Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
10. jan 2010

no teda vy jedete 😝

ja se jeste jednou omlouvam, ale jsem jak zmatena vcela 😅

nemyslim si ze bych byla nachlazena, ale muze byt ... vim ze je to nepravdepodobny a ze to muze blbnout, proto jdu zitra pro ten test a bude ....

mirusch a to si to priznani delate sami? a co je to za program?

blondynka400
10. jan 2010

Tedy člověk tu chvilku není a musím číst skoro celou stránku a to je neděle, kdy tu obvykle byli dva příspěvky za celý den 😀

emily,. můj názor na femigard je, že je to předražené placebo... Řekal bych, žej sou lepší bylinky, které se dají použít...

schucki, tedy co je to s tebou holka v poslední době? 😀

Akorát jsem docvičila a měla bych jít žehlit, ale nějak se mi nechce ☹

asmeena
10. jan 2010

jé ahoj blondy, o tobě už jsem dlouho neslyšela. Koukala jsem se do albíčka jaké máš krásné bříško. A jestli můžu komentovat tvůj názor na femigard, tak já ho mám ozkoušenej a opravdu se mi po něm nedělají cysty. Vždy když jsem ho nebrala a měla jsem před IVF, tak jsem měla cystu a jakmile jsem ho opět nasadila, tak cysty vymyzely - takže v mém případě si myslím, že to do sebe něco má. Můžu to posoudit, protože jsem podstupovala pravidelně UTZ a přesně to sedělo, jak nebyl femigard - byly cysty a naopak. Ale je pravda, že né každému sedne.

mirusch
10. jan 2010

Blondy, v tomto s tebou nemozem suhlasit, co sa Femigardu tyka. Ano, lacne to nie je, ale viem, ze pomaha. Z vlastnej skusenosti a aj od kamaratky, ktorej vajecniky vobec nereagovali na nic (vratane konskych davok hormonov za stovky EUR), jedine Femigard jej znova vyvolal ovulaciu! Takze ja nan nedam dopustit. Ale ako som pisala, nema zmysel ho brat, ak nie su problemy.

Blondy, no mozno ma Schnucki tehu demeciu 😀 😕

Asmeena ahoj, teba si pamatam - podla mena, ale uz pribeh velmi nie 😅 Vidis, aj ty mas s F. dobre skusenosti...

blondynka400
10. jan 2010

as, no já tě tu už taky dlouho neviděla 😉 A co ty, plánuješ zas IVF? 😵
No je to jak s každými bylinkami, někomu to vyhovuje, někomu ne... Znám zas dost případů, na které to působilo negativně a na většině to nepomůže vůbec. Ona je taky otázka,. zda od toho má člověk reálné očekávání a nebo čeká zázraky 😀

emily327
10. jan 2010

mirusch: ok, ziadne kvapky ci bylinky zatial bra nejdem, len ma to napadlo,ze ak by sa dlhsiu dobu nedarilo,ze by som ich zacala brat. Kedze nemame v plane cestovat na Sk v najblizsom pol roku, tak som chcela aby mi ich sesternica priniesla, kedze je teraz doma. Ale zatial nic nekupujem. Pockam na koniec mesiaca a uvidime, bud dostanem jahody, alebo nedostanem lebo mi strajkuje cyklus po vysadeni HAK alebo som v tom 🙂 tak nech je uz koniec mesiaca 😀
Inak s tou vychodou deti v UK a IRL je urcite tym,ze je tam divna ina mentalita. A Nemecko ma urcite blizsie k Slovensku. Mne staci, ked vidim ako sa tie deti chovaju u nas v praci, ked sa pride rodinka najest ☹ otrasne cosi. A co sa zdravotnictva tyka, tak viem,ze v Nemecku je na spickovej urovni a preto sa aj tu bojim byt tehotna, jedno co ma tesi a mam v plane,ze ak tu otehotniem, tak rodit urcite budem doma na Sk. Ale nechcem predbiehat. Uvidime co dni prinesu.

blondynka400
10. jan 2010

mirusch, třeba 😀
No je to jak už jsem napsala výše, někomu pomůže, někomu ne... Já zas znám dost případů, kdy cyklus, který byl relativně v pořádku, kompletně rozházel....

