Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
21. okt 2009

ahojte ako sa dnes mate?
ja mam dnes volno....juhu a chcem ist do tej lekarne ale som leniva....prisla som v noci z roboty a som k.o.
noooo
kleo neboj ved ja daleko od teba nejsom zbehneme na kafe a ked budem mat stastie tak budeme spolu kocikovat:D

mirusch
21. okt 2009

Ahojte babule, ja len kuk, idem konecne zehlit a tentoraz fakt musim, lebo uz si nemam co obliect 😠

Kleo, ja by som tiez zasla k lekarovi, to ze mas take bolesti v bruchu a chrbte, to nie je sranda. Pre istotu... A jasne, ze sa nam tu postazuj, presne tak, sme tu na to 😉

Lubi, co blbnes, no tak budes mat o par gramov cokolady viac. Kasli na to, zhodis po porode.

No, ved ja to fitnesko neprehanam, teraz som uz 3 tyzdne nebola a platila som si ☹ Ale casovo sa absolutne nedalo. A vcera som zacala zase zlahka. Inak, co je fakt zaujimave, tak ani vo fitnesku, ani po nom, nemam bolesti a citim sa fakt fajn. Uz som si myslela, ze mam kolena uplne v keli, odpisane a Dr. mi povedal, po röntgene, ze ich mam len blbe od narodenia a ako napr. stupam po schodoch, tak sa jablcko odiera o druhu kost a z toho su tie rozne kvikoty 😅 Ale preventivne si to tam chcem trochu vydlazdit zelatinou ci cim, nech vydrzia este chvilu ... Praveze, ked do fitneska nejdem, tak zacinam citit chrbticu. Ach jo. Starneme, starneme...

Meleri, viem si predstavit, ze ti chyba rodina. A s babatkom este viac. Ja som tu niekedy v pohode, predsa len uz mam nejakych znamych, aj ked ich nie je nejako vela. Ale rodina je rodina. Vlastna. Ktora ta proste akceptuje, aj ked urobis blbost. Manzelova ta niekedy znici, aj ked mas pravdu 😔 Ja som sa uz nejako obrnila voci tej manzelovej. Proste s nimi komunikujem a pripadne divne pohlady, ktore signalizuju to, ze si o mne nieco blbe myslia, tie ignorujem a hotovo.
Vyuzivaj prilezitost ist domov, alebo si postupne volaj na navstevu ludi z tvojej rodiny.

Predstavte si, ze o 10 dni pride sem svagrina, ktora ma tak hrozne v juni znicila, ze som taka a onaka a tak. Strasne som zvedava, ako sa bude na mna ksichtit. Nastastie to vyslo tak, ze ja s nou budem len 2 dni a potom idem do SR. Obmedzim sa na nutnu komunikaciu a kaslem na nu.

kleopatris
22. okt 2009

Ahojky 🙂

dnes este nikde nikto 😲

dnes uz je mi chvalabohu lepsie 🙂

meleri aj mne chyba rodina, ale nastastie ich teraz nemame az tak daleko...lenze bohuzial, ked pojdeme spat do DE, tak to uz nebudu len 2 hodky cestovania, ale minimalne 5...no co uz mame manzelov a ti nam musia ako tak rodinu vynahradit ...

mirusch tak silne nervy, ked pride svokra...aj ked to budu len dva dni 😖 aspon sa na slovensku znova zregenerujes 🙂 a ides sama, ci s manzelom?

majuska7979
22. okt 2009

ahojte baby uz som sa vam dlhsie neozvala 😅
akurat mam v pondelok dostat mrchu, ktoru dufam nedostanem vobec, mrcha mrchovita nech sa mi ani neukazuje na oci 😎 😎 😀 😀
uz si aj mm zacal zomna robit srandu, ze asi som lebo jem hrozne vela pomarancov, ako nikdy 😅
no nic nechame sa prekvapit o 4dni 😀

meleri
22. okt 2009

jo holky je to fakt těžké..dokud není to dítě tak to člověk oželí ale pak mu dojde jak je to škoda že přichází o fajn babičku nebo dědečka a strejdu atd...páč jak to psala Mirusch, tak ta manželova rodina nikdy nebude ta naše....

já mám sice super vztah s manželovou babkou a sestřenicí takže k nim jezdíme každý týden, ale štve mě že s tou svokrou je to na pendrek....

