Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
21. feb 2009

Schnucki, ale pozor na ten banan, nie viac ako 1-2 denne, aby si nedostala zapchu. A Haferflocken su super, ale tiez neprehanaj 😖 A mas tie banany dostatocne zrele? Ja som dnes kupila mrazene maliny a jahody, bez akychkolvek pridavkov, rozmixujem to a mozno to len tak lyzickou ako dezert budeme mat. Alebo urobim tiez s mliekom, uvidim. A este som kupila taku ovsenu kasicku, teda ono je to pre babatka 😀 , ale nie je tam napisane, ze to nesmu dospelaci 😕 Da sa z toho urobit kasicka s mliekom alebo to zmiesat s vodou a pokrajanym ovocim, to musi byt tiez super. Boze, ja budem zit 100 rokov, tak sa zdravo ideme stravovat 😀

zuzka11
21. feb 2009

Schnucki, hodím ti do IP odkaz 😀 Jak píše Kiri, hodně pij a klidně si děj i něco sladkého, třeba sušené ovoce, třeba máš nízkou hladinu cukru.....Já jsem v pohodě, taky mi chybí, ale neležím v slzách, nebo tak něco🙂))

Miri - ony občas ty kupované věci nezaškodí.......buď v pohodě........já asi před 14 dny taky koupila Iglo rybky s provensálkským kořením a byly super.....prostě když není čas....a když je to jednou za čas.......

mirusch
21. feb 2009

Zuzi, tak Kiri? 😀 😝 Poznas tu reklamu? Kiri, kiri, kiri... 🙂 Vidis, aj cukor by to mohol byt.... Ja vzdy nosim v kabelke nejaku müsli tycinku alebo nieco podobne, pretoze ja mam hranicny cukor - nizky, teda nikdy mi nic na to nikto nepovedal, ale sama citim, ze ked som hladna, tak potrebujem doplnit.
Zuzi, schnucki, niekedy taky den-dva bez chlapa aj dobre spravi, hlavne na nervy 😀 Ja kazdy rok letim sama do SR na 8-10 dni, aj si svoje povybavujem, postretam s babami, aj si moj chlap uvedomi, co pre neho vsetko robim a co sa neurobi samo... A potom sa na seba strasne ... tesime (som chcela napisat vrhneme 😅 )

Inak, k tym mrazenym veciam, videla som niekolko programov, kde preukazovali pritomnost vitaminov v cerstvej zelenine a mrazenej. A zistili, ze v mrazenej je ich viac. Pretoze oni to zozbieraju a hned zmrazia. A cerstva putuje niekedy aj par dni a kym ju zjeme, tak niekedy tam uz nic nie je. Takze uz nezatracujem mrazene veci.

schnucki
21. feb 2009

ok, budu hodne pit 🙂

ja dneska delam spagety s mletym masem, budu muset taky zacit koukat co to vubec kupuju, uf 😀

jinak ty banany jsem vybrala co nejzralejsi, vzala jsem i mandarinky, veci na salatek, no snazila jsem se zdrave nakupovat 😀

dekuju zuzi, mrknu na to

zuzka11
21. feb 2009

Promiňnnnnnnn, Miri, Miri, Miri 😀

Schnucki, měj trpělivost, bud to zase hledat odpolko, jo?

Mě ten nákup ještě čeká, odpoledne tu máme míň lidí, zato dopoledne vždycky narváno.......

mirusch
21. feb 2009

Schnucki, trosku postuduj internet a tak, je velmi vela moznosti ako varit zdravo a pritom mnam-mnam. A chlap si to ani nevsimne, treba postupne menit 😀 Aj taky salat moze byt fajny, moj drahy si robi take fajne, ze mu niekedy az zavidim 😕

Zuzi, tak pekne nakup. Mne tu trochu chyba moznost ist do obchodu kedy chcem 🙄 Ako slovenske Tesco...Pamatam, ze v BA, ked som nemohla spat a bol piatok vecer, tak som proste sla nakupovat, o desiatej vecer tam nebol takmer nikto, pohodicka, pohoda 😉

