Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
30. apr 2009

to vies mirusch, my sme Landschaft. Niekde uprostred Mnichova alebo Frankfurtu to si moc neviem predstavit. Ale je to pekne, ziva hudba hra, poziarnici stavaju obrovsky maj, ked sa im to podari ludia im zaclapkaju.

a inak..uz prsii... 😠 a pockaj ked zajtra nezasvieti 😀

arenu tiez nechapem, secka krv odisla do zaludka na pomoc traveniu. Zvladnem teraz intelektualne maximalne Klumkine modelky 😀

meduna
30. apr 2009

agolutin mam,protoze jsem po ET,tak do testu krve,ho musim brat,je to nejaka vyziva aby se embrijko dobre zahnizdilo... 😢 no u me to asi nestacilo 😠 😠

ja miluju vanu s penou,ale taky si tam zadelavam na poradne buseni 😀 😀 nemuzu dlouho,ale neodolam

meduna
30. apr 2009

lubinka a kde bydlis?

lubinka9
30. apr 2009

meduna, pri Wolfsburgu. V Meine.

meduna
30. apr 2009

musim vyndat mapu 😉 😉 😉 nejak mi ten zemepis nejde

kleopatris
30. apr 2009

furt je reklama v tych topmodelkach a leze mi to na nervy 😠 ale aj ja by som isla na havaj a zadara este radsej 😝

mirusch
30. apr 2009

Meduna, to je nieco ako Utrogestan, co beru baby v SR a CR? Ale tie si to vkladaju alebo jedia 😕 Hm.
No, konecne mas IP 😅 Mali ste robenu genetiku?

Lubi, ved aj my sme na dedine, teda male mestecko a neviem, ze by sa to tu robilo. A manzel bol dobrovolny poziarnik a nerobili to. No ved nevadi...hlavne ze tu maju fasiangy 3 mesiace 😠

lubinka9
30. apr 2009

mirusch, ja som to pisala uz vyssie, ono to suvisi s 1.majom. Tu u nas nemci oslavuju jar, koniec zimy, stavaju maj, veselia sa, tancuju, griluju wursty a piju capaka. Je to vzdy 30.aprila, hovoria tomu Tanz den Mai. Zajtra je sviatok, tak to sa budu davat dokopy. A ten maj tu bude na namesti postaveny asi cely maj, to este neviem. Inak my byvame rovno na namesti, tak sa moc asi nevyspime, spalnu mame do namestia a pod nami sa skvaria wursty a je velka vrava 😉

mirusch
30. apr 2009

Lubinka, ja stavanie maja poznam, ale zo SR, v DE som sa s tym vobec nestretla. V SR ich stavaju chalosi pred domom, kde je dievka na vydaj. Teda osobnu skusenost nemam, ale poznam tuto tradiciu. Aj ked je fakt, ze sa mi mari, ze na namesti som to tu uz niekde videla, ale u nas nie. Uf, tak na namesti by som nerada byvala.... Ani v cinziaku uz nie. My sme v rodinnom dome s 3 rodinami, z toho jedna sem chodi iba z casu na cas na vikend (poliaci) a domaceho syn cele dni robi. Niekedy sme tu cely tyzden sami, juj ako dobre.

meduna
30. apr 2009

hm...ale ta vune co ti pujde do loznice po burtikach 😉
kleo,modelky uz zase bezej 🙂 no havaj juuuu
Ne genetiku nemam,je mi to ale divny,protoze jsem uvedla,ze manzel ma nemocnou holcicku

mirusch
30. apr 2009

Meduna, myslim si, ze ak pojdete este do jedneho IVF, tak si predtym bezpodmienecne dajte urobit genetiku. Trvaj na tom. A potom na predlzenej kultivacii, teda ak sa podaria vajicka. Alebo ak uz nebudes tehu 😉 A pozitivne mysliet! Nechapem, genetiku vam mali urobit hned 😔

Ok babule, idem do postele. Uz ledva kukam. Prajem dobru noc.

