Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
17. sep 2009

ani ja som nemca nechcela a mam ho doma 😀 😀

blondy praveze dnes na kontrole dufam, ze konecne uvidime co to je 🙂 a jasne, ze si necham povedat a hned vam to tu aj vykecam 😀 mala by som mimco asi zacat ukecavat nech sa ukaze a neukazuje len zadok 😝

mne by dvojciatka tiez nevadili, keby sa narodili uz take trojrocne 😀 ale neviem jak by to bolo s vracanim, keby som mala dvojnasobne mnozstvo hormonov 😀 fuuuuh radsej pekne postupne 🙂

blondynka400
17. sep 2009

janulka, no to se máš tedy na co těšit 😀

schnucki, takže jsou tvfoje nohy a pak už jen dětské lyže?
😀
No já mít dvojčátka tak si asi hodím provaz. I když já bych to asi přežila, ae manžel ne 😀 . To měl na začátku hroznou starost, jestli tram náhodou nejsou dvě 😀

janulka04
17. sep 2009

schnucki, praveze by sme tu zostat chceli, teda konkretne tu, ale ved uvidime, co zivot prinesie...a muz je slovak 😀

lubinka9
17. sep 2009

kleo, na to musis opacne. Ja som ukecavala mrnusa nech ukaze zadok tyzden pred kontrolou lebo som nechcela vediet a drahy chcel strasne. No a na kontrole prve co sme videli ked mi Dr. prilozil sondu boli vajka a pipik odspodu. 😀 😀 Takze opacna psychologia.. skus 😀

ja som mala pred prvym UTZ sen o dvojcatkach a som bola trosku prekvapena ked tam neboli dve machulky len jedna lebo moje sny sa plnia. Tak asi nabuduce 😎

lubinka9
17. sep 2009

takze ja som sa to nechtiac hned dozvedela co cakame, lebo sa to nedalo prehliadnut. A Dr. sa zacal smiat, ze aky idealny zaber, to tu davno nebolo 😀

kleopatris
17. sep 2009

mne sa snivalo vcera, ze to male je baba (nie ze by som babu chcela, ale chcem, takze hm 😀 ) a silou mocou sa chcela volat Naomi 😀 neviem kde som na to meno vo sne prisla, vobec neni na nasej vyberovej listine

janulka04
17. sep 2009

kleo, zvracanie pri malych....nekomentujem
lubi....a ktory tt si ty?

lubinka9
17. sep 2009

Blondy, Kleo mam taky dotaz..
Nemavate niekedy take pichlave/bodave kratke bolesti? Ale nemam na mysli v bruchu ale tam dolu, chapete.. 😅 akoby cipok, ja neviem.. Netrva to dlho ale sa to opakuje. Vcera mi to moc nedalo spat vecer.

kleo a nespytala by si sa tvojej Dr. co to moze byt? ked mas cestu. Bola by som moc vdacna 😉

lubinka9
17. sep 2009

janulka, som zac. 18tt

blondynka400
17. sep 2009

kleo, tak ať se pořádně ukáže mrška jedna a hned nám to pak řekni 😵 . Zatím je tedy tady převaha chlapečku, meleri, zuzka, lubinka... 😀

lubinka, no stalo se mi to asi dvakrát, taková bodavá bolest jakoby v čípku, ale vždycky fakt jen chviličku, v podstatě jednou bez opakování, tak jsem to nijak neřešila, takže neporadím...

kleopatris
17. sep 2009

no aj ja mam nieco take cudne tam uplne dole (take pichlave pulzovanie)...ja ze asi sa zase nejak kosti natahuju, ale ze by to mohol byt cipok alebo take nieco mna nenapadlo 😲 no uz mam polmetrovy list plny otazok, idem pripisat dalsiu 😀
baby inak vam sa uz roztiahli panvove kosti? mne teda riadne, jak som bola doma, mamka to zbadala okamzite a ja to vidim na gatoch a nohavickach 😒 a jak to svina boliiiiiii, dufam, ze mimco cez tie panvove kosti len vypadne ked pride cas, lebo do konca budu asi jak otvorene vrata 😠

kleopatris
17. sep 2009

jani jak dlho si pri malych vracala? a casto? lebo ja rano stale musim ☹ som mala tri dni pokoj, stastna jak blcha, ze uz je koniec a teraz je to zase v plnej sile spät

blondynka400
17. sep 2009

kleo, já tedy zatím žádný rozdíl nevidím. Ale v jedné kyčli mi začalo hrozně vrzat, ale já jí má už od malička lehce defektní a vyklubovací, tak doufám, že to zvládne 😀