Dnes som v obchode pocula hrozny rachot, jedna starsia pani stratila rovnovahu a spadla rovno na regal s vinovymi flaskami 😒 No, nastastie, ze prva vec, tych, aj predavacky, co boli pri nej prvi, bolo, ci si neublizila. Tych par rozbitych flias, to predychaju v obchode. V SR by jej isto vynadali a dali jej to zaplatit 😠

mirusch
21. feb 2009

Neflakajte sa 😀 Ja tu sedim, brvou nepohnem a tu nikto 😕

schnucki
21. feb 2009

😀 😀 ted jsem di toho vsimla taky, ale kiri je moooc dobry syr

zuzi v poho, zadnej stres, az budes mit chvilku a najdes to, tak to posles, je jedno kdy 😀

ok ,mirusch, az budu mit chvilku, vrhnu se na net a zkusim tam najit nejake to zdrave vareni, ale radeji cesky, aby me neprokoukl 😀

jinak s tema chlapama to sedi, ono neuskodi se treba dva dny nevydet, ja jsem rada za kazdou chvilku 😀

chudak pani, ale je dobre jak se prodavacky zachovali, myslim ze u nas by ji mozna taky vynadali, a kdyz ne, asi by to stejne zaplatila 😠

my kdyz jsme dneska jeli domu, rano, vydeli jsme bouracku, ale radnou, museli jsme zastavit a nechat pristat crtulnik, takze to busem bejt zadnej karambol ....

mirusch
21. feb 2009

Schnucki, prave som nasla nieco zaujimave, idem na to kuknut, je to zadara. Kukni na gesundheitpro.de a v lavom hornom rohu klikni na Gesund Abnehmen.
A "vydet" 😖 ???
"Busem bejt zadnej karambol" 😀 😝 Prepac, ja to chapem, ale je to aj tak sranda 😀 Teda, nie ten karambol samozrejme. Uf, to je sila. Ja som inak na tvojho priatela myslela vcera myslim, rano bola v spravach nehoda na A3 pri Würzburgu - 6 kamionov a vela osobnych..... Ach jo. Ked oni ti kamionaci jazdia tak strasne natesno, vzdy sa na to strasne zlostim, jasne, ze nestihnu zabrzdit 😠

schnucki
21. feb 2009

uz na to mrkam ....
pardoooon 😅 .... v poho, ja to chapu, myslim tu srandu 😅 .... ja se ho na tu nouracku zeptam, ale nevim jestli o tom bude neco vedet, posloucha vzdycky radio a zacpy objizdi ... ja na ne taky nadavam, ale uz nekolikrat sem s nim jela, a musim rict, ze jezdi opatrne, vi co nakladak dovede, ale nekterejm bys fakt nakopala prdel (sem to musela napsat) 😠

mirusch
21. feb 2009

Schnucki, na "nouracku" sa ho opytas?? 😀 😀 Cim dalej, tym lepsie 😝
A si predstav, ze kolki pri soferovani citaju, kukaju telku, hraju sa na pocitaci, holia sa a tak podobne....

schnucki
21. feb 2009

😀 😀 ja dneska nemam svuj den, radeji si vse po sobe prectu, nez to odeslu, nebo se mi jeste z tech mejch vytvoru potrhate smichy

to jsem taky jednou vydela v televizi, ze klidne cucej na telku a tak, ale to kdyby delal, tak mu asi utrhnu hlavu

na tom netu se asi musim prihlasit, kdyz si chci neco precist, nemuzu se dostat na recepty ☹

mirusch
21. feb 2009

Schnucki, aj ja sa musim prihlasit, ale ved vsak nemusis dat svoje meno...Priezvisko im urcite nebudem vesat na nos. A mam jeden extra e-mail pre taketo prihlasovania, keby nieco, tak ho zrusim a hotovo.
Predstavujem si, ako by si mu utrhla hlavu 😀 😕 Ale je to tak. Nezodpovednych je vela. A doplatis na to ty, ked do teba taky kolos vleti, lebo si nevsimol koniec Stau. Ja vtedy vzdy kukam do spatneho zrkadla a ak je za nami kamion, tak kazem drahemu zmenit pruh.

A by ma zaujimalo, kde zmizla Zuzka ... hm, my sme tu, ako kazala a ona sa flaka 😀

schnucki
21. feb 2009

to ja mam taky mail, kterej pouzivaj pro takovyhle veci, ale nejak se mi to nechce prihlasit, to je den 😠

ja nevim kde je, .... jooo asi sla nakoupit, psala ze pujde odpo, takze asi lita po kramech 🙂

mirusch
21. feb 2009

Jezisi, drahy mi hlasil, ze v telke pisali, ze v SR sa stala velka havarka - vlak vrazil do autobusu plneho ludi. Chyba vodica, nekukol a siel na kolajnice. Minimalne 13 mrtvych, aj deti. Kukam na slovenske spravy a je mi z toho strasne smutno ☹

schnucki
21. feb 2009

ja to ted cetla na internetu, na ceskym seznamu, byla tam i fotka, ... hruza ... u nas psali ze pravdepodobne prerazoval a nestihnul to prejet, vlakvedouci to pry nemel sanci ubrzdit ... ale ze i deti, to nepsali ☹

nebud smutna ...