lubinka9
30. apr 2009

mirusch, my to tu mame inak klido pido, len na sviatky ked sa nieco deje oslavuje. Zatial je to vlastne 1x dnes odkedy sme tu. Inak mame polohu najlepsiu z celeho Meine, do obchodu, cistiarne, kadernikovi, banky, doktorovi, fakt super, vsetko nablizku. Vlastne pod nami priamo. A kopec zelene na samotnom namesti a ked chcem do lesa, mam to na par sto metrov oboma smermi. I tak ked ideme na vacsi nakup, ci tenis musime ist autom. A byvame sice v bytovom dome ale vlastna velka terasa, vlastny vchod, susedov mame len jednych pod sebou. Sme pod strechou ale nie klasicky podkrovny byt. Asi tazko to je opisat ale sme maximalne spokojni. 3izbak je to ale cez 140m2, takze dlazky neumyvam asi tak casto ako vy 🙂
Vyberali sme z viacerych alternativ, vybrali sme sice tu najvzdialenejsiu od draheho prace ale najlepsiu z ponuky. Videli sme okrem to maly dvojizbak v centre na prisemi, studeny jak cumak. Dva domy, jeden z nich prehnily a zatuchnuty, dalsi v radovej zastavbe ale nezaujal. Tuto sme v byte ale kvazy uprostred prirody, byt jediny bol full zariadeny. Priniesli sme si len oblecko a zubne kefky. Takze sehr zufrieden!! 🙂

meduna
30. apr 2009

mirusch,zitra ti pisnu IP.holky jdu taky do pelechu a tesim se na zitra,moc diky za prijemne chvile s vama 🙂 😉
je ja bych tak chtela bydlet v baracku se zahradkou,nebo alespon zahradku,kdyz uz ne baracek.Miluji zelen.Jeste,ze bydlime nedaleko prirody,czdy sednu na kolo a jedu a jsem tak stastna.Dobrou noc

lubinka9
30. apr 2009

ech, chybicka se vloudi 😝

kocky kde ste secky, zuzka, schnucki?

meduna
30. apr 2009

dnes jsou carodejnice...my jsme na petrovych kamenech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubinka9
30. apr 2009

ved ja uz dlhsie mirusch upodozrievam. Meni mi tu furt pocasie. 😀
tak sa nenechajte rusit bosorecky, idem ja na kute. pekny vecer!

mirusch
1. máj 2009

Dobre ranko...ehm den. Ja som dnes taka bezvladna, ako keby som cely tyzden robila na stavbe 😝 Ale musim sa premoct a oslavit sviatok prace zehlenim, pranim a inymi drobnostami, lebo inak vobec nestiham, ked si uvedomim, ze uz o tyzden letime a ja ani na rozume nemam sa balit, tak ma az des chyta.
V noci som mala taku strasnu nocnu moru, ze som myslela, ze umriem od strachu. Sama krv, nehody, diabli v tele dietata (uf a to nie som ani veriaca 😕 ), vlastna matka upirka, no musela som si v byte porozsvecovat, aby som sa trochu ukludnila. 😖 A ked mi teraz doslo, ze bola noc bosoriek, tak som sa zlakla este viac 😨

Lubinka, ty si prisla neskor, tak to teda nemozes vediet....ja bosorka som 😀 To je bezna prax u mna, predpovedat veci....To len moj manzel nie a nie dat na mna, aj ked vie, ze ked mam silnu predtuchu, tak to vacsinou tak bude 😕

Co dneska porabate? Natahujete kosti? Moj manzelik ma brutal dietu, chce ist co najnizsie, lebo vie, ze v USA zase nieco priberie... Tak varit nejako extra special nemusim. Staci polievocka, zeleninka...

mirusch
1. máj 2009

A este k tomu byvaniu...Lubi a nebolo to drahe, ten vas byt? Lebo tu, kde byvame su hrozne ceny, pozostatok po americanoch, ktorym vlada zaplatila akukolvek sumu za prenajom, tak tie ceny vyleteli. Ked sme hladali 3-izbovy byt, tak v cenovej relacii, co si mozme dovolit, boli len otrasacke a male. Si mozme blahozelat, ze my platime len tak malo, nas domaci je lenivy este aj cenu zvysit 😀 A teraz, ked sa tretou izbou dostaneme na 72 m2, tak to bude fasa. Ak si dobre pamatam, vy ste tu tiez docasne, nie? Ked zariadeny...
Veru, zelen aj ja potrebujem, nemam jej tolko ako by som si priala, ked som prisla, tak vsade naokolo boli v zahradach vysoke stromy, ako v lese som sa citila, ale vsetko povypilovali, chapem prakticke dovody, ale vyzera to tu teraz tak holo...No ale zase lesy mame naokolo...

