Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
17. feb 2010

emily, NT se musí udlat do 13+6, ale to je úplně ten nejzaší termín, když je to po, už to němá smysl dělat. A nejdříve se dělá koncem 11tt 😉

schnucki, je ty už jsi 11tt, to hrozně letí... 😅
Já z toho depku fakt nemám, hlavní je, že přibírá. Otesánka nepotřebuju 😀

schnucki
17. feb 2010

dekuju holky, dali jsme si zalezet 😀 ... doktor dokonce prepsal i termin porodu o tyden, tim jak mam delsi cykly tak rikal ze ovu byla pravdepodobne o tyden dyl, takze tak 🙂

presne blondy, hlavni je ze jste zdravi a pribira 🙂 .... jinak pokud budes mit nejake fotecky, klidne zas par posli 🙂

janulka04
17. feb 2010

jeee, schnucki, tesim sa s tebou, male je zlate 😉

blondynka400
17. feb 2010

schnucki, ono u delších cyklů určení TP dle MS je jaksi nesmysl... To takhle podle UTZ je značně přesnější....
Když jsem tak koukala na ty tovje fotečky, zdá se mi to jako hrozná doba, co jsme takhle malou viděla. A chytla mě i nostalgie, že mi je to líto, asi jsem divná, ale nějak se mi to těhu docela líbilo. A to jsem se celou dobu těšila, až bude malá venku 😀 (tedy samo že jsme ráda, že už je venku a mám jí u sebe 😀 )

janulka, tedy tobě ty týdsny taky letí, to aby sis pomalu balila tašku co? 😀 Už jse ta holččika jistá, aby jste měly doma pořádnou převahu? 😀

janulka04
17. feb 2010

blondy, neni...uvidime 4.3. na ultrazvuku, ak teda male dovoli 😀
a nestras ma, ja mam len par veci po malych a len teraz zacinam nakupovat 😨

blondynka400
17. feb 2010

janulka, myslíš jestli se nebude stydět a nechá si nakouknout mezi nožičky, jo? 😀
Na nakupování máš ještě času dost, já začala až hodně pozdě, podle mne není kam spěchat... 😉

janulka04
17. feb 2010

blondy, tak si moj clovek, lebo ja to zatial len obkukam, ze co kde kolko stoji a kupovat chcem tak v polke marca najskor...
a presne tak som to myslela.... 😀
inac, mne sa dnes taky krasny sen snival, ze sa mi narodil syn....a ja miesto do tvare, som mu stale na pipika kukala a strasne som sa tesila 😀 😀 😀 😀 😀

schnucki
17. feb 2010

blondy ja si myslim ze asi kazda si vzpomene na ty casy kdyz je tehu ... ja jsem treba strasne rada ze mame ty fotecky a video, je to nezapomenutelny videt jak je to kazdy mesic vetsi a vetsi .... nas prvni utz byl puntik co blikal a dneska uz to melo rucicky i nozicky a vyvadelo tak jak pri party 😵
byla jsem rada ze byl pritel se mnou, ten jeho pysny oblicej a zaroven dojaty 😵

jani urcite ukaze 😉 .... jinak ja taky nehodlam nejak nakupovat, obleceni dostanem stejne urco dostatek od rodicu a tak ....

schnucki
17. feb 2010

jani krasnej sen 😀

blondynka400
18. feb 2010

janulka, to je tedy sen 😀 Tak třeba bude ještě Darien, uvidíš 😀
Já abých pravdu řekla nechápu ty ženský, které nakupujou ještě před těhu nebo hned jak objeví dvě čárky... Okouknout věci a tak si to rozmyslet jasně, ale nakupovat nejdřív od 7 měsíce... Ale je to každého věc 😉
Stejně mi přijde, že je lepší koupit jen základ a zbytek dokupovat až se malé narodí podle potřeby. Až když jsem to začala používat, uvědomila jsem si,j ak jsou třeba některé oblečky nepraktické na používání, i když je to krásné... Ale to když nakupuješ, vůbec ti to nedojde. I když ty, když už dětičky máš, to máš možná jinak 😉

