Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
16. máj 2009

Díky Blondy 😀 Ale jako správná trapasařka mám i podobný zážitek s plavkama jako ty - v pubertě, ještě teď červenám 😵

Lubi - vypadají moc hezky!! A byly i levné, tak se nemáš proč "omolouvat" a "přestávat" 😉 Jsem ráda, že i tvoje knížka má vysvětlivky 😉

Jinak kamarádka kafčo odřekla, nestíhala, tak jsem vyrazila do knihovny a na nákup a teď mám pohový slaměnovdovský večer🙂)) jo, Blondy - kilča ti řeknu 27.po kontrole, jo? Teď na váhu nelezu a vím že mám zase víc, minule už bylo 60...........

meleri
16. máj 2009

Lubinko,

promiň, jsi tady nová, já tady chvíli nebyla tak neznám tvůj příběh. Snad jsem se tě nedotkla, nezlo se. ☹ To je moc smutné co se ti stalo.

Zuzi,
Jo manžel chodí tady zatím, hraje si s malým, tak uvidím jak to půjde dál. Tchýně je furt stejná taková divná, ale mi to je už jedno. příští týden tam po dlouhé době jdu, zadarmo se napapat.. 😅

Z toho si nic nedělej, možná jenom trochu zadržuje tělo vodu, aspon já to tak měla ,ale je fakt že když to na sobě nevidíš tak možná je to tím..

holky sem rozlámaná tak radši končim.

mějte se pěkně!

a kde je Mirusch atd..asi dovolená?

meleri
16. máj 2009

Jo jinak Blondy,

dobré s těma plavkama! 😀

blondynka400
16. máj 2009

zuzka, podobný? Povídej, to mě zajímá. 😎 Já se s vámi taky podělila 😀
Ok, počkám, počkám.... 😉

meleri, mirusch je v Americe, ale občas písne....
Tak zadarmo se najíst jo? 😀 😀

zuzka11
16. máj 2009

Tak Blondy, specielně pro tebe tady je moje story 😉 😀 Asi v 15ti, docela stydivka, jsem na tenisovém soustředění byla s klukama v bazéně a vyhrnula se mi podprda, jeden "ochotný" si sednul vedle mě na okraj bazénu, pořád na mě čučel a říká - Zuzi, plavky...já si pořád upravovala spodek a nechápala co má, takhle to bylo ještě asi 2x, než blbec řekl - nahoře 😉 A já si uvědomila, že mám taky tu zpropadenou podprdu...... 😀

blondynka400
16. máj 2009

Zuzi, hm tak to je taky dobrý 😀
Jak trávíš slaměný večer? My koukáme na film, docela to ujde.... 😉

lubinka9
16. máj 2009

meleri, to je OK

takze sa vam plavky pacia? to som rada. Fakt to nebolo drahe. Spolu s tunikou 35€ a super sedia.
inak tie story s tymi plavkami 😀 Mne sa kedysi davno stalo, mala som cele plavky, ktore mali od pupka smerom nahor zips. Boli sme s chalanmi na kupku a jeden z nich, pubos, mi to rozopol az na pupok. Uplne sa mi to roztvorilo do stran. No des, vsetci sa bavili, najhorsie bolo, ze sa ten zips zasekol (umela hmota) a nesiel zapnut a este sa mi aj ruky triasli 😀

lubinka9
16. máj 2009

blondy, ty nosis plavkove tangace? Ja som na to este nenabrala odvahu 😅 Tak to sa potom necudujem, ze ta Taliani na plazi otravuju.. blondava, vysoka a este k tomu v tangacoch 😎
inak, nie, nemaju v ponuke s tangacmi..

blondynka400
16. máj 2009

lubinka, takže ty taky jo? 😀
No když jsme u toho přidám historku s jedním mým synovcem, tenkrtá mu byli asi 2 roky a byl vysazená hodně na prsa. Tenkrát jsem měli nějakou velkou oslavu, měla jsem takovou halenku na patentky, no a on ke mně přišel vzal mi za to a najednou je to rezeplo a já zorvna neměla podprdu, protože to bylo "doma". Tak jsem se hned začala zapínat, ale chvíli mi to trvalo, no znáte patentky 😝 . Od té doby jsem si jí už na sebe nikdy nevzala, i když jsem jí měla ráda 😀

K těm lavkám, za ty peníze jsou fajn. Já si kupuju od jedné italské firmy, mají také zvlášť různé druhy vršku a spodků. Takže si můžu nakombinovat velikosti jak potřebuju, protože normálně si plavky nekoupím, buď mi je malý vršek a nebo velký spodek 😝 . Navíc mají spodek zavazovací tanga, což je přesně pro mne. A cenově to vycháuí kolem 20 EUR za díl, což také jde. A já mám tady spotřebu plavek velikou 😎

meleri
17. máj 2009

jejda, tak tanga fakt asi nemůžu. já ani nahoře bez. jsem puritán..🙂 krátká sukně atd pohoda, ale toto ne.