lubinka9
1. máj 2009

mirusch, najom mame teda pekelny. Jak keby sme boli v historickom centre. No cvakame za rozlohu a kompletne zariadenie a zda sa, ze majitel na nas dobre zaraba. Mame ale budget na byt od VW, do ktoreho sme sa zmestili, preto sme to nejak neriesili a nesnazili sa zjednat. A jj sme tu na 2 roky.

a co znamena, ze bola noc bosoriek?, to zas ja nepoznam..

no my pre velky uspech sme si zopakovali cesnacku 😉 a pokracovat budeme zemiakovym pyre a schlemmer fisch so salatikom.. mnam.. po tych vcerajsich wurstoch nieco lahsie dnes..

drahy furt smokli a kasle, takze bud si spravim program sama alebo budeme kysnut doma obaja.
este, ze je pekne a svieti slunko, mas stigro mirusch 😀

mirusch
1. máj 2009

Lubinka, ved som ti to predsa slubila, ze bude svietit, nie? Na mna je spolah 😉
To mate super, ze vam to platia - najomne. Keby aj nam niekto .... 🙄
No, bola Walpurgisnacht-vzdy noc na 1.maja, kedy maju sviatok vsetky bosorky - zhromazdia sa na Blocksbergu alebo inych vyvysenych miestacha a oslavuju 😀 A povodne vraj to bola oslava toho, ako vyhlasili za svatu jednu mnisku Walburgu...

No a ten tvoj chlap nejde radsej k Dr.? Nejako dlho uz je chory. Sa cudujem, ze ty si to nechytila, ja obycajne chytim... 😖

simonecka91
1. máj 2009

Dobre rano, jsem asi 20 min vzhuru u snidane jsem si vas docetla. vcera bylo paleni carodejnic no uplne brutalni party lidi narvono jsem si super zatancila a to se mi tam pritom nechtelo jit ale v 1 rano jsme se rozhodli ze prece jen pujdem no slavili jsme do brzkeho rana 😀 miluju studentsky zivot 😝

dobre ze drahous je doma a nema nade mnou dozor 😎

ted mi doslo moje mati odletela dneska do indie a ja s ni uz nestihla nejak mluvit no tak tatka poinformuje 😅

jinak takovy styl bydleni taky muzu znas film dobry rocnik??? ja ho miluju tak uklidnujici ta atmosfera ach ach

jinak ja ziju uprostred narodniho parku tu mame zelene jezer lesu cyklo stezek hafo 😎

a krasne sviti slunicko🙂 jinak v nedeli maji cinani nejaky fest na oslavu a presne o pulnoci musi jist nejake cinske jidlo co vypada jako knedliky samo jsem zvana tak pak reknu 🙂

simonecka91
1. máj 2009

asi miluju slovo jinak 🙂

simonecka91
1. máj 2009

a uz jste byli polibene pod rozkvetlym stromem????

mirusch
1. máj 2009

Simonecka, no toto 😨 Tak ty sa zabavas a ja mam nocne mory.... Obavam sa, ze ja by som uz nezvladla celu noc. A ani pol noci... 😝
No, polibene ... pod stromom este nie, ale to sa da este napravit, teda dufam, ze vylezieme dnes vonku.

lubinka9
1. máj 2009

mirusch, bol v stredu u lekarky, odvtedy je PN. Je ale iba nachladnuty, teplota max. 37,2, kycha, kasle. Klasika nachladnutie. Doktorka mu povedala, ze nech si kupi v lekarni paracetamol, tot vsjo. Tak ja som mu predpisla este ovocie, cesnacku a stoptussin na ten kasel.
No a ja tiez tlacim prirodne vitaminy aby ma to nechytilo. I ked uz asi pol roka mam stale striedavo plny nos a kycham ale to bude asi nieco ine.

to s tymi bosorkami, sranda..

na zajtra som ale dostala prislub, ze sa pojdeme pozriet do Hamburgu, tak som zvedava jak to dopadne a ci..

mirusch
1. máj 2009

One, Lubi a nemas alergiu? Co nejdes k Dr.?

