Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
20. apr 2009

Blondy 2, ale iba jeden s fotkou. Nuz, ty a centrum ste proste zahadni 😀 A tvoj manzel je este od teba vyssi? Z teba musia mat Taliani radost 😉

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, hm to máš pravdu.....
Hele přišla ti ta fotka v obou mailech?

zuzka11
20. apr 2009

Blondy me neprislo nic:((((((

Zuuuzka - ad krize, nejak jsem ji taky nebrala v uvahu, ale posledni dobou nejak zacinam mit strach, co by kdyby.....jinak zatim taky orehnane nesetrime, dovolenkujeme, kupujeme, ale rikam, si, ze jsem asi epkne rozmachana, kdyz v obchode nekoukam na ceny.......

Jinak my dneska mame "tichou domacnost", ne ze bychom se pohadali, to nedelame, ale manilek si cte a to je ztraceno, neji, nepije, nereaguje na svetlo, na bolest, cte si🙂)))))A ja jsem vase, protoze na uceni nemam moral....teda v mezicase opravuju gramatiku v te eseji......

blondynka400
20. apr 2009

Zuzka, no to je divný.... Tak já to zkusím ještě jedno.... Nevím co s tím dnes je 😠
A takovou to čtšcí náladu má jen tak nebo to má nějaký důvod? 😕

mirusch
20. apr 2009

Blondy, pisem, ze v jednom ano, v druhom nie. Zahada.
Inak, som si spomenula na moju obhajobu, ze nedavno ma Zuzka stale posielala do Ciech 😀 😝

Zuzka, ty mas tiez taky mail ako ja, preposlem ti tu foto od Blondy, ok? Lebo na nase maily z centrumu neprejde nic ☹
Fiha, no moj cita iba na dovolenke. A iba krimi a jednu knihu za den, cize mu kupujem vo vypredaji z kniznice, kilo za euro alebo na trhu. Vzdy vozime na dovolenku zo 14 knih 😝

mirusch
20. apr 2009

Blondy, uz som jej to preposlala, odo mna to dostane.

blondynka400
20. apr 2009

Zuzi, tak jsem to poslala ještě jednou a Mirí ti to přeposlala, takže snad dorazí 😉

Mirusch, no ten můj čte akorát časopisy o autech 😀

mirusch
20. apr 2009

Nuz, co sa tyka casopisov, tak moj iba o PC 😀
Ani Blondy neskusaj, z centrumu na nas mail nedorazi ☹

zuuuzana7
20. apr 2009

teda mirusch tie obrazy su fantasticke. aj ja malujem, ale samozrejme moje obrazky sa ani nesplhaju k tvojim.
ale mozno sa raz tak naucim.

hmmm mirusch vies kolko krat som si to povedala ak ma chce za nieco potrestat preco prave na tom najbolestivejsom mieste, ale on mi na to jednoducho povie nas vztak neni pripraveny a basta, ale aspon si vychutnavam ze idem kde chcem a robim co chcem a samozrejme aby sa aj jemu hlavicka zatocila miniem co chcem. a to on nevie odolat mojmu placu a mojej mode. chcel ma taku aka som nech si ma ma v plnej krase 😀

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, už je to poslala.... Je to odzkoušené i českého centrumu? Já mám ještě jeden mail na seznamu, ale ten moc nemusim.....

mirusch
20. apr 2009

Zuuuzka, dobry nazor 😀 A len taka otazocka - a na manzelstvo bol vas vztah pripraveny? To je co za odpoved. No, uz to vidim, ze ho asi pridem navstivit 😠 No nic, necham to tak, lebo budem mat este z tvojho chlapa nocne mory. Teda, verim, ze je fajn, ked si si ho zobrala, ale tieto nazory nie su na mieste.

A dakujem samozrejme za pochvalu 😉 Nuz, planujem viac tvorit, aj som sa zahlasila do clubu, ale na to potrebujem tu tretiu izbu 🙄 Vies, 5 rokov studia hadam zanechalo stopy. Kludne maluj, ak ti to robi radost. To je najdolezitejsie.

mirusch
20. apr 2009

Blondy seznam je v pohode. Ja neviem, co je s tym centrumom. V kazdom pripade, ku mne sa s nim nedostanes - maximalne na tu slovensku adresu.

zuzka11
20. apr 2009

Miri diky, tak uz ma Blondy tvar.....nemas fotecek vic? jsem nenasytna, co? 😀 Jako v normalu, ta svatebni je super, jsi na ni fakt kocka.......

mirusch
20. apr 2009

Teda s centrom...ci ako sa to sklonuje 😅

blondynka400
20. apr 2009

zuzka, už je to psala, já tady v podstatě žádné fotky nemám, všechno máme v čechách.... A teď jsem zvědavá na tebe, taky chci, aby jsi měla tvar 😀

mirusch, ani jeden pokus nebyl správný, Tedy nevím jak po slovensku ale česky je to s centrumem... Teda myslím 😅

schnucki
20. apr 2009

jezis vy jste dneska ukecany .... delam si kavicku ...

