Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
9. apr 2009

Mirusch, tak to já byla spíš vždycky na bílou čokoládu. I když kvalitné hořká taky není špatná 😎

Tak já se tedy v čechách pak kouknu, když je to takový zázrak 😀

mirusch
9. apr 2009

Blondy nemaj prilis velke ocakavania, aby si nebola sklamana 😅 Nam to proste chuti, ale zazrak to nie je 😉

Idem sa navecerat a kuknem, ci uz Zuzka pridala foto.

blondynka400
9. apr 2009

Mirusch, neboj. Ale určo si jí zakoupím. 😎 Takhle pozdě večeřet? 😕

mirusch
9. apr 2009

Nestihla som, musim konikovat 😅 Normalne neveceriam tak neskoro. Ale dnes idem neskor spat, tak co.

Zuzka zaspala?

blondynka400
9. apr 2009

Zuza nás zas napíná jako vždy 😀
Já jsme zas úplně hotová, nejradši bych to šla zalomit hned, jenže pak bych se zas v noci zbudila a už bych neusla, tak to musím vydržet 😝

mirusch
9. apr 2009

Blondy a coze, z coho ze si taka hotova? Inak si myslim, ze tie lieky mozu ovplyvnit BT, neviem, ci je teraz nejako pouzitelna...ale kedze nepoznam, tak nebudem radsej vyriekat sudy...
Ja sa zabavam pozeranim zase na modelky - Nemecko hlada supermodelku s H. Klumm, manzel sa tvari ze trpi, ze tieto relacie neznasa 😀 Ale obcas kukne, hlavne, ked budu teraz v dessous 😝

schnucki
9. apr 2009

tak uz jsou decka v posteli a ja mam na vas casek, takze ne aby jste mi zalehli do postele 😀

jinak mirusch nevim kdy my se dostaneme do cech, mozna prijedou driv nasi, ale to neva, vzdycky od nas dostanou seznam, tak tam klidne pripisem i neco pro vas 😀

a kde mame zuzku??? asi to skenovani trosku trva ....

zuzi jsme nedockavy 😀

schnucki
9. apr 2009

jeee, topo modelky jsem uplne prosvihla, no jeste to zapnu, jsem to ale hlava .... jenze ono dostat ty dva nekdy do pelechu je jak kroceni dive zvere 😠

mirusch
9. apr 2009

Schnucki este bezia, ale pekne aj sem kukaj, jasnacka?

schnucki
9. apr 2009

no, asi koukat nebudu, nejde mi tu nejak televize a jelikoz je k ni nefunkcni ovladac, asi s tim nic neudelam 🙄 ..... tak budu muset pristi tyden

neboj, jsem zenska a jak se rika, my zensky stihame vic veci najednou 😀

200 stranka, jsme my ale dobry 😀 a ukecany

mirusch
9. apr 2009

Jasne, ukecane, len sa obavam, ze Zuzka uz zaspala ☹

schnucki
9. apr 2009

vypada to ze jo ☹ tak snad zitra 😵

a koukam blondy nam asi taky vytuhla 😀

schnucki
9. apr 2009

to ty prasky tak unavujou??? (nevzpomenu si, co to ma) 😅

mirusch
9. apr 2009

Veru, baby odpadavaju jedna po druhej 😀 Kto vydrzi najdlhsie? 😝 Ja sa asi o chvilu odporucam do postele. Este dokukam modelky a koncim.

Inak, predtym ako zabudnem - VSETKYM VAM PRAJEM KRASNE A PRIJEMNE VELKONOCNE SVIATKY!!! 😵

Schnucki, co sa da vidiet zaujimave v Bad Orb okrem kupelov? Asi tam skocime, bud zajtra alebo v nedelu...Chcem nejaky vyletik, ale nie daleko a manzelik navrhol toto.

schnucki
9. apr 2009

my tam jezdime jen na bazen, takhle projit se jsme tam jeste nebyli, .... v bad soden je ale moooc hezky parcik

jinak preju taky vsem krasne a vesele velikonoce 😀

blondynka400
9. apr 2009

Já nespim 😀 . Musela jsme se jen věnovat manžílkovy 😅

mirusch, já bych řekla že je to z těch prášků.... Já tu BT meřím jen občas, v čechách jsme to zanedbávala úplně, protože jsme dost popíjela a chodila pozdě spát a to mi pak BT hází totálně nepoužitelné výsledky. Těhu být taky tento cyklus nemůžu, tak teď jen občas, když si ráno vzpomenu. ale každopádně mě to překvapilo....

schnucki, a ty jsi tam i takhle přes noc? To ti musí aso dobře platit, co? 😀

schnucki
9. apr 2009

prespavam tu, protoze mam jakoby za ukol i ulozit decka do postele a nevyplatilo by se mi jezdit pak takhle vecer domu, protoze rano pomaham decka zbudit, takze tu rovnou prespavam 😀

au-pair zatim zadnou nemaj, takze mam i svuj pokojik 😀

spravne, nezanedbavat manzelske povinnosti 😀

mirusch
9. apr 2009

Blondy, aha, takze manzilkovi sa venujes, no toto 😕 😀
Tak na BT teraz kasli, aj tak nemas pouzitelny graf, nie?
No, Schnucki by bola aj tak sama doma v noci, tak to je jedno, kde je. A nemusi tak daleko hore-dole cestovat. Vsak Schnucki? Ale v pondelok v noci bude pekne spinkat u nas 😀 Dufam teda...
Ozi Schnucki, kolko ti vlastne platia? 😝

blondynka400
9. apr 2009

Tak to jo, to je jasné a když máš i svůj pokoj, tak je to super....

