Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivana98
autor
6. feb 2010

sorry, dievcence, "musela" som ist s muzikom kukat dvd 😀
emily, moja ms by mala dojst v utorok.
blondi, hlavne ze sa to podarilo... ale pred dalsim tehu by si sa mozno mala dat riadne otestovat... uz pomaly mozete zacat uvazovat nad druhym 😀
mirus, hej, viac-menej sme sa trafili. ale uz asi po 100 x 😝 no nic uz mlcim... a nie som leniva 😀 pocas tyzdna vstavam az prilis skoro na moj vkus, rozhodne si nebudem na vikend nastavovat budik len kvoli meraniu 😀
kati, hihi, ty si dala mirus heslo? teraz uz je to konecne vidiet... ale zatial toho moc vidiet neni... meras po prvy krat? 😉

blondynka400
6. feb 2010

katka, tak jsem koukala na grafík, dle linku od mirusch 😀 . Ovu jste tedy vystihli moc hezky, takže bude klučík? 😀

ivana, na co jste koukali? 😕
Já to meření taky nějak nedramatizovala, určitě bych si kvůli tomu nenastavovala o víkendu budík, když jsem mohla spát 😝 😀
No já další těhu neplánuju, ale jak se říká, níkdy neříkej nikdy 😅

mirusch
6. feb 2010

Ok, datumy sedia, ja som blbo kukla 😅

Blondy, vsak ovu vystihli? Som jej radila sexovat v case ovu castejsie 😀 Som jej tam hodila aj ticker, vsak moze zmenit, keby nieco...

Ivus, nebudes si nastavovat budik? A ja som si aj cez vikend 😝 Aby mi graf vyzeral pekne 😀 No nic, hin se hukaze...
No, Katka nedala Mirusch heslo, to bolo tak, ze Katka sa tam nevedela dostat a ja som to skusila s jej mailom a fakt to neslo. Proste ju to nepustilo. tak som si vytvorila novy mail, len taky akoze a skusila z neho a slo to, tak som jej prepustila udaje 🙂 a Katka si stale nezmenila heslo, tak som jej tam mohla teraz obcumovat, ved vsak, aspon som jej pomohla.
A ano, ona meria prvykrat. Vsak ja som tiez bola prvy mesiac z toho vyhukana.

kkatka78
6. feb 2010

Preco klucik Blondy???? Mne vsetci vzdy predpovedali dievcatko a ja tomu aj verim,nejako to citim,ze ked raz budem mat mimi,tak prve bude dievcatko....Blondy ake ma meno tvoje malicke???

Ivus,hej meriam prvy krat...no este tomu moc chyba...ja som nedokonalost sama 😀 😀 😀

kkatka78
6. feb 2010

No ja som VYHUKANA 😀 😀 😀

Mirusch ale mne to nevadi,ze sa mi tam ,,hrabkas,, aspon mi s tym trosku pomozes a ,,upraces,, ten neporiadok po mne v grafiku.... 😵

Ale ucime sa cely zivot a ja som rada,lebo som sa uz od vas babulky vela veci dozvedela... 😉

ivana98
autor
6. feb 2010

blondi, pozreli sme si 2 diely Dr. House 😎 druhe neplanujes? Anicka ma zostat jedinacik? 😨

Mirus 😀 ale ked uz teda musim branit moj spanok, tak ten utorok co mam tu bielu bodku - to ma manzel zobudil este skor ako obvykle... 😀 tak schvalne dievcata, kedy "normalne" vstavate? blondy sa nepocita, ta sem asi hodi najhorsie cislo 😝

Kati, su take teorie, ze ked je sex pocas ovu, tak bude klucik a ked je sex par dni pred, tak dievcatko..ma to nejako suvisiet s pomalymi a rychlymi spermiami, tusim. Ale niecim takym sa ja osobne nezaoberam, mne je to srdecne jedno, co to bude, len nech to uz konecne bude. A predpokladam, ze katke, emily a ostatnym je to tiez sum a fuk 😅

kati, nic si z toho nerob. chce to trochu cviku... ale je super, ako budes postupne spoznavat svoje telo 😵 mna to bavilo.

