Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
9. máj 2009

no teda, uplne tu slintam zavisti 😀

on mi to povedel dneska, tak jsem uz premyslela, ze zavolam v pondeli do centra, nebo zkusim email .... pujdu najit baleni a kouknout jeste do toho papirku co u toho vzdycky je ...

presne, taky jsem si dosla k tomu, ze vsechno se mi do ted vedlo, takze to by bylo aby nebylo a holt se o mimi budem muset poprat, ale co, mame se radi, mame se dobre a mimi jednou urco taky bude 😵

je, ale nechceme se promi ptat, doufame ze je ona i mimi v poradku, jsou to mili lide .... on nemel praci, coz me prekvapilo, ze jim majitel ten byt vubec pronajal, delal v ty dobe neco jako nejakou praxi a mel by nekde jezdit nakladakem, asi to taky nemaj jednoduchy ....

blondynka400
9. máj 2009

schnucki, no jen slintej 😀

Tak uvidíš, akždopádně bych ot konzultovala, protože mi to normální nepřijde....

Máme něco společného, já si taky budu muset mimi vybojovat, takže jsme na tom vlastně stejně, i když každá budeme muset bojovat asi trošku jinak 😉

Tak snad se to nějak vyřeší, docela chápu že se nechcete ptát 😉

schnucki
9. máj 2009

no musela jsem si pro uterku abych nezaspinila pocitac 😀

to jo, on mi to rekl dneska, takze jsme resili co a jak, a jelikoz na letacku nic nepisou, zavolam v pondeli do centra, jestli to ma brat dal, dohodli jsme se, ze je na tyden vysadi, uvidime co mi reknou v centru a jestli ho to prestane bolet .... mimco sice chceme, ale ne za takovou cenu aby si znicil jatra nebo co ....

to jo, to mame spolecne 😀 ja kazdopadne drzim moc palecky aby to u tebe nebylo neco hrozneho a ten boj byl rychle za vama 😉

uvidime, snad je u nich vse v poradku ....

blondynka400
9. máj 2009

😀 😀

Stejně je to divné, že by to taklhe působilo... Nemůže to bát nečím jiným? 😕

Taky ti držím palečky, ale určo se obě dočkáme 😵

schnucki
9. máj 2009

ja vim ze je to divne, taky jsem se ptala jestli to nemuze byt necim jinym, ale on ji stejne jako predtim a nedela nic co by predtim nedelal, akorat se snazi trosku vic zeleniny a ovoce kvuli tomu jak prestava kourit, aby nepribral az moc, ale nemyslim si ze by to nejak melo spatnej vliv na ty vitaminy .....

ja jsem mu rekla at si z toho nedela moc velkou hlavu, ze je pro me dulezitejsi ze se snazi prestat kourit nez ty vitaminy ..... bylo by super kdyby zabrali, ale doktor tomu moc nedava, takze i ja jsem se radeji smirila s tim, ze mame pred sebou dlouhou cestu ..... je to pro me jednodussi, protoze kdybych si ted delala zbytecny nadeje ze vitaminy pomuzou a za tri mesice nam doktor rek ze je to stejny, byla bych zas zbytecne zklamana .... takhle me to treba mile prekvapi 😀

blondy urco se dockame a budeme si posilat fotecky mrnousku a vymenovat zazitky 😀

schnucki
10. máj 2009

ahojik holky,

jak se dneska mate? ....

ja hlasim ze u sousedu vse v poradku, maji holcicku, pujdem se na ni asi v utery podivat 😵

mamartinka
10. máj 2009

😉 😉 🙂

zuzka11
10. máj 2009

Ahoooj holky!

Tak jsem už zade definitivně tady, návštěva odjela - byla dlouhá a vyčeprávající 😝 nevím jak to máte vy, ale pokud to nejsou opravdu nej kamarádi tak mi návtěva delší jak 3 dny přijde dlouhá....tohle jetě byla švagrovka se svojí kamarádkou a tá má povahu jako Blouk Pytlík . všechno ví, všchno zná, všude byla...takže mám díry vyvrtané do hlavy z toho jak mě ve všem poučovala......

