Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
9. okt 2009

aj uz planujete svadbu ci najskor budete snalzilkovat? 😵

schnucki
9. okt 2009

ivus my uz se snazime skoro dva roky, uz jsme byli i v centru a vime kde je problem ..... svatbu by jsme radi pristi rok, nebo vice mene ja, pritel uz zenaty byl a tak nejak potrebuje cas, ale vzit si me chce 😀 uvidime kdy 😎

schnucki
9. okt 2009

a jak to vypada u vas, neco noveho???

ivanajelinek
9. okt 2009

tak snad sa nam to snazilkovanie uz coskoro zadari... 😎 Okay, ja idem do sprchy a do postele, lebo uz teraz viem, ze sa mi rano nebude chciet vstavat 😢 Ak stihnem tak si vas niekedy cez vikend precitam co ste to tu vsetko popisali...

schnucki
9. okt 2009

urcite se nam to povede 😀 az prijde cas 😉

ok, tak dobrou noc

mirusch
10. okt 2009

Ahojte. Hlasim, ze som spala 6 hodin, z toho 2x sme leteli, uprostred noci za svokrou, ktora sa strepala a jej sestra nam volala. 😝 Citim sa ako keby ma celu noc bili. A nadranom som mala naaadherny eroticky sen, no a do najlepsieho sa tam dosuchtala svokra 😠 😠 😀 Mi sibe uz.

Idem do muzea, potrebujem vypadnut. Pa.

ivanajelinek
11. okt 2009

caffte baby, tak ako vikendujete? Ja idem pracovat, tak vam prajem peknu nedelu 😎

mirusch
11. okt 2009

No fiha, to tu nikto?

Ivus, prijemnu pracovnu nedelu prajem 😉 😝

U nas nic nove, trapime sa dalej. Zajtra mam "sluzbu" pri svokre, tak som zvedava. A riesime opatrovatelsky dom. A tisic inych veci. Pa zatial.

kleopatris
12. okt 2009

Dobre ranko 🙂

mirusch u vas to snad ani lepsie nebude 😔 tak sa dnes na sluzbe drz 🙂

a aky ste mali vikend? my taky relaxaxny 🙂 a pridala som fotky brucha, tak kuknite na toho mojho medvedika 😀

lubinka9
12. okt 2009

caaaute babiky,

kleo, bud v poho ja mam tiez taky Bauch. A som cca -1tt od teba. A inak, mne sa moc paci 😵 Aspon sa ma Maxicek kde roztahovat. I ked jak kukam zpredu ho nemam take. Ozi kleo, kolko mas cez brucho vecer? Ja teda neviem kolko presne som mala pred tehu, ideal 60cm to nebolo. A teraz mam vecer 86cm 😅

inak mne prave dosiel pas do auta. Inak sranda, nemohla som otvorit minule kurierovi skrz ten svokrin sen a oni ten balik nikde nenechali, proste, ze v pondelok pridu znova. Tak ale to som uz otvorila, sen nesen.

ako u vas?

my sme cez vikend lenosili a jedli. Piekli sme kacicu aj kolac potom. Ked uz tak uz. Uz som ale zasa spat na svojom salate a celozrnnom chlebe 😀

lubinka9
12. okt 2009

a kukam, ze sa ti uz ta ciara cez brusko objavila 😵

ivanajelinek
12. okt 2009

Dobre ranko....

kleo,pekne ti rastie brusko... 😉

U nas stale pracovne, ale este tyzden a mam dovolenku 2 tyzdne...sa hrooozne tesim...

kleopatris
12. okt 2009

ja ani neviem kolko cm mam, musim dnes vecer zmerat a napisem 🙂 a to ani nie je ciara, to su len chlpy od zaciatku tak pekne usporiadane akokeby do ciary, ale ked ich odhrniem koza je biela 😝

super, ze vam to teda dorucili este raz, ale ja nechapem jedno, ze aj posta aj kurieri chodia do obeda a normalne pracujuci ludia maju smolu, musia bud cakat na dalsie dorucenie alebo behat po okoli a zhanat balik 😒

hm taku kacicu by som si dala 😵 ale u mna hrozi asi az na vianoce, predsa len od mamicky chuti najlepsie a hlavne je bez prace 😀

este 25 krat do prace a potom materskaaaaaa 😀 😀

kleopatris
12. okt 2009

ahoj ivi 🙂 aj idete niekam, ci budete doma vegetit?

