Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
19. dec 2009

melri, jo je to pěkný, v noci když jsem jela domů, tak to všechno hezky svítilo, všude bílo a nikde ani živáčka, bylo to moc hezký.... 🙂
Ty se měj taky krásně a pěkné vánoce 🙂

mirusch
19. dec 2009

Zdravim. No, dnes sa mi nechcelo z perin, az o pol desiatej som vytrcila nos. Potom so mnou moj obetavy manzel siel ku kadernicke, pretoze som sa rozhodla, ze usetrim 30 EUR na melire a pojdem do lacneho salonu, tam kde chodime je to strasne drahe. Potom k italianovi na pizzu, no aky fasa, dosli sme tam presne na zaverecnu o pol druhej a ze ci mozme 😀 A on ze jasan, no problemo. V tomto su taliani super, ti nemaju s nicim problem a cas pre nich vela neznamena. Tento je tiez odniekal z juhu ako Blondy.
Teraz este prezleciem periny a trochu sa poflakam a pekny den za nami. Ale je kosa!!!! Nezvyk na tieto konciny, vsetci nadavaju, ja som sa tesila ako decko, lebo svietilo slnko, od vcera je trochu nasnezene a neroztopilo sa to (!!!), pretoze je -10°C, v noci bolo -13°. Super, nie? Ale mrznem, to je iste, boli sme odniest kvety na hrob svokre (ihlicie s ruzami namocenymi vo vosku, cize vydrzia) a fotila som to - za tie 2 minuty bez rukavic mi tak zmrzli prsty, ze som si ich necitila.

Kleo, no teda, to co je, ze si sa nestihla s nami rozlucit? To sa patri nechat nas trapit sa, kym ty si uzivas doma? Haaa? No ale dolezite je, ze si to zvladla, lebo tie cesty su teraz ziadna sranda. Pozor na seba a kup si protismykove podrazky!

Blondy, aj ja si prosim meno 😅 😵 A myslis, ze sa mala este otoci? Alebo cisarsky? Ozi a vlastne preco sa so Zuzkou nestretnete, ked ste v jednom meste? 😕

Jeej, Marki, ako super, uz si si hodila aj tt! Tesim sa z teba! Ako sa ti adminuje?

Schnucki, mala si mu povedat, ze ok, ked do tych nohavic bude duchat, aby sa vysusili, tak ze mu ich operies 😀 A to ma len jedny? uf, ja teraz periem ako zmyslov zbavena, aby sme mali vsetko ciste, lebo v hoteli prat nebudem mat ako. A chlap mi nadava, ze si nema co obliect a ze mu vsetko tym castym pranim znicim 😀 😀 No chapete?

mirusch
19. dec 2009

Pokracujem v citani na druhej strane...
Lubi, to znie ako keby si pisala o mojom chlapovi 😝 Mas ty pravdu, opovaz sa cez Vianoce skakat. Je doma, ty vlacis jeho dieta, tak nech sa stara. Nestoji ti to riziko za to. Pri pocitaci 😠 Na to ich je, do kelu. A potom sa tvarit, ze sa nic nedeje.

Blondy, veru, to je krasne - biele, nikde nikoho...Take asi v Taliansku nemas, co?

mirusch
19. dec 2009

Ozi, este som si spomenula pri tom, co Lubi pisala, ako mi dosiel mail, akoze vtip, ze chlap pride domov a najde deti sa hrat vonku v pyzame, vsetko vsade porozhadzovane, v kuchyni ako po vybuchu bomby, porozlievane na zemi..... Tak hlada vyplaseny manzelku a najde ju v posteli, ako si cita knihu. A na jeho otazky iba povie - "Vies ako sa ma stale pytas, ze co som vlastne dnes robila? Tak dnes som napriklad nerobila vobec nic." 😀 😀 Dobre, nie? Inak toto sa odohralo aj u nasich, ked sme s bratom boli male decka. Otec si myslel, ze mama si cely den vala sunky, tak sa nasr... a prestala pre neho cokolvek robit, prala iba nam a sebe, jemu nie...az kym ju neprisiel odprosit, ze nech mu operie 😀 Dobra taktika. A preto aj ja chodim raz do roka sama do SR, aby si moj manzel pripomenul, co vsetko treba urobit okolo domacnosti, ze to nie je len tak. To su vsetko roboty, ktore vidno, len ked nie su urobene.

