Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
1. apr 2009

ahoj meleri, jeee tak prvni prochazka lesem, urcite to zmaknete, malemu se to bude urcite libit 😉

violoncielka je dobre ze uz jsi ted lip pripravena, myslim ze tim, ze vis do ceho jdes, nebudes tak vystresovana jako poprvi, kdyz clovek nevi do ceho jde a co ho ceka, a treba se to povede .... jelikoz to nebude takovy stres jako napoprvi 😉 ..... kazdopadne drzim moooc palecky, dej pak vedet

luciferek a jako fotografka by jsi neco nenasla? .... to ti verim ze se uz moooc tesite, .... jinak hezke veci mas v albumu 😀

mirusch
1. apr 2009

Ahojte babule, tak som sa sem konecne dostala.
Na krv som dnes nezabudla 😀 Vitazstvo. Tak ma riadne stiahli, som zvedava.
Potom som upratovala ako blazon, nuz, slnko, teplo, 17°C, idem sa zblaznit od radosti, co sa u mna prejavuje asi upratovanim 😅 😝
Co som len nasla po ceste som umyla, utrela, oprala, vyriadila, aj navarit som stihla. Teraz oddych, potom termin s poistovackou a hadam aj skocim do fitneska. Fiha, ale som akcna.

Violoncielka - IP.

Schnucki, diky za pochvalu, som na seba pysna 😉 V Ikei som kupila take misky, idem ich oservitkovat a to zoberiem ako dar do USA. A basta, hotovo.

Meleri, super, len tak dalej, pekne zvykajte drobca na krasy prirody. Uz nemas depresie? Ja vazne uvazujem ked uz nie nad prestahovanim do teplych krajov, tak minimalne nad dovolenkou v zime do tepla. Inak to zvladam velmi tazko.

Luciferek, ty si fotografka? A mas aj nejaku stranku s dielami? Posli v IP ak ano a ja ti poslem moju. Ja zase malujem a fotografujem veeelmi rada ako hoby. Mas album na mojasvadba? No, musim kuknut.

lluciferek
1. apr 2009

nemám stranku s fotkama a svatební stranku mám na beremese.cz tady je odkaz http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID... mizím do práce. dělám vždy středa až neděle a volno mám každé pondělí a úterý.

kleopatris
1. apr 2009

ahojte babulky, som spat 😀 este musim sice precitat co ste popisali odkedy som bola prec a budem zase v obraze 😉

mirusch
1. apr 2009

Jeeeej Kleo 😀 😵 Uz sme ta spominali, ze by si sa mala vratit. Teraz je pre zmenu Blondy v CR, ale myslim ze len na tyzden. Len sa pekne zaramuj do obrazu 😵 Veeeela sme popisali.

Luciferek, ty mas nejaky posunuty vikend. Nuz, co sa da robit. Idem kuknut album.

mirusch
1. apr 2009

Luciferek, tak som si to presla, no kraaaasne budete mat. To musi stat aj vela penazi. Mate aj nejakeho planovaca alebo si to vsetko sami?

ladybird.....
1. apr 2009

Ahoj holky,

Omlouvam se ze jsem pak uz nenapsala, pridala jsem se jeste do jedne diskuse tak v tom ma ted gulas..

Je tady nekdo z USA?

Ja ziju v Miami ted 4 rokem ale v USA uz budu ted 29.5 10 let 😵 MM je American jsem spolu uz 6 let a jako manzele budeme 1.9. uz 4 roky 🙂

My budeme v patek slavit 1st Birthday 😵 😵

Jo a klidne se ptejte co vas zajima

ladybird.....
1. apr 2009

Oprava: Je tady nekdo v USA?

mirusch
1. apr 2009

Ahoj Ladybird a my sme si uz mysleli, ze si sa nas zlakla 😀
Z USA ani v USA tu nikto momentalne nie je, aj ked sa mi mari, ze z nejakej casti Ameriky tu uz bola babenka. Momentalne len Europa. Ale ved to nevadi, nie? Kludne sa pridaj.
Clovece Miami 😵 My ideme do USA o mesiac, navstivit manzelovu sestru ( oni su Nemci, ale tam skoncila) a ja tiez svoju rodinku. Jeho sestra kedysi byvala na Floride, ale teraz v Tennessee.
A drobcovi srdecne blahozelame 😵 😵 Robite velku oslavu?
Uz sa snazite o druhe alebo este chcete pockat?