lubinka9
17. sep 2009

kocky presne ako pisete. Tiez len chvilinku ale niekedy par x za sebou. A vcera vecer uz ked som lezala v posteli tak som to nejak viac vnimala.
V utorok mi cipok kontroloval Dr. a vse OK.
Zeby to bolo roztahovanie panvy? no ja neviem, by som cakala, ze budu kosti praskat 😀 😀 A nie taketo pichliace 😕

ja som zatial nezbadala na sebe nezbadala sirsiu panvu. Furt som jak chlapec. A zozadu vobec nieje vidno, ze som tehu.. Len z boku a spredu, brucho mam take dopredu vystupene a trocha spicate. No ved je aj dnu chlapec 😀

janulka04
17. sep 2009

kleo, ja mala celodenne nevolnosti..som sa len prebudila a napnulo ma aj z cerstveho vzduchu....a drzalo ma to cely den, takze sompekne chudla do tretieho mesiaca, aj ma hospitalizovali, ale viem, ze to trvalo este aj potom...vsetko, co mi vonalo, som neznasala, smrdelo mi vlastne vsetko...sampony, jar na riad, chleba, caj....aj veci, ktore bezne nevnimame, pamatem, ze som nuchala aj pribory a klucky od dveri...mne bolo strasne, teraz nic, tak si to vychutnavam

kleopatris
17. sep 2009

to ja mam pocit, ze chodim jak kacica uz teraz 😠 zozadu tiez neni vidno, ale podla chodze to spozna asi kazdy 😝 aaach jo, co som to ja za pripad 😀

lubinka9
17. sep 2009

hehe ze pribory a klucky, to si asi mala nejaku kovovu chut nie? 😀

schnucki
17. sep 2009

😀 presne tak blondy, i kdyz myslim ze sedmicky na zenskou takova hruza neni, ja nevim kde pritel ty prsty schovava 😀

lubinka ahooooj, jak se mas?? neusmaz to kure 😀 .... hmmmm, asi prijdu na obed 😀

janulka vy jste prisli s manzelem do nemecka kvuli praci nebo se poznali tady??? .... ja tu zustanu, pritel cech neni 😀 ... ale to kde bydlite zni krasne, my jsme taky na malim mestecku a do vetsiho teda rozhodne nechci ....

kleo tak to jsem zvedava co to bude, at se to kouka ukazat a prestane nas napinat 😀

janulka04
17. sep 2009

lubi, ne...ja som zacitila neprijatelny smrad a patrala po povodcovi 😀 😀

schnucki
17. sep 2009

teda jak vas tu tak ctu .... to se ma clovek na co tesis 😀

kliky a pribory, janulka ty jsi borec 😀

janulka04
17. sep 2009

ale tak najedz sa schnucki, ked aj pribor mi smrdel.... 😀

kleopatris
17. sep 2009

jani to robim aj ja, ja napriklad nemozem sediet na nasej sedacke v obyvacke, lebo mi smrdiii a napina mna to...a chladnicku otvarat, hm ked musim rano, tak pokracovanie je zname...

schnucki aj ja mam sedmicky 🙂

janulka04
17. sep 2009

kleo, dik za obhajobu... 😀
presne tak som to myslela

schnucki
17. sep 2009

holky to nebylo ode me mysleno zle, jen me vzdycky prekvapite s tim, co vsechno si clovek v tehu zazije .... ale neni to mysleno zle 🙂

janulka04
17. sep 2009

schnucki....ved v pohode....
a co mas dnes v plane inac?

kleopatris
17. sep 2009

jani ty pracujes tiez? ci s malymi domka?

schnucki sak my vieme, ze to nemyslis zle a ani my ta nechceme moc strasit 😀 aby si si to nakoniec este nerozmyslela 😀

janulka04
17. sep 2009

no male nastupuju az k 1.11. do skolky...takze robit pojdem az potom...

schnucki
17. sep 2009

😀 ja a rozmyslet??? to nehrozi, nebojte 😀

pujdu si delat vypisky do skoly a odpo pojedu pro deti .... to jsem zamestnana tak do pul 8 ...

do skolky se tu muze i v listopadu?? ja mela za to ze je to jako ve skole, ze decka jdou v zari ....

janulka04
17. sep 2009

ano, ale my sa stahujeme koncom oktobra z Bad Wiessee do Miesbachu, tak uz som ich zahlasila tam

schnucki
17. sep 2009

jo kvuli stehovani .... aha .... tak to mi nedoslo 😅 .... tak to jo 🙂

ok holky, letim vysat a ucit se .... zkusim behem dne jeste mrknout, jinak se ozvu zitra

hezky den vsem 😎