Kleopatris,

jo člověkovi to asi nejvíc dojde v těhotenství a mrzí ho to ale zvykneš si..ale zas jsou si lidi vzácní a potom je to dobré když se vidí...🙂

a německo není tak daleko ale pro mě je to horší, bohudíky za letadla.. 🙂

blondynka400
22. okt 2009

Ahoj holky,
tak se hlásím, že jsem se navrátiila zpět. Vše je v pořádku, akorát mi chybí trošku hořčík, tak hold budu muset začít pravidelně užívat. A doktorka mi silně hnula žlučí, ale to by bylo na dlouhé povídání....
Jinka malinká prsopívá i přes moje malinké bříško výborně a je velká tak jak má být a už má přes 900g 😀

kleopatris
22. okt 2009

ahoj blondy 🙂

ja som nejak nezaregistrovala, ze ides na kontrolu do CR 😅 ja ze v IT mas teraz kontrolu..
ale hlavne, ze je malicka v poriadku 🙂 a vitaj do klubu uzivateliek horciku 😀

majuska, tak drzim pasticky, nech mrcha nedorazi 🙂 daj potom vediet co a ako

blondynka400
22. okt 2009

kleo, nene, já chodím na kontoly pouze do čech.... 😉
Já to mám bohužel diagnostikavé z krve, sice to není žádná tragedie, ale je to už lehce pod limitem 😉
Dodám vám pak fotku z 3D, mám i video, ale to je jaksi moc velké.... Jinak ještě jsem zapoměla délku, s nožičkaam něco přes 35cm 😎

majuska7979
22. okt 2009

kleo,diki moc, dufam ze ma tu nakazite tym tehontestvom 😎
a blondy tak to je uz pekne velke babo 35cm 😉 🙂
to je stale pocas tehotenstva problem s vitaminami?????????????

blondynka400
22. okt 2009

majuska, no jo, už nějakou délku má 😀
S vitamíny ani ne, spíš s minerály. Problematické jsou hořčík a železo... 😉

barbora87
22. okt 2009

Ahojky
tak od vcera beriem tu folsäure à konci mi mrcha tak ideme na to🙂
no inak tema svokra k tomu radsej nic nehovorim ako vidim prezivate to iste aj ked moja Sa uz ukludnila..
Inak som v robote od rana à zajtra v Noci pridem...

majuska7979
22. okt 2009

no blondy to s tym zelezom budem mat problem urcite, od mojej 15tky 😠
super len sa drzkajte v teplucku a zdravucky 😉
co sa tyka tema svokra, ta moja je uplne super, 😀 a dovod je jednoduchy 😅 vidim ju 3 razy do roka 😀 😀 😀 😀

blondynka400
22. okt 2009

majuska, jeatli máě s Fe problémy, tak je to potřeba sledovat a dle výsledků včas nasadit. Ale já s ním kdysi taky mívala problémy, hodně velké, a má ho úplně v poho. Takže ono to asi neni úplně pravidlem.... 😉

barbora, tak tedy holčičku, ju? 😀

majuska7979
22. okt 2009

no mala som pred svadbou brala som 2 tabletky denne, ale ja viem ako sa citim ked mam malo zeleza, unavena, nic sa mi nechce, bleda ako stena, velmi slaba,...a ja sa citim teraz uplne super 😀
ale vsetko si overim ked pojdem teraz v novembri na svk, pojdem ku gynde, to ma skontroluje 😀

lubinka9
22. okt 2009

ahojte,
kukam, ze blondy je spat 🙂 a kontrola OK, super.

majuska tak ti prajem nech uz nedorazi. A chut na pomarance? Ja som sice nemala ale moze byt 😉

ja som dnes sama, drahy na futbale az do deviatej, tak tu budem s vami.

inak dnes som neodolala, isla som z nemciny okolo jedneho obchodu (Ernstings Family) a hned vonku mali vystaveny taky paradny bezovy fusacik s flisovou tmavohnedou vystelkou s rukavmi aj mini rukavickami. Plus to ma otvory pre zafixovanie do autosedacky. Som si hovorila kupim, nekupim, kupim,.. a krpuch ma vtedy kopol, tak ze kupim! cislo 68 za 15€. Vpredu to ma taku milenu aplikaciu so psikom a zajacom.
..tak som nam obom urobila radost. 😵

blondynka400
22. okt 2009

majuska, nějak mi to uteklo, ty jsi vlastně kde? 😕
Tak uvidíš, jak to bude, to se těžko dopředu plánuje 😉

majuska7979
22. okt 2009

diki luby,
dufam ze nepride, ale necitim nijake zmeny, akurat troska velmi troska bolia cicky, inak nic, a tie pomarance
nechame sa prekvapit 😎
dobra cena, aspon ste si urobili radost 😀

majuska7979
22. okt 2009

blondy ja som v uk, konkretne v londyne 😎
ale uz sa nemozem dockat domova, i ked iba 5 dni na svk, lebo manzel nieje slovak, to musime nakuknut aj k jeho rodicom 😎

kleopatris
22. okt 2009

ahojky 🙂

aj ja som dnes vecer sama, teda posledne vecery stale ☹ drah je v praci skoro kazdy den az do 9 ☹ no co uz, uz mam maxika, tak ma aspon ma kto ochranovat 😀

ja mam zajtra ten zuckertest, jupii sa tesim....som si musela kupit jakysi pripravok, cakala som, ze mi to namiesaju jak v SR, ale tu to je uz hotove 😲 a s prichutou, tak som zvedava ci sa pogrciam alebo nie 😀 je to 50 na 50

