Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
13. feb 2009

sorry holky, nějak jsem tu chvíli nepsala, a nechce se mi to moc dočítat páč jste toho popsali hodně! 🙂

my jdeme dneska na odběr krve a pak se konečně i projdem po obchodech...si připadám fakt jak v domácím vězení...ven vůbec nechodíme protože furt prší nebo sněží, tak jsme radši doma..

ale už mi z toho hrabe...

Blondýnko,

jak to nakonec dopadlo? 🙂

Lenkove,

jo rady jsou naprd...těch mi taky dali....hlavně ta nemysli na to. moc na to myslíš..možná že je na tom něco pravdy, ale je to fakt ta poslední věc kterou chce člověk slyšet...

zas když člověk nemá dítě, tak si prostě lidi rádi rýpnou....a vůbec jim ani nedojde, jak to člověka bolí...

schnucki
13. feb 2009

lenkove a jak jste daleko s tou adopci, nejake novinky?

ahoj meleri, jak se s malim mate? uz vam neco dali na tu (ted nevim jak se to s tou krvi jmenuje 😅 ..... jen si prochazku pekne uzijte, jdes i s malym? to musi bejt fakt na palici bejt stale doma, ale za takovyho pocasi moc nenadelas 😝

blondynka400
13. feb 2009

schnucki, hodně zdravu v pečení 😉

meleri, teď si nejsem jistá co myslíš jak dopadlo? ☹ . Být pořád doma je hrozný, takže je fajn, že se konečně dostaneš na chvíli ven. A jak ti vůbec jdou mateřské povinnosti? 😎

mirusch
13. feb 2009

Ahojte. Tak dneska zase frcim, ucila som, uvarila obedik, fajnu zeleninovu pomixovanu polievku a chilli con carne, nech ma drahy aj trochu masa. A teraz este fitnesko, mozno kniznica a zehlit 😝

Vidim, ze ste pokecali 😕
Schnucki, este mi napis, ci uz nechcu au pair, ci zatial nemaju? Na ako dlho ste sa dohodli?
Som zvedava na ten kolac, ved sa ozvi, keby nieco 😀 A aj tak mi mas napisat, ze ako na zajtra....

Blondynka, myslim si, ze by si mala ist na kontrolu, ak nedostanes do buduceho tyzdna riadnu MS a brucho ta bude este boliet. Ved ti povedali, ze tam mas este zvysky sliznice, tak nech ti to tam nerobi sarapatu.

Lenka, vitaj, uz to mate schvalene? Ci este cakate?

Meleri, no hura, uz si tu chybala. Blondy, Meleri sa pyta na tvoje tehu, ona nevie, co sa stalo. Meleri, Blondy tehu bola, ale odislo to... ☹
A vsak chodte von aj v dazdi, vsak hodis foliu na kocik, dazdnik a ides, nie? Vsak dieta nie je z cukru, neboj nic. Ale iba ak uz ste zdravi. Je vam uz lepsie?

Predstavte si, ze dnes rano som sa zobudila, kukla von oknom a..... 😀 vsetko biele 😵 Tak som vyrazila na prechadzku. ale uz sa to samozrejme roztopilo. Neva.

schnucki
13. feb 2009

jeeee, ahoj mirusch ...... zatim au-pair nemaj, ale hledaj, dohodli jsme se jen do poloviny dubna, pokud si do ty doby nikoho nenajdou, mozna budu i pak pomahat, uvidime .... kolac je v troube, tak jsem na to zvedava 😀
jinak ohledne zitrka, pritel ma chut zajit k cinanum (Lieblos) na büffe - zaplatis a snis kolik toho chces, tak ty reky nechame na priste .... nechtelo by se vam taky k cinanum????

blondynka400
13. feb 2009

meleri, tak mirusch už to všechno napsala
mirusch, na konci měsíce budu v čechách, tak to nechám až tam. Každpádně MS dle mých výpočtu by měla přijít ve středu, takže zatím je čas. Každopádně to ani nebolí, spíš tlak, no je to prostě jiné než po tom (víš po čem ☹ )

schnuki, tak co koláče, povedli se? 😵

zuzka11
13. feb 2009

O jaký koláč se tu jedná, nějaký zázračný recept???

