Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
11. sep 2009

mirusch gratuluju k vyroci 😵 panejo, 5 let .... jinak psala zuzka ze nema roaming, takze nemuze napsat, ale dala mi tip na holcinu tady z konika ktere se mam ozvat .... tak jsem smirovala kde ji najdu abych se mohla zeptat co a jak a

vypada to, ze zuzka bude rodit, vyspizlovala jsem, ze je v porodnici a ma kontrakce .... cekam jeste na odpoved od te kamaradky 😵

blondynka400
11. sep 2009

Ahoj holky,

no já to nechci moc ventilovat ne netu. S manželem nic, to je moje zlatíčko, bez něho bych to asi nezvládla. Ale máme takový větší rodinný problém, spíš bych to nazvala tragedii, něco se už se nikdy nevrátí zpět a co hrozně bolí.
Zítra letím do čech, tak tu nějaký den nebudu. Mějte se tu hezky 😉

kleopatris
11. sep 2009

ahojky 🙂

blondy drz sa a stastnu cestu 😔

mirusch krasne vyrocie 🙂 aj my vyrazame dnes na jarmoky k nasim, sa uz tesim jak sa napapam sl.specialitiek 😝 dufam, ze z toho nechytim nejaku salmonelu...

zuzi myslim na teba / vas 😵

kleopatris
11. sep 2009

schnucki diky za info 🙂 informuj aj dalej, sme napäteeee (teda ja urcite)

schnucki
11. sep 2009

ahojik blondy,

myslim ze muzu mluvit i za holky, ze respektujeme kdyz tu neco nechces rozebirat ..... kazdopadne az ti bude lip, ozvi se nam .... budem te tu postaradat .....

jerrymona
11. sep 2009

ahoj schnucki. dosiel ti moj graf? 🙂

blondynka400
11. sep 2009

schnucki, dík 😵

Tak Zuzka rodí jo? No držím všechny palečky. budu muset nakouknout, zda je vše ok 🙂

schnucki
11. sep 2009

nemas zac blondy, 🙂 drz se holka, myslime na tebe ....

zdravim i zbytek, jak se mate??? jakmile budu zas neco vedet tak vam hned pisnu .... uz jsem taky cela napjata 😵

jerrymona dosel, dekuju, omlouvam se ze reaguju az ted, ale byla jsem kvuli praci pryc a svoje grafy na srovnani mam doma, .... pred chvili jsem dorazila domu, tak se na ne mrknu a tak do pul hodky ti pisnu IP co a jak ju ....

jerrymona
12. sep 2009

vdaka schnucki.

aj ja som ti poslala IP.

zuzka11
12. sep 2009

Ahoj holky!

Poslala jsem fotky, ted z noveho fotkau, tak je hned jina kvalitka🙂))))O zazitky vcera nebyla nouze, porad jsem jeste holare, tak se ani nerozepisuju, kazdopadne strasne strasne moc diky za podporu, byla treba 😔

schnucki
12. sep 2009

ahoji zuzi,

takze si dovoluji jeste jednou pogratulovat k narozeni gyroska !!!!!!!!!!!!!!!!!! .... vcera jsme na tebe cely den mysleli 🙂 ale zmakla jsi to, to je super!! .... hlavni je, ze jste oba v poradku,

hned jdu mrknout na fotecky

lubinka9
12. sep 2009

zuzkaaaaa 😵 , aky krasny je Adamko. A kukam, ze super miery, hotovy model, na to ake brusko si mala ked si sla do porodnice. Neveriiim.

dufam, ze ste OK, i ked ako pises nebolo to jednoduche. Tak ked trochu pookrejes a bude cas hod nejake detaily ale moc ma nevystras 😅

este raz vam vsetkym trom gratulujem a prajem moc a moc zdravicka a stasticka 😵 A pozdravujem novopeceneho tatina.

schnucki
12. sep 2009

zuzi Adamek je kouzelnej 😵 mooooc se vam povedl ....

doufam ze je vse v poradku, odpocin si a uzivej si prirustek a az budes mit casek, hod nejaky detaili ..... pozdravy

zuzka11
12. sep 2009

Holky, strasne moc diky, ja mam net jen na chvili od manzela, jak dorazim domu tak napisu vic....dost uz jsem zapomnela 😀

schnucki
13. sep 2009

dobre ranko,

vcera jsem padla kolem 9 do postele, jsem byla naka unavena 😝 .....

jak se dneska vsechny mate??? ..... zuzi uz jste doma? a jak se adamkovi doma libi?? ..... co tatinek? byl urcite u toho ....

my jestli dneska nebude prset chceme vyrazit na kola, ale je to tu cely zatazeny 😝 .... tak asi zajedem k rodicum pro botnik ....