schnucki, jojo, na začátku to krásnně vyvádí, jak to má hodně místa. Pak už se takhle pohybovat nebude. I když do toho 30tt ještě docela jo 😉. No ale pak už te bude zlobit jinak aby sis ho pořádně užila 😀

janulka04
18. feb 2010

presne, blondy a to este neratam, kolko toho to male ani nema na sebe, lebo sa na to proste zabudne....
a co sa tyce nakupovania skor, akoze neverim na povery, ale tohto sa aj bojim trosku...poznam par pripadov, kedy maminy komplet vybavicku nakupenu do polky tehu a potom sa nieco prihodi...nemusi to koncit zle, ale tak ja sa bojim...
ja si idem aj kocik objednat, ale mm mi ho dovezie az v polke aprila...
a vidis, niektore kamosky uz bmaju aj veci poprane...dufam, ze male tam vydrzi aspon do 39tt, ako bambule, aby som este stihala.... 😀 😀

sen bol vazne zaujimavy...no ved sa uvidi...prinajhorsom v maji 😵

kleopatris
18. feb 2010

Dobre ranko,
tak my sme sa dnes mali narodit, ale akosi nic 😅
bola som v nemocke na kontrole a asi tak skoro ani nebudeme na svete....som sice vraj na jeden prst otvorena, ale to je tak vsetko. Urobili mi monitor, ziadne kontrakcie...proste ja rodim asi az v marci ☹ no a blondy uz viem odpoved na tvoju otazku...ziadne kontroly kazdy druhy den, termin som dostala zase az o tyzden ak sa dovtedy nenarodi...skvele rakusko, ani neviem ci ma maly este dost vody, ani ci zase pribral, jednoducho neviem nic....
uz mna to fakt prestava bavit, ked mi este jeden clovek povie jak je zdravotnictvo v AT super, tak mu asi nieco urobim 😠

a s tymi klbikmi neviem, nejaku kontrolu ultrazvukom musim absolvovat, ale ci je to to iste jak v CR netusim...

schnucki nadherne fotecky 😵 len tak dalej a pekne nas zasobuj, nech sa mozme vytesovat zase my s tebou 😵

jani tak na pipika 😀 hehe no som zvedava, co sa vam nakoniec narodi 😉

blondynka400
18. feb 2010

janulka, já taky nejsem pověrčivá, ale je to tak jak píšeš, nějak si nedokážu představit že bych měla všechno už nakoupené a pak se něco stalo. Jasně, sice se klidně může stát něco kdykolik, ale přeci jenom na začátku je ta šance přeci jenom trošku větši...
Proč by jsi nevydržela, oni dvojčátka se většinou rodí dříve, než když je mimi samotné. A i tak na prvorodičku a na dvojčátka vydržet do 39tt je docela výkon 🙂

ivanajelinek
18. feb 2010

Ahoj Schnucki, fotecky su krasne... 🙂
Mne uz je dneska dobre, takze neviem co to olo za jednodnovy virus...Ale aj dneska mam este volno, tak sa este zotavim..Vcera som zjedla len jablko s bananom to bolo vsetko co som do seba dostala..Takze dufam ze sa mi dnes podari toho viac dostat do zaludka...
Emily a ty uz chodis do prace, ci mas ste volno? A uz ti je lepsie ci este kecas s misou?

kkatka78
18. feb 2010

Ahojte dievcata,

Janulka,ten sen 😀 uzasny!!! Mozno si to na poslednu chvilu rozmysli to vase mimi 🙂

Tiez si myslim,ze je najlepsie kupit,len to najnutnejsie a potom podla potreby....co poznam mamicky,tak vravia,ze kopec veci miminko ani nevynosi,napr.ked dostane veci ako darcek a ludia vobec nerozmyslaju ake rocne obdobie bude za 3 ci 6 mesiacov a kupia trebars overal na maj 😒 a pod