To placebo sem myselaa tak, že když se koukneš na slložku učinných látek, fakt tam toho moc není. Ono je to taky dost o tom, zda tomu člověk veří nebo ne a to platí v příapdě bylinek dvojnásobně....

asmeena
10. jan 2010

promiňte, že jsem vám sem vlezla, ale zahlédla jsem blondy a zuzika,tak jsem nakoukla.
blondy: ano jdeme do další stimulace koncem ledna, ale jak jsme změnili loni ke konci roku CAR, tak tam máme možnost minimální stimulace, což je pro tělo lepší a výsledek mám skoro stejný co se týká počtu embryjek a kvalitnější, tak do toho jdeme znovu. Je to i levnější než klasické IVF. 😉

emily327
10. jan 2010

blondy: ahoj ahoj, tak ako moja? Kedy ides zajtra na tu kontrolu? Jaj drzim palce, aby mala bola otocena hlavickou dole 🙂 Ze si teraz docvicila??? Boze ja nie som tehotna ale cvicit by som potrebovala, tie speky co mam su hrozne a namiesto toho tlacim do hlavy bounty 😀 jaj no keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce. Vzdy si poviem, dnes uz zacnem a vzdy si najdem vyhovorku preco nie 😀
Inak mozem ti poslat aj moju kopu pradla na ozehlenie???? 😀

lubinka9
10. jan 2010

miri,
ja mozem aj takto verejne, som tu legalne 😀 😀
sme v Meine, vacsie mesta naokolo Braunschweig 18km, Wolfsburg 17km, Gifhorn 10km
a kyda a kyda nam tu stale..

no myslis, ze by som mala skusit vyliezt na strechu? Teraz by ma mozno uz ani neodfuklo, mam dobru zakladnu
😀 😀
aaa tak ja si najdem cinnost, treba mi este tie formulare vyplnit 🤐 , pripravit sa na zajtra k sexy Dr. 😅 😀
a akurat som hodila jablkovu strudlu nech sa pecie, tak budem tlacit 😝

emily327
10. jan 2010

asmeena: nemas sa za co ospravedlnovat, vitaj medzi nami 😉

asmeena
10. jan 2010

emily: tak ty jsi na tom úplně stejně, dala jsem si předsevzetí, že letos už začnu hubnout a místo toho si dávám každý den horkou čokoládu se šlehačkou (ježíšek mi nadělil dolce gusto - tak si to užívám) a každý večer když ulehám si říkám, že od zítra už opravdu začnu hubnout. 😀 a jeden koš prádla tady taky mám, ale když já to žehlení nesnáším... 😲

blondynka400
10. jan 2010

as, nikdo tě odtud vyhánět nebude, neboj. Já jsem si právě na tebe nedávno vzpoměla, že jsem tě už dlouho neviděla, tak jak se máš.... A když naše diskuze skončila.... 😒
Tak budu držet palčky, aby to už konečně vyšlo 😵 O tom caru si to pamatuju, už minule to bylo v tomlhe novém, ne? 😕

emily, jdu zítra....
No já jsem trošku blázen do sportu, řekla bych, že jsme na cvičení skoro závislá a zůstalo mi to celé těhu. Samozřejmě s omezením, ale stále to jde...
Na žehlení je tady schnucki, té se zeptej 😀 . Já musim vyžehlit hlavně věci na malou,nemám vůbec nic připraveného, jsme ostuda 😅

lubi, ty jdeš zase zítra k tomu sexy doktorovy jo? A sama nebo s přítelem? 😕 😀

zuzka11
10. jan 2010

Lubi - pouzivam Bobbi Brown, mrkni na www.bobbibnrown.com, je jich tam fura, vyberes si 😀 A predstav si i kojeni je hooodne mocopudne, teda u me, takze v noci litam porad 😉

Blondy - ja si to pamatuju,prave meleri je moje "zachrana".... 😉 Brisko mas krasne.....kdy se vubec chystas zase do It.? Tusis nebo s erozhodnes az podle akt.situace?