Holky - otázka do pranice- slavíte s drahým Valentýna? My sice jdeem zítra na oběd, ale to bychom šli, i kdyby žádného 14.nebylo a je to s kamarádama, chlapi si dají předtím squaush.......pár lidem, kterým jsme to už řeli pořád chtějí podnikat i něcio se mnou a já nemůžu přijít na nic, kromě jídla co se se mnou teď dá podnikat 😒 Ale v neděli jdu plavat, tak se těším..........

Schnucki - užij si rodiče!!!!!

blondynka400
13. feb 2009

Zuzka, my neslavíme. Nemám tyhle americký svátky ráda. A na to, abych někomu něco koupila nebo řekla, že ho mám ráda, nepotřebuju jeden den a kýčovitá srdíčka. Každopádně to ale nikomu neberu. Naštěstí manžel má stejný názor 🙂

schnucki
13. feb 2009

jojo, kolac se povedl 😀 .... je to zazracny recept od mirusch, klidne ti ho poslu

my valentyna taly neslavime, pritel je sice romantik, a byl by schopnej prijit s kytkou, ale me presne vadi to, co psala blondy, ze musim tomu dotycnymu neco koupit a rict ze ho mam rada ..... me vic potesi kdyz prijde s kytkou jen tak (coz se skoro nestava 😝 )

meli by dorazit kolem 7h, tak jsem zvedava jak to zmaknou 😀

mirusch
13. feb 2009

Ahojte, tak som zase tu, uf, fitnesko bolo plne sympatickych mladych muzov, ale liezli mi na nervy, pretoze obsadili pristroje uterakmi a potom mali diskusny kruzok 😠 😀 Horsie ako baby na trhu. Ale ked mam naladu, tak trochu po nich pokukujem, predsa len, kratasy, vytrenovani.... 😅

Zuzka, este som chcela k tomu lososu, mna by to stvalo tiez, ale nie je to koniec sveta a oni, ak su normalni, tak tu musia pochopit. Ved koniec koncov, prisli neskoro, nie?
No a ved to je dobre, ze s tebou stale pocitaju, predstav si, ze by pozyvali len tvojho manzela....Vsak kukat mozes, nie? 😝

Schnucki, teda, takze ste sa rozhodli pre setriacu verziu 😕 Neviem ci sa pridame, skor nie, ved co tvoji rodicia s nami 😀 Este sa spytam manzela. To ma tesi, ze sa kolac podaril, som zvedava, co na to povie tvoj priatel....dufam, ze oceni, ze mam na teba pozitivny vplyv 😀 A kludne Zuzke posli recept, aj s mojim popisom a vysvetlenim, nech si to vie lepsie predstavit.

Valentin...no, moj drahy ho neznasa, lebo to vobec nie je europsky sviatok a tak. Ja tiez nepotrebujem nejako extra slavit, aj ked rozmyslam, ci to nevyuzit ako zamienku na trosku romantiky zajtra. 😅

mirusch
13. feb 2009

Jeee, ja uz mam cez 5000 prispevkov 😵
A co hovorite na piatok 13. ? 😨 A buduci mesiac bude tiez 😀

zuzka11
13. feb 2009

Tak díky, nejsme sama, kdo Vanetýna ognruje, máme se rádi a dáváme si to najevo denně, ne jen na valentýna.....ale zase respektuju, mám kamarýdku, která svoho přítele nikdy nikam nedostane, na Valentýna s ní jde do restaurace....pak chápu, že se na něj těší........a taky jí chuákovi dovolí dát si něci nedietního, jinak ji hlídá.......

Schnucki - recept ano, prosím!!!!!

Miri - tak chlapi v trenýrkách, uhmmmmm 😀 V neděli jdu na bazén, pak ti popíšu Mnichováky 😉 Jinak doufám, že chápou, snad.......jinak někdo se mě ptal, jak ho dělám? Včera poptrvé na pánvičce, jinak v troubě, koření, sůl a oliv.olej........perfektní........a ty brambory jsou podle jednoho už staršího receptu a Apetitu, a jsou taky nedostižené, někdy tam dám parmezán, někdy česnek........

