Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
11. jún 2009

Podle me Italove ordinujou proste dloooouho a do pozde......snad nam hned da vedet.......

Co mate v planu na vikend?

A kde jsou ostatni, pracant Mirka? Vyletnice Simi? Osamela Kleo?

lubinka9
11. jún 2009

plany boli ale padli kvoli mojej chorobe. Chcela so skocit do Hannoveru kuknut ZOO, vraj to stoji za to.
Tak mi moj drahy asi nieco navari a budeme doma. Neviem, citat knihy, ja sa asi poucim nemcinu, zahrame karty..leharo.
inak posielala som drahemu linky ohladne Lindau a okolie a pacilo sa mu, tak dufam, ze vyrazime. Zuzi kolko v predstihu ste rezervovali izbu? Asi bude plno, sezona sa rozbehla.

zuzka11
11. jún 2009

Lubi, uprimne, nepamatuju si to....ale jsou opravdu moc mili, hned reagovali na maily.......Loni jsem to meli, ze jsem na kole jeli kolem Bodensee, spali tusim ve Fridrichshafenu - taky moc hezke........a auto meli zaparkovane v Bregenzu....byla to parada, vsude jedes kolem vody, nadherna atmoska......kavarnicky......

lubinka9
11. jún 2009

zuzi a je to aj na peso ci hlavne na bicykel? A da sa v tom Bodensee aj kupat?

zuzka11
11. jún 2009

Jasne ze i na peso, denne jsem chodila na prochajdy, manzel behal.......a koupat se da, je to supeeeer

lubinka9
11. jún 2009

kde je ta blondy? 😕

zuzi, znie to super, uz sa zacinam tesit 🙂

zuzka11
11. jún 2009

taky cekam a malem okusuju nehty...ale tusim, ze je to OK a nekde se s manzou zdrzeli na veceri nebo vinku.......

kleopatris
11. jún 2009

halo halooo 🙂 hlasim sa zo Slovenska 🙂

dnes som mala taky troska rusnejsi, ale zato super den. Bola som sa rozmaznavat na masazi...za 6 euro pol hodiny 😀 jezis ja si tu tak tie ceny za sluzby vychutnavam 😀 potom som bola u veterinara so zajacikom na "preventivke" aj so segrinymi malymi, tak sme mali zazitok vsetky tri a asi aj zajko, lebo je chudatko odvtedy nejaka mimo, len oddychuje 😝

inak k tej plombe..20 euro je super cena, v rakusku bol drahy u zubarky a ta krava (pardon za vyraz) chcela od neho 200!! za bielu plombu....jasne ze si musel dat amalgan, ktory je gratis...v nemecku je to myslim trocha inak s plombami, ale v AT no des, takze preto som sa radovala ze len 20 :D

baby ja mam taku otazku, ja som sa dnes v noci tak okolo druhej zobudila na sialene bolesti podbruska (mrchove bolesti krat 10), trvalo to asi 10-20 minut, som myslela, ze mi brucho rozrtrhne a potom to z nicoho nic ustalo a uz je dobre...neviete co to mohlo byt? este som to v zivote nemala a neviem, koho sa opytat, tak sa pytam vas 😅

kleopatris
11. jún 2009

no a na blondy som aj ja zvedava a drzim pästicky aby bolo vsetko ok, chudatko nase ☹

lubinka9
11. jún 2009

ahoj kleo, a kedy mas dostat mrchu?

kleopatris
11. jún 2009

od nedele do utorka, neviem, lebo sa mi nejak zblbol cyklus ☹ myslela som ze dnes v noci prisla a nic nastastie, tak neviem 😒

zuzka11
11. jún 2009

A mas jeste neco k tomu? Muze to byt spousta veci - mocak, vajecniky, zarazene prdy - pardon, ale boli jako svina.......

nathali
11. jún 2009

ahoj baby ako sa mate???

lubinka9
11. jún 2009

kleo ale pisala si, ze sa ti uz dlhsie drzi teplota hore, je to tak stale?

kleopatris
11. jún 2009

nie len cele podbrusko, nic konkretne, inak mi praveze nic neni, preto je mi to divne 😠 a dnes je tiez uz ok, sice stale citim, ze moje podbrusko existuje, ale inak nic...

zuzka11
11. jún 2009

😕 Tak to jsi zahada.....drzim palce at uz to neboli.......