ladybird.....
1. apr 2009

Mirus, ne ne nevadi. No pomalicku zaciname, ja jsem otehotnela brzy po porodu ale bohuzel to nevyslo nebylo to planovane 😢 a MM me ted hodne premlouva ze by chtel druhe mimco tak me premluvil a pomalicku se zacneme snazit 😅

mirusch
1. apr 2009

Prave som kukla fotky, no kraaaaasny je Tom - po maminke 😉 Oci ma definitivne tvoje. Take slniecko 😉
A to druhe babatko odislo samo? No asi si nebola pripravena. To sa stava. Tak sup sup do snazenia. Mozem sa opytat, kolko mas rokov?
Inak, ja tu len tak oxidujem, my dietatko mat nemozeme, ale kedze su tu take skvele baby, tak som tu a fungujem ako drzic palcov (uf, to je slovo) a tak...

ladybird.....
1. apr 2009

Dekujeme 😉 Moje tchyne zase rika ze je to cely tatinek 😵 😀

Bude mi 30 😠 😠

Tak to je mi moc lito 😢

ladybird.....
1. apr 2009

Nemas FaceBook?

mirusch
1. apr 2009

Ladybird ze 30 😀 Ja mam cerstvo 36, co uz mam povedat na to 😠 ☹ Tatinek? Nuz, jasne, tchyne v nom vidi tatinka, to je jasne. Ja ti ako objektivna osoba hovorim, ze oci a krasu ma po tebe 😉
To ano, je to skoda, chceli sme babatko, ale nejde to ani cez umele oplodnenie a cudzie bunky nechceme. Ale uz je dobre, uz som sa viac-menej zmierila, zivot je pekny aj tak.

Inak, si fakt rychla pisatelka.

ladybird.....
1. apr 2009

😉

To me moc mrzi mam kamaradku a ta ted o miminko prisla 😔 ☹ 😢 😢

Haha ja uz jsem vytrenovana, a kde ty zijes?

ladybird.....
1. apr 2009

Joo a ja jsem Pavla 🙂

Jsi tu jeste? Ja jsem si sla ohrat obidek 😀

mirusch
1. apr 2009

Lady, to sa stava, aj zeny, co normalne nemaju problem zvyknu na zaciatku o mimi prist. A co uz tie, co idu na umele, chodila som tu do jednej temy, to bolo slz. Ale aj vela novych babatiek.
My sme si povedali, ze teda mozeme viac cestovat a planovat a tak, uz som ok. 😉

Ja som v Nemecku. Dokonca poznam 2 babenky z tejto temy uz aj osobne, jedna je tu za rohom - Schnucki, ta pride asi az zajtra, dnes este robi. A planujeme vycestovat za dalsou. Vela babul ma tu problem otehotniet, ale mame aj zazracnicu, co po neuspesnych umelych otehotnela prirodzene 😉

mirusch
1. apr 2009

Aha, ok, takze Pavla. 😉 Aj ked Ladybird je krasny nick.
Obidek? Aha, casovy posun 😅 Tak ja si prave robim veceru. Na chvilu sa odmlcim. Dobru chut.

ladybird.....
1. apr 2009

Ja bych se taky tady s nekym rada poznala osobne, treba az pojedem do CR tak bych se na nejaky srazik s holkama z dubnovek 🙂

ladybird.....
1. apr 2009

Ok ja jsem se ted najedla

mirusch
1. apr 2009

Tak ja to mam hotove, idem to do seba natlacit.
Jasne, dajte nejaky zraz, ja poznam asi 15 babeniek z Konika, zo starej temy sme sa stretli pred rokom v SR v dvoch mestach, raz dokonca aj s manzelmi a teraz ked som bola v SR tak som sa s niektorymi, s ktorymi sme tak viac v kontakte. Je tu vela fajn bab. A clovek sa neciti tak sam v dalekom svete, ked tu moze takto hodit rec, pripadne na Skype. Ty si si lahko zvykla na USA?