Blondy, to je taky dobrá historka. jo teda tak ve dvou letech.

Lubinko,

no jsem ráda, že se nezblobíš.

Mirusch je v Americe? na dovolené?

a co Violoncielka a Schnucki?

ach jo já mám takovou chuť na sladké to je děs. 😠 vždycky dokojím a už bych něco jedla..fuj.

blondynka400
17. máj 2009

meleri, no já nemám ráda "neopálený zadek" a tak kde to jde se opaluju i nahoře bez, ale tady to zrovna nejde 😖

Jojo, mirusch je na dovolené, schnucki jsem občas zaběhne, ale jak má školu, tak toho má hodně, voloncielka se už nějaou dobu neozvala....

Jen si dej, když máš chuť, pak to zhubneš, neboj 😉

lubinka9
17. máj 2009

ahojte,
prave som sa prebrala, od vcera vecera mam migraka, no des. Uz je to ale lepsie. Snazim sa to tlmit silou mysle, nie liekmi a dnes to zabera.. 😉

inak tangace, ja nie, zeby som bola konzervativna, skor na to nemam stavany zadok, teraz aspon nie 😀 Ale vrsok zhadzujem pravidelne, nemam rada pasiky v lete. Vlastne minuly rok v Egypte s kamoskou ked som bola, sme nemohli ani ten vrsok, nedalo sa proste 😀 Niekedy to bolo o zivot len v plavkach prejst k lehatku.

zuzka11
17. máj 2009

Zdravím!

Ad tanga - asi jako Lubinka - konzerva nejsem, ale mám trošku komplexy ze svého pozadí, takže vyhrojené ano, ale tanga jen kalhotky....nahoře klidně, prsa mám fajn - zatím 😀

Dneska jsem byla celý den na koupáku, bylo to supeeeer, ke konci se nahrnulo hodně lidí, tak jsem sedla na kolo a jela domů......

Blondy - večer jako slaměnka jsem taky strávila u TV apak chvíli knížka, ale fakt jen chvíli, jak jsem byla v posteli, tak mi začly padat oči........

Meleri - taky mslím, nedělej si s tím hlavu, nebo zkus čoko nahradit sušeným ovocem? Třeba to "projde" a je to trochu zdravější.........

Blondy, Lubi - koukám že story s plavkama jsou všude super 😉 Ještě jedna, ne "prsatá" ale taky dobrá . stala se kamarádce v tanečních, byla na WC a omylem si zasunula šaty do punčocháčů - vzadu, vyšla tak na parket a divila se, že jí fouká na zadek...všichni se lámali smíchy, mě jí bylo líto 😉

lubinka9
17. máj 2009

zuzi, s tym kupkom to zavidim.. Ja sa asi najblizsie budem kupat na SVK buduci vikend u nasich v bazene. Prave som s nimi dotelefonovala, maju tam 26 stupnov. 😝 Tu prave prehrmela poriadna dazdova smrst.

zuzka11
17. máj 2009

Lubi pristi vikend majai pry byt v CR a SR tropy, tak si to uzijes 😉
A kde ses to prezentovala s tema plavkama, kdyz mate zimu? 😕 Jinak jsem koukala na predpoved a zitra tu ma taky byt bourka, ale od utery zase hezky......cos dneska delala? Pokracovala v Ecovi?

lubinka9
17. máj 2009

zuzi, ved praveze v tych plavkach som pobehovala po byte lebo inde sa neda ked je tak hnusne 😀 .
Takze zda sa, ze na SVK idem na letnu dovolenku 😎

dnes som len polihovala mala som migrenu. Nemozem vtedy ani citat jak ma bolia oci. Ale mozno vecer pred spanim precitam par stranok. No a stihla som este napisat dve ulohy z nemciny i to mi sice robilo problemy ale zvladla som to. Uvidime, kolko mi lektorka zasa zajtra popreciarkuje. 😕

a manzel isiel zasa na nejaky sportovy zapas? My sme boli vcera s drahym hrat tenis, sama som bola so sebou spokojna a polovicke sa hrdil, ze jak ma to dobre naucil. 😉 Moc ma to bavi. Squashove kurty sme tu este nenasli, tak sa hybeme aspon pri tenise.

zuzka11
17. máj 2009

Lubi - promin, jsem blba, tu migrenu jsem cetla, ale zapomnela 😕 Chapu, ze ted jsi rada, ze ustupuje a jsi v klidu, pohode a nedelas NIC... 😉

