za dr. Hermanom riešiť IVF ale po vašich komentaroch neviem či sme si vybrali to spravne car

lucka023
10. jan 2013

Caute baby,my sme boli na KET koncom novembra HCG som mala robene na dvakrat v decembri,lebo prvykrat mi povedal že ho treba skontrolovať a druhykrát povedal že išlo hore tak mam zavolať po 7.januari na ultrazvuk.v 5tt som bola pre lieky u svojho lekara tak mi robil ultrazvuk a nič tam nebolo,ale nejako som to neriešila ved to nemusi nič znamenať.v pondelok som volala Hermanovi tak na mna vybehol že prečo volam až teraz tak som mu povedala že až teraz mi kazal a objednal ma na piatok.ale od nedele mi nebolo dobre tak som bola u svojho doktora a robil mi ultrazvuk a žiaľbohu nič tam nemam ☹ .som sklamana z jeho pristupu lebo ked videl že to stuplo ale pomaly tak mi mal kazať urobiť ešte kontrolu HCG a nie ja som sa pytala na hodnotu tak mi nechcel povedať.zajtra idem za nim tak som zvedava čo mi povie.skoro dva mesiace som do seba pchala lieky zbytočne...a ešte som pribrala ☹ ☹

amali
10. jan 2013

@lucka023 ahoj, ja som to mala podobné len som bola na ket začiatkom decembra...jemu som volala že mám hcg 58 tak mi gratuloval že som tehotná povedal zavolajte v januári....ibaže sa blížili sviatky tak som to riešila cez moju gynekologičku...bola veľmi zlatá, zobrala my ešte 2 krát krv, ale hcg stúpalo pomaly tak ma upozornila že to nemusí podariť...aj tak bolo na nový rok som začala krvácať a bol koniec....je mi to ľúto,ale čo už asi to tak malo byť ☹ tiež som sa napchávala tými liekmi,ale čo už...

lucka023
10. jan 2013

@amali ahoj,ved prave že ja som sa ho pytala na hodnotu a nepovedal mi tak som mu verila ale čo už narobime tak ako píšeš asi to tak malo byť...a idete skúšať dalej či už to nechavaš tak?

amali
10. jan 2013

@lucka023 ideme skúšať dalej...ty ešte máš mrazáčiky?

123adrika
10. jan 2013

@marekmajka Ak si sa ešte nerozhodla, zváž to. Ja som absolvovala u neho jeden cyklus (neúspešný). No prístup bol hrozný. Potom som šla do Martina. No bolo to neporovnateľné. Pokus nám vyšiel (mám dievčatko skoro po 14 rokoch). Aj keby to nevyšlo bola som rozhodnutá opäť pre Martin. Držím palce, nech sa rozhodneš akokoľvek. A.

lucka023
10. jan 2013

@amali nie ja už nemam mrazačiky tieto dve boli z 3.IVF takže to bola naša posledna šanca ☹

amali
10. jan 2013

@lucka023 to mije ľúto...ale aspoň máš doma jednu bambulku...tak sa teš 😉

lucka023
10. jan 2013

@amali no to nas asi najviac teši ,že mame aspoň ju našu veľku lásku 🙂 🙂 ,tak držím prsty do dalšieho boja s uspešným koncom 🙂

amali
10. jan 2013

@lucka023 dakujem pekne 😉

lucka023
10. jan 2013

a ešte jedna vec ma napadla,tie ktore nemate mrazačikov a by ste mali mať...my ked sme boli v roku 2009 na 3.IVF mali sme štyri embryjka dve nam po PK vložili s dve hned zmrazili za čo sme aj hned platili....

lilli202
11. jan 2013

Jajj baby mne je tak lúto ktorym to nevyslo a ktoré uz nemáte mrazacikov..ktovie keby som mu zavolala ze co by my povedal mne 6mrazacikov dal zamrazit.ktovie ci by som mala este a za to som este platila 200e.hmmm

lamilka
11. jan 2013

Joj baby, tak ja som bola dnes na usg , som 9 den gonalu 150 j. no a zareagovala som az prilis, vytvorilo sa vela vajok, ani mi nepovedal pocet len ze strasne vela. no ale co ma este zarazilo je, ze si mam dalej pichat rovnake mnozstvo, nechapem ked ich je tolko preco este?urcite z toho nic nebude, a zacina ma poriadne boliet uz aj brucho.caka m kedy prepukne syndrom.mali ste niektora taky problem ze boli vela a predsa sa to podarilo? lebo ja som uz prestala verit.a nebrali mi ani krv, to netreba?