ale ked sme uz u toho otehu 😅 tak sa divim, ze mi este vobec nezacalo spinenie, ktorym sa ohlasuje ms.. (no ale co nie je, moze prist, ze?)

blondynka400
6. feb 2010

mirusch,no já jsem zastánecem obden 😀

katka, klučík proto, že klučičí spermie jsou rychlejší ale mají menší životnost, za do holčičí jsou pomalejší, ale jsou schopny pžeřívat značně déle. Takže když je styk nějakou dobu před ovu, holčičí spermie získají převahu a je z toho holčička, ale jakmile je styk v době ovu nebo po ovu, klučíč spermie se k vajíčku dostanou o hodně rychleji... Je to oveřené a fakt to funguje (koukni se mi třeba do albíčka na graf, u mne tahle teorie zafungovala 😀 ), ale zas na druhou stranu je to takto tehdy, když je vše v pořádku (kvalita spermatu, kvalitabílkového hlenu)...

blondynka400
6. feb 2010

katka, je to Anička 😵

ivana, no zatím neplánuju, protože mi to asi časově nevyjde.... Jedináček už není teď, má nevlastního brášku 😉

kkatka78
6. feb 2010

Pcha,ale my sme ,,oplodnovali,, aj pred ovu aj pocas ovu ....tak teraz babo rad 😀
Ale v podtate mas Ivi pravnu,nech je to co chce,len nech to je.... 😉

Mirusch HEEELLLPPPP!!! Zase sa tam neviem dostat,posli mi prosim Login do IP PLEEEAAASSSEEE!!!!

ivana98
autor
6. feb 2010

kati, ale ved tam mas iba jeden "relevantny" sexik, ostatne boli moc skoro... a baby maju pravdu, mali by ste sa snazit intenzivnejsie... nech emily prezradi recept 😉

casovo nevyjde? ved nemas 39 rokov, ci? a nevlastny braska byva s vami?

blondynka400
6. feb 2010

katka, no jakmile to vemete v čase ovu, klučičí spermie tam dorazí včas, a vzhledem k tomu, že jsou agresivnější a "čerstvější" vyhrají...
Každopádně jsou to jen teorie, a jak píše ivana, hlavně ať to vyjde a jedno jestli je to klučík nebo holčička
😀
ale nedávno jsem četlsa studii, kde psali, že jak se v dnešní době snaží spousty žen vystihnout přesně ovu, že je to špatně. Protože někteří chlapi prostě nejsou schopní zplodit chlapečka. Takže jakmile je pak styk v době ovu, klučičí psermie zvítězí nat těmi hočičími, ale vajíčko oplodnit neumí, takže je to v konečném důsledku kontraproduktivní 😀 A pak babo raď 😀 .

ivana, no to nemám... Ale až se vrátíme do čech, musim do práce, k tomu manžel je o něco starší... Neříkám, že v žádním případě, ale zatím to vypadá, že spíše ne... S námi nebydlí, ale když jsme v čechách, je u nás dost často, i když on už je skoro dospělý 😝 😀

mirusch
6. feb 2010

Katka 😀 😀 Uz som ta zachranila.
Hej, pred ovu, ale daleko pred ovu, tolko spermie nevydrzia. Pred ovu znamena 1-2 dni 😉 😝

Ivus, no, ja teoreticky vstavam o pol siestej, ked ide manzel do prace, pride sa rozlucit. A prakticky vstavam medzi osmou a deviatou 😀 Ked robim, tak o pol siedmej.

ideme do restiky, pa.

kkatka78
6. feb 2010

hahahaha Ivi,asi to je tym pracovnym vytazenim...zial...a mne niekedy pride,ze ten moj zabuda na to,ze som o 15 rokov mladsia a aj sex potrebujem castejsie 😒 asi ho zacnem znasilnovat 😀 ale uz sme to preberali,ze ked babo,tak castejsie praktizovat... 🙂 no teraz je este aj chory...takze ,,zomiera,, kazdy den (chlapi nic nevydrzia) strasne!!!