Ahoj natali!

kleopatris
11. jún 2009

no je stale hore, aj ked dnes po tom nocnom zazitku mierne klesla...dam vam graf pre info 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/27d283
dufam, ze dalej klesat nebude teplota jedna teplotova

zuzka11
11. jún 2009

uvidime zitra....snad to bude ten nidacni prolom 😉

Masaz zavidim, taky bych si dala....boli me zada....ojoj......jinak jak je u rodicu?

lubinka9
11. jún 2009

drzim palce kleo 😵 a nemoze to byt implantacny pokles? sa moc nevyznam 😅 i ked neviem ci to moze sposobovat bolesti, take intenzivne ale asi nie, no neviem..

kleopatris
11. jún 2009

doma je doma 🙂 a hlavne nemusim nic robit a to je super 😀 mam dovolenku tak si len uzivam 😀 a hlavne sa vytesujem so segrinmi malymi, oni su jak moje male princeznicky 😵 a tie ich detske hlody 😀

blondynka400
11. jún 2009

Ahoj holky,
omluvám se, ale bylo to na dlouho a pak mi chvíli trvalo, než jsem se dostala k netu...
Takže italský styl mi moc nesedí, ale důležitý je výsledek a doktor evidentně ví co dělá 😉 . Takže všechno je relativně v pořádku, miminku krásně tluče srdíčko je v pořádku, akorát kousek od něj je krevní sraženina, takže na sebe musím dávat pozor, žádná práce, žádné cvičení a co nejvíce ležet. Ale prý by to mělo být v pohodě. Ještě půjdu na odběry HCG a pak ještě za týden, aby byla jistota. Zítra vám sem dám i fotečku, ale není to moc dobře vidět, tady totiž praktikují jen UTz přes bříško, klasický vaginální zde neznají 😝 😀

lubinka9
11. jún 2009

blondy, tak super!
a hovoril, ze ta zrazenina by sa mala vstrebat? a vidis, ziadne cvicenie aspon na cas kym nebude uplne ok, ok?

zuzka11
11. jún 2009

Blondy hlavne ze je to OK, na fotku prdime....teda neprdime, tesime se, ale odpustime ti rozmazanost🙂)))

lubinka9
11. jún 2009

a dobre, ze si sla dnes, ktovie ci by ta nenapadlo ist cvicit keby si prestala cvicit a mohlo sa to zhorsit. Takto aspon vies, ze sa musis na cas setrit.
ale mam radost, drzim palce aj nadalej

blondynka400
11. jún 2009

lubinka, jojo prý ani domací práce ne... A sex taky ne, kvůli stahům dělohy 😝 😀

zuzka, ona není rozmazaná, spíš je to tam takové malinké, ale na obrazovce to bylo vidět nádherně....

lubinka9
11. jún 2009

keby si prestala spinit, nejak som to zle napisala 😅

kleopatris
11. jún 2009

jee to je fajn blondy ze je vsetko ok 🙂 tak teraz len odpocivat a nechat sa manzelom rozmaznavat 😉

blondynka400
11. jún 2009

lubi, já to pochopila, v pohodě 😵
A jak je tobě, už je to lepší?

Mně se tak ulevilo, zvlášť když jsem viděla krásně blikat to srdíčko.... Jo jinka nemůžu do 10tt letět, ale to mi až zas tak neva....

lubinka9
11. jún 2009

raz teplota klesa, potom stupa. Tak som v priebehu dna chora a aj relativne zdrava. Ale je to otrava cely den takto lezat v posteli.
ale tak zajtra budeme lezat obidve a vidime sa na konikovi 😵

a super, ze sa ulavilo, ved tak sme to s mirusch mysleli aby si sla hned, nestresovala si zbytocne. To srdenko, poznam, ked tak vyskakuje na tom monitore z maleho telicka. Je tu skvely pocit. Nikdy mi ho sice nedali vypocut ale blikalo krasne

mirusch
12. jún 2009

Bre ranko, sorry, vcera ma zlozila migrena a ani moj zazracny Relpax nepomohol, co sa normalne nestava. Potom v noci ma bolest tak schytila, ze som si zobrala druhu tabletku, aj ked sa to nema, ale v tej chvili bolo pre mna to iste - bolest a smrt 😅 To sa neda vysvetlit, ak nepoznate migrenovu bolest.... Ale nastastie mi po 2 hodinach zabrala, takze teraz som ok, teda ak odhliadnem od vedlajsich ucinkov, ale tie prejdu.
Uf, ale nocne mory ako prasa.

Kukla som rychlo dozadu, Blondy tesim sa, ze mas srdiecko, to je vyborny zaciatok. A zrazenina nemusi byt problem, ak si fakt das pozor, drzim silno palceky!!!

Lubinka, poznam taky priebeh choroby, len si to pekne vylez.

Kleo, to fakt je v AT tak brutal drahe? No, vy len musite pekne naspat do DE 😀

Mali by sme ist teraz nakupovat tapety, tak drzte palce, nech sa pozbieram. Prajem vsetkym pekny den, ozvem sa neskor.