Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

amali
19. feb 2013

@linka čoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

bambula27
19. feb 2013

@linka ako, kedy, coooo? 😵 Ach moja, potes ma, povedz. Ja vam to tak prajem z celeho srdca. 😵

linka
19. feb 2013

@amali
@bambula27 papiere uz su doma,uz len nieco doplnit a ide sa na pripravu za cestou k babu 🙂

bambula27
19. feb 2013

@linka povedz nam nieco blizsie...si zacala a moje otazky nekoncia 🙂 Som zvedava.

jaruska74
19. feb 2013

@bambula27 preco si nebola spokojna s hermanom?

amali
19. feb 2013

@linka toto čo si myslím a začína sa na písmeno A........

bambula27
19. feb 2013

@jaruska74 lebo sa mi nepaci jeho pristup k ludom. Manzelovi nebol sympaticky od zaciatku do konca. Kontrolne sono pri stimulke by mal robit castejsie...vklad by mal robit pri zapnutom a nie vypnutom ultrazvuku, mal by mat prehlad a nie na vsetko byt sam. A vsetko to potom tak vyzera. Vies co? Ja mam par nezodpovedanych otazok a nie som jedina. A myslim, ze odpovede sa nikdy nedozvieme. Ale ja ich uz neriesim...

jaruska74
19. feb 2013

@bambula27 no je pravda ze to tam funguje ako na beziacom pase,ale myslis ze inde je lepsie?

bambula27
19. feb 2013

@jaruska74 myslim ze ano. Nemoze predsa jeden lekar stihat uplne vsetko sam. A potom to tak aj vyzera. Riesi telefony, vysledky, vklady, konzultacie, objednavky....vsetko len on sam. A to sa popritom vsetko mne venuje akoze tak ako ma? Nemala som ten pocit.

linka
19. feb 2013

@bambula27 treba nam doplnit este udaje o zdr.stave,vypisat dotaznik a ziadost,poslat na krajsky urad,oni si nas zavolaju a zacne sa priprava s psychologickou a pani uradnickou+navstevy v dets.domove 😉

bambula27
19. feb 2013

@linka A ako babätko by ste chceli? Myslim vekovo. Asi co najmensie, vsak? 🙂 Navstevy v DD to budu len na Slovensku?

linka
19. feb 2013

@bambula27 tak do jedneho roka,plus minus par mesiacov,tak uvidime kedy nas po priprave oslovia,pocitam rok,dva,aj ked teta vravela ze aj do polroka,uvidime...

123adrika
19. feb 2013

@bambula27
Ahojky, ja len chcem vyjadriť podporu, viem čím si prešla. Ja som bola u Hermana a nevyšlo to. Tiež som potom mala dosť dlhú pauzu. Nevedela som sa odhodlať, bála som sa sklamania. Nakoniec sme s manželom vybrali Helios Martin a po 14 rokoch sa nám narodil malý anjelik. A ver mi, prístup, starostlivosť, kontroly a všetko je neporovnateľné. Ja som sa tam rozhodla chodiť až do pôrodu a neoľutovala som to.

bambula27
19. feb 2013

@linka a mate nejake podmienky? Ach...ja by som sa do toho pustila tiez okamzite, ak by to nebolo take zlozite s novorodencami. To je uz velmi tazke.

bambula27
19. feb 2013

@123adrika Ach, VDAKA TI 😵 Toto som potrebovala pocut. Ze som si dalsie CAR pre buducnost vybrala prave Helios v Martine. Chcem pauzu, lebo nie je nemozne, aby to vyslo prirodzene. Ale dlho cakat nebudem. A moj vyber bol spravny, dakujem 🙂 A odkial si?

linka
19. feb 2013

@bambula27 nemusime mat novorodenca,staci par mesacne ako som pisala,bude to dlha cesta a tazka podla mna,ale budeme bojovat...

amali
19. feb 2013

@linka nech sa to podarí, budem na vás myslieť......

123adrika
19. feb 2013

@bambula27 som zo Spišskej Novej Vsi. Do Martina sme to mali 150 km.

bambula27
19. feb 2013

@linka tak to vam strasne drzim palce. Hadam to nebude strasne dlhy boj a nech ste uz konecne stastni 🙂

linka
19. feb 2013

@amali
@bambula27 dakujem vam babiny moje 😵

bambula27
19. feb 2013

@123adrika a nemala si problem dochadzat tam pri stimulke tak casto? Ako ste to riesili?

123adrika
19. feb 2013

No bolo to náročné, najmä časovo. Ak bolo treba byť ráno medzi 7-8 v centre, museli sme vyrážať o 5 ráno. Ale dalo sa to zvládnuť. Manžel ma vozil. Ak nemohol on, tak svokra. Mňa už dosť tlačil aj čas mala som 37 rokov, takže som tomu podriadila naozaj všetko.

slniecko001
20. feb 2013

@amali Ďakujem moja.

matelko1
20. feb 2013

@linuska1 ja som bola spokojná s gyncare,ale bola som tam pred styrmi rokmi....

cerkutka
20. feb 2013

@slniecko001 posielam tehu vyrusiky velaaaaaaaaaaaa//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😉

katka30129
20. feb 2013

@emee ano,bola som no povedal mi ze mam vela vajicok, ale v nie velmi kladnom zmysle ☹ v piatok idem zase na kontrolu,dnes som si zacala pichat cetroide,tak uvidime ako to dopadne....dnes mam pocit ze mi tie vacsie vajka praskli,lebo uz vobec necitim vajecniky ako predtym...mam take zmiesane pocity ci sa to podariii...ale to asi vsetky 😅 😅 😅

slniecko001
20. feb 2013

@cerkutka ďakujeeeeeeem moja, už len aby som sa nimi nakazila 😀, verím, že áno. Ty sa máš ako?

lafia
20. feb 2013

@linuska1 Ahoj, ja som tam bola spokojná tiež...Rovno mi síce povedal, že KET nemá zmysel, keďže embryjá sú slabé, aj mi ich potom ukázal na fotkách. Nie je to síce príjemné, čo niekedy doktor povie, ale ja môžem povedať, že sa zachoval férovo.

linuska1
20. feb 2013

@lafia zajtra ideme na rastislavku.. uvidim pristup tam....ale dok za info... 😉

cerkutka
21. feb 2013

co je vlastne so zujankou?? ako dopadla? vie niekto?