Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
25. jún 2009

Mony drzim pesti.........snad jsou "jen" zablokovane.......pak se daji vyndat, prijemne to neni, ale pro vas super sance!!!

monasek84
25. jún 2009

zuzi: presne tak, hlavne at aspon nekde jsou... i kdyz schovany 🙂 uvidime, bohuzel se musi an vysledky cekat....

kleopatris
25. jún 2009

jeeej zuzi, prave som pozrela fotky 🙂 ten gyrosek bude asi malicky alebo nemas uz vnutorne organy 😀 ale super, aspon sa ti mozno brusko nepotrha 😉
a to oblecko je sladkeeee 😵

blondynka400
25. jún 2009

monasek, tka lhavně aby tam někdy byli.... Palečky určitě držím 😵

kleopatris
25. jún 2009

moni aj ja drzim pasticky a nech tam su a zdrave a zive 🙂

monasek84
25. jún 2009

Diky holky 🙂

zuzka11
25. jún 2009

Mony, pak dej v utery vedet, budeme na tebe myslet....

Kleo - G.je velky presne podle tabulek, jen nohy mel delsi 😀 .....ja ti nevim, ta fotka asi klame, ja si prijdu, ze uz mam peknou vanu 😀

monasek84
25. jún 2009

Zuzi: dam, snad dostane nejaky termin brzo 🙂

blondynka400
25. jún 2009

zuzka, no vanou bych to nenazývala, ale vanička už to je hezká 😀 . hold máš na jednu stranu štestí, že máš takovéhle malé bříško, lepší než se tahat s velkým bubnem, ne? 😉

Tak mám holky výsledky z krve, progesteron ok, a HCG skoro 162 tis., tak snad je vše ok 😵

kleopatris
25. jún 2009

teeeda dneska jak je tu tichucko 🙂

blondy tesi ma, ze je u teba asi vsetko ok 😵

u nas prave hrmi a blesky lietaju, takze super, pre zmenu bude prsat 😀 uz od rana neprsalo, tak uz by malo.....a samo, ze ked ja pojdem domov bude najvacsi lejak, sak jak inak......aaach jo, ale aspon uz neni tak dusno 😝

zuzka11
25. jún 2009

Ja dneska jen spim nebo jim, jsem nejaka strasne unavena..... 😝

Blondy - gratulace k CISLU! 😀

Kleo - tady spridave prsi porad, uz ani nekoukam z okna, proste beru destnik automaticky..... 😒

lubinka9
25. jún 2009

cauky holky,

tiez mate take super pocko? 😠 🤐 Vcera som sa na balkone vytesovala z 26 slnecno a dnes, leje leje a leje.

zuzka, kde to tam ten Gyrosek je schovany? 😀

nejak sa mi nic nechce, som akasi leniva a otapena. To pocko je desne. A dnes som sa nenaucila ziadne slovicka, o to viac musim zajtra zabrat.

zuzka11
25. jún 2009

Lubi ja taky dneska mela flakavy den......jsem unavena a neni z ceho:((((taky musim zabrat.....

Byla jsem si pro ty veciciky - holky hormony asi hraji o 106, ani jsem netusila, ze z toho budu tak paf, uz hodinu se s nima mazlim 😀 jenom mi prijdou strasne prtave, na to, ze je to velikost 68 😕

mirusch
25. jún 2009

Ahojte, ja vas len kratko zdravim.
Zuzi, super brusko, mas byt na co hrda. Je fakt, ze je stale mini 😀 , ale ved ono dorastie 😉 A vsetko bude ok a basta.

Monasek, IP.

Lubinka, nechcem byt protivna, ale dnes sme mali nadherne slnecne, horuce pocasie, tych 26-27° mohlo byt, bola som kuknut babulku s 3 tyzdnovym babatkom, skvely pocit, ked take babatko zaspi na rukach... 😵

Ok, idem hadam do postele, som nacisto kaput.

lubinka9
26. jún 2009

ranko,
hlasim, ze dnes asi budem mat depku z pocasia a nebude so mnou moc rec 😠 🤐 To co je uz toto? Hmla, dazd a zima ako v novembri.

mirusch, zavidiiiim

budem sa ja radsej dnes ucit nemcinu a dobehnut zameskane. I ked akonahle sa zacnem ucit a citat tak padam do komy. A toto pocasie je na to stvorene.

prajem vam krasny den! My sme mali ist zajtra na tenisovy turnaj ale asi pojdeme do r..i, pardooon. Som upset..

zuzka11
26. jún 2009

Dobre ranko!

