Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
8. okt 2009

ahojik ivus,

ja jsem s mirusch kousek od frankfurtu, v hessensku ..... tak hokejista, hokej ja muzu 😀 .... pokud si dobre pamatuju, tak po 5ti letech, ale nejsem si ted jista, mrknu se ti ....
takze tu chcete zustat, ju ....

schnucki
8. okt 2009

tak jsem nasla, ze po 5ti letech si muzes zazadat o neohraniceny pobyt .... a nemecke obcanstvi si muzes po 8 letech zazadat, to by jsi asi musela delat ten test ..... a brali jste se tu, nebo na slovensku? a manzel obcanstvi ma?? .... poslu ti IP s adresou, kde se na to muzes mrknout

blondynka400
8. okt 2009

schnucki, kdy ti vlastně začíná škola, zas jsem zapoměla 😅

ivana, tak další neměcko jo? 😀 Tedy holky já se k vám jaksi nehodím 😀

schnucki
8. okt 2009

blondy pristi tyden, 😝 od pondelka jdu zas na to 😝 😀

blondy ty jsi nase takova exotika 😀 .... jak se dnesk mas??

ja poletim za chvili varit, prijdou devcata ze skoly, mala ma normalne fotbal, ale ztropila tu scenu, tak nejde nikam, nojo, tatinkova holcicka 😠

kleopatris
8. okt 2009

blondy ani ja nie som nemecko 😀

schnucki teda skola zase 😖 este ze ju mam uz za sebou 😝
a jak dopadol rozhovor vcera? ci zase nic?

schnucki
8. okt 2009

ahoj kleo,

joooo, rozhovor, uplne bych na to zapomela 😀 .... jsem mati vysvetlila co a jak a ona ze me naprosto chape, ze taky musim mit svuj zivot a tak ... no reakce kterou jsem sice cakala, ale mela jsem obavy ze se me bude snazit trosku premlouvat ze jako netiha do ty doby nekoho najit nebo tak, ale nic, naprosto v poho 😀
rekla ze si bude hledat novou au-pair, ze to sami nezvladnou 🙄 .... ale co, ja mam od vanoc klid, budu chodit jen na navstevy 😀

jooo, a vite co?? rpitel mi dneska prijede domu a ja tam nejsem ☹ .... a nevim kdy se dostanu domu zitra, on musi totiz zitra jet nocni, kolegovi zemrela maminka, .... a treba ho minu a uvidim az v sobotu 😝

ivanajelinek
8. okt 2009

Schnucki dakujem... 🙂 Ja som ola naposledy na Ausländeramt s kamoskou tiez kvoli povoleniu na pobyt a tam mi povedali ze pokila sme v EU uz povolenie na pobyt nepotrebuje...Zakazdym povedia inak, meni sa to kazdu chcvilu... Inak mi sme uz dostali aj pracovne povolenie neobmedzene, takze aspon ze to. Inak a vy co porabate v nemecku? Planujete zostat alebo sa niekedy vratit? My ideme buduci tyzden na 2 tyzdne na Slovensko, sa celkom tesim, uz sme tam neboli vyse roka. Naposledy v maji ked sme mali svadbu...

schnucki
8. okt 2009

ja jsem sem pred 4,5 roky prijela jako au-pair a po dvou letech si tu nasla pritele a zustala, ted tu studuju vysokou ..... jinak ja tu zustat hodlam, .... 😀

kleopatris
8. okt 2009

ale schnucki sak uz to nebude dlho trvat a budes doma, vzdy ked pride 🙂 s otvorenou narucou a navarenou vecerou 😵 ale super, ked to pochopila a neni nejaka nahnevana a mozes ich stale navstevovat a tak 🙂

sak u vas sa aj trafit do ovu by bol asi zazrak, ked ste sa ani poriadne nevidali ☹

ivi a vy uz ste zacali snazilkovat alebo este len zacinate?

schnucki
8. okt 2009

kleo on normalne jezdi nocni, tenhle mesic to byla vyjimka, jezdil za sefa .... takze ho s rozespalim ksichtikem budu vitat s posteli 😀

to je taky jeden z duvodu, proc tu koncim, skoro jsem nebyla doma, vecne se mijime a trefit se do ovu je zazrak 😝 .... ale ted to bude lepsi 😀

jak se dneska vubec mate holky, co vyrabite??? .... tady je potrhli pocasi, jednou sviti slunicko, pak je zatazino, sem tam sprchne a takhle dokola 😝

kleopatris
8. okt 2009

to u nas je zase leto, dneska uz zapli slabo aj klimu v praci ....
inak ja sa mam dneska zase tak vselijak 😒 skoro ani chodit nemozem, jak mna zase ta blba panva ci co boli, rano som sa zase pre zmenu pogrckala 😠 ale inak fajn, maly kope o sto sest, tak aspon ze on sa ma snad ok 😵

ivanajelinek
8. okt 2009

Ja som uz pred rokom vysadila HAK ale odvtedy nic... Ale akosi nechavame tomu volny priebeh, asi ze ked stane sa stane, a ked nie tak snazilkujeme dalej...My tu mame tiez celkom teplo, sem tam sa zamraci. Ale este neprsalo...A kolko mate rokov vsetky tu?

mirusch
8. okt 2009

Ahojte, ja len kuk, som vas precitala. A ze na vas myslim. Nic ine nestiham 😖 😝
Babule, kupte si fitnes lopty a sedte radsej na tom ako na stolicke - tehulky, ktore boli panva.

Lubinka, si sikulka, aj ja som to na Amazone nasla, ti su dobri, rychli, spolahlivi.

Ivana, vitaj.