majuska7979
12. okt 2009

ahojte baby,
som v anglicku a tento zdravotny system je tu hrozny,....od svadby sa snazime o babo a nic 😢 cize uz to bude asi 4 mesiace, akurat som bola chora, to som doktorovi povedala ze sa snazime o babo, jak by mohol to nech mi nedava nejake silne lieky,...dal antibiotika,...a zhodnotil ze az po roku snazenia mam za nim prist,.... 😖
ziadna preventivna prehliadka u gynekologa, proste nic,...

lubinka9
12. okt 2009

kukam kleo, ze odratavas poctivo! Ale nejak skoro sa mi to zda, hej ci nie?
Inak aj ja tam mam take chlpky ale tym, ze ja som sneda tak to ako ciara nevyzera. Aspon na fotkach, ked sa pred zrkadlom lepsie prizriem mozno ano. 😀

jasne, ze chuti najlepsie od maminky ale to bola pycha ked sme to zvladli bez pomoci. A my sme na Vianoce tu v DE. Na cestovanie uz bude daleko a lietadlom nepojdem i tak uz by ma asi nepustili.

kleopatris
12. okt 2009

ahoj majuska 🙂 nemozes si ked tak vybavit kontrolu na slovensku? my sme tu vacsinou z nemecky hovoriacich krajin, takze ti asi moc nepomozeme 😒

no ja idem vlastne az 25.11. 😀 ale medzitym a potom mam este dovolenku, takze spolu to robi "len" 25 dni 😀 lebo tu sa chodi 8 tyzdnov pred porodom (cize oficialne idem az 22.12.) a este mam asi nejakych 20 dni dovolenky, nejake AT sviatky 😀 tak to preto 🙂

no aj ja riesim dilemu, na konci novembra mame ist do nemecka, manzelov dedo ma 86te narodky a je to tiez nejakych 900 km autom a on mna ma velmi rad a uz na tom neni zase az tak dobre...tak uvazujem, hodnotim a neviem, ci to mam este riskovat 😒

ivanajelinek
12. okt 2009

Kleo, ideme domov na slovensko. Moja naj kamoska sa vydava, takze bude veselica...Ale isla by som uz aj konecne niekam k moru... Lenze za tie 2 tyzdne sa to vsetko neda postihat...
Lubi aj my sme na vianoce tu v DE...Odkedy sme tu, sme este na vianoce ani doma neboli...Zostavame stale tu, kedze ja musim cez sviatky pracovat 😢
Inak taku kacicu pecenu....mnaaam... 😎

kleopatris
12. okt 2009

ivi to fakt este aj cez vianoce musis pracovat? ☹ to je fakt nanic :(
my to s vianocami striedame, raz u svokrovcov, raz u nasich...ale uz sa tesim az bude maly a nebudeme musiet nikam cestovat...
a taku svadbu by som si tiez dala, hmmm svadobna polievocka 😝

ivanajelinek
12. okt 2009

Ja som este ani nikomu vlastne na svadbe nebola, okrem svojej vlastnej, tak som zvedava 😀
No aj cez vianoce, alebo vianocne sviatky alebo silvester...Minuly rok som robila len 25-teho tak som zvedava ako nam sef rozdeli sluzby tento rok... 😒
Tak vam prajem pekny dnik, robota volaaaa.... Vecer si vas docitam...

majuska7979
12. okt 2009

no kleopatris, asi mi nic ani neostava, ale ideme v novembri domov, to sa asi objednam, 😠 proste to je hrozne, u nas vzdy hovoria, predtym nez sa zacnes starat o babatko, treba urobit nejaku kontrolu ci je vsetko ok, a tu?????????? tu to maju ....vieme kde 😠
ale mate super ze uz ste tehulky 😉 mozem sa opytat ako dlho ste sa snazili????????

