Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
18. júl 2009

ahojik holky,

jeee, ja bych jela taky do madarska, .... my jedeme k sestrence od pritele, bydlej v bavorsku, tak 2h od nas, cekam az se zbudi a vyrazime 🙂 .... mame v planu grylovat, kdyz nam nebude prset 😝

mirusch a neslo by to nejak ze by te v tom muzeu vzali jako na praci, nebo to kazdy dela dobrovolne? ted si nejsem jista jestli jsi to tu uz nevysvetlovala 😅 .... co se pristiho tydne tyce, tak jsem v po a ut doma, st, ct a pa jsem u rodinky, ale dopo muzu klidne k tobe zajet, spunt ma druzinu takze ho vyzvedavam az odpo .... kdyztak pisni IP jak by se ti to hodilo 🙂 .... uz se taky tesiiiim

luciferek tak stehovani .... a kam? tak to uz je za chvili, to by bylo urcite hezky mit novy bytecek k narozeninam 😵

schnucki
18. júl 2009

tak my se ritime ..... preju vsem hezky vikend 😎

blondynka400
20. júl 2009

Ahoj holky,
tedy kde jsem vás to až našla 😕 , na které stránce 😠

U mne celkem nic nového, dovolenou ještě "více na jihu" jsem si docela užila,. sice bylo hrozné vedro, ale jinak fajn. Veškeré těhu nevolnosti mě přešli,ani teď nejsem unavená nic, nebýt toho "špekatého" břicha, tak ani nevím, že jsem těhu 😀

Co tady nového?

zuzka11
20. júl 2009

Ahooooj blondy!

U me byl novy vylet do Prahy - tatka slavil narozky, tak jsem si davali do nosu🙂)) Jinak organizujeme stehovani, do toho chodi zajemci s maklerem - pekny opruz 😠 A v patek mam dalsi kontrolu sebe a gyroska, jinak nic.....

A u holke? To ti napisou samy! 😉

Super, ze se uz citis dobre, a nevolnosti te neomezujou.......co vubec ty kamosky, uzily jste si to?

blondynka400
20. júl 2009

zuzi, ahoj, tedy 33tt, to tedy letí... A co ta tvá kontrola u dr, už je to lepší? Nebo to bude až ten pátek?

Stěhování? Jsem lehce mimo, musím si vás dočíst pořádně 😝 😀

No užily jsme si to pořádně, neboj. Tedy co mi můj stav dovolil, ve čtvrtek mě čeká další návštěva, ten červenec ještě bude náročný 😀

schnucki
20. júl 2009

ahojik holky,

ja hlasim ze vikend byl fajn, akorat jsem se nachladila, tak jsem se dneska do pul 12 valela v posteli, pak jsme byli nakoupit, ted jsem uklidila, pujdu varit obed a az pritel odjede do prace, flaknu se zas do pelechu a pokusim se to vylezet 😝

zuzi a kdy ze se to stehujete?? .... my jedeme 8.8. k nasim, tak bych se treba mohla prijit mrknout 😀

blondy je dobre ze si to tehu muzes radne uzit ....

blondynka400
20. júl 2009

schnucki, jé ahoj holka, tebe jsem tu už dlouho nepotkala...
co škola, zdárně swi zakončila semestr? 😀
To je náhoda, já 8.8 taky letím do čech 😀
Tak to pěkně vylež a ať je lépe 😉

zuzka11
20. júl 2009

Blondy ko bude az ted v patek🙂)) Jinak se stehujeme koncem srpna, ale uz ted zaciname neco prevazet, chystat....a hlavne ti zajemci o byt se sem trousi 😠 Jinak jsem 32tt - Kun pridava.......ale i tak, koukla jsem nahodou do alba zazirojek a uz tam jsou 2 miminka...... 😕

Schnucki - ja prvne cetla, ze jdes varit obed az pritel odjede 😀 jako natruc, pak jsem si to precetla poradne 😉 Super, ze se vikend vydaril........jaky je to pocit, po zkouskach? Jsi sikulaaaaaaaa!

blondynka400
20. júl 2009

zuzka, no mě tedy nepřidává, a vzorně mi to mění i ten den co má 😀
No jo vidíš, to jsi vlastně předtím říkala, to je ta moje hlava....
Takže jestli to dobře chápu, rodit máš v čechách a kdyby náhodou dříve tak v německu, nebo jak to plánuješ? 😕
Už 2, nojo, ono se občas něco narodí dřív no, ale ty to určitě nebudeš 😵 . Můj hodně dobrý kamarád má termín v září (tedy samo jeho žena, to vyznělo takto komicky 😀 ), o nějaký den dříve než ty, takže budu muset držet palčky nadvakrát 😀

schnucki
20. júl 2009

zkousky uz mam za sebou, ale vysledky jeste nevim, dozvym se je mozna pristi tyden, ale spis az za dva, davaj si na cas 🙂

aha, tak koncem srpna ... a kde budete v praze bydlet?? ....

