Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
29. jún 2009

Zase kaslete na kona? 😕

zuzka11
29. jún 2009

Nekasleme Miri...ja mam dneska surfujici den, studuju na netu vse mozne.... 😀 Diky moc...ja s ni vydrzim jen diky tomu, ze ji nevidim moc casto a ze je to na omezenou dobu...jinak by byl hodne brzo konec......jak jsem si myslela ze s kazdym dokazu vyjit, tak u ni mam fakt problem byt slusna...ale zatim to vychazelo......

Tak kolaciky? Tvarohove? nam 😀

Kleo - jak?

Pocasi - rano jsem se nas....ze bude jako zase hnusne, predpoved tomu nasvedcovala, ale cely den vedro, dusno a slunko, vyznej se v tom 😕

mirusch
29. jún 2009

Ved aj u nas tak. chvalabohu je aj zamracene, slnko tak nepecie, to by bol brutal.
Kolaciky boli trojake, doma robene, ale tvarohove neboli. Niekedy napeciem aj ja, ked sa mi bude chciet 😝

zuzka11
29. jún 2009

Miri a o cem jste schuzovali? 😀

Holky ja mam strasnej hlad, uz jsem byla v lednice na tri platky syru, snad to moje plice zvladnou........a odvazila jsem se dat si caj, dneska hresim a tusim, ze mi bude blbe 😝

jeste musim zasurfovat, co ja tomu petanicakovi upecu na to nase slavne vyroci........

mirusch
29. jún 2009

Len sa smej. Schuzovali sme o vsetkom moznom. Za prve o sluzbach, kto kedy a potom o tom, co sa deje nove a tak. Kto ma ake vylepsovacie pripomienky a pod.

Si mi neodpovedala na otazku, ci je to ok, ze takto nemozes dychat, nechces to skonzultovat?

Vy si davate aj darceky na vyrocie? Lebo my ani nie, teda ja som jemu vzdy kupila drobnost, ale on nie. Ale zase zvykli sme ist do restiky, napr. sme boli aj u J. Lafera raz. Tento rok na piate mame v plane ist do nobl hotela na predlzeny vikend. Asi do Würzburgu.

zuzka11
29. jún 2009

Miri je to uplne OK.......a bohuzel vim, ze bude hur.........

my si dary nedavali, jak jsem psala, vzdycky nas to chytlo cestou v letadle na dovcu, tak jsem si pripili....ale ted jsme poprve doma, tak chci spis nejakou pozornost.....asi upecu neco vtipneho a tak.....veca ze znamych duvodu nehrozi, na romantiku asi nemam, jsem rada ze jsem se zbavila breber....jeste porad oba vecer romanticky mazeme, petas se snazi zapomenout, ja ho ale nenecham....ale pak se pritulime a stejne si to otre do myho pyzama, padouch jeden 😀

kleopatris
29. jún 2009

ahojky 😵 dala som fotecku, tak kuknite, teraz idem papat, potom vas docitat a potom napisem 🙂

mirusch
29. jún 2009

Zuzi 😀
No tak sa teda snaz nieco vymysliet na upecenie, ja nemam nejake napady 😝

Kleo, idem kuknut fotocku, ale vyzera to nadejne, co pises....

mirusch
29. jún 2009

Jeeej, aky velky! Pocuj Kleo a teraz sup-sup, pridaj si do pasu tt!!

zuzka11
29. jún 2009

Kleo supeeeer! Ale puntik uz to neni, je to OBR - 9mm 😀

Miri ja koukam na inspiraci na mimibazar.sk, tak je skoro vzdycky neco...holky maji silenou fantazii 😉

lubinka9
29. jún 2009

caaaute,

jeej kleo, parada. A bolo uz aj srdiecko ci je to skoro? 😵 😵 Tak uz je to oficialne.. a aky termin TP ti povedali?

u nas dnes 33 na slnku, nevedela som sa z toho spamatat 😎 Ucila som sa nemecke slovicka na balkone. Teraz som zjedla male zavarane kukuricky a zajedla som to bielou cokoladou. to vzdy ked mam dobru naladu 😀

kleopatris
29. jún 2009

no tak som tu 🙂 tak mame krasneho drobceka s malilinkym srdieckom, ktore krasne bilo az nam obom slzy vybehli 😵 manzel bol samozrejme nonstop pri tom a bolo to fakt super, som rada ze tam bol. buduci tyzden idem na krv a buduci tyzden mam nieco take jak prvu poradnu...no proste velke vysetrenie a dostanem mutterpass 😵 sa tessiiiiiiim

kleopatris
29. jún 2009

termin este nemam na to asi skoro este 🙂

lubinka9
29. jún 2009

to je supis aj so srdenkom, tak sa tesim s tebou. A viem si predstavit mm aky bol namakko. A ktory tt teda si? KON pridava ci znizuje?

kleopatris
29. jún 2009

no mne ukazuje spravne 🙂 aj dr. mi potvrdila, ze aj rozmery aj podla mrchy sedi 7mi tyzden 🙂 no obaja sme namakko este furt

mirusch
29. jún 2009

Kleo, tesim, tesim 😵 😵 Ako ze nemas termin, ved v pase uz ti svieti predbezny termin 😀 A ked trosku este potiahne, tak to bude rybicka ako ja...

kleopatris
29. jún 2009

dakujem babulky, ze sa tesite so mnou 😵 no mozno sa nam podari az do marca potiahnut, to by sa mne pacilo 😀 ale nie je jedno kedy, hlavne zdrave aby bolo

zuzka11
29. jún 2009

Kleo supeeeer! A manza nameko? Ted te bude obskakovat, uvidis 😀 petas videl gyroska poprve asi ve 13tt na necekane kontrole, dr.se patal jestli ho tam chci, jako jestli mi vadi vaginalni UZ pred muzem, tak ja ze joooooa Gyrosek si hned na tatu otevrel hubu, to se mame na co tesit 😀 Ale od te doby je to takove realnejsi, myslim pro chlapa....a s pohybama jeste vic........