lubinka9
20. dec 2009

Ahojky,

miri joo, len ten vtip jak keby ani vtipom nebol ale realita.

nakoniec to dopadlo tak, ze sme piekli spolu. Proste som povedala, ze ked mi nepomoze tak nebudem piect a nebude nic sladke na jedenie. Fakt ma ten chrbat boli a vzdy som s nim pri dlhsom stati alebo zohnuti mala kvoli tej skolioze problem, nemusela som byt ani tehotna. Takto nam to trvalo o polovicu kratsi cas. Takze vanilkove rozky mame napecene. Este by som chcela kokosove rozky a smitec.

a o kose mi ani nehovorte, vcera som zbehla pre noviny a skoro som umrzla. Normalne ma hlava zabolela ako mi ten mrazivy vzduch vbehol do dutin. Inak to mam rada, taku prechadzku, vystipe vam licka. Aj som mala v plane ale potom nejak som si to rozmyslela. A to je len zaciatok zimy. Najviac sa bojim, ze sa niekde zrypem, staci sekunda..

peknu nedelu prajem 😵

blondynka400
20. dec 2009

mirusch, no tak u nás přímo ne, ale když jedeš kousek na sever k Římu, tak ano....
No na se tím cvičením a svícením baterkou docela hýbe, teď už třeba vím, že není napříč, ale jestli je správně to nevím. 😀 Já na císaře nechci, klidně zkusím i porod koncem pánevním, když malá nebude nějak extra velká, což si zas nemyslím....
No mřekla bych že toho má Zuzka asi dost a já jsem toho měla teď taky docela dost. Ale třeba se ještě domluvíme 😀

lubi, no vidíš jak jsi šikovná. Tak se na to musí 😀
Pro tebe,milovnici tepla, musí být zvlášť ten mráz utrpení, co? 😕

mirusch
20. dec 2009

Lubi, veru, nech si zvyka, ze mu sladke nicnerobenie doma skoncilo. Bude sa musiet obracat chlapec a ty ho pekne aj zapoj do prac. Inak ja mam tiez skoliozu a vies co mi na to pomohlo? Cvicenie. Ako chodim do fitneska a posilnila som si svaly, tak mam omnoho menej bolesti. Isto, ze teraz nie, ale casom, ked sa ti bude zase dat, pomaly zacni. Ja som sa doma nevedela donutit, preto chodim do fitneska. A ozi, nechodis na tehu cvicenia?

My sme boli vcera v restike, ale odmietla som ist peso. Predvcerom sme sli, to bolo -10, to sa este dalo, ale vcera uz -13° a to by uz bolo ublizenie na zdravi 😝 Nechapem, ako som mohla v SR chodit do roboty pri -30° cely tyzden 😨 Viem, ze ma bolelo uz len otocenie hlavou ci dychanie, ale zvladla som...

Inak Lubi, su take gumovo-kovove nasadky na podrazky, proti posmyknutiu, preco nekuknes na internete? Aj Kleo...

Blondy, baterkou? Co prosim ta s nou robis? Otaca sa za svetlom, ci co? 😕 Inak si odvazna, by som teda nechcela rodit otocene dieta, uf. Ale hadam sa otoci spravne!
Jasne, ze sa so Zuzkou dohodnite, vsak ste tak blizko! Ja mam v plane Prahu, slubila som jej to, no ak by som to nejako zvladla, kym tam budete obidve a zaroven uz obidve s babatkami, to by bolo super, nie? Dokedy zhruba planujes zostat - viem teoreticky, premen mi to ale prosim ta na mesiace - leden, unor, brezen 😕 😅

Uf, manzel dnes meni ventil na vodu k pracke, stary sa uz nedal zavriet, tak sme pri tej prilezitosti pracku vytiahli a skoro som odpadla. cize pekne vyupratovat a ked uz, tak aj kachlicky a ked uz za prackou, tak budem teda celu kupelnu 🙄 A pekna nedela za nami. No nic. Aspon bude cisto.