mirusch
21. feb 2009

Jasne, ale vosiel na kolajnice bez kuknutia, ci nieco ide. tam nie su svetla, ani zavory, ja viem ako jazdia, na Slovensku sa jazdi otrasne, moj drahy sa vzdy boji tam jazdit...

schnucki
21. feb 2009

neni dneska patek 13??

mirusch
21. feb 2009

Na ten si musis pockat do buduceho mesiaca 😀
Dufam, ze sa nam Zuzka nestratila cestou na nakup 😕

schnucki
21. feb 2009

no snad ne 😕

draha polovicka se mi zbudila, tak jsem se byla pomazlit, ... v 6h mame bejt u jeho segry, slavi dodatecne narozeniny (prijel ten jeji pritel) takze se jdu vrhnout na uklizeni a vecer vas bohuzel opustim ☹

mirusch
21. feb 2009

Vecer opustim aj ja, ideme ku grekom do restiky, o par dni frcia do USA na vylet...
Taaakze pomazlit, len sa priznaj, von s celou pravdou 😀 😝

My musime na ten susic do izby cakat este minimalne tyzden, ti pred nami si to predlzili 😠 Je to proste nekoniecny pribeh. Ach jo.

zuzka11
21. feb 2009

ja chci taky pomazlit ☹ Už zítra 😉

Miri - tak zase řekové vyhráli? 😉 Dívala jsem se na stránky Mnichova a 4.4. tu mají češi a slováci sraz v řecké restauraci, která je kousíček od nás, jen v boční ulici, nevěděl jsem o ní, ale už jsem se koukla na jídelní lístek a těšííííím se 😀

Nákup OK, ale všude na chodníkách a silnicích jsou záplavy polorozteklého sněhu, tak jsem měla kalhoty po kolena mokré 😒

schnucki
21. feb 2009

opravdu jen pomazlit 😀

zuzi no konecne si zpatky, ... ja tu brecku taky nemam rada 😝 ... no vydis, tam mate taky reckou restauraci, to je super!!!! fakt jsem si pochutnala 😀

jinak mirusch, s tim susicem uz to snad prehanej, to je dost, to nez se ho dockate vam ty steny uschnou sami 😀

schnucki
21. feb 2009

neboj zuzi, zitra se dockas 😀 😉

mirusch
21. feb 2009

Zuzka, no hura, ja sa ani len nepohnem od PC, ved som slubila, to len ty sa flakas 😕
A zase si si nezobrala topanky??? 😀 Kalhoty po kolena mokre 😀
To chod na to stretnutie, to je super vec. A to ako si nasla, ja som take nikde nevidela, ze stretnutie SR a CR 😕 No, my chodime k tym grekom kazdy tyzden, lebo su to kamosi, tak aj vzdy pokecame a tak... A maju aj salaty, takze castokrat sa len tak dietne najeme.
Aj ja sa chcem pomazlit...chlapa mam tu a kde nic, tu nic 🙄 ale musim ho pochvalit, dnes mi nahral vsetky minikazetky z kamery na CD. Este ho musim prehovorit mi hodit nejake CD na MP3 a budem spokojna ...

mirusch
21. feb 2009

Schnucki, ok, tak verime.... 😀 Veru, kazdy den tam chodim vetrat, uz ma to ani nebavi, uz by som radsej nieco robila....

Ale pozitivne zistenie .... ten zub ma uz vobec neboli 😵

schnucki
21. feb 2009

tak to je super ze uz te ten zub neboli, konecne dobra zprava 😀

jinak zuzi urcite bez, bude to urco super 😀 😉

ok holky, ja se pro dnesek loucim, musim si jit umejt hlavu, neco na sebe vyhrabat ze skrine, uf
takze vam preju hezky sobotni vecer a zitra zas tu 😀

mirusch
21. feb 2009

Schnucki, aj tebe, prijemny vecer a oslavu.
Zuzi, ja som tu este taku hodinku, tak vyuzivaj ... Pomedzi to stale prekladam text na www stranku. 🙄

meleri
21. feb 2009

holky nemám sílu už moc psát ani to dočítat, jsem ko..manžel tu celý den není takže možnost odpočinku nulová..

blondýnko,

kdybys náhodou měla čas, písni mi prosím tě na IP ohledně toho akvárka..
jinak mám prezentačku na Akvarku.cz kdybys chtěla to vidět..

mějte se a pěkný zbytek víkendu

zuzka11
21. feb 2009

Miri - zase blbé boty, máš pravdu 😀 Dneska jsem volala našim a blbnul skype 😠

Jinak se mrkni na www.mnichov.de - spousta rad, tipů a všeho🙂))I pro jiná města než je Mnichov......