Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
11. mar 2009

haloooo
co vyvadite?

zuzka11
11. mar 2009

u nas se zatrasla zem 😀

blondynka400
11. mar 2009

zuzka, to víš, jsme kecalky 🙂

Pořád mi není dobře, bolí mě prsa, jsem unavená a nic se mi nechce. Ach jo ☹

schnucki
11. mar 2009

zuzi to ted nechapu 😕

blondy co to vyvadis? vis z ceho to mas? ... doufam ze se ti brzo udela dobre 🙂

zuzka11
11. mar 2009

Schnucki - byl po dlooouhé době sexík 😉

Blondy - tak si uvař třeba horkou čoko, nebo čajík, zalez si do deky s knížkou.....

schnucki
11. mar 2009

jo taak, .... jsem ja to ale natvrdla 😅
cejtis se uz pri tom lip, nebo mas jeste obavy? (nemusis odpovidat)

zuzka11
11. mar 2009

trochu obavy, a zvykame si na jine polohy, pri nekterych to boli 😒

Blondy - je lip?

blondynka400
11. mar 2009

zuzka, no tak vidíš, ono to časem půjde....

Neni mi líp, je to pořád stejný 😢

Schnucki, nevím, celý den mi je tak divně, pak jsme byla cvičit a je to ještě horší ☹

schnucki
11. mar 2009

zuzi vydis, jak pise blondy, ono to pujde 🙂

to je zvlastni, a po cviceni ti byli jeste hur? nemas dostat ms?

blondynka400
11. mar 2009

schnucki, no chvíli mi bylo docela dobře, akorát jsem to lehce zkrátila, tak divně mě píchalo v břiše... Pak jsem ale přijela domů a bylo to to samé jak přes den 😢 . Na MS je času dost, jsem 19 DC.... 😒

schnucki
11. mar 2009

tak to je divny ... to me nenapada z ceho ti je tak divne ☹
snad to bude zitra lepsi ...
nesnedla jsi treba neco spatneho?

blondynka400
11. mar 2009

Mně taky ne...
Nevím myslím že ne. Nejedla jsem nic nestandartního....

zuzka11
11. mar 2009

Blondy a jeji telo 😀 sama zahada, ale pekne prudi, co? 😉

Ja doufam, ze to pujde, musi 😀

blondynka400
11. mar 2009

Zuzi, fakt jsem asi jedna velká záhada 😀 . Ale donedávna fungovalo docela normálně, nevím co mu teď je. Asi má dlouhou chvilku, tak prudí..... 😀

schnucki
11. mar 2009

to jo, peknej prudas .... sama zahada 😵

holky jdu do postylky, nejak se mi zaviraj ocka 😔

preju vam dobrou noc ... zuzi uspechy v probirani a objevovani 😉 ... blondy at telo uz prestane prudet 😉

dobrou holky

blondynka400
11. mar 2009

schnucki, dobrou noc a sladké sny 😵

zuzka11
11. mar 2009

Dobrou, ja dneska nejak nic, zadna ospalost.........pak budu rano padat na klavesnici 😀

blondynka400
11. mar 2009

Zuzi a nechodí těhulky brzo spát? A nebo je to ještě pozůstatek toho, jak se země zachvěla?... cítila jsme to až sem, ale myslela si, že je to Vesuv 😀 😀 😀 Mně se taky nějak nechce, ale vím, že bych měla 😒

zuzka11
11. mar 2009

Nene houby Vesuv, to jsme byli my 😀 Nevim co se deje, nekdy mam spavou uz od poledne, nekdy vubec, jako ted........ale na zacatku to bylo horsi, to jsem se pravidelne budila treba ve 3, 4 rano a nemohla spat.....DVD zkouknute, na netu nikdo.........pak jsem jenom jedla, davala si " snidane", jednu ve 4, dalsi v 8 😀
Ale odpoledne pravidlene tak na hodku zalehnu a kdyz jsem venku - nejake dlouhe prochajdy tak vzdycky padnu.....

