Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
10. jan 2010

Katka, to je naaadhera! Kolko to ma izieb/m2? A dobre vychadzate s bossom? On ma aj kone, nie? Podla toho pozemku. Kamoskini domaci mali asi taky domisko, tiez milionari, s bazenom a tak a ked sli na dovolenku, tak sme sa tam proste nastahovali my - kamosky au pairky a urobili si party 😀 S tym, ze majitelia o tom vedeli, boli fakt fasa.

emily327
10. jan 2010

mirusch: ja viem,ze nadvahu nemam ale mam speky ☹ tak hadam nieco spalim pri snazilkovani 😀
Ano mame tu cranberry dzus aj som to pila,preventivne a pomahal mi. Teraz klop klop musim zaklopat som uz viac ako rok nemala zapal, tak som rada. A ak citim nutkanie tak hned sa dopnem urologickym cajom a za par hodin je vsetko ok. Vdaka tym zapalom mam aj vela zrastov ☹ Lebo vela som ich liecila iba cajom a dzusom. No ina moznost nebola. sympos v posilke potesi 😉 tak nech ti ta energia do cvicenia vydrzi 🙂
Inak mrzi ma,ze nemozte mat babatko,ale tesi ma, ze ste to zobrali takto a ze ste sa s tym zmierili, neuvazovali ste nad adopciou?

kkatka78
10. jan 2010

Dakujem Emily....veru uz keby ich bol plny dom 😀

Zatial by stacilo aj jedno 🙂

Mas pravdu Emily, hlavne pri tej vychove deti v UK/IRL je to velmi benevolentne....ja ti poviem niekedy mi tiez ide na nervy,ale da sa. Jednou z rodin,kde. sa staram o 6r.chlapca a mamka je pediatricka a otec inzinier....no poviem vam....lutujem to dieta...zivot ma naprogramovany podla knih psychologie a pediatrie...dieta ma naprogramivany kazdy pohyb...a nakoniec je to tiez taky nevychovany spratek...ale je to ich dieta nie moje...ony s nim ziju,tak ako si ho vychovaju ich vec...ja som tam len taky vedlajsi clanok 🙂

mirusch
10. jan 2010

Emily, ale na ten urologicky caj pozor, lebo v tehu moze uskodit!! Kamoska bola na zaciatku tehu a tiez ho pila, lebo mala zapaly a lekar jej to zakazal (vraj bylinky, ktore mozu sposobit stahy maternice)! To skor ten cranberry dzus alebo maju aj sirup v lekarni.
Pockaj, ake zrasty mas? Lebo ak mas zrastene vajcovody, tak problem!! Ak by sa nahodou nedarilo, treba ist na prefuk radsej. No a preco si to nemohla riesit antibiotikami?

Nad adopciou sme rozmyslali, hlavne ja, lebo manzelovi sa to az tak nepozdavalo, ale aj tak vysvitlo, ze sme obaja nad vekovou hranicou a navyse ani tolko penazi nemame a ani casu na cakanie (niekolko rokov)...

kkatka78
10. jan 2010

Mirusch ma to asi 50m2 a 2 izby, kupelku, obyvku a kuchynu a vela ulozneho priestoru...este s jednym babom v poho,no ked budu 2 musime hladat nieco priestranejsie....hej sef ma kone....a velke majetky. Vychadzame s nim fajn,on je uz taky stari pan...ale v pohode...

emily327
10. jan 2010

katka: drzim palce aby co najskor sa z toho rozpravkoveho domceka ozyval detsky smiech 😉 neboj pride to skor ako si myslis cmuk
chuda dieta no ale ako si kto vychova, tak ma. Uvidime ako budeme vychovavat my, nase deti. Naposledy som bol na jednej polskej party a tam bola zienka mladsia odomna asi o 3 roky, ma uz 3 deti a to najmensie malo 2 tyzdne. Liala do seba vodku za vodkou a domov odisla rano o pol stvrtej. Ja si to ani len neviem predstavit,ze by som tak male babatko nechala v opatere niekoho ineho. Ale to je moj nazor teraz, mozno ked budem mat vlastne tak to bude ine......

blondynka400
10. jan 2010

katka, moc pěkný máte domeček 🙂 . Jen si nejsem jistá, zda ti to admini nesmažou....

emily, talk vidím, že už jsi odpověděla 😀. Tak nějaká nadváha tam asi je, ale zas tak tragické mi to tedy nepřijde.... A zlášť aby ti doktor říkal, že máš něco z váhy....

