Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
27. sep 2008

V pondelok má kontrolný spg? Tak to držím palčeky.

atima
27. sep 2008

ahojte baby čitam, že marcelka ma problem s pavidelnou mrchou? to aj ja nikdy nevien kedy svinucha dôjde chodi ako sama chce. Ja teraz medzi vas malo chodim lebo robim rigoroznu pracu už mam z toho hlavu v smutku, ale celkom sa tešim ,lebo v utorok letim do Bruselu a vratim sa v sobotu a v pndelok odchadzame na dovču.juuuuuuuuuupi a tam sa budemew vkuse snažiť 😉

marcelka82
27. sep 2008

Atima. To je super. Poznávaš svet. A prajem krásnu dovolenku a poriadne sa snažte. Nech nám oznámiš dobrú správu. Tá by sa nám už zišla. Aspoň jedna. Povzbudilo by nás to.

eva7780
27. sep 2008

atima veru to sa riadne snazte na dovolenke clovek nemysli na nic iba oddychuje a to je dolezite 😉 marcelka ano kontrolny a snad uz budem moct volat do car

marcelka82
27. sep 2008

Určite budeš môcť a nie len môcť, ale aj musieť. Aby ste už boli bližšie k vášmu vytúženému bábu.

eva7780
27. sep 2008

dufa aj ja,uvidime co bude v pondelok 🙂

marcelka82
27. sep 2008

nič neboj. Ochvíľu zahlásiš aj Ty dobrú správu. A hádam sa potom pridám aj ja.

eva7780
27. sep 2008

marcelka ty mozno skor 😉

marcelka82
27. sep 2008

no neviem. To je jedno kto skôr. Len už konečne niekto.

eva7780
27. sep 2008

prasne tak marcelka,uz je cas aby sme boli aj my stastne 😵 😵 😵

marcelka82
27. sep 2008

Veď práve. Niekto nám už musí napísať dobrú správu. Len tak nás to povzbudí.

eva7780
28. sep 2008

prajem krasnu nedelu 😉

marcelka82
28. sep 2008

Aj ja. Ako ste sa vyspinkali?

eva7780
28. sep 2008

marcelka celkom dobre 😉

marcelka82
28. sep 2008

No ja ako vždy. Nie veľmi. Už neviem. Asi budem musieť brať tabletky na spanie. Ale dnes som musela vstávať variť, tak som nemohla.
Ale vonku je krásne, tak popoludní choďte vonku nadýchať sa čerstvého vzduchu. Aj ja idem (dúfam). 😀
Straaaaaaaaaašne sa teším.

eva7780
28. sep 2008

marcelka urcite chod vonku aj ty,a tabletky na spanie neber ked nemusis,radsej si uvar daky bilinkovy cajik,medovka alebo pod.to upokojuje

kavaapalma
28. sep 2008

helouuuuuu baby,fakt bolo dnes super teplo a slnecno cely vikend sme stravili u svokrovcov ale bolo dobre
atima drzim palceky a uzij si poriadne dovolenku nech to stoji zato 😎 😎 😎
marcelka ja ked nemozem zaspat co je len malokedy tak si dam teple mlieko s medom a hajam jak dieta,ale na kazdeho plati nieco ine to je pravda,my zeny sme silne tak vydrzime dost vela neboj sa aj tazsie obdobie sa skonci,s manzelom sme sa tesne pred odchodom strasne pohadali len preto lebo nechcem soferovat aj ked mam vodicak ja prosto soferovanie neznasam ale totalne 😠 😠 😠 - a on to dobre vie no aj tak ma do toho tlaci,ze ak budu deti a nahodou chore a on nebude doma tak kto s nimi pojde k lekarovi a tak podobne ma vydiera 🙄 lenze trvalo to len kratko tak rychlo ako sme si navzajom tlak zdvihli tak rychlo nam aj klesol nazad 😀
ked odchadzal prec poriadne sme sa vystiskali a vybozkali,ze sa so mnou nechce hadat 🙂 🙂 🙂

eva7780
28. sep 2008

aj u nas je to podobne trosku si zdvihneme tlak a potom aby nam nerupla cievka v hlave tak aj hned klasne tlak 😀 😀