Ale ted uz se jdu umyt a aspon to zkusit. Dobrou 😉

zuzka11
12. mar 2009

Dobré ránko! Krátkodbě je v albu můj pupík jak jsem slíbila, tak pro všechny zvědavky 😀

kleopatris
12. mar 2009

Dobre rano 🙂

teeda take male mini brusko 😀 ale süüüüßßß aj ja kcem 😉

zuzka11
12. mar 2009

Brisko je celke male, ale skocilo to zadecku a stehen, nic neobliknu 😠

neboj, bude! 😉

blondynka400
12. mar 2009

Zuzka, no tak příště už budu vědět že Vesuv to není, že to jste vy 😀
Koukala jsem na pupík, takov malinkaté bříško. 😵 Dej nám schválně i večerní fotečku, ať můžeme porovnat 😅
Jinka teda nevím do jakého zadečku myslím, ten co jsem viděla na fotce na to tedy nevypadá 🙂

Kleo, ahoj, jak je? Už je to lepší?

zuzka11
12. mar 2009

Jojo, Blondy, vždycky na mě mysli 😀 Mimochodem mě asi ten včerejší vesuv tak rozhodil, že jsem spala asi 2h! Krize......
Co máš dneska v plánu?

Kleo - jak je?

A co vy ostatní holky? meleri? Schnucki? Mirko?

blondynka400
12. mar 2009

No já nakonec vytuhla hned, ale ráno jsem brzo vstávala...
Byla jsem cvičit a teď tu mám dělníky, zvelebují nám domeček. Bude to asi na celý den, tak se odtud nemůžu hnout..
Ale je tu zas krásně, hned má člověk lepší náladu. Dokonce už mi je lépe, akorát to bříško pořád zlobí... Nějak to stále není ono, je takové nafouklé a cítím takový tlak... 😒

zuzka11
12. mar 2009

tak si zkus dát dneska nějaký "odlehčená den" jestli to trochu nepomůže.....aspoň že prsa a hlava jsou OK......jsi dobrá, takhle ráno jít cvičit......

tady je zataženo, ale koukala jsem na zprávy, na víkend má být 10-12st - pro nás super, pro vás zima, je mi to jasné 😀

Tak večerní fotka? Tak OK, ale fakt se leknete rozdílu........

blondynka400
12. mar 2009

No prsa úplně ok nejsou, jsou takové citlivější, ale to je asi cyklem. Jen to u sebe běžně nepozoruju, ale není to tak strašné, takže to neřeším...

Mně nic jiného dneska nezbylo, musela jsem se vrátit včas, než dorazili.... Mám celý barák lidí, fůůj 😝

10 už docela jde, to je taková ta příjemná teplota...

No mne právě ten rozdíl zajímá 😎

zuzka11
12. mar 2009

Tak já ti ho sem šoupnu 😀

A na čem jsi byla? Tancování? posilka? pilates? já si každé ránko dávám u zpráv takové manší posilko, dělá mi to hrozně dobře, protáhnu se u toho, pak mě bolí zadek.......jinak jsem nevěřila, jak to "rozměknutí" postavy jde rychle.......ale co se dá dělat......

blondynka400
12. mar 2009

Tak to budeš hodná 😎 . Já už sice těhotesnké bříško několikrát špiclovala u ségry, ale ta už v tuhle dobu měla pěkné bříško. U nás v rodině jsou velká těhotenská břicha a z druhé strany to není o moc lepší, takže se mám na co těšit 😝

V posilce, takhle brzo ráno nic jiného nebylo....

To zas brzo dohoníš 😉

kleopatris
12. mar 2009

u nas je tiez pekne, ale manzel mi prave volal, ze u nich padaju krupy 🙂 a to robi asi 10 km odo mna 😀 zaujimave ta priroda 😀
inak ja sa mam ok, este zajtra v praci a potom 3 tyzdne freeeiiiiii 😀

baby este sa vas spytam, teraz na inom fore padla tema epiduralka, neviem mozno ste to tu uz rozoberali...vy aky mate na to nazor? rozmyslate nad nou? lebo ja ju s najvacsou pravdepodobnostou nechcem....