Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
18. aug 2009

Zuzi, ja som sa cudovala, ze tak makas, mala si kontrakcie, mat pokoj a ty si malujes a hopsas, necudo, ze Gyrosek straca trpezlivost 😠 Vsak baby, co chcu porodit, tak umyvaju schody a robia drepy, nevies toto? Clovece, nieze sa zajtra dozvieme, ze je uz na svete 😨 😀 Inak, dopredu ti hovorim, ze ocakavam od teba sms, minimalne, ze si sa rozdvojila, pripadne aj jednu, ze uz rodis! Mas moj mobil?
A inak, ziadna panika. Zvladnes. Zvladli to miliony zien pred tebou, zvladnes aj ty. Posluchaj lekarov a Hebamme 😀 😝

Inak, ta seria W5...pouzivala som u manzelovej tety, ona to kupuje. Netvrdim, ze sa tam nenajdu dobre vyrobky, ale pravdu povediac, ten cistic na kupelnu sa mi vobec nepacil. Vobec mi to nechcelo poriadne cistit. Tak neviem... 😒

Nuz, manzelova sestra sa samozrejme zlakla a pytala sa, ze ci ma prist. Zrazu. Viac neviem, nehovorila som so mnou, ani sa nechystam. Ale stale nechapem, ze troch dospelych ludi - surodenci - nenapadne dat hlavy dokopy, ze co s matkou, ako poriesia situaciu 😠 Ja manzela uz nejaky cas tlacim, nech sa porozpravaju, ze treba riesit!!! Lebo prebalovat ju ja nebudem. A rozhodovat, co so svokrou tiez nemozem ja.
Zajtra budeme mudrejsi, pride zase Dr., ze aky je stav.

Nas domaci sa rozhodol nam menit zaluzie - vonkajsie. To je sice pekne, ale ak sa na to chysta pred nasou dovolenkou, tak mu dolamem krky. To si mozem ist rovno hodit. Uz len ta predstava, ako nam to tu idu vsetko presuvat a rezat tapety, aby mohli otvorit tie skrinky na zaluzie, tak z toho budem mat nocne mory. Ach jo. Skoda reci. 😔 A to sa mi uz tuto noc snivalo s duchmi. bola som na nejakom zamku a strasilo tam, nejaka zenska kvilila a ja som ocakavala nejaku cachticku bielu pani a to bola zenska v ciernom, som si s nou pokecala a zobrala ma do miestnosti, kde sa to len tak hmyrilo duchmi, no zazitok, fakt 😖

kleopatris
18. aug 2009

jeeeej zuzi 😵 to zacina byt napinave 😀 tesim a bojim sa s tebou, nakoniec sa budete stahovat uz traja 😵

no tie prostriedky su vsetko W5, minule sme kupili aj na kozu do auta a super to s tymi servitkami islo dole.

mirusch
18. aug 2009

Kleo hej? Si fakt s W5 spokojna? Ja sa to bojim kupovat. Ja si len ten moj Viss na sklo a Domestos na kupelnu a nieco na vecko a modry Mr. Proper (vyborne vonia, pripomina mi casy, ked som upratovala v UK) a fertig 😅

kleopatris
18. aug 2009

no mirusch oni maju viacero tych kupelkovych cisticov, my mame nieco take jak cilit bang (v oranzovej krabicke), len postriekas, nechas chvilku a kamen a spina je prec, nie ta pena, ta neni moc dobra

co znamena taky sen?

mirusch
18. aug 2009

Aha, vsak ja sa nehadam, ze to nie je dobre. Len ten jeden na kupelku, co som mala a aj na sklo od W5 boli dost nanic.

