Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

monasek84
19. jún 2009

😀 ufff... vy ste ale baby ukecany... nez to proctu, tak mam za sebou pulku pracovniho casu 😀

Mirush: 😀 jako uplne uprimne, ... me se tu taky az tak moc nelibi.. myslim BA.... tam kde mame domecek uz je to docela pekny, asi proto ze tam sou sami louky, lesy a nesjou tam moc lidi 😀 ale co nadelam... proste sem se tak jednou rozhodla, tak to zkousim 😉

monasek84
19. jún 2009

meleri: Ahoj, zdravim te 🙂 ad Euro na Slovensku... prechod se tady myslim zvladl v pohode, lidi si zvykli hned za prvni mesic, v tom bych problem nevidela... jen proste.... strasne rychle a dobre se to utraci... ty drobny se hned rozkutali... a psychickej pocit z toho ze mas tak "malo" penez.. nic prijemnyho....

jinac uz nevim kdo to psal - pomer prijmu v Euro a cen tady na Sk... prezit se to da... kdyz musis, tak musis.... ted nam to jeste docela jde, ale to jsme sami dva... predstava ze bych mela jeste deti, pravidelne varila atd... nevim nevim.... 😒

monasek84
19. jún 2009

Mirusch: ad ty tabletky co jsi psala... ted uz mam doma na 3 mesice ten Lutenyl.... tak to asi zkusim.... vcera mi dosla menstr. po 10 dnech od vyvolávací injekce a 1.7. bych mela zacit brat prvni baleni.... sice z toho mam porad divnej pocit, ale asi mi nic jinyho nezbyva :(

monasek84
19. jún 2009

A pro vsechny 😀 co tu pisete s tim jogurtem pod perinou, ja chci taky !! 😀

lubinka9
19. jún 2009

ranko,

teda monasek si sa nejak rozbehla 😀 Inak nezvazis fotecku? Nech vieme s kym mame tu cest 😵

baby, musim vam nieco povedat i ked drahy by nebol nadseny, poznate tu pesnicku od Joe Cockera, You can leave your hat on, ci tak nejak? Hrali ju v radiu dnes rano.. Sedim si v posteli, rozmyslam co dnes poriesim a cakam co to dnes mojmu tak dlho trva nez sa vychysta do prace a zrazu taka naha nozka spoza dveri,... ja som si skoro cvrkla. Taky mily striptyzek 😝 A ta pesnicka je dost dlha 😀 😀

vy ako? Aby ste si nemyslela, ze menim zauzivany stereotyp, tak u nas prsi a 15 stupnov 😠

monasek84
19. jún 2009

Lubi: 21 stupnu a polojasno 😀 krasne ranko 😀

no sem to musela rano dohnat, kdyz ste tu tak dlouho vykecavali 😀

ten ranni strip... hmmm... to bych si dala libit 🙂 ja dneska nic moc... od vcerejska me nejak picha pod pravyma zebrama 😒

Fotecku nahodim, teda, kdyz jinak nedate 😎

lubinka9
19. jún 2009

vidis!! hned je to lepsie 😵

monasek84
19. jún 2009

lubinka: no nevim 😀

kleopatris
19. jún 2009

dobre ranko aj ja prajem 🙂

dnes mame zatiahnute, ale velmi teplo a ocakavame burky s krupami 😒

my sme teraz momentalne take veci, ze striptiz a veci s tym spojene odsunuli na neurcito 😀 😝 takze mozno buduci rok v lete 😅

kleopatris
19. jún 2009

monasek pekna fotecka a dik za zahoracky kompliment 😀

lubinka9
19. jún 2009

jeminee, ze striptiz som dala s "y" 😅

kleo, cau. Ako? zaludok OK? A preco az v lete? Pockaj ked ta to chyti, manzel bude utekaaaat 😀 😀

monasek84
19. jún 2009

kleo: diky 😀

kleopatris
19. jún 2009

no ja mam zatial zaludok ok 🙂 keby mi to tak vydrzalo cele tehu, klop klop klop a dnes zatial aj podbrusko ok 🙂 takze fajn zatial
ja sa nejak teraz necitim na hratky s certy 😅 no mozno neskor, sak nemozme ostat v celibate 😀

monasek84
19. jún 2009

kleo: a kolikaty hlasite tyden? 🙂

kleopatris
19. jún 2009

my este len uplne na zaciatku 🙂 asi dnes zaciname 6.ty 🙂

lubinka9
19. jún 2009

kleo, moze byt, mne nebolo vobec nic, teda okrem toho podbruska v zaciatkoch. Keby mi nerastlo brusko ani neviem, ze som tehu. Ani zvlastne chute. Co si pamatam v zaciatkoch som chodila po nociach na malu, niekedy ma prepadol vlci hlad a ked som sa rychlo nenajedla bolo mi trochu zle a vtedy som strasne nervacila. A vlastne jedna vec, istu dobu mi smrdela surova mrkva. Citila som ju potom vsade akoby mi visela pod nosom 😀

