Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
28. mar 2009

mirusch, fakt bylo dnesak nádherně...
Mně se na tu návštěvu moc nechce, to zas budou řeči, ale bylo mi to takové blbé odmítnout... Tak tam nacvhíli zajdu 😉

Jéžíš, vidíš jak blbě čtu ☹ . To asi bude ta jazyková bariéra 😉 (ještě že se mám na co vymluvit 😀 )

No já jsem chudinka, nezaměstnaná a holky na tom nejsou o mc lépe jestli si dobře pamatuju 😀 😀 😀

Teď ale vážně, co že to vyrábíš? Nějak jsem tó nepochopila 😕

mirusch
28. mar 2009

Blondy, jasne jazykova bariera 😀 😝
Vsak si precitaj vyssie - stolicky nam tlacia do parkiet a neda sa na ne nic nalepit, lebo maju take vypukle konce noh. Tak som kupila filc, vystrihla kolieska, v strede nalepila hruby filc ako podlozku, navleciem dookola stuzku, stiahnem okolo nohy stolicky a budu papuce 😀 Potom hodim na moju stranku foto.

mirusch
28. mar 2009

Tak my o chvilu frcime ku grekom. Prajem pekny vecer.

schnucki
28. mar 2009

ahoj holky,
tak my jsme byli neco malo nakoupit ..... ted me doslo ze jsem zas zapomela maslo, no se na to vyprdnu, ja mam hlavu jak cednik, zapomela jsem nakupni listek doma, hlavne ze ma chleba, ale cim si ho namazu 😕 ..... no nic, kazdopadne i mala prochazka byla, vzdousek mi pomohl, asi priste nesmim tak dlouho spat .... jeste me ceka koupelna a prach 😝

blondy 20° .... ja chci takyyyyy ... tady leje jak z konve 😖 .... to jsem rada ze ti je uz lip, .... treba ta navsteva bude dobra, i kdyz takovy ty reci taky nemam rada ...

mirusch ty jsi hlavicka, pokousim si to predstavit, urcite to bude vypadat skvele, hlavne originalne 😵 .... no to si pis ze s vama k rekum jeste zajdem, chtela bych tam vzit i nase, takze se jeste pokocham .... jinak jak jsi psala predtim, ono v dnesni dobe jsou takove deti jako oni dva fakt vyjimka, ale je to tou vychovou, je tu strasne volna, coz ja delat nebudu .... je to super ze pomaha doma, zastupuje tatinka a presto se dokaze i bavit a chodit na party, je to super ....

schnucki
28. mar 2009

mirusch vam taky hezky vecer, uzijte si to 🙂

schnucki
28. mar 2009

tak my uz jsme v pohodlicku doma, otevrela jsem si sangrii 😀 a koukame na katastroficky film, o nejakejch kobilkach ....

preju vsem krasny sobotni vecer 😎

mirusch
28. mar 2009

Schnucki, trpis samomluvou 😀
A nemate nic ine na chlieb? Ja tu mam vzdy rozne moznosti, takze ked mi jedna vypadne, tak sa zariadim 😝

My sme uz tiez naspat. Nezabudnite si dnes v noci posunut cas!!!! 😝 Ach jo, zase o hodinu menej....
Prajem vsetkym prijemnu (kratku ☹) dobru nocku.

blondynka400
28. mar 2009

Ahoj holky, tsk jsem před chvíli dorazil domů mám dost 😝 . Hezkou dobrou noc všem 😎

schnucki
28. mar 2009

😀 mirusch me tu bylo smutno, tak jsem tu trpela samomluvou 😀

ja vzdycky kupuju takovy pomazanky, vajickovou, paprikovou a mame jeste pastiky, takze mame i neco jineho, ale ja uz minule jsem si maslo napsala a zapomela na nej 😅

blondy teda to jsi tam vydrzela dlouho ... a jak bylo??

my tu mame souseda a prisla pritelova segra, ja bych sla docela spat, ale panove se nejak rozkecali, tak jeste vydrzim ....

no jo, ve 2h se to presouva na 3h, 😝

zuzi a jak ty, jas me mas??

taky preju dobrou noc

blondynka400
28. mar 2009

schnucki, nakonec bylo fanj, lae jaksi nejsme úplně střízlivá a i na těch písmenkách je to vidět 😅 .
Jo a ty když ti je smutno tak trpíš samomluvou jo? 😀
Jinak také přeji hezkou dobrou noc 😉

schnucki
29. mar 2009

ahoj holky,
kde se dneska toulate???