No manželské povinnosti bych to nenazývala, ty plnit bohužel nemůžu 😢

schnucki
9. apr 2009

dostavam 200 euro za mesic, ale treba dneska jsem dostala od dedy 50 euro, protoze jsem pomahala stavet pro nej takovou malou skrinku, takze je to o neco vic .... a deda by my mel taky neco malo davat ....

to je fakt, no ale aspon tuleni ....

mirusch
9. apr 2009

Schnucki to mas fajn, pomoze nie? Ja musim tiez nieco po USA vymysliet, lebo ma uz slak trafi. Nejaky oficialny prijem by bodol. Mozno by aj minijob stacil, aby neprisiel manzel o 300 EUR dani.

blondynka400
9. apr 2009

A kolik hodin tam mesíčně přibližně strávíš? Tak pořád lepší nic,ne? 😉

Jojo, alespoň to 😀

schnucki
9. apr 2009

ja jsem za to rada, citim se lip kdyz muzu taky neco malo pridat do kasy 😀

noooo, ve stredu jedu kolem pul 5 pro deti a kolem pul 8 je zenu do pelechu, pak si muzu delat co chci, ve ctvrtek jsem k dispozici, kdyby si rodice chteli vecer vyrazit a v patek je to individualni, kolem pul 3 jedu pro deti a jsem s nima pak az do vecera a dopo pujdu s dedou nakoupit, nebo kdyby potrebovat k doktorovi a tak, takze skoro cely den ....

blondynka400
9. apr 2009

A se školou to pak není problém to skloubit?

To docela chápu, jistě to i ocení, ne? 😎

mirusch
9. apr 2009

No veru, ja s mojou skolou by som to kedysi nemohla sklbit...my sme sa museli fakt ucit, dokonca sme mali niekedy aj pisomky pocas semestra, aj na vyske, zalezalo od predmetu a potom fakt vela skusok. A niekedy skolu aj neskoro poobede 🙄 Akurat co som zvladla parkrat ist na brigadu do knihtlaciarne, aby som mala aspon na vianocne darceky. Skola, od druhej do desiatej vecer praca a rano zase do skoly. A niekedy sme potiahli aj nocnu, lebo bolo lepsie platene. Pamatam si ako nas zdierali, za 8 hodin prace sme dostali 100,- Sk. Sice to bolo pred 13-timi rokmi, ale aj tak to bolo malo. No ale aspon sme si nejaku tu knihu obcas slohli 😅 a mam na co spominat.

schnucki
9. apr 2009

jojo, pritel to oceni 😀

narocny to bude, ale jelikoz nemusim z kazdeho seminare nebo prednasky delat zkousku a sama si sestavuju rozvrh, da se to ....

blondynka400
9. apr 2009

mirusch, no já zvládla při denní studiu pracovat na plný úvazek. Ale někdy to skloubit bylo fakt síla, ale šlo to. Naštěstí oboje bylo dstatečně flexibilní a hold občas jsem lehce flákala práci nebo školu 😖

schnucki, vím že se do tá, praktikovala jsem to tak celých 5 let 😉

schnucki
9. apr 2009

ja verim ze se to da, najdu si system a pak to jen pobezi 😀

mirusch
9. apr 2009

Blondy tak to ta obdivujem. U nas by to mozne nebolo, mali sme toho vela povinneho a keby sme nechodili, tak by nas proste vyrazili, cize to znamenalo chodit do skoly 4 dni v tyzdni - piaty sme si vzdy poprekladali, preto sme mali hodiny aj poobede. Ale chodit do prace neprichadzalo do uvahy. A navyse my sme museli aj tvorit, kedze vytvarna, pamatam, ze som bola hocikedy aj cez vikend v atelieri v skole 😖 Neviem preco, proste skola a bodka. Nuz, ale ja som aj starsi rocnik, teraz to mozno je uz volnejsie 😅 My sme mali presne zadany rozvrh a nedalo sa s tym nic.

blondynka400
9. apr 2009

mirusch, no my jsme také museli chodit. Ale hold to bylo na 7 do školy pak rychle do práce, pak třeba kolem poledne zas do školy. No bylo to občas zajímavé. Ale je rpavda, že práci jsem měla vždy absoluntně volnou, takže bylo jedno, že tam některý den skoro nejsme a pak jsem tam byla celý den. Navíc se přiznám, že jsem sice občas seděla ve škole, ale byla připíchlá na netu a dělaal věci do práce. No a pak jsem se v práci zas občas učila na zkoušky. No byla to prostě občas komedie 😀 . Ale nelituju ničeho. A jak říkám, všechno jde když se chce 😎

schnucki, právě musíš najít ten systém, pak už se to dá. Jen ty začátky jsou někdy krušné....

No nic holky, asi půjdu spát. Měj se hezky a dobrou noc ať vás blešky štípaj celou noc 🙂