Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
25. feb 2013

@katka30129 hej aj ja som bola tak haha.icsi bolo 400+predlzena tusim bolo 160+zmrazenie 200 ale opacne teraz uz neviem.

lilli202
25. feb 2013

@emee fiha tehotensky ja som netestovala ja som vydrzala az do krvi.kolko si si dala vlozit?

katka30129
25. feb 2013

@emee dakujeeem....dufam,ze to dobre dopadne a kedy pojdem na vklad neviete mi povedat?niekedy v stredu?alebo stvrtok?

emee
26. feb 2013

@katka30129 ak máš aj PK tak nemôžeš ísť v stredu 😉 najskôr podľa mňa piatok

slniecko001
26. feb 2013

@emee už na 6. deň? Tak to je super, držím palce, nech všetko dobre dopadne 😉 Kedy máš ísť na krv?

slniecko001
26. feb 2013

@zujanka ahoj, tak čo je s tebou? Ako si dopadla na kontrole?

katka30129
26. feb 2013

@emee fuuha az tak neskoro?hm....a mozno to tak bude lepsie,lebo mam take nafuknute brucho ako balon....je to normalne?brala som aj espumisan ale stale je to takeee....

emee
26. feb 2013

@slniecko001 ďakujem, zajtra idem na krv 😅
@katka30129 to som mala aj ja, aj riadne to bolelo. ale potom to prešlo, po pár dňoch. volala si už do centra? ako to dopadlo? 🙂

katka30129
26. feb 2013

@emee volala som a mame vsetkych15 oplodnenych....ale co je horsie zacal mi OHSS priserne ma boli brucho aj okolo zaludka,nemozem sediet lebo mi to vsetko tlaci na ramena a cely vrch neviem co mam robit ☹ ☹ ☹ doky mi hovoril,ze si mam zobrat tabletku od bolesti a ked sa to nezlepsi mam mu zavolat....ale ja to vidim na nemocnicu...bozeee ja uz nevladzem uz si chcem oddychnut od vsetkeho 😢 😢 😖

slniecko001
26. feb 2013

@katka30129 okrem tbl. pi strašne veľa tekutín (koľko vládzeš), aby si často chodila cikať a vyplavila z tela hormóny ☹

wanesi
26. feb 2013

ahojte dievcata, neviete mi povedat kolko stoji ET? prve IVF som mala neuspesne. vo stvrtok idem na vklad. je to druhy pokus zo zmrazenych embryi.

katka30129
26. feb 2013

@slniecko001 skusim to nejak vydrzat ale citim sa ako vypchata vsetko mi vsade tlaciiii a boliii ☹ ale musim to vydrzat musiiim,uz ked som dosla az sem 😒

lilli202
26. feb 2013

@wanesi tusim ze 200e.

slniecko001
26. feb 2013

@wanesi 200 Eur.

katka30129
27. feb 2013

zienky, ktore ste mali ohss bolelo vas v okoli zaludka a tlacilo vam to aj na ramena? po akej dobe sa vam to zmiernilo?velmi ssa snazim to vydrzat do piatku,lebo mam vtedy vklad a ze vraj je to dobre pre embrijko....a ked ste boli v nemocnici tak co vam robili?a este co vam pomohlo doma zmiernit to?dakujeem za kazdu odpoved

lamilka
27. feb 2013

@katka30129 mala si ist nech ti spravia ultrazvuk, mozes mat vodu v bruchu .tiez po takych bolestiach som ju mala, a to nie je velmi dobre ked jej mas vela, pprinajhorsom ti prelozi vklad.ale zavolaj mu ci ta nepozire skor.

katka30129
27. feb 2013

ved aj o tom som uvazovala,ale nechcela by som prekladat vklad ☹ mozno pojdeem na vklad a potom pojdem do nemocnice na infuzie,ak sa mi dovtedy neprihorsi...dufam,ze to bude fajn...som v rozpakoch vobec neviem ako sa rozhodnut ☹ ☹ ☹

21majka
27. feb 2013

@katka30129 moja radsej by som neriskovala a zavolala,ako si na tom...tolko sa trapis a napokon ti uhniezdeniu embryjka zabrani nejaka pricina,ktora sa dala odstranit.Radsej by som odlozila vklad ako si to potom vycitat,ked to nevyjde..Mala by si byt uplne v pohodicke,hlavne po psychickej stranke,aby sa embryjku u teba v maternici zapacilo 🙂

21majka
27. feb 2013

@slniecko001 tak ako sa citis?skusila si testik ci este skoro?Drzim prstiky nech su tam // ako hrom 🙂 🙂 🙂

wanesi
27. feb 2013

@lilli202
@slniecko001 dakujem, uz som myslela, ze mi nikto neodpovie. dufam, ze to dopadne uspesne.

slniecko001
28. feb 2013

@21majka Ahoj Maji, cítim sa dobre, cez deň mám pocit, že mi opadajú prsia 😀 , ale v noci to ustane. Myslím, že ešte je skoro, dnes som 9. deň po ET, ale ráno som si urobila testík, bol tam slabulinký "duch", veľmi by som si priala, aby tá čiarka silnela 🙂 Zajtra idem na krv k Hermanovi, tak uvidíme, je to v rukách Božích. 😉

katka30129
28. feb 2013

@21majka dakujem 🙂 dnes sa uz citim lepsie,brusko uz nemam take napnute ani ma uz skoro ani neboli....akurat ten zaludok ma este trochu trapi,ale verim,ze to bude fajn-aspon dufam....zajtra mame vklad o 9.00 hod. tak uvidime co mi este na to hermy povie...ale musim povedat,ze doteraz bol velmi velmi mily 🙂

lamilka
28. feb 2013

@slniecko001 ahoj , ja som mala na 12 den po et tiez slabucku ciarku, a hcg som mala na 200.tak verim, ze sa ti to podarilo 😉

sudabe
28. feb 2013

ahojte kočky po kolkych dňoch co ste si pichali menopur vám robili odber vajicok? a ako to prebieha zajtra tam idem tak neviem co a ako asi v pondelok moze byt? dnes je 10 den co si picham. dakujem

slniecko001
28. feb 2013

@lamilka ďakujem za povzbudenie 🙂, verím, že budeš mať pravdu 😉 Ako pokračuješ ďalej? V ktorom si týždni?

cerkutka
28. feb 2013

@slniecko001 jezinkuuuu gratulujeeeem , viem ze predcasne ale doposial si este ducha na teste nemala vsak??🙂)) ja som mala tiez 8 den iba slabeho ducha🙂))

slniecko001
28. feb 2013

@cerkutka ďakujem moja, nie nemala, toto je moje prvé "strašidlo" 😀 😀 😀 Dúfam a verím, že bude postupne silnieť.

cerkutka
28. feb 2013

@slniecko001 bude urcite na 100% 🙂

emee
28. feb 2013

@slniecko001 jeeej, bude to dobre, aj u mna sa to zacalo s "duchom" 😀 a teraz uz to mam potvrdene aj z krvi!!! drzim ti place, a kazdej jednej, nech sa to podari! prispejeme k hermanovej dobrej statistike 😉

slniecko001
28. feb 2013

@emee srdečne ti gratulujem a držím palce, aby bolo všetko ok až do konca. Verím, že mu zajtra "vylepším skóre", lebo doteraz som mu ho 2x pokazila. 😀 Ktorý deň po vklade ti robili odber? Cítila si nejaké zvláštne príznaky?