monasek84
19. jún 2009

kleo: tak tfuj tfuj tfu, at se dari 😉 🙂

kleopatris
19. jún 2009

jeeej chuda mrkva 🙂 ja zatial ani na wcko nemusim....ja keby som nevidela tie testy, tak ani neverim ze som tehu (ja aj tak uplne uverim az uvidim ten fliacik na UZV 😀 )...by som si myslela, ze asi dostanem len mrchu 🙂

lubinka9
19. jún 2009

kleo, kukam na tvoj grafik, fakt ukazkovy. Ty si tusim testovala v den ked si cakala mrchu nie? A potom dalsich 4x 😀

blondynka400
19. jún 2009

Ahoj holky,

kleo, ná jasně že já. Navíc jsem tu byla sama, tak mi nic jiného nezbylo. Ale ani kdyby tu byl, tak tohle bych po něm fakt nechtěla 😀

monasek, ale meleri vyrábí domací jogurt 😀

Jinka mě na začátku nebylo taky vůbec nic a teď je to jak který den, ale každopádně to není žádná tragédie. Včera to bylo vyjímečné... Spíš mě trápí nízký tlak, z toho jsem taková jeta, přeci jenom 80 na 40 není nic moc 😖

monasek84
19. jún 2009

blond: no tak dejte recept 😀
a 80/40 opravdu neni nic moc!!! to musis mit pekny tocaky, co? 😒

lubinka9
19. jún 2009

ahoj blondy, to je iny tlak. Zijes vobec? 😀
Ja tiez trpim nizkym tlakom, mavam tak 93 na 60. Maximalne dosiahnem 11O na 70.
No neviem, zeby slabunku kavu? A mne pomaha aj horcica. Horcicne semeno zvysuje tlak a hodne pi, ved s takym tlakom mozes kdekolvek odpadnut a este v takych horucavach.

blondynka400
19. jún 2009

monasek, to měl meleri od někho jiného než odemen, já jí právě od toho zrazovala, protože se mi to z mikrobiologického hledicka vůbec nelíbí....

No já měla vždycky nižší tlak, ale teď v těhu je ještě nižší a dohromady to není nejlepší kombinace 😖

monasek84
19. jún 2009

blond: no to je teda kombinace 🙂 ale jak psala Lubi.. hodne pit a snad ta slaba kava...

zuzka11
19. jún 2009

Dobre ranko! Hlasim, ze uz jsem po VELKEM nakupu, mam pocit, ze jsme vykoupili prodejnu 😀

Lubi - neomlouvej se, proste to byl poradny STRYP 😀 Teeeeda, paaaani, tezka zavist.....u nas manzel skuhra ze ho boli v krku a tchanovci malem za dverma........

Blondy - meleri nedela jogurt, ted je na zachode 😀 Blbe vtipky, viiiiiim 😉 A co ty, chidno, jednou se najis a hned to jde na koberec? Nebo jsi byla sikovna hospodynka a stihla ses otocit aby to slo na parkety? 😀

meleri - neeeeoooodchaaaazeeeeeej!

Kleo - podbrisku neboj, kolikrat v tomhle tt jeste nevis ze tehotna jsi, a myslis si ze jde MS, je to NORMALNI!!!! A na hratky s certy ted zapomen, aspon chvili 😉

blondynka400
19. jún 2009

lubinka, já piju hodně, tady tak minimálně 3 litry obyčejné vody bez bublinek. Já kafe neúpiju 😖

monasek, no jo, já vím 😖 😅

zuzka, jsi ráno jedla vtipnou kaši ne? 😀
My to máme dobré,po italském stylu je tady všude dlažba, takže žádný problém. Prostě jsem vstala z pohovky a do koupelny už jsem to nestihla 😝 😀

zuzka11
19. jún 2009

Musi mit blondy elegantni kyblicky na kazdem rožku 😀

zuzka11
19. jún 2009

Snidala jsem vtipny jogurt s jahodama, doporucuju 😀

blondynka400
19. jún 2009

zuzka, hm to vidím... 😀 Tohle zatím bylo podruhé a doufám, že i naposledy, takže žádné kyblíčky 😀

Schválně jsem si daal do albíčka další bříško, tak schválně jestli vidíte rozdíl. Takhle dopo myslím že ještě ani ne, ale večer už to vidět je 😝 😀

kleopatris
19. jún 2009

teeeda zuzi, daj ja sem toho jogurtu 😀 nech aj nam je dobre 🙂

lubi no mam vzorovy grafik 🙂 som na neho pysna a testovala som v den jak mi neprisla mrcha, sice som chcela az na dalsie rano, ale nevydrzala som, tak som testovala asi o 9 vecer 😀 no a potom dalsie 3 dni a mam este 2 testiky doma, tak ich asi este spotrebujem, nech mam aj riadnu dialnicu este v albume 😝

boze baby tu je vzduch, normalne mi neni zle, ale z toho dusna sa asi za chvilu povrackam 🙄

blondy malinky rozdiel vidno je 😵 tusim mas jedny gatky vo vsetkych farbach 😀