timmka
12. jan 2013

@lamilka aj ja som mala vela, tie ma vsetko bolelo a nakoniec sa oplodnilo 12 😉 😵 , tak hlavu hore, tiez som riadne pokracovala, ale mne kazal pichnut 5 injekcie naraz dipherellinu, mozno aj tebe bude kazat 😉 aby zabranilo dalsiemu rastu, nech dorastu tie male

lamilka
12. jan 2013

@timmka dakujem, joj bola by som veeelmi rada keby to dopadlo dobre,len sa bojim aby neboli prazdne, silno dufam, ze aspon zopar ich bude v poriadku.

bambula27
12. jan 2013

@lamilka to iste som mala ja....pri oboch stimulkach. Strasne vela folikov sa vytvorilo a kazal pokracovat rovnakou davkou. A pocas stimulky mne osobne nebrali krv ani raz!!! Ja osobne som s nim uz asi skoncila.... ☹

bambula27
12. jan 2013

@marekmajka Ak ste tam este neboli, skus este porozmyslat..... Ja mat moznost vratit cas, tak Na Gyncare ani "nezmurknem".

hoky
13. jan 2013

Ahojte Hermanky, už dlhšiu dobu zháňam menopur. Chýbajú mi 4 ampulky a mám lieky len do štvrtka. Ak sa niektorej zvýšilo ozvite sa mi, lebo som už zúfalá. Prídem si po ne aj osobne ak ste z východu. Vopred ďakujem za každú ampulku, hoci viem že tento príspevok nepatrí na túto stránku, ale chodím tiež do gyncare a stále dúfam že sa to podarí.

juliankaj
13. jan 2013

Ja som bola na Gyncare v Ke a mam velmi zle skusenosti.Robili mi kopu vseliakych vysetreni aj brali stale krv a nezistili ze som uz statstnou nahodou bola tehotna.este stastie ze mi nic nepobabrali.A ked som to oznamola lekarovi Hermanovi tak mi povedal ze ked si nepridem po vysledky za ktore trebalo zaplatit 100 eur ta ze to aj tak nedonosim nech sa netesim.som preplakala 2 tyzdne.a teraz mam chvalabohu zdrave 11 mesacne dievcatko.

lamilka
13. jan 2013

@bambula27 a kedy ti ohss prepuklo ak mi mozes napisat, nechcem ta trapit,az po pregnyle?brucho ma boli cim dalej tym viac, ale zvacsene ho nemam.ty si mala?vela pijem no pri tom velkom pocte folikulov sa tomu urcite nevyhnem.

bambula27
13. jan 2013

@lamilka kedy to prepuklo? Sama neviem, ale uz po 5 dnoch od zacatia s Gonalom som mala bolesti, na 7. den som mala robeny ultrazvuk a myslela som, ze ani ten ultrazvuk neprezijem, tak ma vsetko bolelo. Brucho som nemala zväcsene. To sa mi zväcsilo az po OPU, ked ohss prepukol naplno. Folikov som mala 20, takze...a nanestastie vsetky prazdne ☹ Dufam, ze to nebude tvoj pripad.

tromboska
13. jan 2013

@juliankaj wtf?????? sa mi sniva...? a isla si nakoniec a zaplatila si?

juliankaj
13. jan 2013

Nie nesla som,moj doktor z Presova mi povedal aby som nesla a ze ako mohol nevidiet ze som tehotna.

marekmajka
13. jan 2013

ja som u neho bola už pred rokom, tiež nam robil tie vyšetrenia za 100 eur 🙂 , ale v podstate nič konkretne nepovedal len, že som pravdepodobne mala chlamydie a že sa mame preliečiť a keď do pol roka sa nezadari mame opäť prisť. Manžel je o.k ale ja mam ľavy vajičkovod nepriechodny . A keďže už prešiel dalši rok tak chceme to riešiť ďalej. Ja som chcela isť k nemu hlavne preto, že to je najbližšie, neviem si predstaviť ako by sme to riešili s tym častym dochadzanim napr do Martina, keď od KE to je dosť ďaleko 😒

sfera
14. jan 2013

Tak dievčatá aj na moje veľké počudovanie z mojich nádejných 5 mrazacikov tam nie je ani jeden! Vraj už len nové ivf to je fakt divne! A hlavne potom, čo sa ma raz v ambulancii pýtal či nepoznám nejakú darkynu vajíčok! Tak k nemu už teda viac nepojdem

tromboska
14. jan 2013

@sfera Mne to rozum nebere. Kde sakra sa mozu mrazacikovia stracat? Ved on nema v rukach "len" nase buduce deticky a DNA, ale hlavne nasu DOVERU!

sfera
14. jan 2013

Veď v KE je este SPLN a hlavne nejaké to štátne centrum pre asistovanu reprodukciu vo FNLP nie? Nemate s tým nikto skúsenosti!? Do Martina je predsalen trochu daleko