Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

linka
3. júl 2013

@tsunamka nemas zaco 😉 drzim prsty,aby vam to vyslo 😉

tsunamka
3. júl 2013

@linka dakujeme a tebe gratulujem, pozeram, ze vam to vyslo (klop, klop, klop) ... a este jedna otazka, ten kratky protokol co znaci, ja vobec neviem, co a ako, a neviem sa tu z toho vsetkeho vysomarit...
Nevadi, ak by som mens. dostala v piatok, nema sa zacat stimulovat prvy den .. alebo ako to je .. vopred dakujem za odpoved

linka
3. júl 2013

@tsunamka no musim ta sklamat,nam to u neho nevyslo,sice raz hej,ale nedopadlo to dobre ☹ nam dr. nedaval ani sancu na prirodzene pocatie a stal sa zazrak a splodili sme rovno dve 🙂
kratky protokol-stimulujes 10 dni injekciami,na 12 den ti odoberu vajicka,oplodnia a na nejaky 17 den ides na vklad a potom cakas na vysledok 😉
ja si myslim,ze mrchu dostanes okolo soboty,nedele,zacina sa 2dc pichat...

tsunamka
3. júl 2013

@linka hlavne, ze to vyslo ;) a teraz neviem, ci mam toho 6teho este vziat alebo nie, povedal, ze siesteho prestanem ... to jest, ze nevezmem, alebo ze vezmem poslednu ... ja uz som chora z toho, mam z neho strach .. 🙂 (prepac, ze ta otravujem takymi nezmyselnymi otazkami)

linka
3. júl 2013

@tsunamka ano siesteho este vezmes,pamatam sa,ze ja som tiez prestala v utorok brat a v nedelu mi prisla mrcha 😉 to je v pohode,pytaj sa.

tsunamka
3. júl 2013

@linka dakujem ... tak teda toho 6teho vezmem poslednu .. 🙂 .. taka som prestrasena z toho .. my by sme prirodzene ani nemohli, partner je po transplantacii kostnej drene, takze teraz priridzene ani nemoze .. spermie mame zmrazene v BA, to bude este dalsia vec, ktoru musim zistit, ci ten prevoz zabezpeci centrum, alebo to mame zorganizovat sami ...

linka
3. júl 2013

@tsunamka neboj sa toho,to je malina,horsie bude cakat na vysledok 😉 a Herman o tom vie,ze mate zamrazene spermie?

bettypo
3. júl 2013

@tsunamka tie spermie fakt ries ako prvu vec. Centrum ti urcite nezabezpeci prevoz

tsunamka
3. júl 2013

@linka ano, vie, len neviem, ci si to pamata ... asi mu buduci tyzden predsa len zavolam .. a opytam sa ho na to ...
@bettypo

katka30129
3. júl 2013

Ahojte baby po zisteni tehotenstva vam estrimax kazal doky dokedy brat?

fila82
3. júl 2013

@emee jeeej gratulujem a co ste podstupili? iui,...?

monka112
4. júl 2013

ahojte, poradte, v septembri chcem ist k Hermanovi, ale moja gynekologicka ma posiela na laparoskopiu, hoci nic mi nenasla, mam podstupit laparoskopiu alebo mam ist k Hermanovi a on mi zisti ci je potrebne ju absolvovat?, dakujem za rady

linka
4. júl 2013

@monka112 to bude bod pre teba,ak na tu laparku pojdes,lebo Herman ta posle na nu tak ci tak,on potrebuje vediet ci si po tejto stranke ok...

ja1986
4. júl 2013

@monka112 určite choď, mňa na laparoskopiu Herman nikdy neposlal a vďaka tomu smen zbytočne stratili 2 pokusy...

monka112
4. júl 2013

@ja1986 dakujem, ja uz mam tiez dva pokusy za sebou ale v inom centre, tiez ma nikdy na laparoskopiu neposlali, asi pojdem na laparoskopiu, dakujem

ja1986
4. júl 2013

@monka112 určite choď... držím palce 😉

marekmajka
5. júl 2013

@katka30129 ahoj a srdečne gratulujem. Ja som brala až do kontroly u Hermana kedy mi podtvrdil tehu. Potom uz kazal vysadit.

katka30129
5. júl 2013

@marekmajka ahooj dakujem za odpoved....no ja som z toho trochu mimo lebo ja som bola 2 tyzdne v nemocnici hned od zaciatku lebo krvacam...teraz uz len hnedy vytok...volala som dokimu a on hovoril ze az po kym nebude srdiecko tak brat ale bojim sa aby to neposkodilo lebo v letaciku je napisane ze sa nesmie brat ked je zena tehu...mam straach...a este k tomu ma dr.volno az do 11.7....neviem co robit....a ty ako sa mas a ako tehotenstvo :o}

emee
8. júl 2013

@katka30129 keby to škodilo, doki by ti nedal. práveže pomáha, aj ja som brala dokedy sa nepotvrdilo srdiečko.

fila82
8. júl 2013

@linka
@ja1986 baby a myslite, ze posle aj mna, kedze som uz raz tehotna bola? no odvtedy sa nedari....

linka
8. júl 2013

@fila82 a uz chodis k nemu? no neviem niekto tu pisal,ze ho na laparku neposlal,mne hned vravel,ze je dobre,ze ju mam,lebo by ma na nu poslal tak ci tak...asi zalezi od diagnozy...skus sa opytat aj svojej gynekologicky,ked si ju spravis,bude to bod pre teba a zaroven budes vediet ci si ok...

fila82
8. júl 2013

@linka no popravde moja gynekologicka na mna z vysoka s*re, preto som isla k Hermanovi. A jej odpoved poznam, ved ste uz bola tehotna na co vam to bude a mam na to prestat mysliet...super nie?

fila82
8. júl 2013

@linka ale poslal ta aj ked si uz raz otehotnela?

linka
8. júl 2013

@fila82 ja ked som riesila ivf nikdy predtym som tehotna nebola a zial ani on nam k tomu nepomohol...prislo to same necakane o to krajsie 🙂
kamoska ma uz tiez babo a na laparku isla,lebo sa im dlho nedari...

makami07
8. júl 2013

@fila82 Ahoj ja chodim tieš k hermanovi mam za sebou vstupne vyšetrenia a aj pohovor a tieš mi odporučil ist na laparku hoci už mame jedno dieta.Nedari sa nam už 2,5 roka 1.augusta som objednana na zakrok tak dufam že to dopadne dobre.

fila82
8. júl 2013

@makami07 ahaaa dakujem ☹ tam sa mi teda vobec nechce

matelko1
11. júl 2013

@katka30129 aj ja som brala estrimax do potvrdenia akcie srdiecka,takze sa neboj a uzivaj ho
@monka112 bolo by dobre keby,ze na tu laparku ides,lebo herman ta tak ci tak posle...

cerkutka
11. júl 2013

@linka po dlhom case som tu dnes a citam ze sa vam podaarilo prirodzene, kraaasa🙂) zazraky sa deju,....hrozne sa tesim🙂) 😉 aka haluz....si prikladom toho ze nikdy sa netreba vzdavat🙂

monka112
11. júl 2013

@matelko1 dakujem, uz som rozhodnuta ist na laparoskopiu a az potom k Hermanovi,

linka
11. júl 2013

@cerkutka no ja som to praveze po tom vsetkom vzdala a neriesila to a asi to pomohlo 😉 pozeram,ze uz ochvilu rodis,aj viete co to bude?