A femibion - nemuzu slouzit......ale holky uz napsaly dost.....

Miri - vy a paprdove? To bych chtel videt 😀

emily327
10. jan 2010

asmeena: ja sa aj raz za tyzden prinutim ale to je tak vsetko. Potom ma vsetko tyzden boli a tak cakam kedy prestane a potom zase zacnem a zase cakam 😀 Ja to nechapem ako sa to na mna lepi, uz mam z toho nervy lebo som cely den na nohach a namakam sa chodenim ako blazon a aj tak kila pribudaju. Bola som ovela stihlejsia, ked som sedela 8 hodin za PC ako teraz ked som na nohach a cely den chodim, no pochopis to???
Ja ked budem tehotna, budem ako velryba ☹ hruza des

asmeena
10. jan 2010

blondy: jj, už minule to bylo v novém CARu a jsem tam hodně spokojená. Už máte vybrané jméno pro holčičku?

zuzi: ahojky, co Adámek? Dělá vám jenom samou radost? Měli jste ho sebou na horách, jak to tam zvládal?

Holky tady v Ostravě šíleně sněží, že se snad ani zítra nedostanu do práce, už aby bylo jaro. Sníh je sice krásný, ale když já nemám lyžařské kalhoty (už se do nich nijak nevlezu), tak nemůžu jít ani lyžovat. A hubnout nemá cenu, třeba otěhotním 😀

schnucki
10. jan 2010

teda vy my davate .... ja vam dam tehu demenciu 😀 .... a jeste zehleni, o tom mi ani nemluvte 🙄

asmena tak at to vyjde 😵

zuzi adamek je kraaasny ....

lubi tak snad se zitra dostanes z baraku, ... a jed opatrne ....

holky dejte vedet jak vam dopadla kontrola, ... blondy jestli se male povedlo se otocit 🙂

schnucki
10. jan 2010

emily to jsi jak ja ... ja tu mam doma i takovej pristroj, ale byla jsem na nem jen jednou 😀

asmena vzdyt to by nebylo spatny udelat si den volna 🙂

blondynka400
10. jan 2010

zuzka, noo ráda bych na přelomu února-března, kdy bude vše ok. Když ne, hold to budu muset nějak přehodnotit, ale to si nějak nepřipouštím....

emily, nechci být ošklivá, ale to bude spíš asi věkem.... Hold se zpomaluje metabolismus a člověk se tomu musí přizpůsobit... A chůze je sice fajn, ale sama o sobě nestačí....
Jinak jestli tě týden něco bolí, tak asi jsi zvolila špatný druh sportu nebo intenzitu 😀 Neboj, na cvičení si člověk časem zvykne a bez něho být nemůžeš (skoro 😀 ), ale musíš si dobře vybrat. Ne každý sport je vhodný pro všechny jedince...

asmeena
10. jan 2010

schnucki: děkuji, tento rok už to vyjít musí, moc tomu věřím

emily: tak to já mám sedavé zaměstnání, celý den mi musí makat mozek a jak přijdu domů, tak jsem z toho vyčerpaná a nic se mi nechce. Zrovna jsem v týdnu říkala manželovi, že půjdeme v neděli hrát ricochet, no jenomže já si večer dala tequily a víno a pak jsem usla tak tvrdě, že jsem se dnes probudila až v 11:00 což se mi často nestává a tak jsme rovnou místo snídaně obědvali a pak už nikam nešli. 😖

mirusch
10. jan 2010

Asmeena, Emily, ja mam na to taketo riesenie: platim si fitnesko a kedze nechcem, aby mi tie peniaze prepadli, tak tam proste chodim 😀 Aj ked v poslednych mesiacoch predsa len menej, ale na to som mala dovod.
Nechodila si ty aj do IVF - nadej pre pokrocile snazilky? Asi odtial ta poznam.

Lubi, tak sme boli par km od seba - IP.

