Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
20. mar 2009

No taky jsem o tom přemýšlela. Ale chtěla jsem přestat, až budou cykly úplně pravidelné... No uvidíme, ebudu z toho dělat tragédii, všechno vždycky nějak dopadne, ať už pozitivně nebo negativně.... 😉

mirusch
20. mar 2009

Jasnacka. Ved si len teraz mala neuspesne tehu, nechaj telu sancu. Priroda je mocna. A navyse, este nevies. Bola som v jednej teme, kde babenka nariekala, ze uz jej ide MS a ze zase nic a ze neviem co a uz bola tehu a uz ma aj syna. Ked aj ty budes drzat babatko na rukach, tak si ani nevspomenies, co si sa natrapila, uvidis. 😵

zuzka11
20. mar 2009

Zdravím a hlásím, že žiju!

byla jsem asi naposledy hlídat Adama, jinak už je velký kluk a chodí do jeslí......naobědvala jsem se a jdu dočítat.

Jenom co si pamatuju - Schnucki držím palce na výsledky!!!

Blondy - mě to přijde docela kreativní, to večerní menu...ještě nějaký salátek pro dietáře a je to! A dobré vínko 😉

Miri - co ty, jsi už OK, naladěná na Němce? nebudu se ptát jak ses měla, určitě se tě holky vyptaly, takže fakt jdu dočítat.

Co Mirka, Kleo, meleri???

mirusch
20. mar 2009

Ahoj Zuzi 😉
No, Kleo je na dovolenke, aj ked neviem kde a nikto mi to tu nechce povedat ☹ A ostatne neviem....
A tiez mi este nikto nevysvetlil, co je to bramborak....beeeee.

Na Nemcov naladena som, ale na svoju svokru a jej sestru nie...vid moj prispevok 😖

zuzka11
20. mar 2009

Miri tusim ze je na maledivach, nebo Mauricius? Snad se nepletu.....a bramborak jsou nastrouhane brambory, cesnek, majornaka, vajicko a trocha mouky, osmazene a nalozene na talir, namak....kdyz jsem to udelala nemcum, tak si k tomu dali marmeladu 😕

mirusch
20. mar 2009

to je nieco ako harula.....no moj drahy to je s jablkovym pyre...vyzivou. 😀 😀

zuzka11
20. mar 2009

typický němec 😀 , my - teda naši a jiní češi, to jí s pivem 😀

mirusch
20. mar 2009

Bezim nakupovat, lebo ma svokra zje namiesto tej jej Leberkäsebrötchen 🙄

blondynka400
20. mar 2009

zuzka, bramborák s pivem? A marmeládu? Tuhle kombinaci tedy neznám 😲
Jinak salát beru automatikcy, ale žádný dietář nepřijde 😀 . A je zajímavé, že než o víno je většinou zájem o pivo....

mirusch, taky myslím že nějaké Maledivy nebo Mauricius, abych se pžiznaal, přsně si to nepamatuju... 😔
Jo a Harula je po slovensky bramborák nebo je to jen něco podobného?

zuzka11
20. mar 2009

Blondy naši si bramborák dávali vždycky s pivem, Němci s marmeládou........prostě jiné chutě........jak jsi daleko s přípravou večeře, už to všechno na plotně bublá? 😉

blondynka400
20. mar 2009

zuzka, no už většinu mám, jen ještě smažím a bramobry pak musím dát úpéct, ale to zvládne trouba bez mé pomoci. Já jsem totiž zvyklá dělat víc věcí najednou, vždycky si ze mě dělali srandu že jsem chobotnice, že neummí dělat jenom jednu věc, a to je pravda.... Proto jsem třeba v jednu dobu nechtěla chodit do kina, prostě mě nebavilo jen tak sedět a koukat 😀

To máš pravdu že každý má jiné chutě, já mám třeba ráda rajskou omáčku a zapít to mlékem 😝

zuzka11
20. mar 2009

Blondy to nééééééé 😀 Dělám si srandu, to bych nepozřela já, ale určitě mám taky něco, co je pro ostatní nepřijatelné......ldy vám to večerní akce vypukne???A od kdy jsi slaměná vdova, ať sem dorazím a přivedu tě na jiné myšlenky??

mirusch
20. mar 2009

Blondy, no harula je, ked sa narajbu (nastruhaju) zemiaky, troska muky, sol, korenie, mozes aj majoranku a opecu sa take placky. Cize to vyzera byt to iste... 😕
Drzim palce na vecer, nech ma tvoje kucharske umenie uspech.