😀 blondy tak vidis, ze to nakonec slo 😉 .... ja jsem si myslela, ze treba neco napisu a privolam si vas tim 😀

u nas byl vcera soused a prisla i pritelova segra, byla na naky oslave, tak uz prisla nacata 😀 ja si dala lehce sangrii, dneska mi je fajn, nemela jsem ji moc, ale pritel se mi se sousedem kraaasne opili, jeste spi a asi jeste dlouho bude 😀

jinak dneska tu sviti slunicko 😎 juhuuuuu ..... az vyleze zkusim ho vytahnout ven .....

a co vy, co dneska vyvadite???

blondynka400
29. mar 2009

Ahoj,

no tak já jsem dnes trošku vyspával, k tomu ta změna času najenou je z toho poledne 😀
Tak ty jsi mi to sluníčko ukradla jo? U nás je po dlouhé době nic moc, ale pořád je docel teplo...

K tomu včerejšku, já jsem toho až tak moc nevypila, ale v podstatě od odpoledne jsem nic nejedla, myslela jsme že že tm půjdu jen na chvilku, tak jsme to potom docela cítila a myslím že i na těch písmenkách to bylo poznat 😀
Každopádně do garáže jsme zajela úplně bez problémů (vjezd tu máme fakt hnusný i z střízliva), pro jistotu jsem šla auto před chvíli zkontrolovat, tak to semnou nemohlo být tak hrozné 😵

schnucki
29. mar 2009

😀 to jo, ono kdyz clovek moc neji, tak to pak rychleji stoupa do hlavy 😀 .... no vidis, do garaze jsi zajela, tak to tak hrozny nebylo 😉 .... my mame vjezd moc strmej, vzdycky se bojim ze to auto odru, a kdyz vyjizdim tak musim pekne hamtnout na plyn, abych vubec vyjela 😝

ja koukam na ceskou pohadku 😵 kazdou nedeli tu na detskym programu behaj ve 12 pohadky a casto cesky, tak dneska cucim 😀

joooo, dovolila jsem si slunickou slohnout, ale nekdo mi sem poslal mraky, zatahuje se 😖

blondynka400
29. mar 2009

No my to tady máme hodně blý, musíš zatočit do pravého úhlu, nejdřív vyjet do kopce a pak zase z kopce. Garáž je sice veliká, ale uprostřed je sloup (takhle vypadají všechny italské garáže) a musí se tam vejít auta dvě.. Ńo a kdo myslíš že má to horší místo na zajíždění a vyjíždění. No samozejmě já 😠 😀 . ale když jsem tu sama, tak mám celou garáž pro sebe, tak je to jednidušší 😉

Tady byla dopo bouřka a teď tak slabě prší, ale je hezky teplo, tak alespoň něco.

Jé pohádka, ty se máš, to já si můžu pustit akortá italskou kreslenou 😖

mirusch
29. mar 2009

Ahojte 😀 Tak som tu. Dnes to je trosku brutal kvoli tej ukradnutej hodinke, celkom to citit 😖
Pred chvilou sme boli kuknut na jednej vystave, jedna znama nas zavolala, ze vystavuje - neprofesionali, ale zaujimave. Hlavne, ze ludia robia, co ich tesi, no nie? Musim sa trosku aktivovat aj ja. Nechcem sa zatial do nicoho zapajat, kym nemam atelier 😅 😝 Aby som mohla par veci porobit a potom sa prihlasim aj do poradovnika na vystavu do Frankfurtu, som zvedava. Nech nesedim len doma na zadku. Zislo by sa aj nieco predat....hm.

No, ako tak kukam, tak obe pripite...no to su mi veci... 😕 A este soferovat...Ale ok, nepoviem nikomu 😉
Schnucki a ten tvoj sa nepouci? Nechapem, ze ludia sa spijaju a potom im je tak strasne zle. Ze ci im to nevadi...Hm.

