Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mmmk
18. feb 2008

Necekej zazraky od kontryhele, ale muze pomoct 😉 Mas pravidelny cyklus?

verap
18. feb 2008

mmmk- mam ho pravidelne jednou za 45 dni 🙂

mmmk
18. feb 2008

Ja ho mam trosku nepravidelne - jednou za 100 dni 😀 Nevim, jak moc ti kontryhel ten cyklus zkrati. Ale jedne moji zname pomohl Hormeel (kapky) na zkraceni cyklu. A podarilo se hned prvni cyklus s temi kapkami.

verap
18. feb 2008

mmmk - zkusim chvili ten kontryhel, kde se kupuji ty kapky? ty neco pouzivas?

mmmk
18. feb 2008

Vera, ja si Femigard koupila na http://www.e-zdravi.com, je to tam v CR bez postovneho a fakturu platis az po prijeti zbozi. Ten bys mohla zkusit spis, ten hormeel jsem videla tu
http://www.24-lekarna.cz/product.php?PDK=900356...

verap
18. feb 2008

mmmk - jediny problem je v tom, ze oni nezasilaji do zahranici a ja nechci, aby to nasi vedeli 🙂

ivana98
autor
18. feb 2008

to je presne aj moj problem 😅 a ked budem na SR, tak sa to neda niekde kupit v lekarni?

mmmk
18. feb 2008

Co jsem se ptala v lekarne v CR, tak to nikde nemeli 😅

verap
18. feb 2008

ja se letos do Cech nechystam, tak nevim, snad se to mimi povede i bez toho 🙂

Ivo, ty neco beres? Ja mam ted ten kontryhel, nasla jsem i caj z maliniku (ve Holland & Barrett) a taky jsem nasla kontryhel a malinik dohromandy - tenhle ale jeste nekoupila - http://shop.nealsyardremedies.com/product/1887/...

Taky jsem byla v jednom tom cinskem obchode, tenhle caj mi doporucili, tak jsem ho koupila:
http://www.senhealth.com/cms/ProductInfo/tabid/...

Ale zatim nevim, jestli funguje 🙂

ivana98
autor
18. feb 2008

Vero, ja mam len listovku a alchemilku (kontryhel). chcela som brat gynex alebo femigard, ale ked to nemam ako objednat, tak sa nic nedeje 🙂 mozno sa mi tiez podari otehu bez toho 🙂 ako som uz pisala, cyklus mam fakt ako hodinky..
a nad malinikom som tiez rozmyslala, vraj celkom dobre chuti 😀 ale na hlien ho nepotrebujem, mam ho vacsinou dost..aspon myslim 😕

verap
18. feb 2008

Ja prave zadnej plodnej hlen nepozoruji 🙂

ivana98
autor
18. feb 2008

vobec? 😕
kukla som na graf... to je zvlastne..dokonca v case ovulky si mala creamy... 😲 😒 a aj ovu testy si mala uplne negativne?

mmmk
18. feb 2008

Pockat, pockat, malinik je na hlen??? Jakou ma funkci? Myslela jsem, ze se to pije na "usnadneni proodu?" 😅

tictac
18. feb 2008

mmmk - prave po maliniku je krasny plodny hlen, ten bilkovy...sice me osobne trvalo 2 mesice, nez se to projevilo, ale zabira urcite. Ale pit jen do ovulky 😉

mmmk
18. feb 2008

Teda zensky, to abych se cely den venovala piti caje, ne? 😀 Ten do ovulky, ten po ovulce, ten na to, tamten na tamto 😅

tictac
18. feb 2008

mmmk - ja to ted piju misto kafe 😉 driv jsem byla tak na 8 kavickach denne, dnes to hodne limituju, liju do sebe ten caj a docela jsem si zvykla 😉

mirkson
19. feb 2008

Ahoj holky,
tak s tim sluncem nevim, nevim... bydlim v Kalifornii a porad nic.
Kavu piju denne. 1 mensi salek rano. Doktorka rikala, ze je to v pohode.
Manzel uz byl na spermie. Rano jsme byli u urologa. Ten ho prohlidnul a hned ho poslal do laboratore s kelimkem 😉 Abstinovali jsme predtim jenom 2 dny. Ani jsme se netusili, ze nas veznou tak rychle, bez objednani. Vysledky byly brzy. Vse je v poradku.
Ja ted cekam, jestli prijde do nedele mrcha. Kdyz jo, tak se objednavam u me doktorky a pevne doufam, ze vymysli nejaky plan a pomuze nam.