Cetla jsem, že Blondy si užívá sluníčko a zmrzku🙂))Zmrzku jsem dneska měla taky výbornou - byli jsem na výletu v malém histor.městečku kousek od nás...

Schnucki - jak se máš ty, co škola, co přítel??

blondynka400
10. máj 2009

Ahoj holky.

schnucki, tak to je fajn 😉

U nás je nadále krásně, dneska odpo bylo ve stínu dokonce 28 a krásně svítilo sluníčko, byli jsme na dlouhém italském obědě u známých, takže pohoda 🙂

zuzka, víš jak se to říká s tou rybou a hostem ne? 😀

zuzka11
10. máj 2009

Vím, ale když se ti příbuzná ohlásí, tak jí těžko můžeš říct, OK, přijeď ve středu, ale v pátek odjezd 😀

tady máme dneska taky krásně, konečně!! 😉 Co nového Blondy u tebe, co tvoje "kamarádka na kafe"? daly jste zase jedno spolu? A kdy budou výsledky z imuna? kam vlastně plánujete s manželem dovču?

blondynka400
10. máj 2009

zuzka, no je to občas složité, ale my už jsme tohle začali docela korigovat. Ne, že by to člověk přímo řekl, ale prostě se to vždycky nějak zaonačí.... 😉

Jé teď vůbec nevím, jakou kamarádku myslíš 😕 . Řekl mi, že si mu mám zavolat za 14 dní, tak mu brnku 😉
Dovolenou zatím neplánujem, uvidíme, jak to všechno bude.... Ono to bohužel není až zas tak jednoduché, v podstatě celé léto tu někdo bude, takže nejdřív asi na podzim. Ale jet někam k moři, to je takové o ničem 😝 😀

schnucki
10. máj 2009

ahojik holky,

tady je dneska taky krasne 😎 .... zuzi vim jak to s tou navstevou myslis, ja takove navstevy rada jen treba na jedno prespani ....

jinak do skoly stale neco ctu, ctu kde to jde 😀 jak v tydnu pracuju, tak se k uceni tak nedostanu, tak to dohanim o vikendu 😝 .... jinak jak jsem vcera psala blondy, vypada to ze pritele z tech vitaminu zlobi zaludek a jatra ... pisnu co vse obsahujou - vitaminy E, B6, B12, kyselinu listovou, zinek, selen, med, L-carnitin, koenzym Q10, beta karoten, Omega 3, bilek, sacharidy, a jeste neco co nejak nevim prelozit .... tak nevim co mu tam dela neporadek 😖

ja bych jela k mori hned .... 😀

blondynka400
10. máj 2009

schnucki, tak mě napadlo, není tam nějaká přídavná látka, která by mu třeba vadila? 😕
Tak přijeď 😎

schnucki
10. máj 2009

to si nemyslime ze by mu tam neco vadilo, ale pokud ano tak to by bylo s vitaminama 😖

jinak me asi ceka ms, uz 4 den mam lehky spineni, ale uz by mela dorazit ....

uz balim kufr 😀

blondynka400
10. máj 2009

schnucki, hm, ale takováhle kompikace by mě stejně nenapadla.... Vy hold musíte mi něco extra, co? 😀

Třeba nedorazí 😵 .

Jen bal, ale ne moc velký 😎

zuzka11
10. máj 2009

sakra schnucki - treba je to o zvyk, nebo neji to nalacno? At si to da po jidle a treba to zaludek snese lip.....

Blondy - jojo, tohle ale zaonacit neslo:((((Tak si ted uzivame pohodu a samotu🙂))

Jinak jsem myslela jak zitra vyrazim na koupak ama prset, sice takovy ten teply dest, ale stejne:((

blondynka400
10. máj 2009

zuzi, jen si užívejte, to je dobře 😎
Hm, to je blbé no... Tak v úterý ne? 🙂

zuzka11
10. máj 2009

bohuzel, ma to tak byz cely tyden....ale treba se netrefi, na sobotu a nedeli taky prorokovali dest a vyo azurro a krasne teplo.........