blondynka400
13. sep 2009

Ahoj holky,
jdu vás jen naryhlo z čech pozdravit. V rámci mezí je vše ok.
Zuzi, ohromná gratulace, jsi šikovná holka a Adámek je krásný 😵 . Jen by ,mě fakt zajímalo, jak si v takovém malém bříšku mohla schovávat tříkilového prcka 😀

schnucki
13. sep 2009

ahojik holky,

kde se vsechny toulate???

blondy to me tesi ze je v mezich vse ok 🙂 .... a jak se jinak mas, nezlobi mala??

ja jsem zitra zas bez netu 😝 pritel jede uz ve 4 rano pryc .... ozvu se v utery, to budu u rodinky ....

hezky vecer vsem 😎

kleopatris
14. sep 2009

dobre ranko 🙂

Zuzi gratulujem moc moc moc, fakt nadherne miminko ste vykuzlili a jak super ste to obaja zvladli 😵 sa tesim na podrobnosti 😵

my sme boli cely vikend na slovensku, na jarmokoch, pocasie super, jedlo super, proste vsetko, len to rychlo ubehlo 😒

inak nemam nic nove, sedim v praci a cakam na fajront....

pekny dnik vam prajem

lubinka9
14. sep 2009

ahojte,

no pekny je milucky Adamko. Ja uz by som tiez to svoje mrna chcela drzat v naruci. Este ale daleka cesta.
Zajtra ideme na kontrolu, drzte palce nech je vse OK.

Kleo, takze si po jarmokoch cosi aj pribrala, hmm? 😀 A ako nevolnosti, lepsie?

u nas uz leto definitivne zamavalo, stale prsi a je zima. Zacali uz aj kurit. Uz som aj zahradny nabytok z terasy vcera schovala.. nostalgia..

ale cestujeme v sobotu na SK, snad este vychytime lepsie pocko ako tu v DE.

meleri
14. sep 2009

čauec Zuzko,

jestli dobře čtu tak se už Gyrosek narodil? to je super! moc gratuluju!! a jak se cítíš? už jsi doma?

u nás vše fajn, Samsonek se plazí po celém bytě, tak ho musím pořád hlídat...rostou mu další zuby, takže je teď plno změn..

mějte se moc pěkně..

ve čtvrtek letím do česka tak tady zas chvíli nebudu.. 🙂

kleopatris
14. sep 2009

no na slovensku bol nadherny teply vikend (25 stupnikov), sice hlasili zimu, ale chladnejsie bolo len na vecer. Ja som sa uz dlho tak dobre necitila...asi uz mi bolo chladnejsie pocasie treba 🙂 ja sa momentalne v tom vyzivam, ked mi je zima 😀

lubi myslim, ze som pribrala, nejako aj brusko cez vikend vyskocilo a nevolnosti tuk tuk tuk uz 3 rana bez wecka 😀 sice cez den mi je sem tam este vselijako, ale uz na neporovnanie lepsie, len nech to tak ostane

zajtra budem na vas mysliet, nech vsetko dopadne ako ma 😵 my az vo vecer stvrtok ideme

zuuuzana7
14. sep 2009

ahojte zahranicky 😀

zuzi gratulujem k adamkovi 😵.

schnucki
14. sep 2009

ahojik holky,

tak uz jsem u rodinky, takze mam net .... jela jsem dneska driv abych nemusela jet se vsema tema skolakama, to by me asi kleplo 😝

kleo tak to vam to pocasicko hezky vyslo, tady byla zima a vcera i prselo 😝 ..... moc me tesi ze uz je ti lip a nemusis hned po ranu diskutovat s misou .... drzim palecky aby to vydrzelo .... neco pribrat je v pohode, ne 🙂

lubi drzim zitra palecky, az budes doma dej nam vedet jestli je vsechno v poradku, ju 🙂 ..... budu na tebe myslet 😉

meleri tak samsonek uz se plazi?? .... znam to od kamaradky, museli vsechny hrany oblepit, vsechno schovavat, mala jim zacala strhavat ubrus .... no proste sranda .... je samsonek taky tak zivej?? kolik uz ma vlastne zoubku, a jak to snasi??

jeeee, ahoj zuuuuuzi, co je u vas noveho???

zuzka uz by mohli byt doma, ale jen at si ho hezky uzije, musime na podrobnosti vydrzet 😀

jinak vas mam vsechny pozdravovat od mirusch, dneska by se snad mohla dostat na net 😀

hezky den vsem 😎

meleri
14. sep 2009

Schnucki,

nazdar!jo tak s ubrusem to tak máme taky....my jsme koupili akorát ty heblata na zástrčky elektrické, ale jinak furt za ním chodím takže se nikde nebouchne....teda zatím ne..🙂 jo je fakt živý..zuby máme dva dole, no ted přijdou ty dva horní..