mmmk
19. feb 2008

Miri, na plodnost neni moc dobra klimatizace a neni uplne idealni, kdyz ma chlap vyhrivane sedadlo v aute 😀 To jako neplati jen pro vas, pisu to tak obecne, co jsem vycetla (na italskych strankach, mazec - nemam naprosto slovni zasobu tohoto druhu 😀 , vest obchodni jednani nebo kecat o jidle to jo, ale plodnost, vajecniky a ovulace, to jsem hledala kazde druhe slovo) 😀

verap
19. feb 2008

Ahojky, tak ja ode dneska zase merim, nakoupila jsem nove ovu a tehu testy, piju caj, ach jo, snad to neco udela 😉

verap
19. feb 2008

Taky jsem se koukala, kolik tady v Londyne berou za soukromy ultrazvuk a nejlevnejsi vyjde na £100 liber (to jen tak do budoucna)

mmmk
19. feb 2008

A to nemas placene z pojisteni?

tictac
19. feb 2008

verap - nepremyslela jsi nekdy o soukromem zdravotnim pojisteni? My jsme o tom jeden cas docela mluvili,ale nic z toho....

mmmk - jeste ze nejsem chlap, bez vyhrivaneho sedadla v aute si nedovedu predstavit zivot 😉 😀

verap
20. feb 2008

tictac - o tom jsem premyslela, ale oni nehradi takove veci jako porod a komplikace po nem, takze na to kaslu (teda zatim, mozna az budu starsi...)

Ten ultrazvuk bych si udelala nekdy v rijnu nebo az potom....

mmmk
20. feb 2008

Holky, kolik platite mesicne pojisteni? Proc je to v UK tak drahy, kdyz ta pece je tam (podle povidani) dost podivna 😅

verap
20. feb 2008

mmmk - pojisteni nam stahuji z platu, ale ta pece, co za to dostanem stoji fakt za to, sice to je zadarmo, ale je to jen ta nejzakladenejsi pece, na vsechno tu chodis k obvodakovi, k jinym doktorum musis byt doporucena a pak na tu schuzku cekas veky

Na jednu stranu se jim nedivim, jelikoz po vstupu do EU se populace UK nekolikrat znasobila.... meli na to byt lepe pripraveni.

tictac
20. feb 2008

verap - jenze tady byly probleby se zdravotnictvim davno pred EU....

tictac
20. feb 2008

ted jsem se objednala k GP...jdu az v utery, a to mam docela velke bolesti v podbrisku, jsem zvedava, jak dlouho budu cekat na gyndu 😠

mmmk
20. feb 2008

Tak to je peklo a nechapu, ze Nemci porad na neco nadavaji! Zdravotni pece je tu dobra. I kdyz moje predchozi doktorka byla kravka, chovala se slusne, stejne jako sestry. V podstate takove pekne chovani k zakaznikovi. Terminy nejsou problem. Jen je cekaci lhuta pro nove prichoziho pacienta, to je treba mesic nebo dva. Ale kdyz uz jste jejich pacienti, je mozne prijit hned druhy den. Kdyz prijdete jako objednani pacienti, necekate tak dlouho, jak byva treba v CR zvykem - tam sestra objednavala 5 zenskych na 10:15, dalsich 5 na 10:30 a pak jsem tam od 8 cekala treba do 12, nez jsem se dostala na radu 😅

mmmk
21. feb 2008

Holky, neco pro pobaveni a zopakovani anglictiny 😀
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20...

verap
22. feb 2008

Hmm, muj manzel je cernoch, takze se mi ten vtip nelibi.... 😠