Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

verap
22. feb 2008

Je to to rasisticky nazor nejakeho blbecka - bileho cecha, hadam.

tictac
22. feb 2008

ja si myslim, ze je to docela sranda...no disrespect, ale takovi nekteri fakt jsou, a to nejen cernosi, ale i bili, nabo asians, proste takova image jim vyhovuje. Nevidim v tom nic rasistickeho, sama jsem vdana za ne bileho a mezi cernochy mam spoustu kamaradu, a oni sami si z toho delaji srandu 😉

verap
22. feb 2008

Staci si precist komentare jeste vetscich debilu, co pod to napsali svuj nazor....

tictac
22. feb 2008

ja jsem ty komentare necetla..... 😕

mmmk
22. feb 2008

Verap, co blbnes? To je navod, jak si poridit gangsta image a ne rasisticka narazka! Je to sranda. Ja mam mezi cernochy hodne kamaradu, stejne jako mezi Asiaty. Komentare pod tim jsem necetla, to pripoustim. Rozhodne jsem se nechtela nikoho dotknout, nechapu, proc to vztahujes na sveho manzela!
To ja jako kdyz na beremku nejaka holka (nebudu jmenovat) psala, ze je rada, ze si nevzala ceskeho pepika! To bych se zase musela urazit ja.

verap
22. feb 2008

Mne se to proste nelibi, nevztahuji to na meho manzela, akorat rikam, ze podle mne to teda srandovni vubec neni. Tot vse.

mmmk
22. feb 2008

On je jako nejaky hiphopovy umelec? Co se ti na tom nelibi? Mne osobne pripadaji typci v hadrach o 10 cisel vetsich smesni. Zvlast s temi retezy na krku a velkymi jazyky na botach. Je mi do smichu a nema to nic spolecneho s barvou pleti. A komentare jsem necetla vsechny, jen nektere a nezda se mi to byt rasisticke. To je spis tvoje poznamka "Je to to rasisticky nazor nejakeho blbecka - bileho cecha, hadam." 😉

tictac
22. feb 2008

Teda nevim, jak je to tam, kde bydlite, ale treba tady je to docela in chovat se, mluvit, oblekat jako ti, co jsou popsani v tom clanku, dokonce moji svagri jsou tihle typci 😀 😀

mmmk
22. feb 2008

Tady je to taky v kurzu a me je vzdycky do smichu, jak hosi tahaji pudlo kalhot skoro po zemi 😀 😀 😀 Nejsmesnejsi na tom je, ze tihle mladi gangsta jsou ze slusnych rodin, kdy maminka chodi v dirndlu a tatinek jezdi v bmw 😀

verap
22. feb 2008

Ne, hiphopovy umelec neni, nelibi se mi na tom ty vyrazy.

tictac
22. feb 2008

ja jsem jednou pozorovala jednoho borce, jak v tehle kalhotach utikal na autobus 😀 😀 jeste ted se smeju 😀

mmmk
22. feb 2008

Ktery vyrazy se ti nelibi? To ti musi cela tahle "hudba" vadit? Tam se asi ani jiny vyrazy nepouzivaji. 😅

Tic, mne nejvic fascinuji ti hosicci, co jim je 12 a nemaji jesta zadna ramena, takova vyzlatka v tech hadrech 😀

tictac
22. feb 2008

k te hudbe - muj nejmladsi svagr me to kdysi ucil poslouchat, to mu bylo tak 17 tenkrat, jsem se normalne cervenala, kdyz mi to prekladal do normalni anglictiny 😀

mmmk
22. feb 2008

Mne prijde, ze tam teda hlavne kecaji o nicem 😀 😀 😀 Nebo o jednom a totez porad dokola, ale hlavne tam musi byt hodne yeah 😝 😀

tictac
22. feb 2008

a modofoko 😀 😀 😀

mmmk
22. feb 2008

Nechapu, ze se to nekomu nelibi, ten clanek je tak vystizny, ze az mrazi 😀 😀 😀 Hlavne 5m retezu z zelezarstvi 😀

tictac
22. feb 2008

nemas takovych clanku vic? 😀

mmmk
22. feb 2008

Ze bych drazdila jeste vic? 😀 😀 😀

tictac
22. feb 2008

dyt je to sranda 😀 😀

ivana98
autor
25. feb 2008

ahojte, prajem pekny novy tyzden 🙂
ten link som kukla, no moc urazlive mi to nepripada, ale teda ani moc vtipne 😅 proste ma to moc neoslovuje..
inak taki hiphopovi *gangsta*s su aj tu, jeden moj kamarat -nemec je presne ten typ 😀 a tiez si obcas zo seba robi srandu 😝 (ale najma my z neho)

tictac
25. feb 2008

ahoj 🙂

tak jak po vikendu? 😉 Ja jdu zitra konecne k GP, dneska jsem jen tak ze srandy testla na tehu a byla tam druha carka, ale zavery nedelam, vim, ze nektere druhy cyst zpusobuji falesne pozitivni testy, takze pockam, co na to zitra mudr...stejne jsem asi v sobotu mela ovu, takze // jsoutam fakt omylem 😀 😀 Ale je to poprve, co jsem je na testu videla, a doufam, ze ne naposled 😉 😀

ivana98
autor
25. feb 2008

tictac, LH a HCG su si vraj velmi podobne, takze nechcem robit moc mudru, ale podla to mas podobny efekt ako keby si skusila ovu-test 😅 a bola ta druha / silna?
tak som zvedava co na to tvoj lekar... 😉

tictac
25. feb 2008

iva - rano testnu i ovu i tehu. Ale fakt nepocitam s tim, ze by to tehu bylo... 😉

ivana98
autor
25. feb 2008

tictac, podla tvojho grafu by som teda povedala ze ovu bude dnes/zajtra a nie minulu sobotu. ale neva, hlavne ze bude 😉
a snad to neni ziadna cysta ani podobne... 😔

tictac
25. feb 2008

jsem ale mela v sobotu test vic negativni nez ve ctvrtek...Nevim co to je, ale kazdopadne to boli dost...tak uvidime, co na to zitra GP

mmmk
25. feb 2008

Tic, hned mi rano napis ip, cos videla na testu, jo? 😉

ivana98
autor
25. feb 2008

tic, nie do IP, ale rovno to rano napis sem 😀 😉 😎

tictac
25. feb 2008

se snad rana nedockam 😀 😀 jak se znam, rano se zapomenu a pak bude na testovani pozde 😀 😀

mmmk
25. feb 2008

Mam pocit, jakobych testovala s tebou. Nevim, mozna bych mela // i ja - ted po te vyvolavacce 😀 😀 😀

tictac
25. feb 2008

mmmk - kdys byla na vyvolavacce?