me se bude asi koncem zari vdavat kamaradka, pritel ji na koncerte v brne pozadal o ruku a chce to zmaknout v zari, takze asi pojedem v zari zas do cech 😀

zuzi a jinak vsechno s gyroskem v poradku?? a co ty blondy, chcete vedet co to bude nebo prekvapko, a vse v poradku??

ja si jdu vzit aspirin a placnout se k telce, jeste si udelam cajik ....

lluciferek
20. júl 2009

snucki: co jsi dělala za školu? Já začínám tady v ráří,ale jenom kurz na půl roku.

jinak jsme našli pěkný byteček a příští úterý se budeme stěhovat.řekla jsem,že pokud se nepřestěhujeme do pěkného bytu,tak že se v říjnu stěhujeme domů.No a že když něco pškného najdeme,tak že tu zůstaneme do konce jara 2010 😀

schnucki
20. júl 2009

ahoj luciferek, studuju tady v nemecku vysokou, germanistiku s pedagogikou ... mam jeste tak 3 roky pred sebou 😝 .....

ty jsi taky v nemecku?? .... kdyz jsem tu pred 4 roky zacala jsko au-pair delala jsem taky par jazykovejch kurzu, v jednom jsem dokonce poznala mirusch 🙂

tak to je super ze jste nasli bytecek, a kde??

lluciferek
20. júl 2009

schnucki: já jsem v Irsku . jsme ve stejném městě,ale jenom jsme změnili byt.

mirusch
20. júl 2009

Ahojte moje, som rada, ze ste sa sem vratili, ani som neprispievala, nech nekeciam sama so sebou a tiez som mala dost nanic dni, tak celkovo, aj s manzelom sme sa hadali pre nic za nic, jeho rodina nam robila nervy a on si to potom vrsil na mne. A teraz ako keby nic. Jemu vobec nedojde, ze ja som z toho smutna. Ale keby som zase hrala urazenu, tak to mozeme rovno zabalit. Ach jo.

Dnes mam divny den, plno planov a zrazu mi bolo tak nagrc, ze som musela nieco vypustit. Neviem, ci bol nejaky blby tlak vonku ci co, iste je, ze ten moj bol niekde na minus desiatom poschodi, tocilo ma, no zazitok fakt. Ale nakoniec som sla do Ikei, potom s manzelom do Bauhausu, este ze existuju nakupne kosiky, som sa o ne opierala. No ako babka. Dufam, ze bude zajtra lepsie.

Blondy, no ze ta tu konecne mame, uz si chybala.

Luciferek, super, ze ste tak rychlo nasli byt. A to byt alebo len izbu? Tiez je to take drahe ako v UK? Lebo tam ten prenajimaci system dost o drzku. Aj system, aj ceny.

So Schnucki sme pokecali cez IP, tak len jej mozem priat skore uzdravenie. To by tak bolo, aby nam do toho nieco nevliezlo, ked sa chceme stretnut 😔

lluciferek
20. júl 2009

schnucki: ne byteček 3+kk. vždycky jsme měli byt sami pro sebe. no nájmy docela klesly. je to 3 roky starý byt úplně nahoře s velkým balkonem. stojí 650eur na měsíc,ale jinak se to pohybuje okolo 600eur a staré okolo 500-600eur baráky pak okolo 700eur

mirusch
21. júl 2009

Luci, tak to celkom dobra suma a za novy byt. Tak nech sa vam tam paci. A co si robila na PC tak neskoro v noci 😕 😀

blondynka400
21. júl 2009

Ahoj holky,
tak jsem byla dnes ráno po dlouhé době cvičit, hrozně jsem se těšila, akorát mám takový pocit že mě bude zítra všechno bolet a docela mě to znavilo,ale bylo to super 😵

lluciferek, takhle levné nájmy? 😕 To tady by sis za takovéto peníze ani neškrtla, nebo možná tak nějaký malý špinavý byt ve špatné čtvrti 😖

mirusch, musela jsem se ná vás přeci přijít podívat 😵

schnucki, jojo, chci to vědět co to je, určitě. Takže jestli bude mimi spolupracovat tak na kontrole v srpnu, když ne tak v září, uvidíme... Ale nějak mám tušení, že by to mohla být holčička, tak snad se nepletu 😅 . Jinak všechno je ok, nějaký hematom tam prý ještě je, alew organizovaný a dost daleko od mimi, už nešpiním přes 14 dní, takže pohoda, mimi roste tak jak má a NT negativní 😵