mirusch
10. jan 2010

Katka, my sme mali doteraz 55 m2, teraz viac, ale dalo sa v pohode. to staci. Teraz sa mi to pletie, vy sa tiez chcete vratit do SR, nie? pletiem si ta s Emily. 😅 A nechce vam ten stary pan zanechat majetok 😀 😝

Nuz Emily, tak to potom vyzera, ked deti nechavaju na starost inym...Ja som raz zaskakovala na babysitting k 2 r dvojickam a ked ma zocili, tak zacali revat. Ich mama mi povedala, ze za poslednych par tyzdnov som uz x-ta, tak asi preto, mali toho plne zuby, ale kto za to moze.... ja urcite nie. Chudak deti, fakt.

blondynka400
10. jan 2010

kleo, dobře tak žádná pošta 😀 Zkusím DHL 😀

emily327
10. jan 2010

mirusch: vdaka za info o tom urologickom caji som nevedela,ze sa v tehu nemoze. Dobre vediet. Co sa tyka tych antibiotik, vies prisli sme do IRL, mali sme len maly obnos penazi na prezitie a nemali sme pracu a tak som to isty cas liecila len cajom. Bolo to tazke obdobie na zaciatku ale prezili sme to. Zrasty mam v maternici predpokladam, ked som bola u gynekologicky tak mi robila vnutorne sono ( alebo ultrazvuk??) a povedala,ze tam mam zrasty ale nevravela viac nic k tomu. Ked som sa opytala, ci to moze mat nejaky vplyv na tehotenstvo povedala,ze nie. Uz som u nej nebola skoro rok to bude v aprili, chodim kazdy rok na preventivku. A este mi povedala,ze mam padnutu maternicu hmm no to tiez neviem co znamena v praxi. Hadam nic z toho nebude problemom v tehotenstve. Smiem sa opytat, kolko mas rokov? Hlavne,ze ste zostali s manzelom spolu. Laska je v takej situacii velmi velmi dolezita cmuk

mirusch
10. jan 2010

Blondy a DHL je co? Cestovna kancelaria? 😀 v nemecku to patri pod postu 😝

mirusch
10. jan 2010

Emily, sono je ultrazvuk 😉 Nuz, ja nie som Dr., ale zrasty su zrasty, tak ti len pisem, keby bol problem, radsej sa objednaj na prefuk, lebo ja som tiez len cakala a cakala a keby sme mali vysetrenie skor, tak sme nemuseli stratit 2 roky 😠 Ja budem mat v marci uz 37, ale manzel ma 55.

emily327
10. jan 2010

blondy: videla som foto bruska, hm tvoje je nadherne malinke a nevidno,ze by si vela pribrala pocas tehu, tak to je super. Ides nam prikladom 🙂 No nie je to tragicke ale ja nie som zvyknuta na sunky okolo pasa a hlavne brucho je moja slaba stranka, lebo to ak mi len malinko trci, tak ja hned robim brusaky a za tyzden je pekne ploche 🙂 Horsie je to so stehnami a bokmi, to sa zhadzuje ovela tazsie ☹

kleopatris
10. jan 2010

mirusch to iste jak v DE, ale tu jak sukromna jednotka 🙂 moj "najmilejsi" zamestnavatel 😀

emily327
10. jan 2010

mirusch: no ved uvidime ak sa nebude darit, tak to budeme riesit cestou na Sk a vysetreniami. Ale zatial myslim pozitivne a dufam,ze vsetko bude ok. Aha no to ma fakt mrzi s tou adopciou, ale tak ako som uz pisala, hlavne,ze sa mate radi cmuk
idem si zasvietit, lebo uz ani na monitor nevidim taka je tu tma 😀

mirusch
10. jan 2010

Kleo, vsak ja viem, co je DHL, ale tu to je sucast posty. A k nam chodi taky mily ujo, uz sa stalo, ze ma zazrel na ulici a zastal a odovzdal mi balik 😵 Toho mam radsej ako fesakov mladych chalanov, ktori su vzdy sfucani.

