Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
29. apr 2009

inak k tym fotkam, baby si tu vymienali fotky na emailoch, ale ja som to prepasla a mam len miruschine 🙂

kleopatris
29. apr 2009

miruschkine malo byt, vypadlo mi "k" prepac ☹

meduna
29. apr 2009

taky jsem byla" poloblazen" ale nadeje umira posledni.Ja jsem stale na startu 😀 😀 😀 ale jednou dobehnu 😀 😀 😀 Clovek musi mit humor,jinak to nejde.Tak dobrou holky

kleopatris
29. apr 2009

este mna napadlo k tej chripke, co ste sa tu bavili...u nas upozornuju na to, ze sa to velmi prenasa aj dotykom a clovek si ma velmi casto umyvat ruky...,my sme dostali dokonca v praci email od manazmentu o tej chripani...asi sa boja ze im vymru zamestnanci, skorej nez ich stihnu kvoli krizy prepustit 🙄

meduna
29. apr 2009

😀 😀

mirusch
30. apr 2009
schnucki
30. apr 2009

dobre ranko,
teda vy jste ale ukecany, to je hrozny, kdo vas ma docitat 😝 ... no pockejte az budu mit nejake prazdniny a malo uceni, vam to tu popisu 😀

taaaakze nejprve vitam medunu mezi nami .. smim se zeptat odkus ze severnich cech? ja jsem totiz taky od severnich 😀 .... jinak mas muj obdiv, tak dlouho a stale to beres z humorem, to se uplne stydim kdyz si tu nekdy stezuju 😅

zuzi a jaky mas z toho pocit? tema dobry, takze myslim ze to mas, 😀 kazdopadne uz se nemuzu dockat na vysledky 😀 .... drzela jsem vsechny palce co mam ....

tak zravou jste meli jo?? tu ja mela v utery, az jsem se jeste v 10h valela u knizky a bylo mi ouvej 😝 ....

zuzi teda ten zachod to je hruza 😠 asi prijedem s mirusch toho pana domaciho nakopat do ....

jinak ja jsem se jeste nesetkala s tim, ze by na me nekdo koukal blbe ..... diky bohu ....

ok, letim si udelat kavicku 😀

schnucki
30. apr 2009

tak ja letim do skoly, hezky den vsem 😀

zuzka11
30. apr 2009

Holky uz jste slysely o vrazde v afektu? zabiju asi manzela, fakt 😝

Na dnesek se nam titiz ohlasila navsteva, super co? A muj optimisticky manzel - dneska bych ho zabila....jim nic nerekl s tim ze to NEJAK vyresime a kdyz ne, tak jim teste pred odjezdem zavolame......zabiju ho, zabiju ho.......

Miri - bohuzel takhle by to asi nefungovalo, nebo ano, ale taaahlo by se to...protoze mam od zacatku podezreni, ze muj kamos instalater je z prizne pani bytne - jinak by takoveho 80ti leteho hnusne slizkeho, tlusteho dedka, ktery se neumi chovat, nikdo nezamestnal...Takze za hodinu prace na umyvadle - prostouchnuti odpadu si nauctoval 148EUR a ve smlouve mame ze NAD 150 plati majitel...jaka nahoda, ze je to etsne pod vid? A kdyz jsme se tady ptali kamaradu, tak oni platili za to same tak 60....prste nas chce natahnout....takze tohle jeste neni zaplacene, stejne mam pocit, ze i kdyz to necha vysumet, tak nas o to stahne pri stehovani a vyplaceni kauce...a nehcce se mi zase ji rikaz ze po 14ti dnech je zase neco spatne.....fakt si uz prijdu jako debil......

JInak jsem se dneska chtela ucit a misto toho musim udelat generalni uklid celeho bytu - ta podelana navsteva - ani to nejsou nejaci super kamardi...a shanet dlouhe rukavice, Rohrreiniger a podobne lahudky.....

meduna
30. apr 2009

Dobre rano...i kdyz se to uz podezrele blizi k obedu 😠 Nejak nevim co uvarit,muj repertoar je jaksi u konce 😀 😀 😀
Zuzko,ja te uplne chapu s tou navsevou,taky jsem vzdy tak vynervovana a muj optimistak je uuuuplne v poho,nemaj to ty moravaci v krvi 😀 😀 😀
Schnucki,ja pochazim z Ceske Lipy

zuzka11
30. apr 2009

Asi maji....jak ja jsem nastvana.......z puvodniho domluveneho obeda ve meste se stala navsteva pres noc v byte s pokazenym zachodem....skvely.......