schnucki
20. dec 2009

ahojik holky,

zuzi no nemit tu sousedku tak ho asi zprerazim 😀

mmmk na tom trhu jsme covece nebyli, ja ti ted z hlavy nevim jestli mirusch nakonec jo, ale spolu ne 😒 .... preju taky vesely vanoce a stastny novy rok 😉

ahoj lenkove ... teda ze se ukazes 😀 .... preju vam taky vesele vanoce a at to vybavovani probehne co nejrychleji, co mozno bez stresu 😉

schnucki
20. dec 2009

lubi tak to me mrzi s tou hadkou, ale snaz se byt v klidu, .... a pokud ti nehodla pomoct, tak na to prd, at se chyti za hlavu ....

mirusch on ma kalhot vic, ale tyhle jsou teplejsi nez ty druhy ryfle .... no proste na palici .... ja mu hned rekla ze upad na hlavu, jak je mam asi ususit, a on na me tema svejma smutnejma ocima, ze ho to predtim nenapadlo .... no prizabit ....

no vydis lubi, tak to me tesi ze ti nakonec pomohl 🙂 .... jinak tady bylo vcera -14, jsem myslela ze umru 😝

blondy i ja doufam ze se mala jeste otoci, at toho nemas moc, .... jinak ja nevedela ze to jde kdyz je jinak otocena, ja myslela ze automaticky na cisarak 😕

schnucki
20. dec 2009

kde se dneska vsichni toulate????

blondynka400
20. dec 2009

mirusch, jojo, baterkou. Ono se to prsvítí a mim je zvědavé, co to je a jde se tam podívat. Takže když svítíš správným směrem, mělo by to pomoct. Ale nějak jí to moc nebere 😀
No mě přijde i prod koncem pánevním lepší než císař, ale uvidíme jak to odpadne. Snad se ještě otočí...
No plán je do konce února 😉

schnucki, no v německu by to byl asi automaticky císař, ale v čehách ne, když se na to cítíš. Jde to, jen to bývá delší a težší. Akorát když je mimi napříč, tak je to automatický císař.

janulka04
21. dec 2009

ahojte, kocky...ako sa mavate?
Ja v poslednej dobe nejako unavene, mm sa vratil zo sluzobky, tak sa vytesujem, preto som tu aní moc nebola teraz, ale pridala som moj airbag a kombajn do albumu...no cista hruza, oproti vam 😀

schnucki
21. dec 2009

janulka hezky brisko uz mas 😀 .... ale ted uz ho budem mit doma, nebo ne .....

blondy same novinky, ja ani netusila ze mimco muze vnimat baterku 😕

ja jsem dneska varila borst, normalne ho dela pritel, ale jsem si rekla ze se do toho pustim sama .... a dostala jsem pochvalu 😀

jinak ten muj pojede jeste dvakrat v noci a pak ho mam doma 😵

musim zehlit a peru, ale vubec do niceho se mi nechce 😝

blondynka400
21. dec 2009

janulka, koukala jsem, a máš hezké bříško 😉

schnucki, já to donedávna taky netušila 😀
tak to máš dobré, že ho budeš mít odma. Konečně, co? 😝

Jinak já jsem o víkendu také přidala fotečku, už mám pořádné bříško 😝 😀

schnucki
21. dec 2009

jojo, konecne, na dovcu se vzdycky moc tesim, mit ho vic jak dve noci u sebe je super 😀
blondy teeeeda pekne ses nam zakulatila 😵

blondynka400
21. dec 2009

schnucki, že jo? Už vypadám jako těhule 😀
Tedy stále mi každý říká, že na to že mám v podstatě za měsíc rodit nic moc, ale prstě už tam je 😎
Já už se taky těším až bude doma..... 🙂