A co ja viem, co taky sen znamena 😕 ? Radsej ani nechcem vediet. Povedala som manzelovi, ze som vam napisala sen, ani nevedel aky a uz hovoril, ze radsej nech to nerobim, lebo ma date zbavit svojpravnosti 😀 Ja mavam totizto dost zvlastne sny a ked mu ich hovorim, tak sa len za hlavu chyta, ze potrebuje tabletku proti bolesti 😝

zuzka11
18. aug 2009

Miri ja na W5 cetla v casopisu TEST vyborne reference, to ze jsem ho jeste nevyzkousela je proto, ze LIDL mame celkem daleko.....mame tu REWE a HIT......ale asi si udelam prochajdu 😀

Holky, ja se z kontroly jeste vzpamatovavam........... 🤐

kleopatris
18. aug 2009

no mne sa teraz tiez snivaju divne sny...minule sa mi snivalo, ze som mala ist na ultrazvuk, ale musela som pracovat ci co a isiel drahy miesto mna a priniesol mi fotku aby som akoze videla, co mam v burchu, kde bolo to miminko desne vidiet, jak taka prisera...brrr radsej nevediet co sny znamenaju, lebo by sme sa asi bali buducnosti este viac jak teraz 😖

na sklo je na prd, to mas pravdu 🙂 ono asi treba skusat komu co pasuje, je pravda ze vela je o nicom, ale asi 3 produkty mam rada 😵

blondynka400
18. aug 2009

kleo, holka musíš n sebe dávat pozor 😠

mirusch, no jen si ze mně dělej srandu 😀

zuzi, hm, tak uvidíš, snad to Gyrosek ještě chvíli vydrží 😉. Mně je dobře, možná až moc, akorát tu teď jsou horzná vedra a fakt se to docela blbě snáší, tak už se těším na září, to by mohlo by konečně o trošku líp, už mám toho tepla fakt dost 😖

Tedy koukám vy jste holky uklízečky 😀. Já vemu to co mi padne první do ruky a značka mě jaksi nezajímá, stejně mě uklízet nebaví 😀

kleopatris
18. aug 2009

no skrizilo ti to troska plany to odpocivanie, ze 😒 ale vsak to nejak dopadne, hlavne aby ste z toho obaja vysli zdravi 🙂 nemozes si aspon v cechach nejaku pani najat, co ti to pocisti jak spominala lubinka? predsa len to je dost namahave, ci uz tesne pred alebo tesne po porode 😒

kleopatris
18. aug 2009

sak ja si davam pozor na seba, ale nic neni stopercentne ☹ rano som inak cestou do prace nasla 3 stvorlistky, tak tie nas asi zachranili 😵

mirusch
18. aug 2009

Kleo, moze byt, ja som vyskusala od nich len tieto dva produkty a just neboli dobre. Inak mam Lidl velmi rada a chodim si tam nejake veci kupovat, ci uz v extra alebo stalej ponuke. Tak si to kombinujem, nieco mi vyhovuje v Aldi, nieco v Lidl, nieco klasika v Rewe, lebo tu mam najblizsie, tak vacsinou chodim tam. S mojou nakupnou taskou na kolieskach, normalne to pouzivaju babky, ale ja nemam auto a nepredrapim sa predsa.

Blondy, ja a srandu??? 😀 Nikdy! Je fakt, ze keby ja som mala mladeho prijemneho lekara, ze som u neho casto 😝 Predvcerom na tej prechadzke mestom bol v skupine tiez jeden veeelmi sympaticky mlady muz s polodlhymi vlasmi, tak som na neho nenapadne spoza tmavych okuliarov pokukovala 😅 Ale ved kukat sa je dovolene, nie?

Zuzka, este raz - mas moj mobil? Aby si mi dala hned vediet? Ci uz z DE alebo z CR?

blondynka400
18. aug 2009

kleo, hned tři jo? Tedy to se někdo má 😀 . Ale já jich tady můžu mít kolik chci, roste tady totiž jiný druh jetele a má zásadně jenom čtyři lístky 😀 .
No jo no, nikdy není nic 100%......
Jak ti vůbec je, už je to lepší?