Kleo,ono to asi pride,ked to budes najmenej cakat a pristup lekarov tam u vas ufff neviem,tiez by som asi protestovala...i ked tu v UK nie su o nic lepsi...tu beru cele tehu ako chripku pride-odide...ale drzim palecky,nech je to cim skor a vsetko v poho... 🙂

No moj graf uz dnes tak skvele nevyzera,ale som stale nad ciarov...uvidime zajtra..nadej zomiera posledna 😉

janulka04
18. feb 2010

no ved uvidime, kocky, ja vas budem 4.3 informovat 😉
kleo...malemu sa asi velmi paci...inac moja babka vzdy vravieval, ze podla toho sa volakedy tiez riadili, ze ak sa babu moc nechcelo na svet, zvacsa to bol chlapec.... 😀
a mozno ani tu kontrolu o tyzden nestihnes...
blondy, citala som o malej, ja som proti tabulkovaniu deti...proste papat papa, pribera...ved to sa ani neda podla man nejako urcit, ze kolko ma za tyzden...pozna,e to same, niekedy nam chuti viac, inokedy menej, niekedy priberieme aj z vody, inokedy sa mozme tlacit a nic...hlavne je, ze rastie a ze jej chuti...moje male mali tiez taketo obdobia 😉 , kedy priberali "podla ich tabuliek" viac a kedy akurat... 😒 😵

blondynka400
18. feb 2010

ivana, tak to je fajn, že už je dobře 😉

katka, jojo, spoutu lidí vůbec nepřemýšlí, nad tím co kupuje. Třeba je to hezké, ale v praxu nepoužitelné 😀 . A nebo se mi sešlo několik stejných hraček 😀
No grafík už nic moc, ale nic ještě není straceno 😉

kleo, tak to je tedy síla, přenášet a jít na kontorlu až za týden 😠 Tak alespoň, že ten monitor udělali 😀 . Neboj, všechno bude dobré, hold se malému u tebe líbí a ven se mu jetště nechce. 😖 😉

janulka, ono je to s tím přibíráním v pohodě. Zatím přibírá ještě podle tabulek, ale na dolní hranici 😉 . Každopádně já si z toho hlavu nedělám, opravu nevypadá že by neprospívala 😝 😀 . A jinka je to přesně tak, jak píšeš...

schnucki
18. feb 2010

ahojik holky, tak jsem se konecne probrala z narkozy 😝 ... dneska jsme jedli 2x, jednou v pul 4 a pak kolem 8h kdyz prisel tatka 😀

dekuju holky, jste zlate 😵

ja jsem ohledne nakupovani stejneho nazoru, ja ani po nicem nekoukam, to az se budu valit ... kamaradka se sice ptala jestli muze uz neco koupit, tak jsem ji to zakzala, rikam leda dudlik symbolicky ... pritelovi rodice uz taky chteli na pudu co tam je za veci a taky dostali zakaz 😀 .... jedine co musime koupit je postylka kocarek a tak, ale to chci koukat az tak od toho 7 mesice ....

kleo koukam ze malemu se ven ale vubec nechce, pekne se mu u tebe libi 🙂 .... myslim na tebe a drzim palecky aby jste to stihli jeste pred dalsi kontrolou 😉 .... jinak to zdravotnictvi teda hruza, fakt ....

ivana tak to je dobre ze uz je ti lip, hezky se dneska napapej 🙂 ....

katko stejne drzim na zitra palecky 😉 .... uvidime ...

jani vyprat urco stihnes 😀 .... ja jak se znam tak budu balit den pred odchodem 😀

meleri
18. feb 2010

ahojte holky,

schnucki
tak to je fajn že už to máš tak zorganizované...nejlepší je fakt koupit později ty oblečky na první měsíc a ani mé moc protože se to fakt posype od příbuzných.. 🙂 spíš takový ty praktický věci jakopíšeš no..

včera mě vyděsila zelinářka jako že mám hodné dítě že si nikdy nestěžuje nepobrečí, tak jsem jí říkala že bychom chtěli druhé taky takové tak mi hned řekla že druhé dítě bývá ubrečené že to tak měla, no tak doufám teda že ne!