Kasli na experimenty, uvar si nejakou tutovku a je to🙂))ja planuju stejne jako vcera i predevcirem kuskus s grilovanou zeleninou a olivama a je to 😉 Je pravda, ze "vyvarim" pro sebe, jestli muism i pro nekoho jineho aje to narocnejsi stravnik, tak by to asi neporslo......

meduna
30. apr 2009

zni to pekne ale tak jako priloha,my jsme masaci. 😀 😀 Ale takova dobra jidla se varej v Izraeli,tam mi moc chutnalo.

No jo tak uz treba podruhe neprijedou 😀 😀 😀 😀 Po navsteve wc.A budes je mit z krku

simonecka91
30. apr 2009

dobre rano, tak jsem dorazila od drahouse domu mela bych uklidit ten svincik co se mi v pokoji nastradal a vyprat pradlo 😅 a ucit se jeste chci snad budou varit obed cinani tak se tam prichomejtnu 😀

medun tak norimberk je tez daleko jak by nekdo nemohl byt treba z Goslar 😒
Moravaci jsou optimisti??? a jaci moravaci ono ted vyjdu zase za debila ale ja absolutne nevim severni cechy severni morava atd ja mam v tom gulas. teda az na to ze vim ze ja jsem ze severni moravy 😝

dneska jsme meli s drahousem hadavou neb mi zacal tvrdit ze budu nemka a ze si dam nemecke obcanstvi a ceskeho se vzdam to teda ani omylem!!!!! 😠 a pak mi rikal ze deti nepotrebujou mluvit cesky he chlapec ujel 😠

jinak ten dsh musim mit musim ho predlozit pred psanim master arbeit takze jeste casu dost 😀

debilni navstevy nesnasim a to ze jsem si jich vytrpela kvanta jak jsem byla jeste s byvalym.... 🙄

simonecka91
30. apr 2009

jeee zuzi posli mi recept mnam to ja muzu takove veci papkat a ani nepriberu 😎 zravou jsem mela vcera ale drsnou a pak jsem jeste s cinanama lokla nejake to pivco je to dokazane po pivu rostou prsa 😀

meduna
30. apr 2009

simonecko,muj manzel je ze severni moravy,presneji opavak.Ja jsem drive pivko pila ale bohuzel,predek mam stale jako by me prejel parni valec 😀 😀 A,ze jsem se snazila teda....
ja bych se taky ceskeho nikdy nevzdala!!! a deti budou mluvit,jak cesky,tak nemecky mu rekni.Co jazyk to vyhoda a kdyz ty jsi ceska a on nemec,tak ma jeden jazyk zadarmo,

kleopatris
30. apr 2009

ahojky 🙂

pripojim sa do diskusie, to bolo s tymi jazykmi a obcianstvom aj u nas....ale ja tiez neustupim, dieta bude mat dve obcianstva a bude hovorit nemecky, slovensky a aj cesky aby rozumelo. o to sa teda postaram a nech sa na hlavu stavia kto chce 😠 a svojho sa tiez v ziadnom pripade nevzdam, ja som rada slovenkou a basta 😎

simonecka91
30. apr 2009

tak ja jsem z ostravy, opava je krasna ale mam na ni blbe vzpominky bouracka v aute dodnes me boliva v zadech 🙄

to ja pivo nikdy nepila a ve 25 se mi nafukuje predek to je cudne teda ne nejak drasticky ale porostly a pod kudlou jsem nebyla teda 😀 ale pohrozila jsem jim ze jinak pujdu se lekly asi 😀

on to zkousi jen co vydrzim do te doby nez ja budu mit deti se muze plno veci zmenit a ani s nim byt nemusim 😉