Prave som uvarila puding, tak nech sa manzelik potesi, od zajtra chce dietu zase trochu pritvrdit.

Schnucki, na ktorom programe to davaju tie nase rozpravky? WDR? Niekedy natrafim, ale cielene nevyhladavam.

blondynka400
29. mar 2009

mirusch, tak to hold nějak vyšlo no 😎 . Navíc tady je alkohol z volantem fakt povolený, to není jko v čechách. I když tedy přiznávám se že jsem určitě měla nad povolený limit. Ale tady to takto chodí, určitě není víc nehod. Jen se ten provoz v noci jaksi zpomalí 😀 , takže úpně obráceně, než je to v čechách. A ůžu říct že mě to i docela vyhovuje, ale s českou náturou v čechách by to nešlo, protožze tam si lidi dají 2 skleničky, a hned jsou jako Schumacher (nebo jk se to píše) 😀

Jinka taky nechápu lidi, co se opijou a je jim zle. Já vždycky piju jen tak, abych byl dlší den v pohodě. Ale mám na to tkový trik, musíš pít hodně neperlivé vody je to docela pohoda. 😉

K té hodině, mě taky docel chybí, nějak to je docela znát.... 😒

Já bych měla uklízet žehlit, le nechce se mi.... 😖 Schnucki, necchceš za mě něco vyžehlit, když to máš tak ráda? 😀

mirusch
29. mar 2009

Blondy, mne sa nemusis ospravedlnovat a zdovodnovat, som dost daleko a preto sanca, ze ma autom naberies, je nulova 😀
Schnucki a mne by si nepozehlila? Nazbieral sa mi celkom dobry "komin". No, dam si puding, pustim rozpravku alebo romanticky film a nejako to dorazim. Ale najprv musim manzela konecne vyhnat do postele, uz od rana chce ist spat, co je unaveny. On je z casoveho posunu uplne nanic. A navyse zle spal, lebo si u Grekov dal domace Ouzo, aj ked vie, ze potom ma kyselinu a musi spat posediacky 😠

zuzka11
29. mar 2009

Zdravim!

Ja mam dneska nejaky strasne spavy den, rano jsem vstala, nasnidala se, asi hodinu si cetla apak zase padla...ted trosku uklid a vyrazime na veceri ke kamaradum...

Koukam, ze Miri zase parila u Řeků a Blondy se ovíňovala🙂))

Schnucki - děravá hlava, co? Tu mám občas taky

😀

Jinak dneska je tu hnus, prší........

schnucki
29. mar 2009

ahojik holky,
mirusch ono mu dneska neni zle jako tenkrat, radne se vyspal takze je v pohode 😀 akorat ma takovou tu ziznivou a nevi co by do pusy narval 😀

ja jsem poklidila koupelnu a pritel uvaril, cekame jeho rodice ....

blondy tak to mas teda opravdu horsi garaz nez my .... neeeee, nechci zehleni, dneska me to taky ceka, ale asi to necham na zitra, nemam nejak naladu na zehleni 😝 ..... mirusch promin, ale ani tobe nevyzehlim ....

mirusch urcite to neni spatny napad delat vystavy, obrazky mas opravdu hezke 😵

mirusch
29. mar 2009

Zuzi, ahooooj 😉 nuz, myslim, ze viaceri su dneska spavi... My tu mame polooblacno. Ten dazd sme vam poslali zo vcera - hrozne sme s manzelom zmokli. Necakala som, ze kym dobehneme k autu na parkovisku pred Bauhausom, tak nas tak zleje, ze vsetko komplet mokre 🙄

Schnucki, diky. Len musim toho porobit viac, aby bolo co vystavovat.

schnucki
29. mar 2009

ahoj zuzi,

mirusch uplne jsem ti zapomela napsat kde jsou ty pohadky - na Kika, kazdou nedeli ve 12, ale pristi nedeli bezi nemecka, takze nic 😖

blondynka400
29. mar 2009

Tak hlasím, že mám dneska taky spavou, asi na hodinku jsem to tady zalomila aní nevím jak 😅