A jak se máš ty? jak u vás s tím snažením? a co to hlídání, pohoda?

schnucki
14. sep 2009

tak to si taky koukam uzijes, co .... jeeee, tak to vas ceka jeste zoubku 🤐 .....

my se chystame na kontrolni spermiogram nekdy v rijnu, az pritel bude jezdit zase svoje nocni ..... ale ja si radeji zadne nadeje nedelam .... nechavame to zatim na prirode a uvidime co nam pak reknou, jestli se to nezlepsi, musime na IVF 😝 .... doktor tem vitaminum co nam predepsal moc nedava, tak si od toho radeji taky nic neslybuju ....
ale chut nas nepresla 😀

ted o prazdniny jsem u rodinky casteji, az mi zacne skola, budou to jen dva plny dny a jeden vecer, ale je to v pohode, deti jsou cim dal tim vetsi, tak akorat furt vymejslim zabavu .... ale je to v poho 🙂

schnucki
14. sep 2009

jak to vubec u vas vypada se snazenim o sourozence??

mirusch
14. sep 2009

Ahooooj!
Veru, Schnucki ma pravdu, dnes mam chvilku, vonku je skaredsie, tak cucime doma. Cez vikend sme navstivili rodinu, uvarili gulas, okukli sme nasho krstneho syna, ma 11 mesiacov a uz chodi-za ruky, no oci som pucila. Moj manzel ho kocikoval, chodil s nim, asi prvykrat v zivote takto s dietatom. Joj, skoda, ze sme tak daleko od nich.
Predpoved pocasia bola, ze chladno a dazd, tak som nabalila svetre a cely vikend bolo teplo a slnecno, no teda nechapem, kde prisli na taku predpoved, vsak mne nevadi 😀 Tu je fajnovo, v Nemecku by som isto mrzla.

V prvom rade, blahozelam Zuzke k Adamkovi, viac som napisala do mailu. A dakujem Schnucki za informacie z prvej, teda druhej ruky, ale vedela som este v piatok a strasne som sa tesila, ze sa narodil na nase 5. vyrocie svadby, na to teda nezabudnem 😵
A tak ako Lubinka, tiez som sa pozastavovala nad tym, ze odkial sa nabral taky chlapisko v takom mini brusku 😕 🙂 Ja len dufam, Zuzi, ze si uz ok.

Blondy, IP. Myslime na teba a posielame ti slnecne objatie. Cmuk.

Meleri, vidim, ze aj vy rastiete. Deti v tomto veku su ako zive striebra, ja som sa uz aj nad tym zamyslala, ci by som mala dostatok energie, keby sme dieta mohli mat. Uf.

Kleo, tak ti teda prajem, aby sa ti tie nevolnosti presli, dost si sa vytrapila.

Zdravim vas vsetkych, myslim na vas, este kuknem 😉

meleri
14. sep 2009

Schnucki,

jo... 😀 já ani nevím kolik těch zubů je..30?

Jo, tak držím palce, a´t to třeba vyjde bez té IVF..a přinejhorším s tou IVF. a jsou hodné ty děti na tebe? Jo já se na to strašně těším jak trochu povyroste, že budem jezdit na kole, sportovat a tak...

my to máme podobně jak vy...znova spermiogramy, testy, atd..jdeme ted na kontrolu ve středu..ale pořád kojím i když cyklus už asi je..tak nevím co mi řekne...ale u nás jsou zmražená embrya, takže KET.

Mirusch,

jo je to trochu náročnější, ale zas mi to přijde lepší v tom, že se líp vyspím..dřív to byl fakt masakr, to noční přebalování a kojení..tedkom jenom nakojím a pohoda..

Kleo,

i já ti přeju ať je už líp!

schnucki
14. sep 2009

ahooooj mirusch, .... to me moc tesi ze se mate fajnove, jen si to radne uzijte .... uz chodi za ruku?? tak to cucim 😵

jo tak nejak meleri 😀 ..... jojo, ja jsem diky bohu docilila nejakeho respektu u deti, i kdyz za tu dobu co jsem tu nebyla lehce polevil 😝 ale dokazu si je zkocirovat, takze to je v poho 😀
no tak to dej vedet co vam na kontrole rekli .... a kdy by jste asi tak do toho KET sli? drzim moc palecky 😉

letim pro decka, ozvu se zas zitra

mejte se vsichni kraaaasne

zuuuzana7
14. sep 2009

ahojte 🙂
schnucki u nas v podstate nove nic, teraz sa skor venujem ivfkarskym temam 😕
chystame sa na ivf, ale vsetko sa vlecie a natahuje a za vsetko sa plati, je to o nervy 😠
prave som sa dnes "opat" nad tym vsetkym rozculila.

ako sa mate vy? co nove? co skola? co detska v rodine? este chodis?

a co ostatne baby? mirusch, co v muzeu? obcas si vas precitam a stale sa potesim s akym elanom to vsetko beries 😉 a dufam, ze svokra sa uz ma lepsie.

meleri tak, vy idete do boja o druhe baby? tak prajem vela stasticka nech na seba nenecha dlho cakat 😵

samozrejme ostatnym kockam gratulujem k pribudajucim tt 😉