mirusch
6. feb 2010

Katka, tak to je ako u nas, aj moj to uz tak casto nepotrebuje a tiez som rozmyslala nad znasilnovanim 😀
Ale nuz, uz vies, kedy mas asi ovu, tak ci sa mu chce alebo nie, proste si musi splnit svoju obciansku a manzelsku povinnost, aj keby potom 3 tyzdne zase nic !

kkatka78
6. feb 2010

Ok,takze pred ovu neratam 🙂 ...no necham sa v kazdom pripade prekvapit koncom mesiaca a mozno dam drahemu k narodeninam tehotensky test s dvoma // 😀

ivana98
autor
6. feb 2010

blondi, moj gynekolog vzdy radi styk par dni pred ovu... vraj to zeny podcenuju a "keks" v den ovu je neskoro, kym tam potvorky doplavaju, tak je vajicko uz skapate 😀
tak sa priznaj, kolko mas rokov? 🙂 a aka je vlastne tvoja "profesia"? 🙂

mirus, ja o 6:00, ale niekedy si budik z lenivosti prenastavim na 6:15...

ivana98
autor
6. feb 2010

kati, prave na to je dobre meranie, ziskas skusenosti a budes vediet ovu lepsie odhadnut... tym padom to bude stacit raz spravne nacasovat a znasilnovanie sa nemusi konat 😀 sleduj aj hlien... a ak si trufas, tak aj krcok maternice 😅

mirus, viel spaß 😎
ja musim ist varit 😒

kkatka78
6. feb 2010

Jaaaaj ti chlapi 😅 keby som sa dokazala oplodnit sama,tak sa nebudem nikoho pytat 😀 😀 😀 a bolo by to jednoduchsie ....

Ivus,to si sa pytala mna alebo Blondy??? 😀

blondynka400
6. feb 2010

katka, mirusch, no my v tomhle tedy problém nemám, že bych ho musela znásilňovt a to jsme na to s tím věkem stejně 😀 . já bych řekla, že je to dost individuální, a že to není jen věkem...

Ale tedy můžu vám říct, že už se těším. Naposledy "to bylo" na silvestra, pak jsme byli každý jinde, potom se porodila a teď jsem se bála, tedy já bych si na to fyzicky troufla, ale báala jsem se infekce, přeci jenom 14 po porodu je jaksi brzy. Tak už se těším na knoec února
😅

ivana, to že to ženy podceňují sex před ovu, s tím souhlasím. Ale že by v den ovu bylo pozdě, to si nemyslím 😀 . Vajíčko vydrží minimálně 6 hodin (když je v pořádku) a to tam dopluje i pomalejší spermie 😀
Je mi 28, teď jsem profesionální manželka 😀 , ale jinak jsem pracovala jako HR manager 😉

ivana98
autor
6. feb 2010

oboch 🙂
inak na konikovi bola jedna seriozna tema, kde si snazilky navzajom radili, ako splodit IBA dievcatko alebo IBA chlapca, pretoze to druhe nechcu 😲 a naschval nemali sex v urcite dni, aby im to nepokazilo plany. pochopite to?? 😕 😨 🤐

emily327
6. feb 2010

mirusch, dobru chut v restike 😉 aka romantika 😀

Ivana, moja velmi velmi drzim prsteky, aby MS nedorazila cmuk A receptik na to ako otehotniet??? Moj drahy sa smeje,ze ma dobry geneticky material 😀 jeho bratovi sa to tiez podarilo na prvy krat 😝 Ale je pravda,ze pocas snazilkovania som si stale vylozila nohy, aby vo mne ten geneticky material co najdlhsie zostal. Tak ak aj to mi pomohlo k tehu, tak to za pokus stoji 😉 Vyskusajte a mozno sa podari a potom si to dam patentovat a budu milionar 😀