ladybird.....
1. apr 2009

Miru, ja mam i skype poslu ti ho do IP

Ted presne nevim jak to myslis ale lehke to teda nebyla to bylo probrecenych veceru kdy jsem tady nikoho neznala a chtela jsem domu, ted uz bych se uz ale asi nenaucila zit znova v CR a mluvit porad ces.. kazdopadne zacatky byli hodne tezke a hodne psychicky vycerpavajici ale je to uz ok

Loucim se, mali se uz proboudi tak se dame do kupy a pujdeme konecne ven tak zatim pa 😉

mirusch
1. apr 2009

No, prave som aj ja dorazila 🙂
Aj u mna zaciatky tazke, ale vsetko uz ok. My sme na zaciatku hovorili anglicky, az potom som sa naucila nemecky. Ok. Posli IP. Papa.

mirusch
2. apr 2009

Bre ranko. A kde ste? 😕
Ja frcim upratovat k svokre, uz som stihla oprat. Poobede Ikea 😵

schnucki
2. apr 2009

ahoooooooj, uz jsem tu 😀

jee, kleo se nam vratila, koukam si nam vcera u toho docitani usla ci co 😀

jinak ladybird, no budu psat pavlo 😀 drzim mco palecky do druheho snazeni .... 10 let, panejo, ale se nedivim ze by sis po takove dobe asi nezvykla zpet na cr ....

mirusch tu klidne oxiduj (jak vzdycky pises) dokud budes na obrazovku videt 😵 ani nemysli na to se nekdy od teto temy vzdalit .... pro co jdes do ikey? neco do noveho pokojiku nebo k vam??

a jak se ma dneska zbytek, zuzi, jak jde uceni? uz je ti lip? jak jsi pred par dny psala ze ti neni moc dobre, doufam ze uz je vse v poho 🙂 ... blondy je pryc .... kleo co ty, jak dneska je??
a meleri, jak bylo v lese, libilo se??

schnucki
2. apr 2009

luciferek mrkla jsem na fotecky ze svatebnich priprav, mate to kraaaasne, ty saty jsou uzasny, nebo ty sklenicky .... proste mate to hezky vymakane, pomahal vam nekdo s pripravama, nebo to jsou vase napady?? .... budete to mit kraaasne 😵

violoncielka
2. apr 2009

Ahojte babenky,tak Miri Ikea? My ju mame trosku dalej,ale aj tak tak chodime na "vylety".Aj minulu nedelu sme boli,kupili sme take lacne skrine do chodby (myslim ze sa volaju gerald),obzerali sme dlho pax,ale vyska nam nevyhovovala,bud su prilis nizke,alebo take vysoke,ze sa nam nezmestia do auta.Tieto su fajn a su dokonca aj celkom masivne a za tu cenu (65 euro jedna) .Takze konecne neskladujeme kabaty na stolickach a nemame chodbu plnu krabic.Uz som si pozerala tu techniku decupage.....vyzera to byt celkom easy.Musim si ale dokladnejsie precitat postup......davas aj podkladovu farbu? alebo zacnes jednoducho lepidlovou vrstvou?

violoncielka
2. apr 2009

Schnucki a ty co dnes porabas?

schnucki
2. apr 2009

ahojik violloncielka, to jde, ta cena, my musime nekdy taky koupit neco do chodby na botky a bundy 😝
ja se dneska ucim, odpo pak musim s kocourem ke zverolekarovi 😖 chudak, napadl ho pes, co si volne pobihal po ulici, a mozna ztrati ocas, vubec si to nedokazu predstavit .... pritel to byl uz nahlasit a budeme pozadovat aby zaplatil naklady od zverolekare .... jsem byla vytocena

violoncielka
2. apr 2009

Chudatko,....inac je to nezodpovedne od toho majitela nechat volne pobehovat psa.....tu v Italy uz bolo vela pripadov aj napadnutie dietata....To muselo byt hrozne vidiet to ☹ ,ja som raz videla ked velky pes napadol maleho a ten chudak maly sa potom triasol asi este pol dna...
tak pekne studium