Emily, diky. Vsak kazdy mame nejaky osud nadeleny. Je len na nas, co s nim spravime.
A ty nemas monitor osvetleny 😀 😀

emily327
10. jan 2010

mirusch: no mam ale uz mi taha oci 🙂 tak preto som si sla zasvietit 😀 boze ja som aj na obed zabudla pri vas 😀 jedna pecie kacku, druha strudlu, tak som sa aj najedla 😀

mirusch
10. jan 2010

Emily, mozes rovno vecerat 😀

kkatka78
10. jan 2010

mirusch no to by bolo super,ale pan ma kopec deti..takze ma kto dedit 😀 ,no mame na ten dom pravo,pokial moj priatel bude pre neho pracovat a pre jeho rodinu....

blondynka ak som porusila nejako pravidla tejto diskusie resp.albumov tak som vinna 😀 😀 😀 Nie my sa vratit nechceme,moj priatel je anglican...a mne to tu celkom zatial vyhovuje...mozno neskor...ked pojde do dochodku 😀

babiky tie,co uz cakate bambino,ako ste sa citili,teda myslim,ci ste citili nejaku telesnu zmenu aj ked ste este nevedeli,ci ste v tom....hovori sa,ze niektore zeny dokazu citit,ked otehotnia a pod....

mirusch
10. jan 2010

Katka, aha, tak vy ostat chcete... Tak to si fakt budete musiet pri viacerych detoch hladat nieco ine. Ale je to tam fakt idealne, taky domcurik. A platite aj najom predpokladam, nie je to drahe?
Aj my mozno pojdeme do Sr, ked moj pojde do dochodku...ale len mozno, lebo ja neviem, ci sa mi bude chciet 😝 To by si SR muselo svihnut s vyvojom...

blondynka400
10. jan 2010

mirusch, tak DHL v čechách pod poštu rozhodně nepatří... A cenově už vůbec. Je to expresní služba 😀

emly, přitom už mám nahoře docela dost (tedy tak akorát), ale je pravda,že to na mě moc vidět není.... Ale já taky měřím 180cm, tak se to má kde rozložit 😀

katka, pravidla diskuze jsi neporušila, ale albíček asi ano. A oni tu jsou občas admini, jak bych to napsala (aby mě zas někdo nevyhrožoval zrušením nicku 😀), ne úplně při smyslech a rádi některé fotky mažou 😉

emily327
10. jan 2010

blondy: tak to sa ma fakt kam rozlozit 🙂 180cm hm no pekna modelkovska vyska 😉

kkatka78
10. jan 2010

Ja uz som to holky radsej zmazala,kto stihol, mrkol 😀

Mirusch,neplatime najom, len elekt. a kurenie a to je v poho. No veru SK by si muselo svihnut, hlavne pre nasich zahranicnych ,,turistov,, manzelov a priatelov....by to muselo byt ine. Ale ten moj zil urcity cas v Spanielsku, myslim,ze by si zvykol aj na SK 🙂

mirusch
10. jan 2010

Blondy, ne uplne pri zmyslech 😀 😀 Ale jedna adminka je nemecka a keby nieco, ja sa budem obracat na nu a odvolavat sa na nase doterajsie dobre vztahy 😀 😝 Vsak coze, fotky sme videli, Katka ich moze zase vymazat, nie?

Ok, idem nieco konat, hrozne so mnou dnes, fakt hrozne.

mirusch
10. jan 2010

Katka, no vidis, si bola rychlejsia...
Tak to mate fakt fasa, ze najomne nemusite, klobuk dolu pred starym panom.

blondynka400
10. jan 2010

mirusch, no nic lepšího mě nenapadlo.... Myslíš mmk, tak je v pohodě, ale bohužel tu jsou jiné, ale jmenovat nebudu 😀

kkatka, neboj, oni ti nic neudělají, jen ti to prostě smažou.... To pak musíš být "drzá" jako já, aby jsi měla problémy a nebo pravidal porušovat pravidelněji 😀

emily, no tak akorát.... 😎

mirusch
10. jan 2010

Jo, Mmk 😉 Ved sa cudujem, ze ti nechali tuto lezatu fotku 😀

blondynka400
10. jan 2010

mirusch, no já se divím, že mi nechali vůbec nějakou fotku.... A nakonec i nick 😀 . Ale mě to spíš přišlo, že to byla osobní msta, nežř co jiného...

mirusch
10. jan 2010

Kasli na to Blondy. Vsak si stale mozes urobit novy nick, keby nieco. Alebo sa proste radsej s nikym nehadat 😝

emily327
10. jan 2010

blondy: nic sa neboj, my si ta nedame 😉