janulka04
21. dec 2009

babule, dakujem 😉
inac, schnucki, doma si mm uzijem este styri dni, ja potom musim na SVK...a kedze mm uz nema dovosku, idem sama s malymi a budem u svokry...akoze ona je v pohode, fakt mila osobka, znesie mi aj modre z neba, no stve ma, ze mm tu nebude so mnou...a ze vlastne budeme spolu az 5.1 ☹
lebo ja tam musim ist, musim pobehat po uradoch...tak som trosku smutna z toho... 😢

janulka04
21. dec 2009

a tym padom sa mi posuva aj termin na ten velky UZV, neviem na kedy, mm to isiel dnes vybavit...
aaach jaaaaaaj...
fakt sa mi tam nechce a este aj urady a medzi sviatkami....bleeee 😝

blondynka400
21. dec 2009

janulka, ale tak určitě jen a tom i něco pozitivního? 😉
a na velký UTZ má času dost ne? Nejlepší je ho stejně dělat až kolem 21tt, dle nejnovějších výzkumů, ono se to trošku změnilo..... 🙂

janulka04
21. dec 2009

jasne, je ...blondy, tie papiere nam treba a malym musim osobitne pasy vybavit, kedze maju 5 rockov
a mne to tak aj na toho 4. 1. vychadzalo 21tt 😉 , no uvidime, co mm vybavil...mozno vybavil este na ten tyzden

schnucki
21. dec 2009

blondy me se tvoje brisko libi, a male urcite neni 😉

jani ja taky nemam rada to behani po uradech, a mezi svatkama jsou jeste vsichni tak mily 😝 .... ale to zvladnes 😉 .... a kdyby ti bylo smutno, nektera z nas tu sem tam urcite bude 😉

janulka04
21. dec 2009

jee, schnucki, si zlata...snad vyjde cas aj na net...svagrina ma isto pusti...len je to susne povedane na prd....a blondy, nahodou, mas pekne brusko...moja mamina mala so mnou tiez take malinke a mala som 50 cm a 3200g. 😵

schnucki
21. dec 2009

🙂 ja se pokusim sem mrknout, ono kdyz jsme u nasich tak toho casu moc neni, a tak nejak nemusej nasi vedet ze tu jsem 🙂 ....

tak uz ho mam pryc .... pustim se do zehleni 😝

blondynka400
21. dec 2009

janulka, podle toho co máš v profilu to je teprve 20tt 😕 . Co je tedy pravda? 😀
No podle předpokladů doktorů by malá měla být ještě větší, tak jsem zvědavá, jestli se trefí 😀

schnucki, tak dík 😵

janulka04
21. dec 2009

no, blondy, asi par dni tam skace, kedze v stredu mi nabehne 19tt a doki mi vyratal termin skor...ale ja som si nechala v pase podla poslednej MS, lebo som si znacila BT na viem presne, kedy bola ovu 😉
tak ale necham dokiho snivat 😉 😀

janulka04
21. dec 2009

takze mne to vychadza na toho 4.1. 20tt+5, podla dokiho ak to ratam 21tt+ 2 😀
ale ako vravim...ono sa to posunie...ak ma mm teda preobjednal 😠

janulka04
21. dec 2009

jeee, mne to nedalo, blondy tak som zobrala velky kalendar a pocitala ako prvacik...faaakt mas pravdu...bude to 19tt+5, podla dokiho 20tt+2, ja som truba... 😀
no pekne... 😀 😀 😀
takze vlastne pre mna plus, kedze vravis, ze by sa mal robit neskor, nie?
chi chi...sa smejem na sebe... 😀

blondynka400
21. dec 2009

janulka, tak už to chápu 😀 . no řekla bych, že i kdyby si šla o týden později, nic se neděje, alespoň bude všechno lépe vidět.... 😉

janulka04
21. dec 2009

ja som skratka niekedy teliatko...zaokruhlujem hore...a takto to dopada 😀

blondynka400
21. dec 2009

janulka, tak stane se. 😀 Ono je hlavně tohle počítání občas na palici 😀
Ono se to fakt posunulo, ještě před 2 lety se doporučovalo mezi 18-20tt a teď se to změnilo na 20-22tt. Tedy alespoň v čechách a když to tak porovnám, tak si myslím, že je to tu docela na úrovni....