Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
21. apr 2009

kleo, já bych to být tebou neřešila. Nevíš za jak dlouho se to povede a vždycky může být něco.... Podle mě létání není problém, když to není nějak extra dlouhý let. Konzultovala jsem to s pár doktory, protože bych chtěla při případném těhu chodit k doktorovi v čechách a letadlo je nejjednodušší, nejrychleší a nejlevnější.... Jestliže je vše ok, tak nikdo proti nic neměl 😉

kleopatris
21. apr 2009

uf tak uz som zvladla vas docitat, ale stalo mna to polku pracovneho casu 😝 😀

kleopatris
21. apr 2009

vidim, ze som par fotiek prepasla, no ale co uz pre mna ste stale anonymne ☹

blondynka400
21. apr 2009

kleo, hold jsi nebyla ve správný čas na správném místě 😀 . Nezoufej, bude líp 😅

mirusch
21. apr 2009

Clovece Kleo, idete na MJ? Ja som ti bola velky fanusik, bola som na 3 koncertoch, ale teraz som sa rozhodla neist. Neviem si predstavit, ze by to bolo take ako kedysi. Chcem si ho nechat v pamati takeho super ako bol 😒 Ale myslim si, ze kludne snazilkujte, aj keby si otehu, tak by let nemal vadit. Nechaj to na osud.
Poslem ti IP s mojou strankoul

kleopatris
21. apr 2009

no ideme, manzel je jeho obrovsky fanusik a chce ho vidiet posledny krat, kedze je to posledna snura...teda ja zas taky fanusik nie som, ale co by som pre manzela neurobila 😀 a tak sme to aj spojili s vyletom do Londyna, pozrem kamosku a tak...tak sa uz celkom tesim. Tiez si hovorim, ze ktovie ako dlho to bude trvat nez otehotnieme, tak to asi riskneme uz teraz niekedy a bude 😵

blondynka400
21. apr 2009

kleo, myslím že to je dobré rozhodnut 😉
mirusch, ty nakonec tedy nepůjdeš? 😕

mirusch
21. apr 2009

Kleo tak pozdrav manzela, od tiez fanusika 😉 Ja som to tiez chcela tak, ze koncert, kuknem kamaratov, mam ich tam vela v Londyne...ale nakoniec to bude bez koncertu.
Blondy, na koncert nie, fakt mam strach, ze to bude o nicom. ☹ Ja si ho pamatam este za super cias, prvy koncert v 1991 vo Viedni (tam som bola sprosta, mohli sme uplne az k jeho autu, boli sme tam asi len 20-ti, nechali ho dokoran otvorene, ziadna ochrana, kludne som mohla slohnut jeho koselu z konceru 🙄 ), potom jeden v Prahe - tam sme sa ho nabazili 5 dni v kuse - hral sa s nami na skryvacku z okien hotela. Pamatam, ako som vytiahla fotak a on sa skryl 😀 (nebolo nas tam vela vtedy). Zase vykukol, pockala som, rychlo fotak a zase sa zastrcil 😀 Vtedy sme mu boli blizko, na par metrov, boli to pekne dni. A potom som bola este v Londyne, ale tam sa vobec neukazal, take chladne to bolo. A teraz ako blbne, tak neviem, o com to bude....

A kludne sa snazte. Ved ktovie, ci sa podari hned, aj ked palce drzim.

blondynka400
21. apr 2009

mirusch, aha, tak to jo.... Já si pamatuju, že jsme se o tom bavily.... 🙂

schnucki
21. apr 2009

ahojik holky,
no vy jste tedy ukecane 😀

kleo ahoj, ja si taky myslim ze klidne se na to vrhnete, nemusi se to povest hned a letani neni problem, pokud je vse v poho ...

zuzi co chcete s domaci resit??

ja mam dneska blbej den a nejak vubec nemam naladu, rano o prednasku mi prisla sms, ze se pritel moji kamaradky vcera vecer vysekal na motorce, je na intenzivce, ma protrzenou slezinu .... no hned jsem ji zavolala, ty 2 minutky me nezabijou, chudak je z toho hotova .... ja si teda myslim ze se z toho dostane a ze nebude mit nejaky nasledky, ale hrozne me ubiji ze nemuzu byt tam, u ni, podporit ji a tak, .... ona sice pise ze jsem super a ze ji dokazu podrzet i takhle na dalku, ale tohle je vec, na kterou si asi nikdy nezvyknu .... ☹

pujdu se ucit

blondynka400
21. apr 2009

schnucki, ahoj
Hm, tyhle věci jsou vždycky blbý. Je to sice blbé to taklhe říct, ale jestli se vysekal na motorce, tak může být rád že žije... Můj hodně dobrý kamarád je už léta upoutaný na postel od nehody na motorce, je kompletně ochrnutý, hýbe akorát hlavou a trošku rukou... Je to horší než kdyby zemřel, pro něj tedy určitě.... Pro mě to jsou dobrovolní dárci orgánů, a nikdo mi nevysvětlí že ne.... 😖