Dnes sa tu zastavil domaci, ze teda buduci tyzden hadam uz strop bude. No som zvedava. Ale som sa narehnila, lebo minule ledva chodil, chrbat ho bolel a lekari mu nevedeli pomoct, tak som mu nakazala, nech sa opyta na elektroliecbu a TENS pristroj, tak dnes hlasil, ze elektro dostal a je takmer v poriadku 😀 A ze vraj teda zeny (to akoze ja...) su predsa len na nieco dobre 😝 🙄 😀

Idem zehlit.

simonecka91
1. máj 2009

jak nezvladla? ja jsem byla tez zvykla z ostravy uz v 21 sedet v klubu a po pulnoci jit domu jenze tady se nevychazi driv jak v 23 z domu neb je nuda a uplne prazdne party to se rozjizdi po pulnoci 😔

vcera bylo super fakt a jak to cinani dovedou rozbalit teda jsem az cumela 😀 s nima je fajn akorat ze do te jejich skupiny se tezko dostanes neb oni drzi jen spolu...

mirusch
1. máj 2009

Simonecka, proste nezvladla, som ti ja uz stara bosorka 😝 Ale ani sa mi nechce, ani do klubu, ani na disko, ani nikam, navyse by som z toho mala okamzite migrenu, takze to nestoji za to. Ja ti uz len pekne do postielky o desiatej 😅

lubinka9
1. máj 2009

takze rybicka je v bruchu mnam mnam, akurat si davam lahke kaficko.
Som sa pred chvilou rozculovala nad svojim chlapom, nahanala som ho po posteli a tlacila donho stoptussin. Som si pripadala ako Skopkova co davala medicinu starej pani na dvore 😀
ale uz je klud, zalahol a teraz bude chvilu pokoj, kym sa neozve urob mi cajiiiiik 😀 😀
preco sa mi zda akoby som hovorila o nejakom malom dietati?

inak s tymi party a diskami ti mirusch drzim stranu, ja som na to nebola ani ked som mala -nast ani nikdy. Ked uz ma navela vytiahli, len hluk, nepocula som si vlastneho slova a stroboskop mi pravidelne vyvolaval migreny. Domov som prisla unavena, zasmradnuta od dymu a cigariet (ja som nefajciar), potom som vyspavala dlho a z vikendu som mala prd.
I ked je rozdiel nejaka zabava na plazi s drinkom ako diska v mestskom clube.

mirusch
1. máj 2009

Lubi, veru, ako o malom dietati, ja to mam s tym mojim to iste. Ked je fakt chory a v posteli a ja chcem vyvetrat, tak mi nadava, ze ho chcem zabit 😀
Ma tesi, ze nie som sama, co nie je na na nocne podnikania...Ale samozrejme, komu to vyhovuje, nic proti, vsak nemozeme byt vsetci rovnaki. To by bola nuda.

Prave sme kukali jeden program, no slzy mi tiekli, keby nebol manzel doma, tak revem ako tur. Americky - renovovanie, v DE to maju v mensom. Jedno 8 r. dievcatko chore na rakovinu si prialo, aby vymalovali v nemocnici steny, aby to nebolo take vsetko biele pre deti, co tam travia mesiace. A robi nahrdelniky, predava ich a zbiera peniaze pre chore deti. No neskutocne. Tak sa televizny team rozhodol, ze teda jasne, zrenovuju to tam, najali si 50 dizajnerov z Disney worldu a nadherne to tam urobili. Lenze medzitym, co ta rodina vobec netusila (inak 6 deti), tak im zburali dom - klasika americky dreveny, cize za 5 minut lahol. Postavili novy obrovsky a nadherne im to tam zariadili a este aj zaplatili staru hypoteku. A to vsetko za tyzden. Asi 300 robotnikov tam mali. Uf, ja mam rada, ked ludom pomozu, ale toto bolo vo velkom style. Inak, ak sa tomu dievcatku rakovina vrati, tak umrie a ona to vie ☹ A este - najali jednu slavnu spisovatelku, co priamo tam, na mieste spisala pribeh tohto dievcatka, ilustrovala a kym sa rodina vratila, tak bola kniha pre deti hotova. A nazvali to podla toho, co povedalo to dievcatko - Love comes first.
Sorry za tento vylev, ale sa ma to dotklo 😅