nejprv k forkam, me nic neprislo ☹ ....

zuuuuuzi dekuju, krize po vysledkach byla, drzela jsem se, ale nejak me to odrovnalo a plakala jsem pritelovi na rameni a on ze je to jeho vina, ale smutna nalada presla a vrha me se do toho, .... samozrejme mu nic za vinu nedavam, jsme na to dva a tak to i zustane, at to dopadne jak to dopadne .... a nic nevzdavame 😉 ..... jinak my se do IVF nebudem poustet dokud nebudem svoji z financnich duvodu, pokud se vemem, pojistovna nam 3 pokusy z poloviny proplati a uz tak to bude zatez a asi si budeme muset pujcit, takze to ted nepripada v uvahu .... ale pritel statecne papa vitaminy, prestava kourit ... no snazim se ho podporovat jak to jde 😉 😀 .... jinak u me je celkem vsechno v poho, rikal ze otehotnet by nemel byt problem, teda je ale ne z moji strany ....

tak ja zas letim

lubinka9
20. apr 2009

hele hele, na mna ste zabudli? 😠 Tiez chcem aby mi prisli vase tvare. Kde to viazne?
Zide z oci zide z mysle ☹ 😀

blondynka400
20. apr 2009

schnucki, tak jsem to poslala znovu... Tak snad to dojde, nebo ti to hold Mirí také přepošle.
Ach jo, ta technika
😝

mirusch
20. apr 2009

Blondy, no ved som napisala s centrumom 😀 To je ekvivalent s centrumem 😕

Lubinka, nemaju asi na teba mail 😀 Ja ti poslem moj link do IP. A vobec, kde sa flakas? ja o chvilu zdrham, manzel uz aj tak okolo obchadza, uz tu kuvikujem dlho. A ked ide spat a ja som este na PC, tak nemoze zaspat 😝

Schnucki, este nevies, ci mas priechodne vajcovody 😕

mirusch
20. apr 2009

Blondy, tak ja jej to preposlem, ona ma tiez zahranicnu stranku....ja by som sa na tvojom mieste na tom centrume stazovala...

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, ekvivalent? Jo už to chápu 😀
Proč nemůže spát když jsi na pc? 😕
lubinka, musíš se přihlásit 😀

lubinka9
20. apr 2009

aha, to je fakt 😀 aj to treba 😎
neflakam sa ale nejak mi zblbol net a nerefreshuje mi prispevky, ked sa zrazu rozbehne tak uz su zapisane 2 stranky. Uz som aj stratila nit, co ste tu tolko popisali 😲

zuuuzana7
20. apr 2009

ved to mirusch ja si kladiem milion otazok. preco teraz? a myslim, ze za tymto rozhodnutim nieje sam ...

aj ked viem ako komplikovana som ja. on sa len toho boji, ze ho potom opustim. kedze sme pri kazdej hadke pouzili slovo rozvod, ale tie hadky vznikali na zaklade tuzby po baby. ja som na nic nechcela cakat a on ma chcel stale len brzdit dala som sa na 6 mesiacov ale potom som to vzalo do vlastnych ruk a koniec uz poznate...

ale uz koniec s mojim bedakanim uz je fajn beriem veci s nadhladu a ked neni ten pravy pre zalozenie rodiny so mnou tak ma raz pan boh osvieti a ukaze mi aj ine dvere ku stastiu ... 😉

zuuuzana7
20. apr 2009

ty brdo, to je opat chyb. sorry

zuuuzana7
20. apr 2009

mirusch a vies nieco o violocielke uz stimuluju alebo ako su na tom ?

zuzka11
20. apr 2009

S chybama si hlavu nedelej Zuuuuzi, my to chapeme....

Teda to nam to dneska jede, co? 😉

mirusch
20. apr 2009

Blondy, pretoze mu chybam 😉

Zuuuzka, nuz, pozri, skus cielavedome popracovat na sebe, pokial su ti tvoje slabosti zname, dajte si presny cas ako som spominala a ak treba, kludne zajdite za psychologom. Urcite najdete cestu ku stastiu 😉

blondynka400
20. apr 2009

lubinka a to nejde dočíst? 😕 On občas koník zlobí, sle dnes mi to přijde ok 😉

zuuzana, v pohodě, já píšu taky hrozně 😀 No nemáš to lehké... ☹

zuzka11
20. apr 2009

Ja taky, od te doby co jsem se zkousela naucit psat vsemi 10ti se to pos.... 😖

zuuuzana7
20. apr 2009

zuzi tak uz viete co to bude?

ano mirusch to je dobry napad ciel a urcit cas na dosiahnutie ciela. idem si dat vinko a nadhodim rec 😉
a zajtra budem zas bedakat ze mam kyselinu ok

inac z coho je kyselina viete mi to niekto povedat?