Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
2. okt 2008

pekny den,dnes vyzera celkom fajn,aj ked hlasili dazd

marcelka82
2. okt 2008

Ahojte. Prajem vám krásny deň.
Evka, nemáš náhodou novú fotku? Pekná.

eva7780
2. okt 2008

marcelka mam,to je synovec akurat dnes ma 6 rokov 😵 😵 😵

kavaapalma
2. okt 2008

aha 😅
zase pekny teply den a zase som ho prespala 😔
nie som dvakrat nadsena uz mam priznaky na ms,zacali ma boliet prsniky a to znamena ,ze cca o desat dni dostanem mrchu 😠 do kelu aj do kapusty

eva7780
2. okt 2008

to mavas tak skoro priznaky?mna 2 dni pred zvyknu boliet krize

marcelka82
3. okt 2008

Ahojte. No vidíte. A ja sa jej nemôžem dočkať. Ale už dva večere som mala tlaky na vaječníkoch ako na mrchu. Tak dúfam, že už cez víkend dôjde.

eva7780
3. okt 2008

marcelka drzim palce,ja mam tiez dostat cez vikend 😠

marcelka82
3. okt 2008

Ja už chcem teraz cez víkend. Mohla by prísť sobotu alebo nedeľu. To by bolo ideálne.

eva7780
3. okt 2008

mne kludne aj dnes,kedze viem ze tehu byt nemozem,a v pondelok ideme do tych KE do CAR tak nech tam nemam najsilnejsie 🙂

marcelka82
3. okt 2008

No tak to Ti môže prísť aj hneď. Ja tam ale musím ísť najneskôr 3 deň krvácania. Preto ju potrebujem takto. A dokonca v utorok tam so mnou môže ísť aj môj manžel. Má voľný deň.

eva7780
3. okt 2008

mne netreba mrchu do CAR ale aby som nemala bolesti,lebo prvy den mam najhorsi,aj ked dnes tie krize,to je hroza,ako bolia 😖 😖

marcelka82
4. okt 2008

Evy, to mi je ľúto, že Ťa bolia kríže. Ostaň pekne v teplúčku. To máš vždy tak pre mrchou?

eva7780
4. okt 2008

ahojte,marcelka ano vzdy,nic ine maneboli len krize ,aj dnes som sa ledva zdvihla s postele,ale teraz je to lepsie,cosi som porobila,tak nebolo kedy mysliet na to,ale mrcha zatial nikde

marcelka82
4. okt 2008

Ani moja neprišla. Dokonca som včera už ani tlaky nemala. 😠 😠 😠 Zlostí ma to. Zajtra ju musím dostať, aby sme v utorok mohli do Ke aj keď to asi budem mať najhoršie. Pre mňa vzykne byť najhorší 2-3 deň.

kavaapalma
4. okt 2008

to je somnou asi tak,ze ja mavam pravidelne kazdy mesiac tak cca 10dni pred ms ma zacnu boliet prsniky a prestanu az na druhy den jak ju dostanem a okrem toho vobec nic,tak ja v podstate ani neviem ze ju mam je nepravidelna niekedy ju chytim aj 8dni skor,ale vecsinou je to tak 3-4pred terminom,takze az mi bude meskat len jeden jediny den budem si ista ze som vtom....trva mi len 4dni ten piaty to mi stacia uz len slipove vlozky.....
tak dufam,ze vam to vyjde tak ako ma ta ms budem na vas mysliet babenky,teraz som len tak narychlo odbehla popisat,lebo pan manzel isiel hrat hokej na stadion ale ked sa vrati ideme nato takze sem nakuknem asi zajtra vecer,jak ho vyprevadim do Martina...

eva7780
4. okt 2008

ani ja nemavam dako dlho 4 dni a dost moja sestra ta aj 7 a riadne bolestivu,ja niekedy ani necitim ze prisla 😉 sranda ked som doopeda robila nic ma nebolelo,ale ked som si sadla uz ledva sedim,ako ma bolia krize 😝

marcelka82
4. okt 2008

Ja ju mám 7 dní a občas mám silné tlaky. Najhorší je 2-3 deň. A môj cyklus je 28+14dní. Na ten 14 ju najneskôr dostanem. Takže to vychádza teraz v stredu. Držte mi palce.