Jinak s tím prvním dítětem je to takový veget, člověk všecko stihne, povaří poklidí a pak si celý den hraje s děckem, ale horší to bude fakt s těma dvěma, to už asi nebudu stíhat nic...podle mě je nejdůležitější aby bylo dycky navařeno, aby byla kvalitní strava no ten úklid snad taky nějak půjde...

jinak se malému spustila rýma tak furt odsávám jak magor už mě z toho bolí na plících ale hlavně že to jde pryč..

janulka04
18. feb 2010

no, meleri...ze vraj to tak byva, ja moja mama vravievala, ze keby sa bracho narodil prvy, je jedinacik 😀 😀 😀

meleri
18. feb 2010

janulko,

a jak ty, co tvoje druhé dítě? taky řvalo celé noci? ☹ 😅

janulka04
18. feb 2010

ja mam prve v dvoch kusoch, meleri a take ake boli male, by som priala kazdej 😵
takze mna ten nezmar caka az v maji 😀

meleri
18. feb 2010

janulko,

tak to je super! já bych taky chtěla druhé mimčo takové hodné jako to první..
teda já furt mluvím jak bude to a ono a ani ještě nesem těhotná! 😀
tak at je to třetí stejné jako ty dvě! páni v máji to budeš mít krásné!

janulka04
18. feb 2010

ja som vzdy chcela majovciatko...a keby prislo na svet o par dnickov skor, mam ho k narodeninam 😅

meleri
18. feb 2010

janulko,

to je super! tak narozeninový dárek! to bych brala!

my měli mít zase vánoční dárek (měl se narodit 25.12.) se super uměleckým znamením ale přišel už 15,11 a je z něho štír...zatím teda štír pohodový.. 😀

blondynka400
18. feb 2010

meleri, tak ono jestli to vyjde, tak by jste zas měli štírka nebo něco podobného, ne? 😕

schnucki, tak ot jsem ráda, že nejsem s tím nakupováním sama jako exotka 😀

janulka, třeba i teď bude mimi hodné... Ale já co znám, tak když bylo první miminko hodné, tak druhý bylo vždycky jak na potvoru pořádný raubíř 😀

ivanajelinek
18. feb 2010

Tak kocky s tym nakupovaim tiez s vami suhlasim...Ja len sem tam pozeram ceny ze ako sa asi tak pohyuju ale nic viac. Za to moj manzel by uz najradsej maloval izbu, zariadil a vseko pokupil...Ale som mu to zakazala, ze az tak v lete mozme s tym zacat..Bude casu dost.
Schnucki a ty co takeho jedavas v noci ked ta prepadne hlad? Sa ti chce normalne vstavat ci si uz vecer nachystas pri postel?

ivanajelinek
18. feb 2010

Tak kocky s tym nakupovaim tiez s vami suhlasim...Ja len sem tam pozeram ceny ze ako sa asi tak pohybuju ale nic viac. Za to moj manzel by uz najradsej maloval izbu, zariadil a vseko pokupil...Ale som mu to zakazala, ze az tak v lete mozme s tym zacat..Bude casu dost.
Schnucki a ty co takeho jedavas v noci ked ta prepadne hlad? Sa ti chce normalne vstavat ci si uz vecer nachystas pri postel?

ivanajelinek
18. feb 2010

No nechapem preco to odoslalo 2 krat..Sorry 😕

janulka04
18. feb 2010

ivi...pohoda, aj mne sa obcas stane 😉
inac, blondy, je to asi tak..nepisane pravidlo...ale zase budeme na neho uz viaceri...tak snad toho nezbednika zmakneme 😀
jeee, meleri, aj moje su skorpionky...maly byt v novembri, ale su koncom oktobra, 25.
a su teda vazne jak malina...ale ono sa tiez vravieva, ze ak su deti dobre, v puberte sa to zvykne otocit...sice, pre vas este doba vzdialena, ale ja kedze mam baby...no, za 6 rokov aj mozem cakat 😒 😀