Frcim dalej. Spavam 5 hodin denne, manzel este menej. Akosi malo ☹ Som uplne kaput.

schnucki
8. okt 2009

kleo to te to mluveni s misou jeste nepreslo??? ..... ale ocividne se ma prcek k svetu 😀

ivus me je skoro 26 a pritelovi skoro 31 ..... je dobre ze to berete s nadhledem 🙂

mirusch myslime na vas .... dekujem ze se na nas mrknes, ... drzte se ....

kleopatris
8. okt 2009

ivi ja mam v novembri 28 a myslim, ze tak nejak sa tu pohybujeme skoro vsetky 🙂 teda mirusch nam mierne dviha priemer 😀 a ty kolko mas rokov?

schnucki nepreslo ☹ uz ani neprejde, neverim tomu, ale tak je to o kus lepsie jak na zaciatku 😅

lubinka9
8. okt 2009

kleo, to ti mirusch da, ze dviha priemer 😀 😀
Inak, v akom Bermudskom trojuholniku to zijes, ked mate furt teplo? Nechapem.

no ja mam pomerne cerstvych 28.

schnucki, ty mas len 25? Take ucho? Neviem preco som ta radila medzi starsie 😅

takze ja sa zacinam nudit, chlop odisiel na futbal, proste hlava tvrdohlava, tvar kamenna.. Neda sa hnut.

miti, citala som, ze dospelemu cloveku staci na fungovanie spanok 5hodin denne. To som len chcela troska odlahcit, viem, ze to mas sakra tazke. Drz sa a pamataj na slnko v dusi 😉
a fitku uz mam doma nafukanu, sem tam na nej hopsam. Ale poti sa mi z toho zadok 😀

ivi, tak sa do toho oprite 😉

lubinka9
8. okt 2009

jo a kukala som Ivi na google earth, ze kde to vlastne si.. Do Francuzska veruze daleko nemas kocka a do Luxemburska tiez moc nie. Aj cestujete po krajinach?

blondynka400
8. okt 2009

kleo, já vím že ne. Ale německo nebo rakousko, to už není až zas takový rozdíl 😀

schnucki, ty už ne budeš hlídat? 😲 To mi nějak uniklo...
S tím trefením se do ovu si nic nedělej, nám to taky večně nevycházelo. Jsem si tak počítaal naše skore, od vysazeni HA jsem absovovala 5 cyklu, z toho 3x otěhu, 1x nic a 2x byl v době ovu pryč
😀
Jé tobě je jen tak málo, to jsme ani nevěděla😀

Jojo, taky si myslím kleo, žě wse to mirí nebude líbit 😀

lubinka9
8. okt 2009

inak zuzka ma nejake nove fotecky s mrnavym, kuknite. Zlatucky je 😵

blondynka400
8. okt 2009

lubinka, tak já mrknu. jen jestli si pamatuju to heslo 😅
Jo a lubi kdy budou tvoje fotečky? 😵 😀

blondynka400
8. okt 2009

Jo se omlouvám, nevím na co dnes myslím, mám tam chybu, celkem to bylo 6 cyklů 😅

lubinka9
8. okt 2009

kto si pocka ten sa docka 😉 a heslo zuzka posielala do IP

blondynka400
8. okt 2009

lubi, no ty jsi teda 😠 😝 😖 😀 😀
Jojo, já vím, jen ho najít 😀

kleopatris
8. okt 2009

no dufam. ze mi to teda mirusch odpusti 😀

ten adamko je nadherny, aj vam sa zda, ze je cely tatko? 😵

lubi my uz cakame skoro pol roka na fotecky 😀 tomu sa uz hovori sväta trpezlivost 😀

blondynka400
8. okt 2009

kleo, tak heslo jsem našla. Je roztomilý 😵 . No nevím, jestli je celý tatínek, já tyhle přirovnání u malých miminek zrovna moc nemusím 😀
Jo to uvidíš až si to mirusch přečte 😀

mirusch
8. okt 2009

No fiiiiiha Kleo 😨 Vraj dviham priemer! 😀 😝 Veru, Lubinka, musim jej da po zadku 😀 Ale ved coze, je to pravda, nie? Kleo, odpustene 😉

Lubi, to jo, to som aj ja citala, ze 5 hodin staci. Ale mne nie! 😠 Staremu cloveku ano, mojmu manzelovi takmer tiez, ale ja, co potrebujem 8-9 hodin, som hotova. A najhorsie je, ze ked som taka strasne unavena, tak just neviem zaspat. Proste zastrelit, co uz so mnou 😝

Schnucki je ucho 😀 😀 Veru, Schnucki ucho a ja stara raketa ...

idem kuknut Zuzkine fotky.

mirusch
8. okt 2009

Adamko je kraaaasny! Ach jo, radsej by som prebalovala take nieco, ako stareho cloveka. Decko proste polozis kam chces a hotovo, nepapuluje... 🙄

blondynka400
8. okt 2009

mirusch, já tedy čím víc jsem unavená tím spíš neusnu..... A spár jenom 5 hodin denně, na krítkodobě mi to nevadí, ale jinka bych byla úplně hotová 😝

mirusch
8. okt 2009

Veru Blondy, aj ja tak. Nie a nie zaspat, aj ked som uplne mrtva. Co uz. Uvidime ako to pojde dalej.

schnucki
8. okt 2009

jaky ucho?? 😀 .... teda mirusch my jsme dvojka, ucho a raketa 😀

ja uz mam tu fazi stresovani za sebou, sem tam me to veme, ale celkove si myslim ze jsem zmakla to brat celkem v poho, proste se nekdy povede .... nevim proc, ale musime si pockat, asi neco prijde 😀

na adamka mrknu zitra, dneska nestiham .....

tak to ja nastesti jak jsem hotova usnu behem 5ti minut .....

lubi na cem ze to hopsas???