Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
10. mar 2009

puglee 😔 😔 😔 😔

csilla76
10. mar 2009

a merional ti nepredpisal este ku gonalu?lebo ja som mala koli tomu dokupovat merional aby mi pekne dozreli vajká
matelko neboj,zvladnes to uz sa ti to rozbehne

eva7780
autor
10. mar 2009

matelko nič take,zachvilu mi treba ist do prace a potom si urcite daku pracicku najdem 😉

eva7780
autor
10. mar 2009

csilla aj ja som dokupovala merional

csilla76
10. mar 2009

hej evy pamatam 😉

matelko1
10. mar 2009

csilla ked vidim a citam co sa deje,tak....nikdy by ma nenapadlo,ze ked zena podstupi to vsetko,ze sa moze vyskitnut nejaky problem,ze medicina je na tak vysokej urovni,ze sa moze stat taketo cosi.

matelko1
10. mar 2009

evy ty sa nikdy nenudis ze?...tak prajem ti pekny den v praci 🙂

puglee
10. mar 2009

matelko držkám pršteky moja....už je na čase aby to tu niekto poriadne rozbalil 😉

eva7780
autor
10. mar 2009

matelko to vieš že nie 😀 vždy je čo robiť v rod.dome 😉
ja ešte nejdem az na 12.00

matelko1
10. mar 2009

a este to vobec nieje spravodlive...zena robi vsetko preto,aby mala to vytuzene babo a....ine zeny si ani nezasluzia a .......no je to velka nespravodlivost

dianan
10. mar 2009

☹ puglee....to nemyslíš vážne.....

matelko1
10. mar 2009

puglee dakujem. a teraz u teba co dalej,aky je dalsi postup.
evy ja viem,ze v rod.dome sa najde vzdy robota.poznam to.sice teraz v zime som si dala pokoj od vsetkeho 😀 a venovala som sa sebe 😀 sport,sauna....

puglee
10. mar 2009

....keby tie neúspechy tak neboleli 😢

csilla76
10. mar 2009

puglee a doki co povedal-uz som sa aj na predoslej stranke pytala,aky dalsi postup?

csilla76
10. mar 2009

ja viem a tiez aj ostatne co to prezili ze ako to boli,ale musime sa prekonat a hladiet vopred aj ked je to tazke.

matelko nestresuj,ono u teba to bude celkom ine,uvidis budes mat vajka a mozno aj na zmrazenie takze vopred nezmyslaj negativne bo dostanes po zadku 😉

puglee
10. mar 2009

...už som si včera na poisťovňu odniesla žiadosť o 2.IVF

matelko1
10. mar 2009

ved to,ze ides s tym do toho,ze to vyjde,na take cosi ani nemyslis a potom neuspech,ten musi strasne boliet 😢
a clovek s tym nic neurobi..zivot ide dalej.

matelko1
10. mar 2009

csilla ja sa snazim mysliet pozitivne a nemysliet na to najhorsie,ale sem tam si polozim aj taku otazku.

csilla76
10. mar 2009

to bolo tvoje 1ivf nie 2?

csilla76
10. mar 2009

jasne matelko ze si polozime,lebo vopred sa neda vediet ze ako to dopadne ale velmi nestresuj lebo to nerobi dobre, 😉

dianan
10. mar 2009

..tak je to tu teraz nejaké smutné....veľmi sa nedarí..... ☹

puglee
10. mar 2009

....nasleduje už tretí pokus, ale oficiálne cez poisťovňu druhý..........mala som dosť gonalu, tak sme predtým nešli cez poisťovňu

puglee
10. mar 2009

veru dia, nechápem čo sa deje........snáď už konečne matelko prerazí ľady, budeme jej všetky držať pršteky 😉

dianan
10. mar 2009

ano...snad sa jej to už podarí.....
puglee...ale ako to,že len 1 vajko.....ked si chodila na UZV tak často..to nevidel???,nechápem to....

matelko1
10. mar 2009

baby dakujem vam 🙂
ani ja tomu nerozumiem,ved si chodila na ultr.a to sa neda zistit?nevidel to?
csilla snazim sa nestresovat a hlavne nemysliet.

matelko1
10. mar 2009

baby a ako dlho plati ziadost.ved ja som ju v novembri mala schvalenu,teraz som kukala,

dianan
10. mar 2009

matelko....niekto mi hovotil,že1/2 roka...ale nevim či je to pravda....

matelko1
10. mar 2009

tak dufam,neze pridem a budem musiet ist do poistovne ,ale hadam hermi sa kukol.
mas vela pacientov dnes?

dianan
10. mar 2009

dnes menej..tak priebežne....

puglee
10. mar 2009

dia, folikulov bolo dosť, ale po podaní choragonu mali ešte narásť a dozrieť. Keďže látky obsiahnuté v choragone sú z ľudských hCG, môže sa stať, že v niektorej injekcii nie sú 100% (sú vadné).......alebo sa to len tak stane, že folikuly niekedy nedozrejú a je to doteraz medicínou nevysvetliteľná skutočnosť, ktorá sa niekedy stáva aj u úplne zdravých žien, aspoň tak mi to včera herman vysvetľoval......jednoducho som mala smolu