Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
21. sep 2008

ahoj atima,no veru dlho si tu nebola,neboj raz sa podari kazdej s nas otehotniet,asi sa na to moc sustredujeme,aj ked to ani inak nejde,mozno sa zadari na buduci mesiac 😉

eva7780
22. sep 2008

prajem krasne ranko,trosku nam prebija slnko,ale este je riadne zubate

marcelka82
22. sep 2008

Ale aspoň svieti. Ty si už v práci?

eva7780
22. sep 2008

marcelka este nie,az v stredu idem

marcelka82
22. sep 2008

Aha, takže si bola celý deň doma. Ja som dnes bola na prechádzke. Povyplácať šeky a niečo pokúpiť. Od kedy som prišla z nemocnice, tak som bola prvý krát sama. 😵

kavaapalma
22. sep 2008

atima to nic-nadej je stale 😵 treba byt optimistka
jaj dnes zacala robota a hned paradne,postavili ma pred dve moznosti bud to od prveho dvojmesacna vypovedna,alebo preradenie na horsiu robotu a hadajte co som si vybrala-no hej to druhe 😝 😝 😝
takze mam o to vacsi dovod cim skor dufam byt 2v1 🙂

eva7780
22. sep 2008

kavaapalma tak ti budem drzat palceky,nech uz ste 2 v 1,take stresy nie su bohvieco 😖

eva7780
23. sep 2008

prajem krasne ranko,dnes idem zaniest pn a na nakupy 🙂

kavaapalma
23. sep 2008

vdaka baby,ste fakt zlate 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aj ja by som cela na nakupy,len teraz sa neda,lebo som si par veci objednala cez katalog malo by mi to prist okolo 15.oktobra
tak ja idem hopsat na steper 😅

atima
23. sep 2008

prajem Vám krasny večer a zajtra nadherny den planujeme dovolenku tak azda sa nam tam zadari

marcelka82
24. sep 2008

Ahojte. Prajem krásny deň.

eva7780
24. sep 2008

ahojte,atima tak sa snad na dovolenke zadari 😉

kavaapalma
24. sep 2008

juuuj ako je fajne teplucko sa normalne vytesujem 😀
zajtra po robote ideme s kolegynami na kafco tak dufam,ze nebude prssat

eva7780
25. sep 2008

prajem krasne ranko 🙂 🙂

marcelka82
25. sep 2008

Ahojte. Tak aj keď je zamračené, stále je príjemne. Takže to kafčo Ti výde.
Evka ako v práci? Ešte stále je veľa detí chorých?
Včera v správach dávali, že asi bude chrípková epidémia. Nechápem prečo asi, keď je toľko ľudí chorých už teraz.

eva7780
25. sep 2008

ahojte som doma s prace,marcelka ja som to tiez vcera sledovala v spravach,v skolkeje 11 deti ma ich byt 23,takze dost chorych a to neratam tie chore co su v skolke

marcelka82
25. sep 2008

no veď práve. Chrípková epidémia už je. Asi zaspali dobu.

kavaapalma
25. sep 2008

cavelo kočky,mam dobru naladu to kafco super a sli sme aj do zemplina tak som neodolala a kupila som si dve trika a podprdu a laky a ozdoby na nehty-do toho som total zblaznena 😅
som pocula,ze ked je zena tehotna tak si nesmie lakovat nehty no tak sebe nebudem ale vyburim sa na kamoskach 😀
zajtra pride manzel domov tak budeme cely vikend skotacit juchuuuuuuuu sa vytesujem

eva7780
26. sep 2008

prajem krasny den.kavaapalma tak to vyzera nadejne,predsa len vikend to su dva dni,tak drzim palceky nech sa tentoraz zadari 😵 😵 o tom laku na nechty u tehuliek som ani nepocula,ale ak sa zadari aj u nas aspon budem vediet 😉

marcelka82
26. sep 2008

A ja vám všetkým želám, aby sa vám už zadarilo. Veď si to zaslúžite.

eva7780
26. sep 2008

Marcelka ty tiez,dufam ze sa uz teraz zadari 😉

marcelka82
26. sep 2008

No už by mohlo. Inak to chtiac-nechtiac prerušujem. Musím ísť do práce. Už ani normálne nespím. Nemôžem zaspať, stále sa budím, prehadzujem a príliš tĺstnem. Je to hrozné. Na jednej strane mi viečka padajú od únavy a na druhej strane akoby som sa bála zaspať. Akokeby som sa bála ďalšieho rána. Nechápem to.

marcelka82
26. sep 2008

Dnes som strašne smutná. Už som si aj cigaretu zapálila, len aby som sa troška cítila ináč. Ja neviem. Už to asi nezvládam. Čo mám robiť? Poraďťe mi. Prosím.

eva7780
26. sep 2008

marcelka len nepodliehaj smutku,musis mysliet pozitivne,aj ked sa mi to asi lahko hovori,ale mozno ta praca ti trosku prospeje a ked sa budes chystat na dalsie kroky k babatku ,urcite bude lepsie ked budes pokojna 🙂

marcelka82
26. sep 2008

No ale ja sa v svojej práci naťahujem s ťažkým, takže tam nemám žiadnu šancu otehotnieť. Preto som stále PN. Len musím niečo podniknúť doma. Musím, hoc prerobím celý byt. To je už jedno. Len dúfam, že sa nezadlžím.

eva7780
27. sep 2008

prajem krasny den,marcelka zase ani doma to neprehanaj,treba ist co najskor do splnu 😉

marcelka82
27. sep 2008

No ale nato musím dostať mrchu.
Prajem vám krásny víkend. Nechcelo sa mi vsstávať. Zasa som mala mizernú noc. ☹ ☹ ☹

eva7780
27. sep 2008

to je najhorsie ked cakas a nevies kedy mrcha pride,dufam ze uz coskoro 😉

marcelka82
27. sep 2008

To dúfam aj ja. Už chcem byť tehu.

eva7780
27. sep 2008

veru uz aj ja,uvidime po pondelku,ked ma manzel kontrolny spg