A kde zmizla Schnucki, predpokladam, ze uz prisli od dr......Neviem sa dockat!

schnucki
20. mar 2009

ahoj holky, tak uz jsem tu, bala jsem jeste s malim u zubare a delala jidlo a tak

nemci delaj sladky bramboraky, bez cesneku, takze k tomu dlabou to jablkovy pyre .... mirusch muzu ti v pondeli par privezt na ochutnani, udelam je v nedeli av pondeli ti par privezu, ju

jinak ja nevim zas vubec nic, do pul 2 jsme byli u toho doktora a od pul 2 do 2 jsme se snazili tam dovolat, bud to nikdo nezvedal, nebo bylo obsazeno, asi se jim nechtelo v patek pracovat, pekne me to vytocilo .... dostala jsem takovou divnou naladu, byla jsem smutna, nastvana a jelikoz muj pritel pozna, kdyz mi neco je a pta se co mi je, nekolikrat jsem mu rekla at me necha v klidu a pak jsem se mu vybrecela na rameno ... prisla na me takova ta nalada, kdy me strasne mrzi ze to nechce vyjit ... nechapu proc, chvilema jsem nedokazala rict, co mi je

ahoj zuzi, to jsem rada ze zijes 😀

jinak blondy, az se ti telo srovna, a bude cyklus pravidelny, i ovu, tak si myslim ze bt nebude potreba .... ja ji merim, abych vedela kdy mam ovu, nekdy to poznam, ale nekdy ne, jako tenhle mesic, vubec nechapu to spineni asi pred tydnem 😒

mirusch
20. mar 2009

Schnucki, tak to je na nervy, fakt 😠 Ja viem ako to je, kolkokrat som skoro rozmlatila telefon, bud nedvihaju alebo obsadene, u vsetkych doktorov. Raz som sa nevedela dovolat do CAR, nikdy nikto nedvihal, zdalo sa mi to cudne, lebo tam ide niekedy o hodiny, tam to musi byt nacasovane, nakoniec som tam sla a oni, ze maju pokazenu centralu, ze sa na tom pracuje.
Pozri, skus v pondelok a pekne tam budeme spolu volat uz od rana a keby brblali, tak im vysvetlis. A netrap sa, ze to na teba dolahlo, mne sa uz tiez stalo, ze som dostala termin az o mesiac, bola operacia a ziaden vysledok, nieco to vo mne vzdy zlomilo a ostala som taka nejaka uplne smutna, az do dna. Ale to prejde, uvidis, musis byt len velmi trpezliva. Ok?
A v pondelok dones, ale nie vela, lebo moj drahy to aj tak jest nemoze teraz. Inak, uz schudol 6 kg! Este 8 a je absolutny macher!

schnucki
20. mar 2009

mirusch dekuju, ja jsem nechapala, jak me jeden nepovedeny telefonat dokaze takhle rozhodit .... ale je mi uz lip, vypovidala jsem se mu, pak vybrecela v naruci a po 10m mi bylo zas fajn 🙂 ... ale dekuju .... myslim ze to nebylo poprvi a ani naposled

nejhorsi na tom je, ze laborka podava informace od 1-2h, takze mas hodinu se trefit kdyz tam nekdo je .... jinak mi to v CAR zatim vzdycky zvedli, akorat ta laborka je nejaka lina 😠

teeeda, 6 kilo je dobry 😵 .... par ti jich donesu, na ochutnani 😀

mirusch
20. mar 2009

Ok, ale aj tak so sebou dones to cislo, aby si sa nemusela ponahlat domov.

schnucki
20. mar 2009

ja ho mam ulozeny v telefonu, takze ho nemuzu zapomenout 😀

blondynka400
20. mar 2009

Tak už máme po večeři, na místní poměry jsme jí měli brzy (jední mají dítě a měli hlídání pouze do 21 hodin...) Docela se povedla, všem chutnalo, takže jsme ráda 🙂

Schuncki, tedy s timi výsledky, to je hrůza, to je skoro ještě horší, než jsem ot měla já 😠 No tak snad v pondělí 😉

Zuzka, ot mám kombinace co. Já tohle ale mám fakt ráda 😉 Slaměná vdova jsem od neděle, a přes týden ☹ , ale pak jedu na týden do čech, tak se mám na co těšit 😎

Mirusch, manžel váha supr, a co ty, jak jsi se stravovala na slovensku? A co tvá svalová hmota 😅

schnucki
20. mar 2009

blondy tak to je super ze se vecere povedla, jsi sikulka 😉

me mrzelo, ze me prepadla takova nalada hned potom ☹ .... v pondeli to zkusime znovu a pak je pujdu nakopnout 😀

na jak dlouho jedes doc ech??

zbytek uz spi??

blondynka400
20. mar 2009

schnucki, jo promiň, na to jsem neragovala. A už je dobře? Ono to občas na člověka padne, to znám....
Jedu na týden 😵

zuzka11
20. mar 2009

Blondy jak jse te tu videla, tak jsem se divila, ale uz chapu, vecere byla takova na italske pomery svacinova 😀 Ale moc gratuluju, ze se povedla, jsi sikula!!!!!