Lubi - nedepkar, takhle je vsude.....skoda ze nejsme bliz, udelaly bychom damskou jizdu a hned by bylo super 😉

U nas je taky nhusne, ani to nevypada na zmenu....ale cetly jste zpravy o povodnich v CR? Nakonec se mame dobre........a chudak Michael J...........

Miri - ahooooj - ty toho ted mas hodn vid?Jsem zvedava, jestli i u me v naruci nekdo zaspi 😀 jak se mala jmenuje?

Schnucki - kocko ty toho ted asi mas taky moc, vid? Ukaz se nam nekdy..........

Vsem krasny den!

mirusch
26. jún 2009

Bre ranko. Rano ma manzel zobudil o stvrtej, ze MJ zomrel. Som myslela, ze sranduje ☹ Uz som nemohla zaspat. Ako kukam, tak v Dobrom rane v telke hlasia spravy v ciernom obleku a kravate, no toto! Nuz, cakala som, ze odide skoro, ale nie tak skoro..... Som z toho smutna 😔 Predsa len som bola velkym fanusikom.

No, babatko je chlapcek, babulka sem na MK chodi, neviem, ci mozem meno, proste ceske meno 😉 A ma uz aj velku sestricku. Som myslela, ze bude plakat navzdy, predsa len ked babatku nieco chyba, tak len mama pomoze, ale svete div sa, zaspal 😵

Schnucki ma toho teraz vela, ale o mesiac bude po skuskach, tak tu bude dufajme stale... Najblizsie sa hadam ozveme spolu s nou zajtra, budu u nas robit podlahu. 😉

Ach jo. dnes mam tolko roboty a som uplne vyhodena zo systemu kvoli MJ. Ale musim sa donutit.

annaanna
26. jún 2009

jeeej ahoj Mirusch 🙂 🙂

mirusch
26. jún 2009

Ahoj Anna! No toto, uz mas babo! Fiha, ale to leti.

zuzka11
26. jún 2009

Diky za zpravy a Schnucki Miri, ze moc zdravim!

ja koukam na SAT1 a cerne obleky nemaji....ale bezi to tu furt......co mas dneska v planu?

mirusch
26. jún 2009

V plane? nuz, ranajky, sprchu, zaplatit fitnesko, som zabudla, od buduceho tyzdna musim zase ist, mesiac mi uz prepadol. Potom kadernicka, rychlo naspat, lebo ucim a potom vypratat novu izbu, povysavat, aby sme mohli zajtra robit podlahu. Takze busy. A mala by som aspon kupelnu umyt.

zuzka11
26. jún 2009

Busy , busy........ted jsem ti psala mail 😉

mirusch
26. jún 2009

idem kuknut

lubinka9
26. jún 2009

tak vidim, ze aj vy to uz viete. Chudak.. Tam sa mi zda, ze mal ist niekto na jeho koncert nie? Nebola to kleo? 😕

no idem kuknut telku.

mirusch
26. jún 2009

Lubi, no, ja som nad tym chvilu rozmyslala, ci pojdem s kamoskou, lebo nechcela ist sama. Ale rovno som jej povedala, ze z toho nemam dobry pocit.

Zuzi, dik za mail, odpisem neskor, ok?

kleopatris
26. jún 2009

dobre rano, teda az tak dobre neni 😒

no my sme mali ist na koncert a nic z toho ☹ manzel bol od malicka jeho velkym fanusikom a teraz je smutny chudak...sme ho uz nestihli...

mirusch
26. jún 2009

Kleo, fakt ste mali ist na koncert 😕 Teraz si spominam. Pozdrav si manzelika, ja som tiez velky fanusik, bola som aj sefka jeho fanclubu jedneho casu. Ja som ho nastastie stihla na 3 koncertoch, kym este bol v dobrom stave. Je mi to luto, ze ste ho nestihli. 😔

kleopatris
26. jún 2009

on ho tiez raz stihol este tusim v 92om, ale to bol este maly a teraz chcel este poslednu snuru zazit...ktora ho asi zabila alebo mu k tomu prispela. no co uz narobime....teraz dufam, ze dostaneme aspon peniaze naspät...

mirusch
26. jún 2009

Kleo, on sa zabil sam. Za prve nemal tie koncerty vobec planovat, podla toho v akom stave bol. A bral lieky - Demerol je morfium. Ach jo. Tak hadam vam tie peniaze vratia, mali by.

kleopatris
26. jún 2009

no to dufam, 1000 euro nas stali......aj ja si myslim, ze nemal nic planovat, ale potreboval prachy....no ale sak to uz je jedno, mozno mu je teraz lepsie jak mu bolo 🙂