Lubi - kukuricky a pak bila coko? 😕 😀 Zajimava kombinace 😉 byl to aspon Ritter Sport? Btw.vizte ze maji nove prichute? Ujizdim na zelene - orisky a susenky 😀

kleopatris
29. jún 2009

ritter sprot mnaaaam, tu to moc nefrci, minule sme nasli a bola uz hnusna biela, tak uz nekupujeme 😒 ja mam najradsej horku alebo mleicnu s velkymi orieskami, mnaaaaam 😝

no mne bolo tiez troska trapne, ale nakoniec v pohode, Dr.zvyknuta a manza uplne v ok, jemu neni trapne nic 😀 sak nech si zvyka, ked chce byt u porodu 😀 😝

lubinka9
29. jún 2009

zuzi, bola to biela milka. mnam mnam. ritter je moooc maly. 😝

kleo samoska, hlavne nech je zdrave to je jasne.

caira
29. jún 2009

ahoj holky muzu se k vam pridat? 🙂

mirusch
29. jún 2009

Ahoj Caira, teba poznam! Ale uz neviem odkial 😅 Jasne ze sa pridaj. Nie si ty v DE?

Baby cokolada, ani nehovorte. Mam tu kopu coko zo SR a zrazu mi nechuti, ako je horuco, vobec nie som hladna, na veceru zujem uhorku, paradajky a papriku. Nechapem.

zuzka11
29. jún 2009

Lubi nemusi byt maly, maji i velke, ver mi, na Ritter jsem odbornik 😀

Jinak s epochlubim, vim ze vy to ocenite...jako vzorna zena jsem prave manzelovi uvarila chleba s vajickem 😀 Si tu posmakuje 😀

Caira - ahoooooj, jasnacka, vitej.....a rekni nam neco o sobe, jsme opicky zvedave...

caira
29. jún 2009

ahoj kocky, takze 🙂

Jmenuju se Petra, je mi 28 a mame 16 mesicni dracici Phoebe, zijeme v Anglii a s manzou se ted druhym mesicem snazime o cislo 2 😉 - i kdyz ted si rikam, ze kdyz vidim jak je mala zlobivka zlobivat tak jsem asi musela prijit o rozum, ze chci jeste jedno takove zlobidlo

😀

zuzka11
29. jún 2009

Petul a jak dlouho jsi v A? Sever, Jih nebo primo London? 😉 A manzel Anglican nebo Cech? jestli moc otazek, tak promiiiiiin 😀

mirusch
29. jún 2009

Aha, takze UK, ale aj tak ta poznam odniekial 😉 Fiha, tak skoro sa snazite. Klobuk dolu.
Zuzka, nie si ty trochu zvedava? 😀 Ale Peta, fakt, kde presne? Manzel Anglican? 😀

Zuzi a si sikulka, to my vieme uz davno 😉 vidis, chlieb vo vajicku! Na to som uplne zabudla! Hned si ho zajtra urobim. Dobry napad. Pekne s kecupom... Moj manzel si ho cukruje 😨

caira
29. jún 2009

zuzi klidne se ptej, ja jsem taky desna kusna zvedava..takze ocekavej stejne otazky 😀

manzel je anglican ( Rob - 31 let) a zijeme cca 50 mil od londyna ( severo-vychod anglie) docela pekne mestecko - Reading 🙂

tak co dal, jen se ptejte, me to nevadi 😀

co vy? odkad, jak, kdy, co? atd atd 😀

zuzka11
29. jún 2009

Miri typicky Nemec.....pamatuju jak jsem kamaradum delala bramboraky, byla na ne pysna, koupila k nim pivo....a dali si na to Apfelmousse a zavareninu 😝

Cairi - u me je to jednoduche, nezajimave 😀 Manzel Cech, jsme v nemecku - Mnichov na dva roky, ted v srpnu nam to konci a frcime domuuuuuuu...jinak jsme tu byli kvuli Petasove praci.......co jeste dodat? je mi 28 - jeste chvili🙂)))a mam v brise strasne otravnyho Gyroska - obcas mi nedovoluje dychat, kope do mist, ktera jsem nevedela, ze mam a tak.....

Zbytek se ti predstavi sam, same super holky 😉

mirusch
29. jún 2009

Peta, ja som zila v Londyne 3 roky. V Readingu som priamo nebola, na vychod som bola akurat v Southende. Ake mas skusenosti so zdravotnictvom? Lebo v UK je to katastrofa, ak nie si privatne poistena.
No, ja som v Nemecku, manzel Nemec, my deti mat nemozeme, ale stale tu otravujem, baby su super, neda sa mi odtialto odtrhnut 😀 A od kdy... 5 rokov. To vies, poslusna zienka, za chlapom 😝

Zuzi, ved toto! Bramborak a Apfelmouse. Skoro ma trafilo, ked som to videla! a bez nej sa toho nedotkne. Ale nech ma... Nevie, co je dobre.

Idem do postielky, hadam sa mi podari vstat zajtra skor, nech aj nieco porobim a mozno sa konecne dostanem do fitneska, uz by sa teda fakt patrilo 😅

zuzka11
29. jún 2009

Dobrou Miri....a tu slov.coko mi posli, jo, ja si chut najdu 😀