mirusch
18. aug 2009

Ozi, oznamujem aj ostatnym, ze ste dostali mail 😉

kleopatris
18. aug 2009

no mam pocit, ze sa to ubera lepsim smerom 😵 uz som od piatka ci jak nevracala, sice mna este napina, ale pokial su to len falosne poplachy tak to nevadi 🙂 sa neviem dockat zajtrajska, som uz jak na ihlaaaach 😅

mirusch jasne ze pokukovat mozes, ale obchytkavat by si radsej nemala 😀

teeeda blondy a potom ze su taliani taki vysmiati a spokojni, ked im tam rastie tolko stastia pokope 😀

blondynka400
18. aug 2009

mirusch, jasně, koukat se může 😀 . Ale tedy ne před manželem, to by mě asi zabil 😀
Tak on nebude asi tak mladý, řekla bych že mu je tak kolem 40, ale vypadá fakt dobře. Je hrozně milý ale takový svérázný, řekla bych že dost ženským jeho názory můžou vadit. No chodím k němu akorát na ty velké UTZ, jinak bohužel ne 😖 😀

mirusch
18. aug 2009

Kleo, to je dobre, ze ta len napina...teda az tak dobre to nie je, ale chapes 😉 Aspon trosku priberies.
No, inak, ako mozem obchytkavat, ked mam za zadkom manzela? 😀 Obchytkavam len jeho, ci sa mu to paci alebo nie 😝

Blondy, 40 je najmladsi na svete 😝 Uvedom si co hovoris, ja budem mat tiez tolko o chvilu! 😀

A ozi, hodila som par fotiek z Würzburgu na moju stranku.

zuzka11
18. aug 2009

Miri mobil jdu zkontrolovat, abych ti mohla dat vedet......

Blondy - tu uklizeci manii jsem rozpoutala ja a prave proto, ze me to nebavi a nehcci tim ztracet cas, tak jsem se ptala na nejucinnejsi prostredky......budu uklizet po byvalych najemnichich v Praze v bytecku a bude to "snad" tesne pred Gyroskem, tak to chci mit opravdu ciste......jinak ta pani.....popremyslim....nebo zaprahnu chudaka P., ale ten uz ted maka az se z nej kouri......

zuzka11
18. aug 2009

Miri - fotky jsem obivovala, ty stare uz jsem videla, je to zmena jako prase, pardon, ale je to tak.....fakt jste si makli, pokoj krasne svetly....a kdo rotopedi? 😉

Jinak mobil.....uz jsem psala jak se P.rozbil ten jeho a ja mu dala svuj, ted mam historicke padlo a myslim ze tvoje cislo mam na mem, teda ted Petasovem mobilu - ted je na fotbale, zkontroluju a dam vedet....na padle neni.......

Blondy - prosim prosim smutne koukam, jak to tak vypada, nestihnu kadernici, posles mi ten slibeny kontakt na tu svoji, ktera chodi domu?

mirusch
18. aug 2009

Zuzi, no teda, nepremyslaj a pekne niekoho zapriahni. Doriadis, ked sa ti bude dat. A myslis, ze tvoja mama by ti nepomohla? 😕
Kto rotopedi? Nikto 😠 Moj manzel si ten stroj kupil uz ani neviem kedy a pamatam, kym sme si este len pisali maily, ze na tom sedel, hlavne pocas Tour de France, pretekal sa s nimi 😀 , ale ako som tu, tak na to sadol len parkrat, ked som ho vyhnala. Samozrejme, ze som to chcela predat, ale o tom nechce ani pocut. Tak mi to tam troni, ako okrasa, novodoba socha. Neviem, ako ho presvedcim. Ja chodim do fitneska, mne to netreba. Ale stale lepsie tam, ako to mat v spalni ako doteraz.
Poslem ti ten mobil este raz v IP, ok? Napis si to aj do adresara. Ja mobilu nedoverujem az tak, mozu ho aj ukradnut a potom co. Vsetko mam dvakrat popisane.