marcelka82
29. sep 2008

Ahojte. Prišla som sa pochváliť, že tejto noci som už spala lepšie. Konečne. A dnes som bola v meste so švagrinkou a jej najmenším. Takže som konečne bola vonku na prechádzke. Viete ako sa teším. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kavaapalma, ale v niečom má Tvoj manžel pravdu. Ak raz prestaneš šoférovať, tak sa budeš báť vždy viac a viac. Ja keď som si spravila vodíčák a šla som prvýkrát k naším sama, tak mi v zákrute do môjho jazdného pruhu vošiel rovno autobus. Aj tak som sa nevzdála a o mesiac som mala prácu a chodila po mestách, ktoré som nepoznala. Teraz auto nejde dobre, tak nešoferujem. Ale stále hučím do manžela, aby ho dal konečne do poriadku, lebo už som sa ho pýtala ako sa dávajú smerovky. Viem že sa bojíš, ale je lepšie začať čím skôr, lebo keď Ťa niečo bude súriť, môže to vyvolať problémy. Už som sa dostala do situácie, že som v noci s manželom musela utekať na stráňany do nemocnice. Mal ukrutné bolesti. Ja už viem, že to mu pomôžu iba na nervovom infúziou. Ver mi, bolo lepšie, že som jazdila. Teraz neviem ako by som šla. To by nedopadlo dobre. Preto sa musím vrátiť k jazdeniu čím skôr.

eva7780
29. sep 2008

my mame po kontrole,spg bool lepsi pohyblivost stupla o 10% takze som rada,uz som volala aj do car o tyzden v pondelok ideme to sa tesim este viac 🙂

kavaapalma
29. sep 2008

super evy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz je na case aby sa zacalo darit aj nam
a soferovat nebudem mam z toho obrovsku fobiu takze ne-ne-ne 😒 😒 😒

eva7780
30. sep 2008

kavaapalma mas pravdu,uz by sa patrilo aby sme boli stastne aj my 😉 prajem krasne ranko

marcelka82
30. sep 2008

Evz, to je super. Veľmi sa teším s Tebou. Takže dobrá správa. Suuuuuuuuper.

eva7780
30. sep 2008

ja sa tiez tesim,vcera som nevedela ci sa smiat alebo plakat od radosti,ved prvy krat sme boli v car vo februari,tak by uz aj bolo nacase aby sme sa pohli z miesta ,marcelka aty ako?mrcha este nedorazila?

marcelka82
30. sep 2008

Evka, nedorazila. Ja rýchlo chytám cysty a po IVF a liekoch sú nežiaducim účinkom práve cysty. Takže ak do 2 týždňov nedostanem tak neviem. Nechcem si tentokrát dávať pichať vyvolávačku. Chcem to bez nej. Mám homeopatické kvapky na cysty, ale obsahujú etanol a to dosť veľa. Tie moje nemali. ☹ ☹ ☹

eva7780
1. okt 2008

prajem krasny den 🙂 🙂

kavaapalma
1. okt 2008

ahojky,ja som mala krasny den spala som az doteraz,momentalne zijem v noci 😀 ....
kamoska mi volala ci necem ist na koncert skupiny NO NAME no ta ne,jasnacka ze idem 18.su v MI
marcelka a to nemozes zmenit nieco ine homeopaticke na cysty,ved je tych liekov dost,aj kamoska berie nieco take je to mlada baba uz je 7r. vydata a stale nemaju babo,lebo ma problem s cystami,ale ja osobne si myslim,ze aj s hlavou 😨 ,lebo si toho az privelmi namysla mohla mat babo aj doki jej radil ze jej cysty same popukaju,ale ona ne,aj ked jej muz velmi chce.....radsej sa trepe vselijakymi liekmi aj tym debilnym herbalajfom pricom by to vyriesila operacia,ale ked nechce tak co s nou....nech caka dalej....od nikoho si neda povedat....

marcelka82
1. okt 2008

No čo už. Musím vyskúšať aj iné. Nemám čas čakať kým dôjdú tie moje. Môžu mi ich objednať ale nikto mi nezaručí že ich budú mať. Tak som vzala vyskúšať. Trocha pociťujem žalúdok. Ale za pokus to stojí. Musím už dostať mrchu, aby som mohla ísť do Splnu.

kavaapalma
1. okt 2008

was ist das ten spln to akoze mesiac ze to potom lepsie ucinkuje ci co prosim vysvetlit

eva7780
1. okt 2008

kavaapalma to je car 😀 😀