Jojo, jel zase na squash, jinak my se taky hybeme porad a radi, squash radsi nez tenis - ten jsem hrala jako mala zavodne a nejak uz ho nemusim, radsi ten squash........

lubinka9
17. máj 2009

no moj chlap ho tiez hraval zavodne, potom trenoval Rakusanom decka a nakoniec trenoval vozickarov a chodil s nimi na zapasy po svete. Tak je teraz rad, ze si ma s kym zahrat. Aj ku squashu ma priviedol on, je hodne sviznejsi, ja ale musim triezvo. Mam problemy s chrbticou a tie prudke vypady keby videla moja lekarka.. 😅
preto som aj rada, ze chodime na ten tenis, je to predsa len miernejsie. Rozmyslali sme aj na badmintonom, hned vedla tenisovych mame halu na badminton, to je ale tiez makacka. A museli by sme kupit vystroj.

ja som bola orientovana skor na beh a bavil ma aj futbal. Chodila som aj do fitnes, ale mam po tatkovi slachovitu postavu a uz to islo moc do "chlapskeho looku", tak som to nechala. Tiez tie zataze neboli dobre na chrbat.

a teraz ked si tehu sportujes nejako? vsimla som si, ze sa premavas na biku, nebojis sa?

zuzka11
17. máj 2009

Lubi nebojim, tady je to na rovine a jezdi kazdy - chlapi do prace v obleku, zenske tesne pred porodem......a ja to mam jako dopravni prostredek.....takze trochu to kolo, trochu plavco a skoro kazdy den na bezeckem pasu, kde jsem driv behala, tak ted chodim, 6km.....vim, ze je to skok dolu, ale citim se fit a po porodu zase maknu.....ted uz mi to tak nevadi, ale na zacatku to byl velky nezvyk......hodne - denne jsem behala, davala spinning......a taky rada fitko.......

Teeeda tak to mas doma odbornika 😉 Me squash taky naucil manzel 😀

lubinka9
17. máj 2009

tak si taky maniak sportovy, ale treba..
A po porode mozno schudnes aj bez cvicenia, uvidis. Ked budes mavat 24hod sluzby 🙂

tu je ten bicykel tiez hodne vyuzivany.. vsimla som si, ze tu maju take ine typy. Ale zato velmi prakticke, s kadejakymi nosicmi, vpredu, vzadu. A kadejake tie privesy pre deti.

schnucki
17. máj 2009

ahojik holky,

tak hlasim ze ziju .... nestiham docitat, za chvili jedeme volat nasim, tak doufam ze se mate vsechny bajecne ....
vsechny pozdravuju a preju krasny zbytek nedele 😎

meleri
17. máj 2009

jé nazdar Schnucki!

zdravím!

Zuzko, kde bereš tu energii? já v tom těhotenství byla fakt ráda že zajdu z práce domů a to jsem dělala jen půlúvazek! max. jsem chodila plavat. no uvidím jaké bude druhé.

holky mějte se skvěle, užijte si dnešní večer, já už se celkem těším že si lehnu k telce.

ahoj!

blondynka400
17. máj 2009

zuzuka, lubinka, no já si na ta tanga zvykla, u moře jedině. Ale v čechách jsem si občas vzala normální, protože přece jenom na tom koupáku mi to přišlo takové divné...

lubinka, v Egyptě jsi měla problémy s vrškem? 😕 Tam mě o právě přišlo vždycky úplně v pohodě a dalo se bez v ršku chodit i do vody, což je úplně super.... Tady to nejde, Italové by se pos...

mirusch
18. máj 2009

Ahojte babule. Tak zase konecne tu, mali sme plny program. A teraz sa zase min. 3 dni neukazem, ideme na vylet a aj prespime 2 noci inde. Ja len aby nebolo FKU patra 😀 Ocakavam prave MS...keby som nemala Ladycup, tak mam hrozu a strach z toho, takto sa to hadam bude dat zvladnut vo vacsej pohode. Ach jo.

Dobre temicky tu mate. Inak ja to tiez tak mam, ze ked nieco naozaj zufalo hladam, tak je to proste odstranene zo vsetkych obchodov, cize som sa naucila, ze ked sa mi nieco pozdava, tak to hned kupim a necakam. Inak, rozmyslala som tiez nad tankiny, ale tie, co by mi pasovali, su cierne, teda minimalne nohavicky su cierne a to nechcem. Ale teraz to neriesim, mam nove farebne plavky a kaslem na to, kolko celulitidy mi vidno, proste ich vynosim a potom kupim ine.
Co ma celkom prekvapilo tu v obchodoch, tak tu to len tak hra farbami. Nadherne farby a kombinacie, potrebovala by som si rezervovat cele lietadlo, keby som mala kupit vsetko, co sa mi pozdava. Ale nastastie mi nie je dopriaty cas na nakupy 😕 🙄 Teda nastastie pre moju penazenku... Vcera sme vleteli do nakupneho centra len kvoli mojim riflom a zase von. Ale ked sa vratime z vyletu, tak budem nastojit na nakupovacom dni.