schnucki
13. feb 2009

ahoj holky,

mirusch kdyby se vam chtelo, klidne dej vedet a sejdem se tam, nasim vadit urcite nebudete, vedi o tobe 😀
jeeee, asi zajdu taky do posilky, podivat se na vymakany chlapy 😵

ja nemam nic proti nekomu, kdo valentyna slavi, ale ja ho nemusim, rikame si casto ze se mame radi a na jidlo zajdem taky casto, ale tu tvoji kamaradku taky chapu zuzi

zuzi mam ti ten recept poslat na IP nebo na maila? jestli na maila, tak mi ho do IP napis, jsu recept oskenovat 😀

mirusch ty si pisalek, a ja teprv 500 ☹

mirusch
13. feb 2009

Zuzi, tak ja byt tou tvojou kamoskou, tak takeho chlapa kopnem ... aj spredu aj zo zadu a vykaslem sa na neho. To preco si necha od neho - kontrolu? 😠

Mozem ti ten recept poslat aj ja, ak je Schnucki uz busy... 😵
Vies ako my robievame zemiaky? Teda niekedy, ale vzdy si oblizujeme prsty este niekolko hodin .... na plech najlepsie dat papier na pecenie, potriet olivovym olejom, zemiaky na platky, poukladat, potriet olivovym olejom, posolit, pokorenit, muskatovy orech, pripadne kajanske korenie alebo sladku papriku, trosku byliniek (oregano alebo majoran...). Piect na 200° cca 40 min, zalezi od rury. Mnamka je to najvacsia na svete.

mirusch
13. feb 2009

Recept je uz poslany 😅 Nudim sa ci co.

mirusch
13. feb 2009

Schnucki, ideme ku grekom, manzelik tak rozhodol 😖 Tak ci tak ja cinanov nemozem, mam po tom vzdy migrenu - od tych ich prisad (Glutamat). Teda cinanov mozem, ale ich jedlo nie 😀 Tak dame spicha niekedy nabuduce.
Veru, uz mam v posilovni par vyhliadnutych, co ich tam obcas stretam ... teda iba na kukanie 😀 Niektori maju otrasne nohy, ale niektori fakt super. A niektori sa dokonca holia pod pazuchami 😝 😖 Ale preco nie, nakoniec. Boze, keby toto cital moj manzel 😨 😀

schnucki
13. feb 2009

patek 13? .... ja vam nevim, tak nejak verim, ze existuje neco mezi nebem a zemi, cemu nerozumime, ale snazim se nebejt poverciva 😀 treba jako dneska, protoze v tydnu mi pres cestu prebehla cerna kocka, takze bejt poverciva, asi mi tenhle tyden klepne 😀

schnucki
13. feb 2009

nasi tu jeste nejsou, asi nekde zapadli snehem 😀 .... jdu jim napsat

jinak mirusch ma recht, neco podobnyho sem mela, ale ten se i na valentyna osklibal, do restaurace jsme sli jen na moje narozky a to jeste v patek, na 2 hodiny aby pak mohl za klukama do hospody .... no nakopat

mirusch
13. feb 2009

Uz dorazili vasi? Nuz....zatial sa mi v piatok 13. nestalo nic strasneho, teda horsieho ako obycajne. Ale isto by som sa nedala na cestovanie v tento datum. A lietadlo uz vobec nie. Prave v telke hovorili, ze lietadla nemaju 13. rad. Tak to si teda zistim nabuduce 😕
Ale minuly rok nam v piatok 13. pribudli na ucet necakane peniazky...vyhrali sme v loterii, ani som nevedela, ze nieco hrame 😀

schnucki
13. feb 2009

s tema cinanama je to mirusch v poho, byl to jen napad, chapu ze ne kazdemu to sedne, ja si tam davam taky jen urcite veci a ne vsechno 😀

takze se sejdem zas jindy a nase nekdy urcite poznas, snazej se tak min 2x do roka prijet 😀

mirusch
13. feb 2009

Schnucki, urcite 😉 Ja dufam, ze sem toto leto dotiahnem mamu aspon na tyzden, otcovi sa uz nechce cestovat...hm. Ale predpoklada to, ze budeme mat hotovu hostovsku dovtedy 🙄

Kde sa zase vsetky flakate?

zuzka11
13. feb 2009

Budila jsem manžílka, přišel z práce a panul, teď se uklidil na běhací pás tak mě tu zase máte 😀 Miri díky za recepty, ty mrambory taky zkusím, zní to fakt dobře!A na koláč hned kouknu.

ad čína - na VŠ jsem tam chodila ráda, bylo to levné, zasytilo, resaturace hned u koleje i s take away pro romantický večer 😉 Od té doby jsem ale nebyla.....s tím glutámátem máš pravdu, je to trochu "umělina", hodně intenzivní chuť, nemůže se pořád.........teď jsem se dala na sushi a můžu se ujíst.......pizza jako stálice zůstává

Schnucki - tak co, vaši už jsou tu???