simonecka91
30. apr 2009

ze kleo ja nevim na co jsou ti nemcouri tak pysni kurnik at me nestve. ja zustanu taky ceska a basta jak chce mit kohosi s nemeckym pasem tak at si najde nemku a schluss coz jsem mu rekla a bylo ticho
a on zase nemku nechce nekdy se nedivim teda ja bych tez nemku nechtela 😝

kleopatris
30. apr 2009

no teda mne nepomohlo ani pivo, ja stale dufam v tehotenstvo, ze mozno trosku zzenstim 😝 ale je to nefer mama a sestra su vybavene jak mensie pamely od prirody a na mna chudatko uz nezostalo nic 😠

meduna
30. apr 2009

to jsem si uz vsimla,ze nemci si radi berou cizinky,protoze nemky jsou moc emancipovane 😀 😀 😀 ale to oni zahy zjisti,ze my taky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kleopatris
30. apr 2009

no to pouzivam aj ja 😀 nelubi sa ti? tak si najdi vykysnutu skaredu a blbu nemku a tiez to vacsinou zabera

simonecka91
30. apr 2009

ja mam taky male prsa ale vetsi nez to co jsem mela ted mam 80B to je nic 😢

kleopatris
30. apr 2009

no my mame len lepsiu taktiku, pekne medik okolo pusinky a ked uz ich mame tak sme ake sme 😀 a oni nas uz miluju a uz sa nas nevedia vzdat 😝

simonecka91
30. apr 2009

nemky nejsou prave vubec emancipovane!!!! ja mu to tez rikam si najdi nejakou blbou skaredou s velkym zadkem a je ticho 😀

meduna
30. apr 2009

je fakt,ze jsou seredny a my-holky z cech a slovenska,krasavice.To rikaj vsude po svete,ze slovenky,ty jsou na prvnim miste a pak cesky.to je fakt s tim medekem... 😀 😀 😀 😀 kdyz ptacka lapaji..pekne mu zpivaji 😀 😀 jeee jak ja jsem zpivala 🙂 🙂
Tak to mas super kosicky,to ja ani nahodou a pochybuju,ze ve 35 a pul zacnou rust 😠 😠

kleopatris
30. apr 2009

no ja mam tiez len 75B a aj to jak v ktorej podprde 😒

medunka ty co robis v nemecku? pracujes ci studujes?
inak potesim ta, moja kolegyna je teraz 37 a ostala prvy krat tehulka a tiez sa snazili velmi dlho 😵 takze este mas kooopec casu 😀

meduna
30. apr 2009

to jsem rada,trosku jsem uz zacala panikarit,ze uz mi bude 36.Ja vim,ze to neni vek ale ,bez vejcovodu a vajicek taky moc neprodukuju ani po stimulaci.Ja nestuduji,pracuji v hotelu.Nejak me tady nikdo na skolu nechtel vzit...ze jsem uz stara 😝 😝 😝 A abych si skolu sama platila na to bohuzel nemam finance

schnucki
30. apr 2009

holky teda vy ale jedete ....

pomalu vas docitam, uz jsem ze skoly zpet a huci mi tu uklizecka s vysavacem 😝

zatim jsem dosla k vasi diskuzi o reci a obcanstvi .... u nas je to jasny, decko bude mluvit nemecky cesky a rusky a obcanstvi bude mit dve, nebo tri, podle toho co pujde .... pritel se vsim souhlasi, byla to pro nej samozrejmost, ani jsme nemuseli diskutovat 😀

schnucki
30. apr 2009

meduna stara urco nejsi, kdybys vedela co ja kolikrat potkam ve skole 😵

jinak ja sjem z roudnice nad labem, znas???

jinak ja mam taky 75B a pritel neremca 😀

meduna
30. apr 2009

jo znam roudnici,neni to tak daleko.Tatova zena tam ma rodice.

ja mam taky 75B a manza je rad,jednou jsem mu rekla,ze si udelam umelaky a malem ho to povalilo,rikal fuj,to ja bych na to nechtel sahat.Nech si co mas a bud za to rada,tak ti to nadelila priroda..no u me moc stedra teda nebyla 😀 😀 😀 😀 😀 Ja uz s tim doziju co mam.Mozna me to jeste nekdy drapne,ze budu chtit vetsi ale ja s mojim stestim...,me by to doktor urcite nasil na zada 😀 😀 😀 😀