mirusch
21. apr 2009

Schnucki, uz viem preco som dostala MS....ako spolupatricnost s tebou 🙄 A aby ju nemusela dostat Blondy 😉
Inak, to je fakt, je to fakt blbe, neviem posudit u neho, ale motorkari si casto o take nieco koleduju ☹ Mam rovnaky nazor ako Blondy. Akonahle by moj chlap sadol na motorku, tak od neho odchadzam. Dvaja moji kamarati sa na motorke zabili, z toho jeden nie svojou vinou. A ked sme boli v SR, tak nas raz dvaja na motorke predbiehali, oproti slo auto, aj tak. sice neboli drzi a podakovali sa, ze sme sa odstupili, ale..... O 2 minuty na to sme v dialke videli ako mali havarku. Zena ok, chlap zostal lezat na zemi. Uz bolo zbehnutych dost ludi, tak sme sli dalej. Ale je to proste o drzku. 😔
V kazdom pripade kamaratku podrzat je spravna vec a verme, ze on sa z toho dostane a tiez, ze dostane rozum a bude opatrnejsi.

schnucki
21. apr 2009

holky dekuju, ja mam stejny nazor jako vy, na motorku jsem nikdy nesedla a ani nechci, ona si na to nejak zvykla, ... pro me sou to taky darci organu, mam na to stejny nazor jako vy .... ja jen me to trosku vzalo, je to spravnackej chlap .... a strasne rada bych byla doma, kamoska mi v telefonu znela docela znicene, znam ji a vim ze me ted potrebuje a ja u ni nejsem ☹

ale dost, to bude dobry ....

no u me to vypada taky na ms, uz od vcera me boli brisko, vcera jsem spinila a dneska to vypada asi na ms 😝

blondynka400
21. apr 2009

schnucki, lepší podpora na dálku než žádná 😉 . Netrap se tím, stejně víc udělat nemůžeš... hold tohle je nevýhoda, když je člověk daleko, znám to...

Tak to jsem zvědavá, jestli e k vám s tou MS přidám 😀 😝

schnucki
21. apr 2009

ja vim, dekuju

tak ja nevim, dopo jsem spinila a ted zas nic, ale bricho me boli jako das 😠 ....

blondynka400
21. apr 2009

schnucki a těhu být nemůžeš? 😵 😀

schnucki
21. apr 2009

tak to byl vtip dne 😀

teoreticky je u me trosku brzo na ms, ale ze by to treba byla ovu (to spineni) , ale to boleni bricha .... no necham se prekvapit 😝

blondynka400
21. apr 2009

schnucki, já jsem ráda vtipná 😀 . Hele co ty víš, třeba se spermijky vzmužili a vyrazili do boje 😀 😀

No máš to stejně docela zajímavé, ale jestli si dobře pamatuju, tak jsi psala že hormony máš ok, ne?

schnucki
21. apr 2009

jojo, hormony jsou v poho, jedna vec byla trosku zvysena, ale nepamatuju si ktera, a ta muze zpusobit, ze mam spineni mimo ms .... a az budu tehu tak budu muset brat na pul roku nejaky prasky na srovnani ....

ja bych to spineni prisuzovala ovu a treba me boli bricho ze stresu 😀

uvidim co zitra, pokud se to bude opakovat, zalitnu asi k doktorovi ....

letim se ucit, ozvu se pozdeji

jooooo, a ja jsem taky zvedava co ti zitra ukaze test 😵

blondynka400
21. apr 2009

schnucki, aha, tak to jo....
No zítra už provedu a budu referevoat. I když si myslím, že dvě čárky ukaže. 😔 Problém je ale v tom, že tenhle test ukazuje dvě vždycky, protože pozitivní je plus 😀
Hezké učení 😉

mirusch
21. apr 2009

Schnucki a ktory DC si? Ja tiez od rana spinim, cize este to vlastne MS nazyvat nemozem. Rano ma bolelo brucho, trochu pospinilo, zase nic, potom zase a potom som si dala Ladycup a prestalo ma to zaujimat 🙄

Blondy nechapem s tym testom .... Vzdy ma //? A ked je pozitivny, tak ukaze + 😕

blondynka400
21. apr 2009

mirusch, no on je to takový, že v kontoloním okénku se ukáže jedna čárka a v testovacím když je jedna čárka je to negativní a když je tam + tak je to pozitivní.... Taky jsem v čechách takový neviděla...

zuuuzana7
21. apr 2009

no kde ste kto ste?

blondy tak celkom som to nepochopila takze su tam // alebo + ale ee? hmmm?