lubinka9
12. okt 2009

kleo, tak to pas paradne. Ja ani neviem ako s tou materskou. Na SK si platim vsetko aj nemocenske, takze narok mam. Musim mat ale potvrdenie od DE Dr. o nastupe na matersku (vobec este neviem kedy sa tu nastupuje), musim to dat potom prelozit, poslat na SK, tam budu overovat schvalovat, musim odhlasit platbu do dochodku 1 den pred nastupom na matersku 😕 . Potom zasa prelozit rodny list, dopravit na SK! No je to hrozne komplikovane. Ale svokra ma nastastie moje splmonocnenie na vsetky ukony a ma socialnu poistovnu kusok od domu.. No ale i tak.. 🤐

blondynka400
12. okt 2009

Ahoj holky,
člověk tu chvíli není a hned musím dočítat dvě stránky, to jste tedy kecalky 😝 😀
U mně nic nového, opěšt je ze mně slaměná vdova 😝 😀 , jinak vše ok.

Kleo, pěkné bříško. Lubi ty máš taky takové? Tedy já jsem od vás skoro měsíc a takové krásní bíško nemám ani náhodou 😢 . Občas mě napadá, jestli malinká roste tak jak má, ale když bylo minule všeo k, tak snad ano 😔

kleopatris
12. okt 2009

no lubi to si viem predstavit 😒 ale aspon, ze si vsetko platis a dostanes nejake euro navyse a ze ti svokra pomoze, lebo behat hore dole s bruskom... 🙂 myslim, ze v DE ides 6 tyzdnov pred porodom na matersku, asi jak na slovensku, ale ista si nie som.

majuska u nas to slo pomerne rychlo, na druhy pokus 🙂 ale su tu aj babulky co sa snazia rok a viac, takze urcite sa aj vam coskoro podari 😉
inak s tym UK zdravotnictvom uz som pocula, teda skorej citala, ze to je hrozne ☹

kleopatris
12. okt 2009

ahoj blondy 🙂
neboj urcite ma mala vsetko, co potrebuje 😵 kukni na zuzku, ta nemala ani take jak ja teraz a maly mal cez 3 kila 😵 je to sice fajn to brusko, ale niekedy by som brala aj mensie, sak ja si uz ani topanky poriadne zaviazat nevladzem 😒

blondynka400
12. okt 2009

kleo, no je pravda že vždykky když mě měco chytne, že mám malé břicho (on mi to totiž říká každý kdo mě potká, prý vždcky kde ho mám, je to na palici... 😝 ), tak si vzpomenu za Zuzku. Ta měla někdy v 30tt takové jako mám já teď.... 😀

Jo jinka v čechách se chodí na mateřskou 6-8 týdnu před TP. Můžeš si vybrat...

lubinka9
12. okt 2009

hehe kleo, s tymi topankami to mame rovnako 😀 Ked sa ideme s drahym prejst tak mi ich rozsnurovava a ked sa obuvam jedna noha na prvom a druha na 3 schode.

ahoj blondy, neboj vse je OK, ved mas tabulkove mimco.

majuska, u nas na prvy sup.

blondynka400
12. okt 2009

lubinka, no jo, ale to bylo před 14 dny, co ty víš co se za tu dobu stalo... Ale je pravda, že se evidentně má k světu, tak prčo by jí mělo něco být 😔

majuska7979
12. okt 2009

waw, na prvy sup, a na druhy, ty kokso 😎
asi by som mala prestat na to mysliet,
mozno ma na to vplyv moja praca, dakedy troska stresujuca, 😒 ale mam ju rada, alebo proste nieje vhodna doba a ani spravny cas ☹
no hadam tento mesiac 🙂 tak mi drzkajte palceky, za 15 dni by mala dojst mrcha 🙄 dufam ze nedojde, 😅

lubinka9
12. okt 2009

blondy neblbni. Vse je OK.
ked to dokazem zahnat ja take myslienky. Ale je to presne tak, ked clovek neciti pohyby tak sa boji ci je vse OK, ci je bublinka tam kde ma byt a ci je vse OK a potom sa clovek zas boji ci citi dostatok pohybov a pod. No je to proste tak. Bojis sa akonahle otehotnies a potom uz navzdy 😉 . Ale tak je to asi normalne.

nebojte vsetko bude OK.