Idem este kuknut na dalsiu stranu, co ste popisali...

mirusch
18. máj 2009

No fiha, ake prihody sem pisete...Ja som jedneho casu (asi 17 rocna) mala divne plavky -vrcha a tiez sa mi vkuse vyhrnoval. Nikdy viac taky.
Inak co sa tyka vahy, tak sa odmietam vazit, kym sa doma v DE nedam na ocistovaciu dietnu kuru. Aj s manzelikom. Brutal zerieme a to nemozem povedat, ze sme nejaki extra rozozrati, proste ranajky, obed, vecera, ale tie mnozstva a obsah - skoda reci. Hlavne na obed sa skoci vzdy na hamburger alebo nieco take a vecera je velka, necudo potom. Vcera sme mali na obed cheesecake. 🙄 Na vyber nemame, lebo vyber nie je.

Ozi, predvcerom sme boli u manzelovho bratranca, jeho rodina ma velku zbierku zbrani, tak sme si zastrielali na terce, aj sused dobehol so svojou zbranou, proste Amerika, nie? A bolo to na ostro. Proste, keby niekomu ruplo v bedni alebo bol nepozorny, tak tu teraz nepisem.... Asi vam nic nepoviedia nazvy zbrani, ale je fakt, ze to urobilo na mna dojem. A nakoniec mne sprostrej strcili do ruky nejaku dlhu velku, co som ledva udrzala, ale hovorila si, ze aj vzduchovka je dlha a nic z toho. No, po tom spatnom naraze som fakt uvazovala, ci este zijem, aj sluchadla mi odleteli na 2 metre. Doteraz ma boli licna kost. Iste je, ze sa uz nikto z tej pusky neodvazil vystrelit....Ale inak - trafila som do stredu...tak ako aj z inych, neverili, ze som strielala iba ako decko zo vzduchovky, chi.
To je najnovsi zazitok. Inak, pamata niekto na ten stary americky serial Magnum? Tak tento bratranec tam robil pilota helikoptery v celom seriali.

Inak, vcera sa tu schladilo a aj dnes je kosa, len takych 15 stupnov, vraj najchladnejsie za vyse 100 rokov. To asi preto, lebo som sa stazovala, ze je horuco. Ale im to nevadi, aj tak chodia v tricku a kratasoch a slapkach bez ponoziek ...

Ok, idem zase, mozno este kuknem dnes, co ste popisali.

zuzka11
18. máj 2009

Miri super, že jsi tu! To nakupování bych měla s manželem stejné, je to prostě tak.....aspoň že džíny sis "vydobila". Jinak já taky kupuju když s emi něco zalíbí, ale teď váhám, protáčí mi oči cena......ale vsadím se, že se rozhodnu pro, zajdu tam a už nebude 😖

S jídlem si nedělej hlavu, dokud se vejdeš do kalhot, je dobře, na konci si už žádne nekupuj a doma to dáte zase dolu.....je pravda, že na návštěvách se jídlo odmítá těžce, znám to z návštěv babičky, přidju si jak vykrmovaná husa 😒

Užívej dovču!

Ad počasí - tady dneska taky zataženo, sice cca 19st, ale vypadá to předbouřkově, ale zítra se to zase má zlepšit, tak uvidíme........

blondynka400
18. máj 2009

mirusch, ty se tedy máš 😎 . S jídle jak píše Zuzka si starosti nedělej a hezky si to tam užij 😉

zuzka, tady je nádherně, 29 a jasno. Jsem zas byla dnes na pláži 😎 . Už jsem docela i chytla barvu 😵

schnucki
18. máj 2009

ahojik holky,

mirusch souhlas s holkama .... uzivej a neres to 😎

ja hlasim slunicko a mraky, zitra ma byt 25, a pak az 28 😀 ale maj bejt do toho bourky 😝

a jak se jinak mate????

blondynka400
18. máj 2009

schnucki, tedy to se taky vyrazíš někam koupat ne? 😎
Já se mám standartně dobře, co ty nového? 😎

zuzka11
18. máj 2009

Blondy já včera taky chytla barvu🙂))Jak jsem se pořád mazala 50tkou, kvůli skvrnám, včera jsem si dala "jen" 15 a jsem příbuzná raka, teda na dekoltu, tak trpím 😖

Schnucki - ahoooooj! já docela fajn, večer jdu do hospody s lidma z angličtiny a zítra mám 2 kámošky za sebou🙂))A ve středu Biergarten🙂)))