blondy, jej to som ani nevedela,ze mala Anicka ma nevlastneho brata 🙂 to,ze neplanujete dalsie babo, to je v pohode, si tesne po porode a iba vy najlepsie viete, co bude, hoci clovek mieni a zivot meni. Ale poviem ti,ze to co si prezila predtym ako sa malej podarilo udrzat v tebe hm chuda moje, muselo to byt na psychiku velmi narocne. Ale hlavne,ze je uz mala na svete a ty uz nemysli na zle veci a uzivaj si malinku, urcite prisla na tento svet z velkej lasky cmuk K tomu ci to bude dievcatko alebo chlapcek 😀 Ja by som si tazko tipovala, kedze ani neviem ci som mala ovulaciu... Ale to nie je dolezite ci som mala ovu alebo co to bude, hlavne nech sme zdravi. Inak nasla som si take tabulky a vsade to vychadza na chlapca 😀 tak uvidime lebo u mojho draheho v rodine su iba chlapci 😀

ja sa ospravedlnujem ale ako som sa donahrievala nad soluxom, tak som zaspala 😎

Katka a tvoj drahy je ako teraz chory?? Lebo ak berie antibiotika, tak by bolo lepsie pockat pokial sa vyzdravie a potom snazilkovat.

Vcera sme sa tak s mojim milovanym smiali,ze sme si toho sexu az tak vela neuzili, ked sa nam to podarilo na prvy krat 😀 Ale velmi velmi sa tesime, hoci mne sa to zda ako sen a bojim sa,ze sa z neho preberiem, pokial neuvidim babatko na UTZ tak dovtedy mam nutkanie si kazdy den robit test a ubezpecit sa,ze su tam stale //. Jaj som ja ale sibi co??? Aj vcera ked som bola u lekara, tak som si este predtym kupila test a urobila a ked mi ho robil doktor tak som so zatajenym dychom cakala,ze ci sa objavia // alebo nie. A objavili sa za par sekund ako nahle sa moc dotkol testu 🙂 tak som si vydychla 😅

blondynka400
6. feb 2010

ivana, no já tohle pochopim tehdy, když už máš třeba dvě holčičky a chlap chce prostě za každou cenu klučíka. Tak pak ano, ale jinak mi to přijde tedy lehce ujetý 😝
Já jsem si tedy přála holčičku, ale v konečném důesldku mi to bylo jedno, hlavně aby něco bylo a bylo to zdravé...

emily, no jo má. Nějak nebyl důvod, abych to tady zmiňovala...
Tak já bych na jednu stranu i chtěla, ale prostě to bohužel fakt asi časově nevyjde. Navíc si nejsem jistá, zda by manžel ještě jedno chtěl... Ale uvidíme, zatím neřeším...
Jsem docela zvědavá, co tedy budeš mít 😀

ivana98
autor
6. feb 2010

blondi, takze tiez ekonom ako ja, predpokladam 😎 ja budem mat 28 tento rok..
no hej, ale ta ovu sa predsa tazko urcuje na hodiny... a aj teplota u kazdej zienky stupa indivindi 🙂

emily 😀 ale ja sa nepytam na techniku, ale na to ako casto 😀 😀 a nerob si srandu, ze nevies ci si mala ovu 😅
tvoj patent ti neuznaju, to je technika znama uz 1000 rokov 😎

kkatka78
6. feb 2010

Ivi ja mam 31r a teraz sa staram o takych malych spratkov ako nanny,ale mna to bavi...ja zboznujem deti a celkovo praca s nimi je hotova psychologia niekedy,ale zvacsa je to zabava....no vykladat nohy si zacnem aj ja 😉 ja som to tiez niekde citala,ze sa nema zana nahlit na WCko...aspon 5-10min.pockat ...