Schnucki - co dodat? Vubec si neuvedomuji co to pro cloveka znamena....pamatuju si, jak jsem volala po odberu vajicek do CAR a nikdo nezvedal, pak me porad prepojovali a ja nevedela co je s nasima "detma" - krize.....

Miri - tak 6 kilo? ze zalu, ne? 😉 Je dobry....co ty, jak se v tomhle "povedlo" Slovensko???ja mam dneska haldovy den, uz jsem toho zbodala a ted se nemam rada a jsem precpana 😠

blondynka400
20. mar 2009

zuzka, to nebylo s italy tak proto 😀 . Ještě nám tu jeden človíček zbyl, je to čech, ale je hrozně nudný, tak si to přitom zpěstřuju netem 😝 . Jinka s Italy začneš v 9 dřív než o půlnoci neodejdou....
A co jsis dala dobrého? Jak ti vůbec je? Už je to celkově lepší? Nebo pořád stejné?

schnucki
20. mar 2009

blondy v poho, pomohlo mi se mu vypovidat a probrat se k duvodu me nalady, bylo mi pak fajn 🙂
jeeeee, taky bych jela 😵 urcite se uz tesis, vid

ahoj zuzi, to jo, taky nechapu kde se toulali a co tam delali, nechali jsme to pokazdy pekne dlouho vyzvanet, snad to klapne v pondeli

.... ten pocit precpani taky nemam rada, ale ber to tak, ze si to muzes dovolit 😀 😉

blondynka400
20. mar 2009

schnucki, těší se a moc. Zvlášť potom, co tu budu takovou dobu sama 😒 Jsem zvyklá být bez něho, to my problémy nedělá, ale tady se fakt není s kým moc normálně bavit...

Tak hlavně že už je vše ok, a v pondělí vás čekají samé pozitivní zprávy 😉

schnucki
20. mar 2009

to ti verim, ... ja tu ze zacatku taky nebyla rada sama, .... pristi tyden jsem u rodinky, ale pokusim se casto mrknout na net a trosku ti to zprijemnit 😉

zuzi uz ti je lip?

blondynka400
20. mar 2009

Tak já jsem zvyklá být sama, protože v čechách byl dost často pracovně pryč, a spíš mi to vyhovovalo. Člověk měl občas klid a nemusela jsem vysvětlovat, že jsme přišla až ráno 😀 . Ale tady je to něco jiného, bez práce, odřízlá od všeho. Ale neberu to jako trágedii, zvládnu to 😅
Jinak jsi hodná 😵

zuzka11
20. mar 2009

Me je porad dobre, jenom jsem hodne ospala, a to je normalka.....sipkova ruzenka....a zmena, ale nehcci vas tim zatezovat, muzete mi duverne rikat Dolly Buster - ze dne na den, mam kozy!

Blondy - tak to chapu 😉 A byl to fajn vecer, meli jste si co povidat? A co ta nova potencialni kamaradka??

Schnucki - ta v pondeli, ale jestli to neklapne, tak na ne snad vlitnu!Takhle te napinat!

schnucki
20. mar 2009

😀 zuzi az tak, hotova dolly?? .... ja jsem si uz driv rikala, ze si to v tehu uziju, moc tam toho totiz nemam 😀
to to jde tak rychle? ja myslela ze narustaj pomalu, ale ze dne na den, to je rychlost .... co na to manzelik 😅

😀 dekuju

blondy nemas zac 😉

blondynka400
20. mar 2009

Jé zuzi to se ti fakt tak zvětšili? 😕 Já doufám, jestli náhodou budu těhu, že jśe mi moc nezvětší, nevím kam bych je pak dala.... 😔
Jo a nás nezatěžuješ, jen povídej 😉

Jo byl to docela fajn večer, byla pohoda. Teď tady s tím posledním něco řeší s počítačem...

Určitě k ní zaběhnu na návštěvu, takových kamarádek tady mám víc, ale pořád je to všechno v AJ a to není ono. ale pořád lepší než nic 🙂