kleopatris
21. júl 2009

dobre rano babulky 🙂

luci mame podobny osud, aj ja neznasam nas byt, teda susedov, lebo strasnie smrdia....takze tiez hladame a asi sme vcera aj nasli, ale ta cena....je mi z nej skoro az do placu, ale sme si povedali ze kasleme na to, ze ked uz sme v tom blbom rakusku, tak si to aspon urobime krajsie....nasa cena bude 1200 eur mesacne....ale zase prvi najomnici a blbe je, ze musisme platit maklera a kuchyna tam neni....fakt som si nikdy v zivote nemyslela, jaka je rakusko diera...kde nic tu nic a take prachy pytaju.... 😠

inak mne je stale zle, dnes rano som si zase pokecala s kyblom, lebo drahy mi obsadil wecko...no des, ja neviem kedy to prestane....a asi budem menit doktorku, lebo ked sa tak zamyslam, ona toho asi vela nevie...sak ona sa ma este poriadne ani nedotkla, jedine co zvladla je strcit mi UZV medzi nohy.....

som nejaka deprimovana zo vsetkeho ☹ akosi nic nie je ako si zelam ☹ dufam, ze aspon punktickovi je dobre, ked uz mamine je na dve veci....

blondynka400
21. júl 2009

kleo, je co tak smutně...
Sousedí smrdí? Čím? Já si pamatuju že kdysi ještě v Praze nad námí bydleli čínani, a ty když začali vařit ty svoje jídla, byl to děs běs. Naštěstí se poměrně rychle odstěhovali....

Neboj, ono to přejde, většinou se říká max do 13tt, pak se zas hladina HCG malinko sníži a hormony by se už měli ustálit. Mně tedy jak v podstatě nic moc nebylo, tak nemůžu plně soudit, ale rozhodně mi je teď o dost lépe, skoro fakt nevím, že jsem těhu, tak vydrž 😉

kleopatris
21. júl 2009

no vsetci ma tym utesuju, tak dufam, ze sa konecne dockam, este 3 tyzdne minimalne a snad bude lepsie 🙂

no ja neviem cim smrdia, sused fajci asi 40 cigariet denne, zacina o 6 rano, konci o 1 v noci a nam to vsetko tiahne do bytu a este maju nejake rastliny na balkone, co pachnu jak macaci moc....a k tomu este ked otvoria okno....booooze nechcem vediet jak to u nich doma pachne, ked uz k nam taky smrad od nich tiahne...nechapem jak tak moze niekto zit...a ja uz nevladzem, lebo ked som u nasich doma, tak mi je super, ani neviem ze som tehu, ale jak prekrocim dvere nasho bytu a citim ten smrad od nich, tak uz musim utekat na wecko.....a to ze nemozme v 35 stupnovych horucavach otvorit kvoli nim okno ani nehovorim.....fuj, uz aby sme boli prec 😔

blondynka400
21. júl 2009

kleo, hm, tak to jo, to musí být fakt hrůza... Ono hold v těhu je čich o hodně lepší, já třeba nesnášim voňavky, jakmile by si mi někdo sednul do auta navoněný (stačí nějaký blbý deodorant), okamžitě ho vykopnu. Jak je to malý prostor tak je to fakt síla 😝

Já myslím že bude líp, některé ženy to mají sice klidně i do konce druhého trimestru, ale snad ty ten případ nebudeš. A nebuď smutná, ju? 😵 😎

kleopatris
21. júl 2009

ok 🙂 skusim nebyt smutna 🙂 diky moc 😵

blondy este taka otazka. Jak casto mas ultrazvuk? ja by som mala mat teraz v stvrtok uz treti a zda sa mi to vela, kazde dva tyzdne ma vola na UZV 😒

blondynka400
21. júl 2009

No byla jsem na začátku, pak sem byla tady, ale to kvůli tomu špinění. Pak jsem byla v čechách ve 12tt a pak na tom NT, což je vlastně taky UTZ, ale genetický. A standartně by mě čekal až velký genetický v 21tt ale když budu chtít, tak mi ho udělá ještě v sprnu, abych věděla zda je to kluk nebo holčička, což já vědět chci, tak snad bude spolupracovat. A pak mě čeká ještě jeden kolem 30tt. Takže když to schrnu tak standartně když nejsou problémy, tak by mělo stačit 5 UTZ za těhu, což mi přijde tak optimální, nejsem příznivcem dělání UTZ na každé návštěvě.... A pak možná půjde ještě kolem 25tt na 4D, ale to ještě nevím... Tak snad jsem ti trošku pomohla 😉

schnucki
21. júl 2009

ahojik holky,

luciferek tak to je dobry najem ....