Ivik a ty si kde vlastne?? Zabudol som 😀 😀 😀

emily327
6. feb 2010

ivana, ved ja viem,ze je to zname a aj to pri kazdom snazilkovani robis??? Lebo ja som to robila 😝
Ako casto? 3 krat do tyzdna sme ale my sme len 3 tyzdne a potom som zistila,ze som tehu 🙂 ale ako som citala v inych temach,ze 3 krat za den fuuha, to si neviem predstavit, hoci nieze by sa to nedalo ale clovek je niekedy tak unaveny,ze je rad,ze dolezie do postele a snazilkovanie ma byt aj o uziti si sexu nie len o povinnom vpusteni spermii do zeny. Aspon ja som toho nazoru 🙂
pozeram,ze som od vas malinko starsia od teba a blondy 🙂 mam sestru vo vasom veku 😉

blondy, jasne chapem je to tvoje sukromie pohoda. A co to bude, hm no to som aj ja zvedava lebo ja mam iba sestry a moj drahy ma bratov, takze najlepsie by boli dvojicky - dievcatko a chlapcek 😀 moja krstna mama ma taketo dvojicky a to je mamina sestra 🙂 tak mozno.... Ozaj tebe kedy povedali v ktorom tyzdni pohlavie??? VIem,ze je to individualne ale len tak pre zaujimavost.

kkatka78
6. feb 2010

Emily, drahy nie je na antibiotikach...zostal len vcera doma,lebo vracal a ma hnacky,najaka viroza...hladuje uz 2 den a zomiera 😠 a to keby som zacala,ze chcem dnes sex...tak zomriem asi ja 😀

ivanajelinek
6. feb 2010

Ahojte babule, no vy ste tu dnes toho ale popisali...Som vas rychlo docitala, akurat som prisla z prace...Mala som robit az dlho do noci, ale sef dnes povedal, ze nemusim...Tak musim vymysliet, ze co varit...Emily je to u teba tiez s tym jedenim ako u mna? Ja uz neviem ze co jest, manzel si mysli ze uz to prehanam, ale ja to neprehanam... 😢
Hrozne mi vsetko smrdi, najmä ryby, alebo ked je niekto hrozne moc naparfemovany, je to normalne?

emily327
6. feb 2010

katka, no chuda to poznam to je velmi zla viroza ☹ Tak nech sa co najskor uzdravie a potom sup do snazilkovania 😉 Budem velmi drzat palceky aby ste sa pridali ku mne s Ivanou 😉

emily327
6. feb 2010

ahoj Ivanka, dnes som tak na teba myslela,ze kde si sa stratila,ze dufam,ze si ok. Moja s tym jedenim je to u mna presne take iste ☹ Vobec neviem co varit, moja fantazia kdesi zmizla a tiez som citliva na vone. Vcera sme v praci servirovali rybu a poviem ti mala som co robit aby som sa udrzala, ale zase zjest som ju zjedla, to do mna islo. Aj dnes na obed som si urobila cestovinu s tuniakom a kecupom a slzickou olivoveho oleja. Ale otvorila som si tuniaka pocas varenia cestoviny a poviem ti, dobre mi to "smrdelo" Ale zjedla som za plnu misku. Takze si myslim,ze je to normalne moja. Inak u vas v praci vedia,ze si tehu?? Nemala by si pracovat po nociach moja a tolko hodin ci pises fuuha davaj na seba pozor aby si to neprehnala moja. Kedy ides zase k lekarovi?

blondynka400
6. feb 2010

ivana, no ekonom, jenom v rámci lidských zdrojů, jinak tedy moc ne 😀

katka, proč ty chudionky nazýváš spratky? 😕 😀

emily, tak dvojčátka jo? 😀
Pohlaví mi řekl na velkém UTZ v 19tt. Ono je to vidět i dříve, ale záleží na kvalitě UTZ a na tom, jestli mimi spolupracuje (jak je natočené). hlavně určení dřív než nějaký 17tt není úplně relevantní, i když když je to klučík a je to tam jasně vidět, není moc co řešit, ale u určení holčičky bych tomu před nějakým 18tt moc nevěřila..

ivanajelinek, neboj, je to normální. To je kalsický příznak těhu 😀 . Já úpně nesnášela veškeré parfémy, kdyby si mi někdo navoněný sedl tenrktá třeba do auta, tak by se mi zvedl okamžitě kýbl 😝 😀