Mirusch, no já jenom vysvětluju že nedělám nic protizákonného, v čechách bych si tohle nikdy nedvolila 😔. A vzhledem k tomu, že tady se pěšky nechodí, nemůžeš ani nikoho srazit 😀

Zuzi, tak hezký večer 😉

Schnucki, hm, no tak hold jsem si vyžehlila sama, když mi nechceš pomoct 😝 😀

mirusch
29. mar 2009

Schnucki, aha Kika, ale myslim ze aj na WDR davaju velmi casto CR a SR, hlavne starsie filmy a rozpravky.

Blondy, ok, uz chapem 😉 Ja by som bola tym padom ako nesoferka v IT uplne stratena...alebo zrazena 😕

Tak sa idem pustit do riadu, vecere a zehlenia. Ano, ano, este som sa k tomu nedostala a to sa uz manzel aj vyspal do ruzova. ach jo 🙄
Mne sa dnes az tak nechce spat, ale zistila som, ze oci mam cervene ako angorsky zajac. Hm...
Zajtra mam v plane vyrazit do mesta, trosku Ikea a tak.

blondynka400
29. mar 2009

mirusch, jako ndeřidička by si tady byla úplně ztracená, to by jsi enmohl vystrčit ani hlavu z baráku... Protože kdyby jsi to udělala a šla na procházku s černochy, myslím, že už by tě nikdy nikdo neviděl 😀 A nebo by jsi tě spletli s lehkými děvami, co tadyu silnice postávají, a to neím zda by se ti líbilo 😝

mirusch
29. mar 2009

Blondy, ok, takze do Neapolu a vzdialeneho okolia sa stahovat nebudem. Maximalne ta pridem otravit na vikend 😀 Cernosi.... dostala som taky super mail raz, ze chlapik sa stazuje na uradoch, ze sa mu na letisku v Afrike stratila zena. a odpoved z uradu je taka, ze ju vypatrali, zena zije v nejakej dedine a netvari sa, ze by chcela odist. a ze prikladaju fotku - na nej je nejaka blondyna 😀 a pekny cernoch s obrovskyyyyym ... nosom 😀 😝
Dnes na tej vystave bol jeden mlady vystavujuci, dlhe vlasy, no hned som si ho vsimla. Taky typu Jezis. 😅 No fiiiha...som neobzerala len obrazy 😀 Chcela som sa s nim dat do rozhovoru, (aj za pritomnosti manzela 😉 ) lebo ma naozaj zaujimala technika, co pouziva, ale stale s niekym kecal a nechcela som rusit, takze nic.

blondynka400
29. mar 2009

mirusch, jo tak technika kterou používá. No každý tomu říkáme jinak 😀

No co třeba skútr? Těch tady jezdí, i když to jsou podle mě sebevrazi....... Jinak si myslím že byc jsi se tady jezdit naučila, ono by ti také nic jiného nezbylo 😉 . Nějakou obouchnou plechovku s dostetečným množství airbagů a bylo by 😵

mirusch
29. mar 2009

Boze Blondy, ved ja som to tentoraz myslela uplne nevinne ohladom obrazov a malby 😕 🙄

blondynka400
29. mar 2009

mirusch, jojo, to známe 😀 😀 😀
Ne vím jak si to myslela, já mám zas dnes nějakou rádoby vtipnou 🤐

mirusch
29. mar 2009

😝 😝 🙄 tak jo

Skutr, to jo. Ale zatial to pocka 😝 Ako som pisala, dajte mi Ford Ka alebo nieco take male a ja jazdit budem. 😀

mirusch
29. mar 2009

Ach jo, este stale nezehlim 🙄 Zrazu so mnou chcu vsetci hovorit na skype, 4 konverzacie naraz som viedla, z toho jednu telefonicku. Proste multifunkcna 😀 A pomedzi to som pisala este sem 😝 Ale teraz uz fakt idem zehlit, budem ale kukat...
Co inak porabas Blondy? Vinko otvorene, ci dnes nie? A kedy to ides? Nieco sa mi mari s utorkom a stvrtkom....