Kamosku jsem myslela nejakou tu mistni sousedku, psalas ze je to prvni a zatim jedina se kterou muzes zajit na kafco a popovidat si......

blondynka400
10. máj 2009

Aha, jo občas se vídáme. Mě překvapilo to kafe, protože já ho nepiju 😀
Tak uvidíš, oni se občas pletou.....

schnucki
10. máj 2009

zuzi on to ji po jidle, takze v tom to asi nebude .... holt musime mit vzdycky neco extra 😀
co gyrosek, uz se vam radne ukazal, nebo se stale schovava??

blondy neboj, vezmu si jen par veci 😀

zuzka11
10. máj 2009

aha schnucki, tak to nevim 😝
Gyrosek ma kontrolu za 2tydny, jinak dneska jsme na vylete udelali par fotek, tchyne chtela brisko a normalne na tech fotkach je takove nic a ve skutecnosti uz je o hodne vetsi....to jsem z toho blazen, ja myslela ze fotky zvetsuji 😝 Jinak ale fakt tusime tu holcicku, takze to ani nebude prekvapko, vetsi by bylo kdyz by rekla kluka 😀

blondynka400
10. máj 2009

schnucki, ok 😎 . Tady toho stejně moc nepotřebuješ. jen si neber krátké sukně a výstřihy, jinak by jsi se taky nemusela vrátit 😀

schnucki
10. máj 2009

ja zkusim zavolat zitra do centra, jestli je radeji nema nechat ....
tak to jsem zvedava co nam za dva tydny reknes 😵 .... to je divny ze to na fotkach neni moc videt, treba zkuste vic uhlu ....

ok, vemu si malou tasku a triska ke krku 😀

holky letim do postylky, vstavam kolem 5 😝

preju vam hezky zbytek vecera a dobrou nocku

zuzka11
11. máj 2009

Dobré ránko!

A slunečné k tomu, takže domyju nádobí a jede se na koupák🙂)))

Co máte v plánu vy?

Schnucki - co vám v centru poradili? Má vysadit nebo vydržet?

blondynka400
11. máj 2009

Ahoj,

zuzi a necháš si to říct? A co ta jména? Už něco máte? A dáš nám zas fotečky. My to posoudíme 😀
Tak vidíš že je nakonec sluníčko. 😎 Tady je nádherně, tak asi taky vyrazím na pláž... 😎

schnucki, taky jsem zvědavá, co ti řekli 😀

zuzka11
11. máj 2009

Blondy klidne zase poslu na mail, je to OK? Ale bohuzel na nich vypadam jako debil, bylo to tesne po "nasrani" na svagrovku🙂)) A stejne jsem je fotila jen kvuli brichu......nebo ti je sem mam hodit na 10min? Budes ted tady? Ja pak taky zmizim ven, tak muzeme porovnat zazitky🙂)) Jinak pohlavi si chceme nechat rict - ja myslim, ze to uvidim i sama, az se ukaze🙂) A nechci kupovat neutralni oblecky......Jmena zatim jeste neresime, az roznozi 😀

blondynka400
11. máj 2009

zuzi, tak mi je pošli. Dík 😵 . Mne nezajímá obličej ale bříško, takže to neřeš 😀
Chvíli tu ještě budu, tak jak chceš 😉
No jo, ještě aby jsi to nepoznala 😀 .

zuzka11
11. máj 2009

Tak ja posilam, koukej mi rict nazor, OK? Ale upozornuju, ze ve skutecnosti je vetsi, nemam ted moc vyber obleceni, skoro vsechno rerne, a to sakra zmensuje🙂))

nathali
11. máj 2009

ahoj hoky jak se mate??? 🙂

zuzka11
11. máj 2009

Blondy tak neposlu, vsechny jsou vetsi nez tech povolenych 700:(((ja si s tim vecer pohraju a pak je sem soupnu, OK?

Natali - ahoooj, ja dobre, je tu slunicko, chystam se ven....co ty?