lubi kedy mas vlastne ten organscreening? alebo si uz mala? nejak som mimo...a super, ze si si urobila radost 😵teda vcera hrozienka v cokolade, dnes fusacik, ty si sa nejako spustila 😀

blondy to je vyska 😵 ze 35 cm 🙂 asi ti v brusku spava jak hadatko, postojacky 😀

no ja moju svokru vidam tiez tak 3 krat za rok, ale aj to mna stiha vytocit 🙄

kleopatris
22. okt 2009

hm teraz citam, ze jak hadatko a postojacky....logika ziadna, ale snad ste pochopili 😀

lubinka9
22. okt 2009

kleo, screening mam v utorok.
a skus to v sebe udrzat lebo nebude platny vysledok 😝 😀

ja som proste nevedela tomu fusaku odolat, bol tam jediny akoby na mna cakal. A kpuch si ho sam vypytal 😉

meleri
22. okt 2009

Blondynko,

to je pitomé spíš by tě měla rozveselit a ne ti hnout žlučí..fakt doktoři někdy člověku pěkně pokazí den....ale hlavně že všecko je jak má být..

Kleo,

ten test se dá přežít fakt to není taková hrůza, čekala sem že to bude horší.. 🙂

já mám dneska už dost..ještě sem ted večer vařila na zítřek, páč chcu jit s malým a s kamoškou na čtení pro miminka, akorát že to začíná v deset kdy malý rád spí, tak to bude mazec asi..naštěstí je to za barákem tak přinejhorším můžu zpátky...

blondynka400
23. okt 2009

meleri, já pak šla na ten 3D UTZ a ještě jsem se stavial u kamaráda v nemocnici, takže vím že je vše ok a neřeším to... Ale fakt byla na palici...

kleo, to víš no, už to není žádný drobeček 😀 Ale překvapilo mě, jak vysoko v břiše tu hlavičku má 😀 . Teď už je mi jasné proč má žaludek pod žebrama 😀

lubinka9
23. okt 2009

cauky,

tak ja dnes vynechavam oslavu ale aby ste nestratili prehlad, dnes je piatok a teda pomaly zacina vikend. 😵

kleo, drzim palce potom na vysledky a nech to v sebe udrzis. Ale vraj to nieje vobec take hrozne ako to mnohe popisuju. Aj mna to caka. Tu je to sice nadstandart a nepovinne ale i tak..

vikendove pocko vyzera o nicom, pojdeme asi kuknut dinosaury 😎

blondy a vo co go? s tou lekarkou? A fakt tam mas malinku asi na stojaka 😀 Ale hlavne, ze je vse OK

meleri a to tie male deticky tomu citaniu uz rozumeju? Ci si to citaju mamicky navzajom? 😉

lubinka9
23. okt 2009

blondy no a fotecka kraasnaaa 😵

blondynka400
23. okt 2009

lubinka, jj, ale už bych to nechala být.... No jen se mi směj 😀. Jen počkej pár týdnu než ti ten tvůj taky tak vyroste a pak se budu smát já

kleopatris
23. okt 2009

ahojky 🙂

uz mam po tom 😀 a nie som velmi chytra z tych hodnot 😅 najprv mi doktorka povedala, ze hodnoty su ok a potom, ale davajte si pozor na cukor....no som z toho jelen, musim to prebrat s gynekologickou. ale podla netu som v norme, bohuzial tu (ako inak) pouzivaju inu stupnicu jak na slovensku, tak nemozem ani porovnat 😠 no a vobec mi nebrali moc 😕 tak vam neviem....
ale sladka voda bola super, to bol ten nejaky hotovy produkt od firmy Roche a mozem vrelo odporucat...chut jak ribezlovy alebo taky nejaky dzus a hlavne kyselkavy 😉 takze vypit to bola pohodka 🙂 len tie dve hodiny o suchu boli narocne a maxi po tom vypiti mi usiel brucho odrazit jak skackal 😀
a viete co je najlepsie? ze dnes mozem byt doma 😀 mi dala PNku na dnes, jupiiiiii 😵

idem aj ja kuknut fotecky 😵

kleopatris
23. okt 2009

lubi inak aj tu je to nadstandard a nepovinne, ale kedze som si to nechala urobit u mojej praktickej, tak to bolo gratis 🙂

kleopatris
23. okt 2009

jeeej blondy jaka je mala krasna 😵 tusim prve foto z 3D co vidim, z ktoreho nejde strach 😵

lubinka9
23. okt 2009

aha, no kleo, ja som tu prakticku lekarku este nepotrebovala, tak som neni okrem gyn zaregistrovana nikde.

hovoris, ze ribezlovy dzus? 😀 Tak sa uz tesim 😀 A ten moc nebrali? to je nejaky novy postup? no som zvedava ako to bude tu v DE prebiehat. Asi to ma kazda krajina inak 😕