zuzka11
18. aug 2009

A jak fitko Miri, po takove pauze, jde to? nebo jsi zase skoro na zacatku? my mame doma behaci pas a vyuzivame teda maximalne...a P.mamka ma rotoped a rotopedi denne, vzdycky vecer u nejakeho filmu nebo serialu, rika, ze uz to ma proste tak spojene....tak si ze sebe navzajem delame srandu, ze ona je slapka a ja jsem behna 😀

mirusch
18. aug 2009

Zuzi, to je sranda, ze slapka a behna 😀 Ale to je dobre, ze vyuzivate. No, ja chodim do fitneska uz dva mesiace, po tom ako sme sa vratili z USA, aku pauzu myslis? Ale nevyda mi vzdy 2x do tyzdna, fakt nestiham, nechapem to. Ale musim si ten cas najst, ved tolko penazi to stoji 😔

Inak, zajtra do muzea nejdem, musela som zrusit kvoli svokre, prijde aj Dr., tak chcem byt pri tom. A este ju musim aj umyt. Tak toto som od zaciatku povedala manzelovi, ze toto robit nechcem - kupat. A on, ze to by tiez nerobil. Uz davno ho teda zeniem, zistit moznosti, ze by prisiel niekto iny, ved tu su na to organizacie, ale nerozkyval sa. Tak a teraz vdaka tomu, to predsa len robit musim. Do frasa. Vsak ma 3 deti, nech ma nestvu 😠 . Neviem co bude, ked pojdeme na dovolenku. Fakt neviem. Kto sa o nu postara. Ona asi ocakava, ze dovolenku zrusime. Dnes manzelovi vycitala, ze som ja bola dneska vo fitnesku, ze to je prednejsie.
Ani nikoho ineho nechce, ze ved ma nas. Ale to, ze my mame aj svoje zivoty, to je vedlajsie. No, som zvedava, ako to pojde dalej. Keby ti stari ludia neboli aspon taki tvrdohlavi 😔
Ale ako to tak vidim, tak nie som daleko od vzbury 😝 Len este neviem aku spravim, ci zamatovu revoluciu alebo riadne SNP 😀

Ok, prajem dobru noc, zajtra uvidim, kedy sa sem dostanem.

zuzka11
19. aug 2009

Miri a jak ta manzelova segra a ostatni sourozenci? Psalas ze jim manzel volal, jak na tom tchyne je.......

S fitkem jsem myslela, ze ted chodis min, netusila jsem, ze jsi uz po USA najela na tak pravidelny rezim......budu na tebe dneska myslet, at ta kontrola dr.dopadne dobre......stejne se spoleha nejvic na tebe...... 😝

Ja zase nespim, teda asi 2h jo, pak 2h prevalovani, ted jsem to vzdala........a Miri nezavid mi to, jako ze mam vic casu, protoze v tuhle dobu toho moc neudelas....jenom chci vyndat nabodi z mycky a mam pocit, ze budim cely dum, jak se to rozlyha 😒

blondynka400
19. aug 2009

zuzka, tak to jo 😀 . No já být tebou bych si někho zapltila a jen je dozorovala, nebo popros maminku ať ti pomůže nebo někdo jiný 😉
Jé já ti ho ještě neposlala? 😕 Já myslela že ano, to jsem tedy trubka, pokusím se to tedy najít, jinak to mám v ČR ☹

mirusch, jojo, tak bezu zpět. Ve 40 je to mladičký klučík 😀 😀

zuzka11
19. aug 2009

Ahoj blondy!

jeste ne, ale vsak on byl cas....ted uz to zacina byt aktualni 😉

S tim uklizenim uvidim, tady bude hodne delat manzel a v Pze uz mi to asi bude "jedno", budu mit na porod tydny, tak aspon nebudu prenaset....i kdyz vsechno je mozne 😀

Holky, asi jsem se zblaznila, ale jak se to blizi, zacinam mit strach... 😔 😕

blondynka400
19. aug 2009

zuzi, hm, já měla za to že ano.... No je pravda že jsme pročla odchozí IP a nenašla to 😝 . Tak se pokusím ještě pokusím, ale vidím to bledě, v čr budu až začátkem září.... 😝
Nezbláznila jsi se, to je normální že máš strach. Ale všechno dobře dopadne, neboj 😎

zuzka11
19. aug 2009

Blondy zari je v pohode! ja to planuju tak na rijen......jen jsem ho chtela mit ulozene........takze v pohode.......