Emily, no tak to mas potom svaly 😀 Ja som tiez zacala vazit o 2 kg viac, ako som chodila do fitneska. Svaly su proste tazke.... utesuj sa tym....

asmeena
10. jan 2010

blondy: a ještě se musím pochlubit, dostala jsem na vánoce parní hrnec a nemůžu si ho vynachválit a vždy si na tebe vzpomenu jak vařím brambory, že je musím nechat víc tvrdší ať nemají vysoký glikemický index 😀

asmeena
10. jan 2010

mirusch: nechodila jsem do toho tématu, spíš jsem občas napsala tady Zuzce. 😉 Já jsem pohodlná a nechci si fitko platit, protože chodím dost často na inseminace nebo na IVF a tak si říkám, co kdyby se zadařilo, tak cvičit nebudu moct, budu určitě na rizikovce. Už se dlouho snažíme a máme toho hodně za sebou, tak bych to pak nerada pos... nějakým cvičením. Ale vím, že je to i má pohodlnost a tímto si to jen omlouvám. Mám jít do dalšího snažení za 3 týdny, tak možná jenom párkrát zajdu s manželem na ricochet, to máme taky permici.

lubinka9
10. jan 2010

blondy, no ano s drahym ideme, on prave kvoli Dr. chodi so mnou stale 😀 😀 ale nieee, on kvoli mrnavemu 😵
ale my si vzdy najdeme aspon minutku pre seba vo vedlajsej ordinacii 😀 😀

zuzi, diky kuknem. a zabera? kukala som fotocky a vyzeras sviezo 😀 fakt. To bude asi tym korektorom 😀

schnucki no jo, v poslednej dobe vaaalis 😀 Zmenila si znacku cokolady? 😀

asmeena
10. jan 2010

holky loučím se s vámi, jdu něco dělat, doma je jak po výbuchu a já si sedím u PC 😖 😀

zuzka11
10. jan 2010

No tadyse to dneska keca, ted jsem odhodila tygra do lehatka, at muzu taky kecaaaat 😀 Snazim se ho nastimulovat at fandi Lukasovi Bauerovi, tak snad to projde 😉

As - meli jsme ho s sebou, ted pohoda, to byl prodl.vikend s kamaradma, ale zaroven byl i velky teply pokoj, teda soukromi...zvladnul to perfektne, i svoji prvni virivku 😀 To Dolce je parada, ja mam Nespresso a taky jsem dneska mela Lattecko🙂))

Holky - ad cviceni....tohle ma spousta lidi.....ale kdyz to budete davat pravidelne, tak se stane to co mam ja a Blondy, zaaavislost 😉

U nas taky mega snehu, ani venku jsem nebyla, jen jsem tygra dala na balkon a ja hupla do perin v loznici, Petasovi nakazala, at hlida a spala a spala....a zehleni me ceka taky, ta hromada ne a ne zmizet.... 😠

mirusch
10. jan 2010

Asmeena, tak silno drzim palce, IVF sranda nie je, tiez sme sa snazili. Vidim ale, ze vy toho mate za sebou neurekom, clovece. Klobuk dolu, ze to nevzdavas!!!

Lubi, ze znacku cokolady 😀 Chuda Schnucki, nechajte ju uz, lebo zase chyti depku. A ja potrebujem aby za mnou v piatok prisla 😝

blondynka400
10. jan 2010

schnucki, neboj, dám vědět 😉

as, no vidíš, že ti v té hlavě něco zůstalo 😀

lubinka, i ty jedna 😠 😀 😀

zuzka, no teď jsem koukala na počasí a v Praha je jedno z míst, kde je nejvíc sněhu, to mě docela překvapilo, to už dlouho nebylo 😝 😀

mirusch
10. jan 2010

Hm, rozmyslam, ze by som aj ja mala nieco vymysliet a nie tu kecat... To Dolce Gusto je dobry napad, ze by som si aj ja nieco hodila? My mame doma asi 3 druhy, podla nalady...

asmeena
10. jan 2010

mirusch: a vy už se teď nesnažíte?