mirusch prosimte, co ta rodina zase vyvadi?? doufam ze ty hadky prejdou a bude zas lip .... ja se k vam dneska radeji nepozenu, furt kaslu a hlavu mam jak na prasknuti ... snazim se neco udelat v bytecku, ale moc toho nezvladam 😝

kleo tolik za najem??? ... my platime 510 za 3+1, ale je fakt, ze na malim mestecku ... tak to musi bejt teda podes, a verim ze ti to v tehu vadi jeste vic ten smrad ... ze majitel s tim neco neudela?? ....

blondy tak to me moc tesi ze je uz vsechno v poradku a ze i to spineni je pryc 😵 ... jee, a muzeme pak taky vedet co to bude???

ja si jdu vypit cajik a na chvili se zas zavrtat .....

schnucki
21. júl 2009

kleo a nebud smutna .... ono jak se rika - vsechno zle je pro neco dobre - .... ten najem je sice palka, ale pokud to zvladnete, treba to bude to prave .... 🙂

lluciferek
21. júl 2009

kleo: to tam je tak draho? 😕 prý že Irsko je nejdražší země EU. No možná potraviny a oblečení.No tak kdybych měla platit jednou tolik co teťkom,tak na hypotéku a spoření můžu zapomenout.já teda nevím,jaké máte platy,ale tady je plat týdně a min.mzda na týden je 300eur manžel má 450 a já 500 čistého,ale paltíme tady njem,což bude 650,pak hypotéku ta je 620 nájem domů i s inkasem 240 inkaso i s internetem tady 120 a pak musíme z něčeho žít a ještě šetřit 😝 😝 No ale 1200 je pálka!!!

mirush: já tu jsem normálně v tu dobu,protože tak chdím z práce. včera jsem měla volno a tak jsme balili a pak jsem sedla k pc. jsem zvyklá chodit spát nejdříve ve 2 ráno a tak i o dnu volna to tak mám.

monasek84
21. júl 2009

Ahojte 🙂
tak jak se dneska dari? asi se dozvim z predchozis prispevku, jdu cist 🙂

monasek84
21. júl 2009

lluciferek: no tak o techto platovych cislech se nam tu muze jen zdat 😉

mirusch
21. júl 2009

Kleo, nebud smutna. Dost ze ja som 😅 Ale nie, dnes mi je fajn, ale cez vikend som takmer spachala trestny skutok na manzelovi. Nejako ma uz nebavi stale ustupovat. Vzdy ho za vsetko chvalim, on mna praveze vobec a ked sa postazujem, ze toto fakt nespravil dobre, tak zacne trieskat vsetkym, ze vsetci (!) ho iba kritizuju. Ked sa ukludnil, tak isiel a zistil, ze ta rura, co montoval pod dresom, fakt kvapka 😕 Tak mi teraz povedzte ci som fakt taka hrozna zena 😠 No nic, ved ja mu to este pri vhodnej prilezitosti vratim tak, aby pochopil o co mi ide.
Ale to su aj tak vsetko malickosti, len ked cez to clovek ide, tak ho to stve.

Kleo, treba sa odstahovat, nema zmysel trpiet. My sme sa raz tiez chceli kvoli susede odstahovat, ale domaci mal z nej tiez nervy, tak ju proste z toho bytu vytlacil, v DE sa neda len tak jednoducho vyhodit, na to su zakony, ale nakoniec odisla sama.

No a ceny, Schnucki, Irsko je fakt strasne drahe, ja som len take oci pucila na tie ceny v potravinach, to ani v Londyne take brutal ceny nemaju. Vsetko 2xtake drahe ako u nas. Neviem, ci preto, ze Irsko je ostrov a vacsina sa musi dopravovat letecky...ktovie.
A inak, keby si Schnucki videla, ake ceny sa pytaju vo Frankfurte za prenajom, tak by si odpadla. Tisicka a viac za 3 izby je normal.
Inak, prajem ti skore uzdravenie a o stretnuti sa dohodneme, ked budes zdrava, ok? A ziadne pracovanie, chory clovek ma oddychovat.

Luciferek, aha, diky za vysvetlenie.

blondynka400
21. júl 2009

kleo, lluciferek, k těm nájmům. Fakt můžete být rádi, že žijete tam kde žijete. My tady platíme nájem třikrát tolik co vy... Sice za domeček, ale ono to tady vyjde skoro nastejno.... 😖

schnucki, no jasně že vám to taky řeknu 😵

mirusch, souhlasím že Irsko je drahé ale tady bych řekla že je všechno ještě dražší, od nájmů až k potravinám, A přitom je jih It poměrně chudý, nevím, jak to tady italové dělají.... Tedy vím, všechno mají načerno, neplatí daně a nic, to se jim pak žije 😀