Jinak ta kamarádka, byla jsem z toho taky paf, ale má to tak a chce to tak mít.......další, spokojená v manželství, byla těhotná, těsně před porodem, obd bříško a manžel ji nutil sedět s rukama u těla v restauraci, nedej bože když je položila na stůl....tož i tak to někde ve vzrazu mají a já se nestačím divit........ale třeba jí by zase vadilo něco co mě nevadí....jak říkám, do vztahu jiných člověk nikdy úplně nevidí.......

mirusch
13. feb 2009

Zuzka, to jo, manzelik ma prednost.
Uf, to fakt? No mne by nieco take chlap prikazal len raz. A uz by ma v zivote nevidel 😠 Fakt nechapem. To predsa nemoze byt rovnocenny vztah. Ale co my vieme co sa ludom paci.... 😖

Sushi som skusila len jeden jediny krat...mali sme to ako pozdrav z kuchyne u Johanna Lafera. Poznas Zuzi? Uz sme u neho boli dvakrat, aj sme ho tam stretli. No co ti budem. Kulinarsky orgazmus 😵

blondynka400
13. feb 2009

Teda holky, vy jste toho nakecaly, to užu se ani mirusch nedivi, že máš tolik příspěvků 😀 .
Zuzko, na toho jsem se ptala já, chvíli mi totiž trvalo, než jsem se ho naučila připravovat dle mých představ. Ono je to sice na jednu stranu hrozně jednoduché, ale snadno se to zkazí...
Jinak jak jste se bavily o té pizze, dnes večer jsem si jí musela dát, pravou napolitánskou a byla výborná... 😵

mirusch
13. feb 2009

Blondy a tu to ani tak rychlo nebezi. To pred rokom, ked som bola v IVF temach, tam sme kecali nepretrzite 😀 A su tu baby, co uz maju vysoko nad 10 000 prispevkov, to ja som ucho voci nim.
Manzel mi tu kradne mys 😠 😀
Idem nieco pozehlit. Este dobre, ze som uz vecerala, inak by som si musela objednat pizzu 😕
Schnucki je uz asi s rodicmi.... 😉

blondynka400
13. feb 2009

Mirusch, no když má na to někdo čas, proč ne 😉 . Teda krade myš? A to si necháš líbit? 😲
No kdyby jsi chtěla, ještě mi jí tu kousek zbylo 😀

mirusch
13. feb 2009

Uf, nic nestiham 😀 Musim kecat s ludmi na Skype. A neviem kto mi ozehli 😝
Tu pizzu mi prosim ta natlac do klavesnice 😵
Manzelika som usmernila 😠 😀
Na dnes prajem dobru nocku.

blondynka400
13. feb 2009

Taky ti přeju dobrou noc a hezké sny.
Tak ať vyžehlí manžel ne? 😝 😀
Pizzu posílám, brzo ti tedy vyleze z klávesnice 😵

zuzka11
13. feb 2009

Koukáme na Sleepers....viděla jsem je někdy na gymplu a teď po druhé.........Miri díky za IP, zkusím......ne taky mi přijde, že to není rovnocenný vztah, ale jak říkám, nevidím o toho, jenom z nich nemám dobrý pocit.......

Johanna Lafera neznám!!!! 😠 Jdu zadat do googlu a třeba poznat 😉 Dostala jsem strašnou chuť na pravý bramborový salát, tak zítra........

blondynka400
13. feb 2009

Tak to já jsem sama (šel brzo spát, byl nějaký unavený) a tak netuju. Nic jiného mi ani nezbývá, když nemáme telku (doufám že už snad brzo bude).
zuzka, ten bych si taky dala. Ale tady je to docela problém, nedají se tu moc sehnat sterilované okurky a když náhodou ano, tak mají úplně jino chuť a není to ono 😒