Diky....ja ten strach nemam z porodu nebo tak, ale z toho, jak to vsechno pak zvladnu........ 😔

blondynka400
19. aug 2009

zuzi, tak jsem to myslela, neboj zvládneš to, jsi holka šikovná 😵
Dobře, ta kkdyž ti to stačí, v září dodám 😉

mirusch
19. aug 2009

Ahojte, tak az teraz som dosla domov, bola som cely den u svokry, aj som upratala, nakrmila, cakala na Dr. a ta neprisla 😠 To znamena, zajtra urgovat, ale zajtra mam navstevu a nebudem moct byt pri tom, cize musime za nou extra ist, no na nervy. Teraz u svokry sedi manzel. Nie je na tom dobre, myslim, ze by mala ist do nemocnice. Nemozeme ju takto strazit stale 😔 Teraz jej este idem navarit na zajtra.

Zuzi, neviem co surodenci, proste sa to neriesi. Ale bude musiet. Neviem na co cakaju, ved ideme na dovolenku a co ju nechame tam samu? Nechapem, nechapem.

A Zuzi, jasne, ze to bude dobre a je normalne, ze mas strach. Inak dobra skusenost, vyuzijes neskor v pracovnom procese, budes empatickejsia 😉 Drzim palce. Zvladnes vsetko, si sikulka, tak ma nestvi. A neboj sa popytat o pomoc. Mamu alebo kohokolvek.

zuzka11
19. aug 2009

Miri vydrz......a doufa ze dr.prijde a premluvi ji do nemocnice, protoze takhle na dalku to njede, jestli jeste mate jet pryc.......to nekde spadne a nikdo o tom nebude vedet.......Strasny ze dr.neprisla kdyz slibila - volai jste ji, vysvetlila vam to? 😕

U nas predbezne predani bytu - hodne prednezne, ale chteli jsme vedet, jestli s eim neco nelibi - podobne - domluvene rano na 10....ve 14 volame, copak ze se deje.....tak prisli v pul 4 a jeste nekdo jiny, kdo na nase otazky vubec neumel odpovedet.......ale pak uz sama pozitiva a socialni jistoty 😀 vybrali jsme si ten poukaz na Candle Light Dinner na Olympiaturm, 5ti chodova vecere - uzasny zazitek ten vyhled, jidlo taky super, ale sotva oba funime....zita bude odlehcujici den 😉

Moc diky za podporu.......na me ty myslenky ted proste nekdy prijdou, hlavne po te kontrole, kdy dr.rikala, ze to muze byt HNED....jako strach z G., z toho jestli je vsechno zarizene....proste najednou to moc rychle uteklo a je tu hodne nejistot........

kleopatris
20. aug 2009

Dobre ranko 🙂

zuzi to zvladnes 😉 my ta budeme tu na konikovi podporovat a posielat ti energiu k porodu a aj po nom 🙂 ale ked si vezmes ako si super statocne tehotenstvo zvladla, zvladnes aj gyroska v pohode. a niekto ti snad pomoze, sak so svokrou mas super vztah, tak ta iste nabehne a poradi, pomoze 🙂

miri s tou svokrou je to fakt blbe ☹ skoda, ze nechce ist do nemocnice, ale oni nikdy nechcu ☹ snad ju nejako prehovorite, aspon na tych par dni, ked tam nebudete. aj tak to bude dovolenka o nicom, ked si budete musiet cely cas robit starosti co je s nou.

no my mame po kontrole, od hlavicky po ritku mame 9 cm 😵 fotecka je v albume a mali by sme vazit 95 g 😀 taky maly valibuk 😀. Ja som nepribrala, este som pol kila schudla ☹ takze teraz je moja vaha 58 pri vyske 180 😢 ale hlavne ze babatko rastie