eva7780
5. okt 2008

marcelka drzim,nech uz co najskor dostanes,mne este nedosla,aj krize prestali boliet,asi zase stres 😖

marcelka82
5. okt 2008

Ahoj Evy, ona určite dôjde. Držím palčeky aby ešte dnes. 😀 😀 😀

eva7780
5. okt 2008

dakujem marcelka,aj ja dufam ze dnes dorazi 😉 inokedy si ju neprajem,ale teraz nech uz konecne pride,aby somm nemala zajtra velke bolesti

marcelka82
5. okt 2008

Držím Ti palce. A ja som zasa naštvaná. Sestra môjho manžela tu prišla popoludní a nie a nie odísť. Len poďme dačo robiť. Ja ju nemusím. Nakoniec bo nech ideme do Košíc a ona pôjde do svojej mamy (mojej svokry). Voľky nevoľky dobre. Poobliekali sme sa. Začala vymyšľať jej dcera. Tak reku nikam nejdeme. Hovorím manželovi choďte chlapi spravte si pánsku jazdu. Švagrina bez jedneho slova zrazu ostavala u nás. Tak dobre, že ostanem s ňou. Veď je hlúpe nechať hosťa samého. Šli a ja pozerám a ostala som sama. Také nervy som chytila. A jak na potvoru mi malý zašpinil nový koberec v spálni. Nevedia si dať na decko ani pozor. Len mi rozbíja moju rodinu. Keď mi tu bude sedieť každú nedeľu na hlave tak sa kvôli nej nakoniec ešte rozvediem. To......neviem vypovedať aké nervy mám.

eva7780
5. okt 2008

tak to ti nezavidim 😠

atima
5. okt 2008

ahoj baby, dlho som nebola čo mate nove?

marcelka82
5. okt 2008

Ta krava mi vždy rozbíja voľné dni s mojím manželom a ja sa ich tak nemôžem nikdy dočkať. To sú také vzácne dni. Sú iba občas. 😢 😢 😢

eva7780
5. okt 2008

ahoj atima,nic nove,zajtra uz konecne idem do car,manzelov spg sa zlepsil tak snad sa uz pohneme 😉 a u teba co noveho?

eva7780
6. okt 2008

prajem pekny den,dnes ideme do KE tak ako vzdy nemozem spat,od 4.00 cumim do stropu, a to ideme z domu az okolo 10.00 😕 😕

kavaapalma
6. okt 2008

no vcera sosm to nestihla tak pisem dnes dufam,ze vsetko dobre dopadne a mat taku svagrinu asi by som urobila kratky proces a hotovo bud bude normalna alebo s nou obmedzim kontakt na minimum bez ohladu na celu jeho rodinu ja som proste taka no vdaka Bohu ze ja mam zlatu svagrinku a tie dve buduce este nepoznam lebo braskovia zatial frajerky nemaju 😀

kavaapalma
6. okt 2008

atima sak sa rozpis trosku viac normalne nam tu chybas 😢

marcelka82
6. okt 2008

Ahojte Evka drdžím palce. Daj vedieť ako.
Atima, kavaapalma má pravdu.
Kavaapalma, musím to trpieť. Manžel by bol nešťastný. On si uvedomuje čo sa deje, ale on je taký. Má ešte brata. Toho mám veľmi rada aj s jeho manželkou. Sú zlatí. A sú jediní koho mám z jeho rodiny rada. Manželova sestra a mama sú dosť na peniaze a nemajú ma v láske už od začiatku. Tak ani ja ich. 😀

eva7780
6. okt 2008

sme doma,mam vypisanu ziadost budem stimulovat menopurom,zajtra rano idem zaniest ziadost do poistovne