schnucki to je mi luto s tym chalanom. hmmm tak len verit, ze sa co najskor z toho dostane.
ach jaj tie nestastne motorky. musim povedat, ze aj moj znamy sa zial na motorke zabil.
aj ked ja sama chodim na aute ako blesk. dnes opat pokuta za prekrocenie € 75 vrrr 😠

baby tak asi si sedim na vedeni, ale fakt neviem kto je MJ. nemam ani paru. prosim o priblizenie 😅

aj mne prisla ms o pat dni skor neviem co sa porobilo. hmmm asi stres ako schnucki pise

mirusch vcera som si vinko nedala. nejako som sa bala, ze budu opat brusko boliet. aj dnes boli dala som si jabko poobede a boli a boli. zajtra pojdem hned rano k lekarovi, lebo ma dnes kolegyne strasili ...

inac schnucki, zuzi poslala som fotecky na ostatne som nemala e-mail tak kto chce byt este dnes sokovany prosim o e-mail 😀

idem rychlo na prechadzku, ale hned som spat

blondynka400
21. apr 2009

zuuzana, na to aby to bylo pozitivní, tak v kontoloním oknku musí být +. Já nevím jak to lépe vysvětlit 😀
75 EUR za překorčení rychlosti se ti zdá hodně? 😕

MJ? bílý černoch, totálně pošahaný. Už víš? 😀

Z čeho tě bolí břicho? To jsme včera nějak nezaregistrovala....

mirusch
21. apr 2009

Blondy, no vy tam na juhu musite byt asi vo vsetkom divni, este aj v testoch 😀

Zuuuzi, IP. No teda, co si sisi? Preco chodis na aute rychlo? Musim povedat, ze pokutu si si zasluzila, co sa da robit. Davaj si pozor, nech sa ti nieco nestane. Este aj na prechadzku chodis rychlo, no toto 😀 😝

K Dr. chod. Nemaju ta preco strasit, to je dost bezne, reflux - kyselina sa vracia zo zaludka. Niekedy stacia lieky bez predpisu, ale ak to mas casto, tak je dobre ist sa dat vysetrit.

Inak Blondy ti MJ vysvetlila vystizne 😀 Kedysi som na neho nedala dopustit. Aj teraz nie, co sa tyka jeho talentu, jeho tvorby. Ale bohuzial v hlave to uz ma dobre posahane ☹

blondynka400
21. apr 2009

Mirusch, no jo ti víš ni. Ty testy se kě mně přesně hodí, já jsme taky divná 😀
Já se tedy taky musím přiznat že jezdím rychle a celkově předpisy moc nedodržuju.... 😔 Ale pokuty neplatím, vždykcy to nějak ukecám...

K MJ, já ho kdysi taky měla fakt ráda, ale co dnes vyvádí. To jsem ráda, že se ti můj popis líbil 😀 .

Teda vůbec mi nějak není dobře 😝

mirusch
21. apr 2009

Blondy 😕 😵

Inak, ty si v Taliansku, tam jazdia vsetci posahane, nie? Prave som kukala v inej teme, babula, co ju poznam osobne dostala dnes v SR 100 EUR za rychlost. Nuz, nemozem lutovat, ta sla o 60 km rychlejsie. Nemam rada, ked soferi nedodrziavaju rychlost. Je to nebezpecne.

blondynka400
21. apr 2009

mirusch, no já tak jezdila i v čechách... Ale máš pravdu, tady se jezdí hodně nadivoko. No podle mě jde o to kde se jezdí rychle. Když vidím některé šílence jet u školy stovkou, tak bych jim brala řidičák rovnou, ale proč by se mělo jet na dvouprudé silnici ve městě 50 nikdy nepochopím....
Já nesouhlasím s tím, že nedodržení rychlosti je nějak extra nebezpečné, to jsou mnohem horší věci za volantem, které nikdi neřeší. Stačí se kouknout na statistiku důvodu nehod, nepřiměřená rychlost může jen za hodně malou část... Navíc když člověk chce jezdit rychle, musí mít něco za sebou a umět řídít, což tedy spoustu lidí prostě neumí.....

mirusch
21. apr 2009

Blondy, nebudem sa hadat, nesoferujem 😝 Ale som strachopud. Je fakt, ze nedodrziavanie odstupu moze byt viac nebezpecne 😖 Telefonovanie, citanie knihy a pozeranie telky za volantom tiez (vid kamionisti)... Ale aj tak netreba jazdit prilis rychlo. 😔

lubinka9
21. apr 2009

cauky parky kocicky, hlasim, ze som tu 😀
nemcina dopadla OK, dnes trosku narocnejsia konverzacia ale zvladla som to! 😎 Bola som sa odmenit 1x kebab, mnam.. 😝
Lektorka ma pozvala na oslavu svojich narodenin, kocky radte ako to chodi v nemecku, co sa zvykne priniest zene okolo 45-50, ktoru moc nepoznate? Dajte tipy